60
Strategic Planetary Defence Simulator
  • Carmang
    #60
    A remake-et? Erről van valami hivatalos infó? Az első rész ugye pont az eredetit vette át, pont ez volt a lényeg. Egy remake koppintásnak mi értelme lenne?
  • molnibalage83
    #59
    A remake XCOM játékmenetét ülteti át, ha jól emlékszem. Az áramvonalasított játékmenet jött be sokaknak ez lehet az ok.
    Mondjuk nekem elég volt már az UFO-ból. Ha majd kijön és jók a visszajelzések, akor a Phoenix Pointot megnézem, de kb. ennyi.
  • chris0000
    #58
    hi.
    talán március...Xenonauts 2
  • molnibalage83
    #57
    Ja, csak nem szúrta ki a szemem...
  • molnibalage83
    #56
    Hogyan lehet második bázist alapítani...?
  • molnibalage83
    #55
    Be is zsákolta, ennyiért megérni megnézni.
  • Tono34
    #54
    Köszi.
  • xrm
    #53
    GoGon most free.
  • chris0000
    #52
    fel tudsz iratkozni az oldalukon oldaluk ott pedig a buy now! alatt xenonauts 2 azon belül meg ott lesz a link a szövegben. :)
    ahogy early acessba kerül kapod a mailt!
    steamen nem tudom lesz-e.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2017.08.18. 20:55:04
  • Papa01 #51
    Jó lenne... :)
  • chris0000
    #50
    idén remélem megjelenik...
  • Papa01 #49
    Jó hírek! :)
  • Papa01 #48
    Végig játszottam a játékot, számomra: 60/100 az értékelése. Az utolsó küldire rengeteg lőszer szükséges. :) Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem hiszem, hogy valaha is újra elő fogom venni. :)
  • Papa01 #47
    Köszi az infót! :)
  • Shiwo
    #46
    "Unlike in the original XCOM, Humans can never use psionic powers to their own benefit, they remain deeply within the realm of the Aliens mind."

    úgy tűnik, hogy nem


    (forrás : http://xenonauts.wikia.com/wiki/Psionics )
  • Papa01 #45
    Oké, beismerem, lebuktam... Sóhajtottam is egy nagyot...
    Egyébként elmekontrollos dolgot nem is lehet kutatni? :( Vagy én hagytam ki valamit? :)
  • Shiwo
    #44
    én is így voltam vele, oszt feltűnt a bolygóképernyő tetejének közepén, hogy a végső misszió indítása

    mondjuk közbe felpakoltam egy patchet, lehet előtte nem volt ott olyan látványosan és ezért nem szúrta ki a szemem...
  • Papa01 #43
    Megmondom őszintén nekem kezd unalmassá válni a játék... vagy öregszem...:D
    Már hónapok óta nincs mit kutatnom, néha megrohannak az ufók, lelövöm őket, a Preator-t és Commander-t szállítókhoz kimegyek, de hiába kapom el őket élve, semmi...
    Már új bázist sem tudok építeni, feltuningoltam a vadászokat is.
    Valahogy az új X-com alatt nem voltak ilyen érzéseim...
  • Shiwo
    #42
    gondolom nehezítésképpen..

    minden esetre a 360°-os látás miatt is hasznos a páncél
  • Papa01 #41
    Sziasztok!

    Lebegő katonával miért nem lehet lőni?
  • Papa01 #40
    Értem, köszi.
    Most a médium ufokkal küzdök nagyon.. alig lehet leszedni őket a 16-osokkal és a migekkel.. és elég nagy számban jönnek.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.12.28. 07:26:09
  • Shiwo
    #39
    sztem automatikusan allien alloy-nak veszi vagy ilyesmi
  • Papa01 #38
    Köszi a hasznos infót! A Plasma Weaponry nincs meg.
    De azért eladni ellehetne... :)
  • Shiwo
    #37
    mert itt nem úgy van, hogy csak felkapod az ellenfél fegyverét és használod

    hogy kikutatod az Alien Plasma Pistol-t az még nem jelenti, hogy tudod használni.. a leírásában is szerepel, hogy nem emberre lett tervezve

    elvileg meg kell legyen az Alien Plasma Technology és a Plasma Weaponry és csak utána tudsz saját, emberre tervezett plazmafegyvereket gyártani magadnak..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.12.27. 13:21:36
  • Papa01 #36
    Sziasztok!

    Megvettem ezt a nagyszerű játékot, de van egy problémám:
    Miért van az, hogy kikutatok dolgokat, és azok nincsenek benne a gyártható cuccok listájában.
    PL: plazma fegyverek ki vannak kutatva, mégsem látom azokat, sőt amiket a csaták után elhoznak azok sincsenek sehol...
  • Lammer
    #35
    "magyarositas ?"

    karikas ostor legyen az egerikon? vagy mit szeretnel?
  • AnubisEE
    #34
    sziasztok van vagy keszul ehez valami magyarositas ? mindig ugy szerettem olvasgatni a fejleszteseket :) " tudom tanuljak meg idegen nyelveket "
  • Sheltem
    #33
    Srácok az miért van, hogy a 2 féle ufo alapanyagon illetve az általam legyártott cuccokon kívül semmit nem tudok eladni ? Régi ufokban pl a fegyvereket gránátokat mindent el lehetett adni
  • Lammer
    #32
    az uj 5.31-es verziot nezted mar? eleg sokmindent rebalanszoltak es kicsit boostoltak par mindent, szal worth it a try :)

    ja amugy tenyleg nehezebb (en meg az uj 5.3-as verziokat nem probaltam, csak amit linkeltem lentebb)
  • Fenrir
    #31
    Megnéztem ezt a modot és azt kell, hogy mondjam, hogy baromira nehézzé teszi a játékot, már az elején. Talán szerencsésebb először a vanilla játékot végigjátszani.
  • Fenrir
    #30
    A Szovjetuniós részre reagálva: nézd majd meg a dátumot, hogy mikor kezdődik a játék :)
  • Papa01 #29
    Végre egy ilyen fegyver... :) Így nem kell közvetlen az idegen mellé kerülni. :)
  • Sippie
    #28
    ufo elfogás? nem is fogta el az ufót :D
  • Shiwo
    #27
    SPOILER


    közbe kikutattam valami elektromos gránátot, azért az már hatékonyabb, mint a közelharci sokkoló..
  • twi452
    #26
    felraktam én is ezt a modot most kipróbálni
    hát tényleg sokkal akciódúsabb :)
    végre lehet használni a géppuskát arra amire való mert nem kerül horror tp-be és lehet szórni vele a golyót rendesen :)

    egy földi küldetést mentem, az alienek mászkáltak mindenfelé, az első alien akit megláttam rögtön valami gránátot próbált kidobni az egyik házból de nem tudta kidobni az ablakon :D
    és rögtön volt egy "jetpack"-es alien is, ezt picit furcsáltam, hogy az első lelőtt ufoban mit keresett :)
  • Lammer
    #25
    Mar van egy eleg massziv mod az 1.0.6-os verzioszammal rendelkezoknek

    ide katt

    (***en meg csinaltam egy korrektizalt magyar neves text filet akit erdekel az katt ide, magyar nevek)

    *** soldiernames.xml es soldiernamesfemale.xml kell atszerkeszteni, szimplan torold ki a bovli kamu neveket es be lehet masolni amit osszegyujtottem! ferfi es noi neveknel is szemely szerint beillesztettem a vezetekneveket :)
  • Molnibalage
    #24
    Majd egyszer, ha nagyon ráérek, akkor talán kipróbálom, meg addigra talán nem lesz bugos.
  • pointer4
    #23
    +fav, jól hangzik :D
    de steam akcióba nem akar bekerülni :(
    Még biztos korai :(
  • twi452
    #22
    én még olyan tápossal nem találkoztam eddig :)
    de akkor a shotgunos embernek lehet adok egy botot a gránátok helyett, neki ha jól emlékszem már 80 körül van a TP-je úgyhogy tud mozogni :D
    szeretek is vele berongyolni és 2 kockáról szaggatni a dögöket :D
  • Shiwo
    #21
    hát, nálam a gránát-dobásra jóformán a teljes mozgáspontot el akarja használni, kábítóbotnál meg odamegyek, lecserélem a kézben lévő fegyvert, 2-3szor lesokkolja (bár ennyi erővel fejbe is csaphatná vele), de van, hogy elsőre összejön és akkor még vissza is tudok váltani a lőfegyverre.. gránát esetében meg volt, hogy 2 körig ácsorgott benne az idegen, és nagy ívben tett a dologra