2151
Rise of the Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #480
    Collector's Edition-ban található Lara szobor:
  • TBTPumpa
    #479
    Achievement lista
  • ChipHazard
    #478
    Akartok még Gamplay videókat? Itt van 2 , kissé talán spoileresek, mármint uj terület plussz az egyik opcionális tomb puzzle meg minden.


    Ez Francia , tomb meg minden
  • TBTPumpa
    #477
    Új képek:










    Ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, hogy ezek a képek azt tükrözik, ahogy NEM néz ki a játék XBox One gépen.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.25. 15:10:43
  • ChipHazard
    #476
    Így zárás ként, egy kis Syria gameplay a végére, csak mert vizes Lara.



  • sadface #475
    Megrögzött fanatikusként én tuti legnehezebben kezdem. Na meg persze remélem, hogy aim assist csak konzolon lesz.
  • Evoluti0N
    #474
    Ha azt nézzük, hogy milyen könnyű volt az előző rész, alighanem ezt is érdemes legnehezebben majd elkezdeni. Vagy minimum a harmadikon.
  • TBTPumpa
    #473
    Na végre! Erre vártam, nem szakadt rongyokban rohangál a csaj, mint az előző részben. Tetszik ez a ruci, emlékeztet a klasszikus TR vonalra.
    Szuper bőrkabija van, már csak a bőrnaci hiányzik és meg is lesz a Biker Outfit a Legend/Underworld játékokból.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.24. 21:28:38
  • ChipHazard
    #472
    Elvileg ezek a nehézségi fokozatok.
    ADVENTURER:

    * Aim assistance is enabled.
    * Enemies have lower health and damage.

    TOMB RAIDER:

    * Aim assistance is disabled.
    * Enemies have normal health and damage.

    SEASONED RAIDER:

    * Aim assistance is disabled.
    * Health regeneration only occurs outside of combat.
    * Enemies have increased health, damage, and senses.

    SURVIVOR:

    * Aim assistance is disabled.
    * Health regeneration is disabled.
    * Enemies have increased health, damage, and senses.
    * More challenging enemy types will be present.
    * Resources are more scarce and upgrades are more expensive.
    * Using a camp requires resources.

    Difficulty can only be modified in the in-game Options menu accessed from the Pause menu.

    Survivor Difficulty can only be chosen when a new game is started, and cannot be changed once the game has begun.
  • ChipHazard
    #471
    Ismét video, ezuttal Lara uj ruhában, London Outfit. CROFT MANOR elvileg ugy tünik hogy csak átvezető videókban fog szerepelni ,
  • sadface #470
    Azt mondod nem nyúlt magához?
  • ChipHazard
    #469
    Ezt a videót ajállom nézésre, csajszi beszél, de viszonylag részletesen mutat be dolgokat, 3 órát játszott a játékkal. A fejlődés redszer sokkal mélyebb, ez már látszik, több lehetőséggel, érdemes megnézni, magaa gameplay az már ismert.

    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.24. 19:52:04
  • TBTPumpa
    #468
    PC verzióban csak az elején fázott, akkor be is kellett fűteni neki. Később már nem igazán nyúlt magához a hűvös helyeken.
  • ChipHazard
    #467
    Az előző részben is fázott amugy, vagy ez megint a definitive edition ujítása, de felfigyeltem rá hogy gyakran dörzsölgette a karját
  • TBTPumpa
    #466
    Fun, hogy Szibériai környezetben is fel tudja venni a szíriás ruciját. Meglep, hogy fázik, az előző részben nem igazán zavarta ez a dolog. Tipikus nő, ahogy idősödik, annál kényesebb lesz.
  • Evoluti0N
    #465
    Életszerűbb is a két csákányos mászás. Nem is értettem, hogy az előző részben hogy a francban maradt fent a falon, amikor kihúzta a csákányt, hogy máshova beszúrja. :D
  • ChipHazard
    #464
    Tetszik ez az uj 2 csákányal való mászás jól nézki, és ugy tünik mintha Lara már sprintelni is tudna. Az is fasza ahogy fázik a hidegben amikor csak a trikó van rajta, illetve hát a Syria öltözék. Elvileg beindul a marketing gépezet lassan, most már vége az embargonak vagy minek, jönnek majd cikkek stb , lesem a híreket amikor van időm, majd posztolgatom ha érdemben is uj infokat találok.
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.24. 18:18:35
  • TBTPumpa
    #463
    AMD: "Rise of the Tomb Raider coming... and it's coming with DirectX 12 support and our TressFX Hair 3.0 tech."

    Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Talán a TressFX 3.0 már kiforrott technológia. Talán...
  • ChipHazard
    #462
  • Evoluti0N
    #461
    Juj, jaj! Ez jó lesz.
  • TBTPumpa
    #460
    Dat wet ass!

    Instabuy!
  • MertHogy
    #459
    Na ez meghozta megint a kedvem, bár lehet a jó marketing gépezet áldozata leszek, viszont ez a csigás íj azzal csenevész tegezzel, hát nagyon hülyén mutat. Kíváncsi leszek Larának milyen halál módokat készítenek, az előző részben csak ezért hagytam meghalni egy párszor, rohadt kegyetlen és látványos volt némelyik.
  • ChipHazard
    #458
    Halott Lara

    Nedves Lara





    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.21. 19:01:48
  • ChipHazard
    #457
    Cool. Tul sok minden jelenik meg év végén az a baj, jön ugye a Star wars Battlefront is. És ha most megvenném ez Box-ra novemberben, akkor után ugy is lessz majd valami Év játéka kiadás amiben minden dlc benne lessz, és akkor azt is vegye meg az ember?! XD. De alá kell írnom azt hogy most hogy tolom az első részt a 106 centis Tv-n, hát kibaszott gyönyörü és kurva hangulatos, hát ha még bele tudnék tanulni rendesen a Kontroleres irányításba, mert célzásban kurva lassu vagyok, és azt is be kell vallanom hogy láttam szegény lara össze brutális halálát :D. De most nagyon TR lázban vagyok :)

    Ja amugy ideje hogy beinduljon már a Hype, meg a promotálás, 2 hónap van már csak megjelenésig, és alig láttunk valamit eddig
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.21. 18:29:06
  • TBTPumpa
    #456


    Twitteren elszabadult a sok XBox és Microsoft fan.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.21. 18:03:20
  • TBTPumpa
    #455
    Új trailer!

    Befigyel néhány Tomb is! Beindult a hype!!!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.21. 16:55:25
  • TBTPumpa
    #454
    Láttam. Elképesztő látvány, ahogy a vízben úszik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.19. 21:57:32
  • ChipHazard
    #453
    Na mivan téged is lehet látni ? Én it pár napja posztoltam a Vizes uszkálos Lara-t , jo kis popsis pillanatok a videoban, te meg sehol XD.
  • TBTPumpa
    #452
    Az, hogy leüti az ellenfelet, majd lerántja a bokorba (vagy a víz alá), az tetszik. Az viszont, hogy még ekkor is kötelező megfojtani az íjjal... Ez olyan, mint amikor leugrik a fáról és megmártogatja a kiskést az egyik ellenben, utána meg még megfojtja, hogy tényleg megdögöljön a szemétláda. Komolyan, mi ez a totál felesleges vérengzés? Larának nem az lenne a fontos, hogy eljusson A-ból B-be? Mert ez az indokolatlan vérengzés inkább illúzióromboló Lara karakteréhez. Szökő évente a sok gyilkolás között befigyel egy Tomb is, de csak azért, mert Tomb Raider van a címben.

    Az viszont aranyos, hogy minden szituációban meg tudja fojtani az ellenfelet. Meg azon is mosolyogtam, amikor lőnek Larára, az meg megfojtja az egyiket és közben nem lő rá senki, csak ha befejezte a gyilkolást (animáció lejárt). Meg amikor a nyuszi és Lara csúszkált a földön.
    Jó, persze korábbi build, de vicces látni a Crystal fejesének tavalyi nyilatkozata után (legjobb, legnagyobb és legambiciózusabb TR játék, legjobban és legélethűbben kidolgozott elemek kizárólag XBox-on).

    Ellenben Lara mozgása és animációi (mászás, kapaszkodás, ugrás, guggolás), hangjai (nyögései, a dialógusok újak szerencsére), textúrák és komplett pályaelemek egy az egyben a 2013-as rész.
    Gyakorlatilag a 2013-as rész pályáit dolgozták át, minden mást úgy hagytak. Ez kicsit gáz. Persze van néhány új lehetőség (átlendülés, dupla csákányos mászás, magasból leugrás és késelés, lopakodás, mérgező nyilak), de valahogy nem az igazi. Ennyi tartalmat 10 évvel ezelőtt egy expansion hozott nyomott áron. Ezt meg teljes értékű folytatásként akarják eladni 2x olyan drágán, mint a 2013-as részt?
    A 2006-os Legend-hez képest a 2008-as Underworld nem igazán hozott át komplett pályaelemeket az előző részből. Érdekes, akkor a Crystal 2 év alatt meg tudta emberelni magát, most pedig 2,5 év és a Microsoft "támogatá$$$$$$$$$$a" is csak ennyire volt elég?

    A menürendszer Lara apartmanjában játszódik, ott lehet a különböző ruhák és küldetések közül választani.
    Illetve a játék jelentős része sajnos Szibériában játszódik, nekem a Szíriai játékmenet (főleg Lara abban a szerkóban) sokkal jobban tetszett, mint ez a mikulásos megjelenés. Na de, várjuk ki a végét, lehet, hogy ez is 10/10 GotY játék lesz a kritikusok szerint, akárcsak az előző.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.19. 11:32:42
  • Kandurex
    #451
    elég hülyén néz ki, hogy bármilyen helyzetben mindenkit íjjal hátulról megfojt
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.18. 10:42:22
  • MertHogy
    #450
    Hát ez nem igen mutat változást játékmenetben az előző részhez képest, így másodjára ugyan az, csak más pályán, nem igen vonzó számomra, de majd meglássssuk.
  • ChipHazard
    #449
    Abbol amit láttam, csak addig vittem amig meg gyujta a tüzet, amikor épp nincs tele mocsokkal az arca akkor kifejezetten szép Igen
  • Evoluti0N
    #448
    Lara arca ugyanakkor szebb, mint a PC verzióban, nem?
  • ChipHazard
    #447
    http://www.playground.ru/video/rise_of_the_tomb_raider/rise_of_the_tomb_raider_15_minut_novogo_gejmpleya-55015/

    Egy 15 perces orosz, de uj Játékmenet video, álítólag ilyen alpha fázisu szóva ezért vannak benen bugok hibák stb.

    némi OFF : Imádom hogy most ingyen hozzá jutottam a tomb raider definitive edition-hoz. Megmondom öszintén tényleg jolnéz ki, bár ép csak belekostoltam, vizes átázott ruha nagyon menő, a Haj viszont szerintem sokkal jobban nézett ki PC-n , bár még csak 88% töltött le szóva lehet hogy volt valami Patch , nem tudom, de valahogy nem nézki olyan jol mint a PC-n , mármitn a haj :)
    plussz nincs magyarítás, ami azért kár
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.17. 21:06:29
  • ChipHazard
    #446
    Írónikusnak tartom hogy ha valaki nem akarja hogy meghívják egy party-ra, akkor rittig meghívást kap :). 30. születésnapomra a hugom ugy döntött hogy meglep egy X-boxone-val, ami igencsak váratlanul ért, tekinte hogy magam sosem vettem volna és neki is hangoztattam hogy igazából nincs szükségem rá,. Így hirtelen nem is tudom mit kezdjek. Mindenestere így elképzelhető hogy a TR -t már idén játszani fogom, ámbár probáltam az első részt is Xbox controlerrel és nem igazán ment a lövöldözés .
  • ChipHazard
    #445
    Lara’s Apartment / Menu revealed at the Xbox Fanfest @ Singapore
  • ChipHazard
    #444
  • ChipHazard
    #443
    Fogalmam sincs , az általam utált tomraider forumról halásztam, ott posztolta valaki mondván hogy Twitteren találta.
  • TBTPumpa
    #442
    Ez honnét van? Valahol már játszanak valami új demóval?
  • ChipHazard
    #441