2151
Rise of the Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #760
    Yep!
  • Evoluti0N
    #759
    Akkor eddig húztam Win 7-tel.
  • wedge31
    #758
    Jól indul ez az év is.
  • grebber
    #757
    Square Enix® today announced that the game will be available for Windows 10 and Steam on January 28, 2016.
  • TBTPumpa
    #756
    Huntress Outfit


    Nagyban
  • TBTPumpa
    #755
    Helyes, akkor nekünk PC-seknek már nem is kell fizetnünk érte! Ezt az Nvidia is felismerte, azért adja ingyen a játékot a kártyáihoz.
  • Totti5
    #754
    Hivatalos : 1 millió eladást átlépte az Xbox One verzió
  • TomStorm
    #753
    Olvasd tovább a mondatot,hogy mi volt 40óra
  • grebber
    #752
    A sztori nem 40 óra (dzsászt széj).... az hogy te addig szüttyügtél a te bajod.Ne vezess félre másokat
  • TomStorm
    #751
    Hát ennyi volt.Credit lepörgött a játék viszont a végén invitált Explore modba.Meg ott vannak Challenge-ek.Azért nem engedi végleg letenni ja meg Endurance mod!

    Én nem pontozgatok semmit így csak annyit,hogy nagyon izgalmas volt végig,csodaszép vizuális megvalósítás,remek főhős+szinkronhangja,profi zenei aláfestés.

    40 óra volt a sztori,pár missio és néhány zonát csináltam meg 100%.
    De mint írtam is még sok időt bele tudok tenni mert sok mindent kihagytam..
  • lucifer9393
    #750
    Ez az Endurance mód tényleg próbára teszi a játékost... Kipróbáltam párszor, de 3 napnál tovább sosem éltem...vagy halálra fagytam, éhen haltam vagy simán megöltek. Kicsit mondjuk a fejlesztők helyében lassabbra tettem volna az hőérzet csökkenését és az éhségérzetet, mert ahogy kiegyensúlyozod őket, kezdheted elölről... és akkor jön az éjszaka, amire még mindig nem találtam megfelelő stratégiát.
  • TBTPumpa
    #749
    "Email going around in which the next Nvidia promo will include vouchers for Rise of the Tomb Raider, starting January 7th, 2016.
    EDIT: To clarify, the game will be included with GTX 970, 980, 980 Ti, and notebooks/laptops with 970M or above GPUs."

    Nem Nixxes portolás és Nvidia kollaboráció? Visszasírjuk a tavalyi Batman Arkham Knight PC-s verzióját úgy érzem.
  • TomStorm
    #748
    Üdv.
    Kártyák amiket feloldok Marketplace-en azok hol vannak vagy mire jók?
    Feloldom és eltünik mind
  • TBTPumpa
    #747
    Érkezik a Windows Storeba is.
  • TBTPumpa
    #746
    A CD Galaxis Téli játékvásárának keretében némi akciót kapott a Rise of the Tomb Raider!

    XBox One verzió - 18990 Ft helyett 17990 Ft
    XBox 360 verzió - 13990 Ft helyett 12990 Ft
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.29. 11:42:10
  • TBTPumpa
    #745
    Megérkezett az Endurance mód.

    Új rucival:


    + egy új Community ruha (100,000,000 gyűjthető tárgy került felderítésre) is elérhető teljesen ingyenesen Whiteout Jacket néven.
  • Evin
    #744
    Az előző rész teljesen AMD/ATI párti volt.
  • TBTPumpa
    #743
    Újra hétfő, újra ruhapróba:


    Nagy méretben

    Lara eddigi öltözékei közül ez a kedvencem.
    Holnap pedig érkezik az Endurance DLC XBox konzolokra.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.28. 19:11:21
  • TBTPumpa
    #742
    Valóban!
    Fejlesztő: Crystal Dynamics
    Kiadó: Square Enix

    PC-s verzió mindenhol így szerepel. Microsoft csak az XBox-os verziót terjesztette, a PC-s és PS4-es verziót pedig a Square Enix fogja, ezt már nyár óta tudni lehetett, amikor is bejelentették, hogy ők szállítják early 2016-ban a PC-s és 2016 végén a PS4-es verziót.A Microsoft sehol sincs feltüntetve, sem a Steam oldalon, sem a hivatalos SE oldalon.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.27. 11:34:46
  • grebber
    #741
    Nem olyan lehetetlen mivel ez MS cím már aki meg az NV-vel van jó viszonyban. (Fable Legends is Nv-s)
  • TBTPumpa
    #740
    Januárban érkezik a Steam szerint is!

    #739
    Várjuk ki a végét!
  • grebber
    #739
    Elvileg Nvidiás cím lesz és VGA-k mellé adják majd!
  • böröczk
    #738
    Pont hogy o a "regi" Lara. Nem rambonak szuletett o se. Nekem baromira tetszik, ahogy bemutatjak, hogy lett kezdo kincsvadaszbol idosebb korara olyan, amilyen a regi epizodokban. En speciel nagy fan vagyok, es ez az uj vonal es az elso resz nagyon tetszik. Szoval alig varom, hogy jojjon ez a masodik resz is pcre.
  • TBTPumpa
    #737
    A Crystal karácsonyi üdvözlete:
  • TBTPumpa
    #736
    Csajos bőrkabi befigyel:
  • Myselor
    #735
    nem érted amit én mondok.nembaj.te úgy gondolod én így :)
  • Totti5
    #734
    Kéznél több mindene. Íj, pisztoly, shoti, rifle. Mindig. Vannak olyan sziklák ahol azzal lehet csak mászni. Miért ne lenne nála? Pont arra van amire, semmi többre, nincs erőltetve.
  • Myselor
    #733
    nem.de nem csak ott van nála.a sivatagban is megdögölne ha nem tud vele megkapaszkodni :) és ott nem mászik hegyet .a házban is pont kéznél van a csákány.mindig nem érted?:D a játékkal semmi bajom szép meg minden.de ez a túl erőltetett csákány dolog zavar ennyi a bajom:)
  • Totti5
    #732
    Biztos, nekem magas ez a levezetés. Kezdő helyszín és később + a lényegi része is jeges környezetben játszódik. Jég + csákány... ördögi.
  • Myselor
    #731
    már az első pályán meghalt volna ha nem tud vele megkapaszkodni.ha nem tudja magát kiszabadítani vele.ha leesés közben nem tud vele kapaszkodni.soroljam még?:D a régi lara enélkül is boldogult.ez pedig meghalna az első pályán nélküle.nem kell ennyire védeni na.túl szükségszerű lett a videóban is hannát ezzel akarja leverni beérve az ajtón :D midnenre ezt használja na ezzel alszik:)
  • Totti5
    #730
    Tör, feszít és mászáskor, kötélen csúszáskor, közelharckor használja. Pont arra amire lehet.
  • Myselor
    #729
    amikor meglátom ezt a csákányt mindig nevetnem kell.vicces hogy mindent ezzel old meg,még a seggét is ezzel törli szerintem :) ha nem lennének nála első körben kipurcanna bárhol.régen nem volt ez ilyen.na mindegy :)
  • TBTPumpa
    #728
    Ingame:
  • TBTPumpa
    #727
    Darrell Gallagher elhagyja a Crystal Dynamics csapatát (a Crystal elnöke volt).

    A Microsoft tönkretette őt is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.16. 17:47:27
  • TBTPumpa
    #726
    Új ruci érhető el Lara számára ingyenesen (a community intézte ezt is)!
  • TBTPumpa
    #725
    Talán nem lesz gond a PC-s porttal sem, elméletileg azt is a Nixxes készíti, mint a korábbi részek esetén.
    XBox-os verzió szövegei között fel is lelhető néhány PC-s portra utaló nyom, így ha már október/november környékén (mikor aranylemezre került az XBoxos verzió) elkezdtek foglalkozni a PC-s verzióval, akkor egész korrekt port készülhet január első feléig.

    #723
    Jó is lenne! A most decemberben érkező Endurance móddal érkezik egy új ruha is Larának. Januárban a Baba Yaga DLC-vel szintén új ruha (és új íj) érkezik, illetve februárban 2 új ruci érkezik az egyéb tartalmak mellett, aztán ki is fújt a Season Pass.
    Talán lesz bennük valami extrémebb ruha is. Ilyen grafikus motorral fantasztikus lehet.
    Ellenben a hivatalos fórumon volt valami ruhatervezős felhívás a Rise of the Tomb Raider X360/XOne megjelenésekor. A nyertes pályázatot elvileg elkészíti a Crystal Dynamics ingyenes frissítés keretében (mondjuk a PS4-es verzió érkezéséig még van idejük bőven és amúgy is 20 éves lesz a brand 2016-ban, emiatt meglepetésekkel is készülnek). És pont egy bőrnacis koncepció nyert a pályázaton (Siberian Adventurer Outfit-nek nevezték), az ottaniak is odavannak az ötletért, úgyhogy lehet reménykedni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.16. 09:13:41
  • MertHogy
    #724
    Főleg annak a fényében, hogy az MS-nek, csak a Xbox-os verzióból van nyeresége, a többit már a SE adja ki. Az ünnepek az utolsó nagy lehetőség némi lóvéra, a közeli pc-s dátummal veszthetnek vásárlókat, bár nem hiszem, hogy nagy hatással lenne az eladásokra, inkább a bundle csomagban gondolkozók léphetnek vissza a vásárlástól.
    Már csak a normális portban kell bíznunk, mert azt még elszúrhatják.
  • ChipHazard
    #723
    Elsőre Bőrnadrágot olvastam, már egy pillanatig hevesebben kezdett verni a szívem
  • Bandicoot
    #722
    Szerintem megkapták az infòt és valaki rögtön kitette. Utána szoltak rá hogy vegye le, gondolom az ms miatt elvégre idén exkluzív cím és addig nem kéne a többi platform dátuma, főleg nem ha ilyen közeli.
  • TBTPumpa
    #721
    Cosplay-eseknek némi segítségek lehet ezek a nagy képek.
    Amúgy meg mozgolódás van a Steam adatbázisban is.