2151
Rise of the Tomb Raider
  • TomBond
    #2030
    A szovjet részen elvállaltam egy mellékküldetést, ahol valami varjút kéne megkeresnem (talán lelőnöm). A hol van? Hiába bolyongok ott ahol a zöld rész van, nincs ott semmi. Le kell lőni, vagy meg kell fogni, vagy mit kell vele kezdeni (már ha egyszer meglesz)?
  • TBTPumpa
    #2029
    Maga a Blood Ties DLC nem lesz zombis. Fejtörős singleplayer mód lesz, ami tovább viszi a Rise történetét (Croft birtok visszaszerzése + további infók Lara szüleiről).
    A Lara's Nightmare lesz a zombis marhaság, de csak annyi köze lesz a Blood Ties-hez, hogy ugyanazon a helyszínen játszódik (Croft Manor).
  • chase
    #2028
    Ezzel nagyon egyetértek! A zombik maradjanak a TV-ben, rendes TR pályát kérünk, ha már 20 éves évforduló!
    (én azt sem bánom, ha fizetős)
  • soo277
    #2027
    Zombi fas.ság helyet csinálhattak volna valami jobbat is
  • Zegi Norbi HUN
    #2026
    Nem rossz :) Gyertek csak zombik, készen állok :P



    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.08.24. 09:23:18
  • TBTPumpa
    #2025
  • ratgab
    #2024
    De jó, hogy ezt se nekem kellett beírni...:-)
  • Although
    #2023
    Szerintem nem biztos, hogy egy szoftver fejlesztővel kellene ezen vitatkoznod.
  • kasa85
    #2022
    60FPS minden csutkán megfelel :)
    Felette úgy sem tud a monitorom.
    Nem is gond hisz nem is az számít 120FPS legyen egy játék,hanem az hogy bele csússzon a 60FPS be.
    A lényeg minden maxon legyen.
    A többi nem számít :)
    Nagyon szépen fut a game szóval nem panaszkodom az elsimításon kívül :)

    Utoljára szerkesztette: kasa85, 2016.08.19. 21:42:23
  • MerlinW
    #2021
    Szerintem itt fejezzük be, mielőtt elgurul a gyógyszerem...
  • grebber
    #2020
    Ha nem kell maxon a 60 fps mindenben akkor egyetértek (engem nem érdekel) ha kell akkor a következő szériát kell megvárni.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.19. 20:34:16
  • kasa85
    #2019
    Ezért van az SLI
    Nekem is 980TI van :)
    Nem sokkal marad le a 1080 kártyától tapasztalat :)
    Egy kis tuning azt szépen behozza a nagy testvért :)
    Nem teljesen azért van 15% előnye még,de 5 vagy 10 FPS már nem számít.
    Kivétel,ha 30FPS alá be droopol.
    Azt mondom 1920x1080 ba tökéletes ez a kártya.
  • grebber
    #2018
    Nem vitázni írtam be. Én mindent csútkamaxra rakok amit lehet (980Ti -m van tudom mit beszélek)Sok helyre nem elég az 1080se 60 fpshez FHF-be nem hogy 4kba...
  • grebber
    #2015
    Ez így van 980Ti-vel sincs meg nagyon sok játékban a sokak számára bokalofosos 60fps.
    Akinek nem okoz gondot hogy butitgatni kell annak jó a 970. A maxhoz meg 1080 dukál és talán minden 30 fps felett lesz maxon.
  • MerlinW
    #2014
    Talán, ha elolvasnád az eredeti postot: "a játékban anti alias kikapcsolva, vsync megy, minden más azt hiszem bekapcsolva illetve high-on, anisotropic---trillinearon." - Mielőtt leállsz vitatkozni az egyébként ordenáré stílusoddal.

    Maximális beállítások (AA is), DX11
    DX12, AA nélkül 55-60. Keress videót magad, részemről téma lezárva.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.08.19. 17:09:59
  • ratgab
    #2011
    Toltam serényen...Nem is tagadom. De aztán szép lassan pótolgatom amiket letoltam. Nyilván értem én, hogy diákként vagy munka nélkül nem tud az ember játékot venni még ha akarna sem... Nincs is azzal baj, hogy hébe-hóba letöltenek valami ,csak hangoztatni nem túl szerencsés...Én amikor warezistván voltam azt a lehető legcsendesebben tettem, mert nem voltam rá büszke (egyébként annyival kényelmesebb eredeti játékok birtokában....Nem hiányzik már nekem a crack buhera, a töltögetés, a hibák tömkelege....jobb ez így már vénségemre :-D).
  • kasa85
    #2010
    SSAO vagy mi már 4x en megfekteti a 980TI kártyámat.
    Pedig nem egy gyenge konfig.
    A 2x es viszi legnagyobb 100FPS.
    Legkissebb 35FPS.
    Átlag 59FPS.
    4x Kb 35FPS.
    Nagyon csúnyán felez.
    MSAA vagy mi azt sem jegyeztem meg azzal átlag 90FPS felett vagyok.
    Játékban DX12,és minden csutkán van 1920x1080 ban :)
  • MerlinW
    #2009
    Akkor valahol máshol van szűk keresztmetszet. Lassú HDD, memóriák, félrekonfigolt BIOS. Igazából ezer dolog lehet. Lényeg, hogy ha a csillagok állása szerencsés, az általad írt konfigon jól kellene, hogy fusson.
  • TBTPumpa
    #2008
    ASUS ROG Strix GTX 1060 OC kártyával megvan a fix 60FPS DX12-ben (sőt!). Processzor i7 2600K, jövőre cserélem már a hetedik generációra.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.18. 11:23:58
  • FartingSquirrel
    #2007
    Erdekes... nekem DX12-vel jatszhatatlan. (Ugyan ugy 970-nel.) Pedig nemreg toltam egy clean installt video driverre, de nem sokat segitett. De meg DX11-gyel sincs fix 55-60 FPS maxon. :D
    Elarulhatna a titkat. Magam ala szarnek, ha meglenne a fix 60 a 970 4GB VRAM-javal.

    Szerk.: Ja, amugy eredetim van. En nem mondom, hogy a jatek rosszul van optimalizalva, csak kicsit nagyobb a gepigenye... Illetve a DX12 szerintem meg nem egy jatszhato opcio.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.08.18. 11:17:31
  • MerlinW
    #2006
    Maradjunk annyiban hogy haverom i5-2500 + GTX 970-én W10x64 DX12-vel max grafon fix 55-60fps-el fut a játék az erőforrás igényesebb területeken is. Tehát vagy a OS van szétgányolva, vagy a törés nem százas, ami Denuvo esetén totál elképzelhető. A játék teljesítményével, optimalizációjával semmi probléma az utolsó 2 patch óta.
  • Maala
    #2003
    Az első hsz-éből egyértelmű, hogy még meg se vette, és fel se rakta nemhogy a játékot, de a windowst sem. Pont azért kérdezett.
  • ratgab
    #2002
    #1989... Ki beszélt itt rólad?

    Megjött, hogy ilyen sértődékeny vagy? Majd elmúlik ne aggódj..Viccen kívül nem kell ám itt mindent véresen komolyan venni.

    Ha már így feldobtad a labdát te eredetivel játszol? (te akartad! Egyébként a kifakadásodból meglehetősen egyértelműnek tűnik a válasz.)

    Ui.: Csak mihez tartás végett én se warezolok már évek óta.... Rendőrbácsi meg egyszerű porbafingó felhasználóhoz nem fog menni csak nagyhalhoz (ne menjünk bele egyébként a warez jogi hátterébe, de legyen elég annyi ha saját felhasználásra nyomod akkor nemigen foghatnak meg...ha terjeszted már annál inkább).
  • TBTPumpa
    #2001
    Pontosan 6 éve nem töltök le tört játékot és programot. Mindent megveszek, ha azonnal nem, akkor kivárok és egy akció keretében veszem meg. Nagyon szép kis kollekció gyűlt össze ezidő alatt. De te biztosan jobban tudod nálam, a fekete vitorla bajnokaként!
  • Maala
    #2000
    Elég nagy port vihart kavart múlt héten, vagy előtte, hogy feltörték a Denuvot, még a hozzá hasonló szakbarbárok is hallottak róla. :-D

    Instant-gamingen 25 euróért lehet venni... Ez még mindig több ugyan, mint az a 7500 Ft, amennyiért megjelenése előtt pár nappal vettem a kupont hardveraprón, de alakul. :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.08.17. 18:32:52
  • ratgab
    #1998
    Elég csak visszaolvasni...Lentebb már írkáljátok....
  • kasa85
    #1996
    Én sem.
    Sejtettem valami törés lehet a gond.
  • akyyy
    #1995
    nekem eredeti (na jó, nem, de scaládi megosztás funkció, de kiprobáltam a csak a crackett is és elindult olyankor mikor nem kellet volna hogy elinduljon :D )
  • Maala
    #1994
    Akkor nem értem, mit csodálkoznak, hogy akad. Már nem értettem, hogy mi a gond, nekem megjelenéskor nem volt semmi röccenés sem 4690K+980Ti kombóval. :)
  • kasa85
    #1993
    Ja ja :D
    Sokan vannak akik még azzal tólják :D
    Amint megjelent tényleg felpörgött a topik XDD
  • TBTPumpa
    #1992
    Képek az új DLC-kből.
    Elméletileg új Trailert is kapunk hamarosan!
  • TBTPumpa
    #1991
    Valószínűleg, eléggé felpörgött a topik, mióta megjelent a krekk.
  • Maala
    #1990
    Ööö, ti itt most mind virágboltival szenvedtek ennyire? :-D
  • kasa85
    #1989
    Igen ez az szóval nem szóltam.
    A menüben át állítok valamit abba hagyja a szaggatást.
    Utána rá betölt egy átvezetőt fél óra múlva kb,és megint el kezdi.
    Trükk megint a grafikát állítani.
    Az Exlusive Teljes képernyős módot birizgáltam.
    Jól sejtettem.
    Denuvo nem lett tökéletesen semlegesítve.
    Viszont meg veszem csak gondoltam le írom,és úgy látom a legtöbb aki ebbe a hibába bele csúszott virágboltival viszi.
  • kasa85
    #1988
    2600K 4.4GHz HT bekapcsolva.
    Régi Core i 7,de még megy szépen.
    Az FPS minden megvan a hiba valamelyik szoftverben van.
    Az Nvidia drivereket is nagyon másképpen kezeli.
    2016 év elejei Driverekkel szépen megy.
    Akadás óránként,ha egyszer.
    Igazából nem játék közben csak akkor ragad be,ha ment,és le felezi az FPS utána.
    Ki lépek,vagy várok 1 percet szerencsém van megint megy szépen.
    Sajnos off topik nincs.
    Oda írtam volna ezért írtam Denuvo lesz a ludas rosszul oldották meg a srácok.
    A régi 2013 meg van ez is meg lesz csak menjen lejjebb egy kicsit az ára.
    Magyarítás van hozzá szóval polcon a helye :)
  • kasa85
    #1986
    Magasabb feszültséget vesz fel nem kizárt USB áramellátás lehet a ludas.
    Érdemes át rakni másik porba a kontrollert :)
  • kasa85
    #1985
    Ez a szaggatás nálam is van.
    Pedig 980TI van a gépben.
    Vagy a Denuvo védelem okozza,vagy a motor ami a játék alatt van.
    Ha képfrissítés játékban on,és okozza a problémát akkor off ra tegyétek.
    Azt követően tegyétek az Nvidia kontroll panelban on ra a képrfissítést,és teszteljétek.
    Hátha ezzel meg lehet kerülni az akadásokat.
    Nálam újra indítva,vagy öltözéket vállaszva a tűznél segít.
    Érdekes szerintem itt Denuvo lesz a ludas.
    Meg is írták olyan program mely az erőforrásokat meg apasztja.
    Régi kódolása van nem kizárt friss patch,driver megoldja a problémát.
  • akyyy
    #1983
    vezetékes. másnál nem. majd még próbálom másik usb-re kötni vagy valamit kitalálok :_)
  • FartingSquirrel
    #1982
    Más játéknál is ilyen, nem? Talán lemerült az elem? :D
  • akyyy
    #1981
    az mitol lehet, hogy ha xbox kontrollerrel játszok, akkor érezhetően lagol a mozgás (későn reagál egy minimálisat az irányításomra), de egérrel meg billentyűzettel nincs gond :\ (lehet nem kéne maxon játszani, de hát na :D a kontroller legalább rezeg xd )