2151
Rise of the Tomb Raider
  • Evoluti0N
    #800
    Vajon jóféle FPS felező patch lesz?
  • TBTPumpa
    #799
    "VXAO is an unreleased technology which was mistakenly listed in select news releases. We will provide details as soon as they’re available."

    Azaz a játék alapból nem fogja tartalmazni az Nvidia technológiát, egy későbbi patch keretében fogja megkapni!
    Jól kezdődik!
  • grebber
    #798
    Pár hét hónap az semmi. Van aki éveket is vár.
    Ezek nincsenek tisztába a warez erejével.

    #790: A Just Cause 3 is törve van az is kínai ,de törve van.
  • Although
    #797
    A Steam undergroundosok leírták miért nehéz törni a denuvot. És folyamatosan fejlesztik. Anno a DA3-nál átolvastam, elég elit csapat. Egyöntetűen írták, nehéz évek jönnek a warezre. Végül is időt nyernek pont az a lényeg nincs kint a törés napok hetek alatt. A DA3 is hónapok volt. Nem mindenki fogja kivárni amíg sikerül.
    Ez így rendben is van senki nem azért dolgozik, hogy ellopják a termékét.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.01.07. 18:43:57
  • TBTPumpa
    #796
    Befutott az Nvidia akciója (Steam-es kód lesz - alul írja is):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.07. 16:40:21
  • Kandurex
    #795
    én nem szeretek várni,...utálok várni....gyűlölök várni, azonnal kell minden :)
  • grebber
    #794
    Én maradok a pc-nél. Ha van warez ha nem lesz soha többé engem nem igen érint így se úgy se mivel 1500ft felett már nem fogok játékot venni. Szerencsére a pc egy olyan platform ahol a sok gyökér kiadó úgy se tudja megállni hogy ne legyen -50/-75/-80/-90% off a szarjaika előbb utóbb + végső esetben legalja bundleba ne tegye be.
    Türelmes ember vagyok ráérek.

    Én vagyok a legutolsó ember aki a warez hiány amiatt venne konzolt.
  • Kandurex
    #793
    van ilyen is...de ha hiszed, ha nem...újra meg tudod venni, még olcsóbban...szal, ...ha meg gyűjtői változatokat veszed...lelked rajta...

    mindegy, a lényeg, a konzol a legolcsóbb és pont.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.07. 16:08:45
  • grebber
    #792
    Életbe nem adnám el a játékaimat.
    Azért veszem hogy az "enyém" legyen amikor akarok vele játszani ott legyen.
    A jó játékokat 2-3 x is végigjátszom sőt van hogy a 6-7x végigjátszás se sok.
  • Kandurex
    #791
    #788,#787

    mert el lehet adni (és venni) a játékokat, azért a legolcsóbb platform
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.07. 16:01:09
  • Myselor
    #790
    pedig van jelenleg is pár olyan amit nem törtek még fel .just cause 3 pl meg még nemtudom mi.MGS V-ből is csak kínai van még .
  • Myselor
    #789
    hát nemtudom .nem olcsó nagyon egyik sem :) drágák a gamek na
  • manacz
    #788
    Kétlem, hogy sokak akarnánk 20+ ezer forintot kiadni 25+ fps-el futó játékokért! :) Ha gyenge minőségben tudnám csak játszani akkor is inkább szar pc-n venném meg 13 ezerért.
  • grebber
    #787
    Szerintem meg közel sem....
    Egyébként nem tudom miért kell már warez hiányról beszélni elvileg minden denuvos ótvart feltörtek már..
    PS4-en sokkal de sokkal később fog egy game pár $-ba kerülni sőt ott nincs semmiféle bundle max a FIZETŐS ps+ mellé adnak enyhitő körülménynek játékokat.

    Megnézem ki az a warezos aki (mert nem fogják feltörni a pcs verziót - Ilyen nem igen volt még) rohan 100 ezezért ps4-et vagy xbox one-et venni hozzá 18 ezres játékokat.

  • Kandurex
    #786
    szerintem a warez hiánya egyre többeket fog a konzol felé tolni,...jelenleg az a legolcsóbb platform

    a master race szép és jó, de irgalmatlanul költséges :(
  • Myselor
    #785
    hát igen :D de nincs ps4.csak bloodborne miatt nem vennék még:)
  • Kandurex
    #784
    ezért kell a kávéfőző (PS4) megveszed, kitolod, eladod a genyóba és pénzednél is van....mondjuk még dátuma sincs :D
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.07. 13:51:00
  • Myselor
    #783
    nem mindegy,még mindig gondok vannak azzal a szar védelemmel
  • TBTPumpa
    #782
    Collector's Edition kapható 38.890 Ft ellenében
  • TBTPumpa
    #781
    De, mint a Just Cause 3. HDD/SSD terhelés confirmed.
    Megtört Lara meg majd lesz, vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.07. 12:27:37
  • ricsa008
    #780
    mármint ?
  • Evoluti0N
    #779
    Nem mindegy?
  • ricsa008
    #778
    evvan... Akkor asszem irány a G2A
  • Myselor
    #777
    de az lesz
  • ricsa008
    #776
    nyugtassatok meg hogy nem denuvo-s cím lesz ... :/
  • Evoluti0N
    #775
    Értem. Hát, reméljük a legjobbakat. A Nixxes készíti a portot, ők meg értik a dolgukat.
  • TBTPumpa
    #774
    Yep. Ha TressFX lenne, akkor egyből menne az asszociáció az AMD-re, de így hogy PureHair, az mindenkinek tök új, mert az Nvidiától pedig a Hairworks a megszokott.
    Az új Nvidia only feature az a VXAO-technológia, elvileg az SSAO spéci átdolgozása szóval megleszünk nélküle is.
    Ezen kívül más Nvidia only fícsör (Physix, Hairworks, Boobs Tesselation) nincs benne elvileg, de aztán ki tudja milyen turpisság megy majd a háttérben, ami visszafogja az AMD kártyák teljesítményét. De úgy tűnik, hogy az AMD összefogott az Nvidiával erre a projektre. Van benne AMD (TressFX) cucc és Nvidia (VXAO) is. A PC-s port függvényében meg majd örülünk neki, vagy szidjuk, mint az Arkham Knight-ot.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.07. 11:41:59
  • Evoluti0N
    #773
    Jah. A Purehair a TressFX új neve. Szal akkor most lesznek ebben NVIDIA és AMD effektusok is? Meg vagyok már zavarodva. A képen van Purehair, ami ugye AMD (de működik NVIDIA kártyákon is, mivel open source), a többi meg általános beállítás, ami nem NVIDIA fícsör. Akkor most hol az a nagy kooperáció, amit emlegettek az emberek? Vagy csak abban nyilvánul meg, hogy adni fogják kártyák mellé a játékot?
  • TBTPumpa
    #772
    Purehair váltotta a SamponFX-et?
    Akkor nem Hairworks lett mégsem.
  • grebber
    #771
  • grebber
    #770
    NVIDIA’s VXAO To Be Featured In Rise of the Tomb Raider: Here’s What We Know
  • TBTPumpa
    #769
    CD Galaxis előrendelői ajándék:


    Az ajándék poszter sem marad ki!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.06. 18:58:28
  • TBTPumpa
    #768
    Lesz ez még olcsóbb is hamarosan!
  • macleody
    #767
    ;)
  • grebber
    #766
    Akkor a CE lesz vagy 40 papír. Ha 25-be megállna még meg is venném
  • TBTPumpa
    #765
    Máris előrendelhető a PC-s verzió. Csupán 50 euro.
    A Season Pass 28 euro.
    A Digital Deluxe Edition (alapjáték + Season Pass) pedig 77,98 euro.
  • TBTPumpa
    #764
    De azért feltelepítheted! Minél több a bétatesztelő, annál jobb!
  • Evoluti0N
    #763
    Akkor jó.
  • TBTPumpa
    #762
    4K, Windows 10 support illetve a Nixxes szállítja ezt is, csak már az Nvidiával karöltve.
    "Bringing Lara’s first great tomb raiding expedition to life in stunning new detail, Crystal Dynamics and Nixxes Software have added numerous features, including Windows 10 support and 4K resolution."
  • TBTPumpa
    #761
    Miért? Windows 10 nem feltétel hozzá. Az a Windows 10 Store-t jelöli, mellette érkezik Steam-re is és játszható Windows 7 és 8 rendszereken is. Fölösleges emiatt váltani.

    PC-s képek!

    Minimum rendszerkövetelmény:
    Windows 7 64bit
    Processzor: Intel Core i3-2100 vagy ennek AMD-s megfelelője
    Videokártya: NVIDIA GTX 650 2GB vagy AMD HD7770 2GB
    RAM: 6GB
    Merevlemez: 25GB szabad hely
    DirectX: DirectX 11

    Collector's Edition is lesz!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.05. 16:38:37