2151
Rise of the Tomb Raider
  • Mike333 #844
    "Nem trágyább és nem fosabb mint amin te játszol."

    Ha ingyen hozzám vágnák akkor sem kéne. Direkt ráírt exkluzívokat sem képest STABIL 30 fps-el futtatni. Ellenben a gépemen 60fps+-al szaladnak a játékok. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
    Utoljára szerkesztette: Mike333, 2016.01.11. 00:46:48
  • Evoluti0N
    #843
    Ha PC-n játszik, akkor az első idézetre tedd válaszoddal vitatkoznék.
  • Myselor
    #842
    na igen de akkor már nem exklusziv
  • Totti5
    #841
    Hát ezaz nem is ismered őket. A kijött másra, ha kijött kizárólag PCre jött, MS platformra.
  • Myselor
    #840
    na mert?halo forza gears meg van az a rajzfilm szerű játék tavalyról.nem jut eszembe a neve narancssárga üdítős.a többi mind kijött másra is tudtommal de lehe tévedek akkor bocsi
  • Totti5
    #839
    Nem is igazán vagy tisztában a számokkal.
  • ratgab
    #838
    És ez jelen esetben mit számít véleményed szerint?
  • Myselor
    #837
    nem is igazán létezik xbox exkluziv játék csupán 2-3 darab.
  • ratgab
    #836
    Engem ez a legkevésbé sem érdekel és nem tudom téged például miért foglalkoztat ennyire.... A Rise of the Tomb Raider jön januárban pc-re is, jól sikerült a játék, már csak az optimalizáció miatt kell aggódni.

    A marketingesek meg a politikusok meg mindig hazudnak....Fogadjuk el! Mondani meg bármit lehet, de ha a játék jó akkor ki a fenét érdekel. Xbox exlu volt először...szerencsére már nem az...Ennek inkább örülni kéne nem?

    A múlton meg behisztizni pláne semmi értelme, főleg mikor nagyon jól tudod, hogy imádod a Tomb Raider játékokat és az előzővel is rohadtjól szórakoztál. Szigorúan szerintem természetesen és no offense.
  • Totti5
    #835
    Mind a két fél számára előnyös szerződést kötöttek. Nem az első és nem is az utolsó.

    "vegyék azt a trágya f0st"

    Nem trágyább és nem fosabb mint amin te játszol.

    "ezzel szembeköpték a többieket akik annyira várták"

    Egyik platform hamarabb kapta meg mint a másik, senki nem lett kizárva mint más játékok esetében.

    "visszafelé sült el a tervük"

    Többi mint 1 millió példány ment el a játékból pár hét alatt. Sikeres.

  • MerlinW
    #834
    Én sosem cégnek fizettem, hanem terméket vásároltam. A termékek körülötti cirkusz mindig érdekes, megmosolyogtató/botránkoztató, de a nap végén úgyis a terméket veszem meg, ami esetében pont lesz*rom a cirkuszt, ha a termék jó. A kiadót/fejlesztőt meg max feketelistára teszem, ha nem jó a termék. Én ilyen egyszerűen kezelem ezt. Meg egyébként belül ti is, hiszen akármilyen fos pl. az EA vagy az UBI, ugyanúgy vesszük a játékaikat, mert azok alapvetően jók. Tehát lehet beszélgetni a marketingről meg a háttérről, de alapvetően tök felesleges miatta stresszelni/duzzogni.

    Kicsit a másik oldalról:
    Ilyen a mai gazdaság/piac - akár hiszitek, akár nem azoknak sem tetszik akik benne vannak, ők is csak elfogadják és próbálnak úgy cselekedni, hogy nekik a legjobb legyen. Mert ugye a kereskedő célja sosem az volt, hogy neked jó legyen. Max az hogy elégedett legyél olyan szinten, hogy visszatérj hozzá vásárolni -. Nem egyszerű egyenlet ez, baromi sok tudás és tapasztalat van az emberek mögött akik felbosszantanak titeket, és és még több felelősség a vállukon, amelyeket figyelembe véve hozzák meg azokat a döntéseket, hogy mi csak duzzogjunk, de ne forduljunk el tőlük.

    Én is hasonló módon gondolkodtam sokáig, mint ti, aztán lett egy cégem - ami teljesen más tapasztalat, de segített megérteni pár dolgot -, majd később volt szerencsém egy kis időt eltölteni a Ubisoft-nál, ahol láttam mennyi és milyen minőségű 40-50 fős meeting-ek zajlanak a legkisebb döntések kapcsán is. Baromi nehéz fennmaradni multiként a mai világban. Nem védeni akarom a másik oldalt, csupán tény hogy ők sincsenek könnyű helyzetben, és minden lépésüknek - legyen az 10 dolláros lópáncél DLC - megvan az oka, aminek általában nem lehúzás a célja, hanem "financiális korrekció". Szükséges rossz.
  • Mike333 #833
    Arról, hogy direkt azért tették xbone exkluzívvá, hogy vegyék azt a trágya f0st, és ezzel szembeköpték a többieket akik annyira várták már a 13-as óta ezt a részt. De visszafelé sült el a tervük mert nem szereztek sok eladást ezzel. Nem lepődnék meg, ha PS4-re is hamarabb jönne mint Q3-4.
  • grebber
    #832
    "Nem csak a PC-sek lettek átejtve, hanem a PS-es tábor is" lol Mi ez a baromság már nem azért? MS bárkinek a fejéhez tartott egy töltött fegyvert ,hogy márpedig boxot veszel és rá a Tomb Raidert mert ha nem kinyírunk? NEM! Akkor milyen átejtésről beszélsz nem is értem

  • TBTPumpa
    #831
    Nem amiatt, de ahogy elnézem már mindenki rohadtul elfelejtette 2014 augusztusát és a Microsoft standját, ahol a karót nyelt öltönyösök nagy mosolyogva bejelentették az XBox exkluzivitást és azt, hogyha ezzel játszani akarsz, akkor kénytelen leszel venni XBox-ot. Máskülönben meg marad nektek a 2013-as rész.
    Nem csak a PC-sek lettek átejtve, hanem a PS-es tábor is, de mivel régen volt, tán igaz sem volt.
    De ez már ezerszer ki lett tárgyalva, ideje lenne továbblépni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.10. 12:41:49
  • ratgab
    #830
    Pc-s csúszás miatt ment a duzzogás igen!
  • TBTPumpa
    #829
    A játék megérdemli, csak a fölötte álló cégek nem. De ez csak az én véleményem. Ettől függetlenül jó látni, hogy mások is így gondolják (Steam közösség).

    #827
    Sajnálom, hogyha nem érdemel többet számodra ez a játék, de te tudod.
  • MerlinW
    #828
    Oké, de mi az oka? Rossz a játék? Vagy megint a marketing / PC-s csúszás miatt megy a duzzogás?:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.10. 12:34:44
  • Totti5
    #827
    Azt h megvegyék. Eleddig a warez, letöltés, kupon, év végén bagóért mellett ment a kampány.
  • MerlinW
    #826
    Miért nem érdemli meg? Lemaradtam:)
  • TBTPumpa
    #825
    Nincs pálfordulás. Csupán nem szeretném, ha a topik warezes dolgokkal lenne tele, mert maga a játék többet érdemel annál. Az már más kérdés, hogy a fejlesztők/kiadók nem érdemlik meg, hogy a PC-s tábor nagyon szép eladásokkal támogassa őket, de ez csak az én véleményem. Aki öblös formában akarja beszerezni, az tegye azt, teljesen megértem azt is, viszont ahhoz itt ne legyen iránymutatás és ne arról szóljon itt minden.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.10. 12:29:33
  • jarlaxxe
    #824
    Ja, több mint érdekes ez a pálfordulás az elözmények ismeretében de persze azért támogatom mert igy helyes..
  • Evoluti0N
    #823
    Pedig te még azt mondtad, hogy te... Há, hagyjuk. :D Batman effektus. Tudtam én. :D
  • TBTPumpa
    #822
    Innentől minden warezzal és spoilerekkel kapcsolatos hozzászólás kíméletlenül törlésre fog kerülni!

    Köszönöm a megértést és az együttműködést!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.10. 09:57:35
  • Ironman2
    #817
    +1
  • bakkerman
    #816
    Nekem eddig kimaradt a 2013-as TR,most felraktam kipróbálni,és úgy beszippantott hogy 3 órát beleraktam elsőre :D A mostani így eléggé érdekelne,szerintetek van esély,hogy normálisan tudjam futtatni egy X4 965,8 gb ram,GTX750 konfigon?
  • böröczk
    #815
    Ámen :D
  • ratgab
    #814
    +1
  • ricsa008
    #813
    Kicsit lemaradtam de jött az a költői kérdés hogy "nem mindegy?" Hát nem mindegy... Én nem tartom magam nagy warezesnek... 400+ játékom van steamen és még jön hozzá a uplay,bnet,origin de nem szeretek zsákba macskát venni ... a MGS -t is azért nem vettem eddig meg 12ért mert nem tudom hogy menne bár mondták hogy jól van optimalizálva. De előbb szeretem tudni hogy megy a gépen aztán irány egy G2A vagy hasonló oldal...
  • MerlinW
    #812
    Egyszerűen: folyamatosan titkosítja magát (memóriában szétszórt függvénydarabok instrukcióit), illetve elrejti műveleteinek kulcsait (whitebox crypto).

    Bonyolultabban: Vlad összefoglalója
  • MertHogy
    #811
    Na ebből is dobozos lesz, 12 rugó, csak kevesebb, mint 50 euró, az utóbbi időben áttértem a dobozos verziókra, jó pár ezret meglehet spórolni.
    Az endurance mod egy pályából áll? Esetleg érkezik még hozzá? Igazából csak ez és a Baba Yaga (John Wick) dlc érdekel, lehet, hogy beruházok a Season Passra is, persze csak a játék kipróbálása után.

    #807 Én is támogatlak, hírek terén te vagy a legaktívabb, és már a játékkal is játszottál, illetve a készülő honosításhoz is közöd van.
  • Kandurex
    #810
    egyébként hogy működik ez a denuvo? tudja valaki? mintha azt hallottam volna, hogy ez magát a játékon lévő védelmet védi?
  • MerlinW
    #809
    Felejtsétek már el ezt a butaságot. Nem csinál semmit a Denuvo. Én is néztem régen, alig 100MB írás volt a lemezre DA:I estében. 8GB vagy kevesebb memória és bizonyos játékok esetén (pl DA:I) előfordulhat paging, ebben az esetben a lapozófájl írása látszik, de ez DRM-től független. Az olvasási érték meg irreleváns, mert ha 20GB-nyi anyag - pl. textúra - van egy játékban, akkor minimum annyi lesz az olvasási érték.

    Ez az egész egyébként a Lords of Fallen-től indult, ahol maga a játék okozta a problémát - már javították -, csak mint új DRM ez jó fogáspont volt rajta. Ahogy a DA:I is sokat írhat ha nincs elég memória, a beállítások pedig magasak, de Denuvo nélkül sem lenne más a helyzet.
  • wedge31
    #808
    +1
  • TBTPumpa
    #807
    Igen, külön is kapható lesz majd, ahogy a Season Pass minden tartalma.
    Ellenben január végén nem csak a PC-s verzió érkezik, hanem egy hosszabb volumenű Singleplayer DLC is (Baba Yaga).

    Szeretnék házigazda lenni itt is, ki támogat?
  • Mike333 #806
    Hol láttad, hogy fel van törve a JC3? Mert én még sehol se. Link
  • grebber
    #805
    "Nem fogom isteníteni a warezt ahogy te teszed"

    Sehol nem tettem ilyet. Azt hogy a warez volt van és lesz is nem kell isteníteni az alanyi jogon jár mindenkinek nincs szükség istenítésre!
  • Although
    #804
    Ez a te véleményed. Én meg azt mondom rengeteg emberben nincs benne a türelem főleg a mai tizenévesekben de úgy általában a fiatalakban. Nincs türelmünk. Ez ránk is igaz volt. Ha talán nem is ennyire.
    A piac a fiatalokra épül. És a Denuvo jó megoldás. Ezen a téren.
    Nem fogom isteníteni a warezt ahogy te teszed. Mert ha drága akkor nem veszem meg.
    Szerencsém volt a Conanba rengeteg külföldivel játszottam. Talán megtanultam a mentalitásukat. Ez ennyit ér és ennyit adok érte. De szar mentalitás jogosnak tartani a kalózkodást. Mégha drágállod is amit az informatikusok keresnek.
  • grebber
    #803
    Az a baj a cégekkel nem tudják felfogni,hogy aki nem vesz játékokat az nagyon leszarja hogy nincs belőle warez nem fog rohanni és megvenni. (Jó ok aláírom lehet van ilyen ember 1-2 %-de a többi...)
    Jó példa volt anno a Flatout game talán ha jól emlékszem valami nevetséges 1990ft.os áron kerül a boltok polcaira. Én gyökér warezkirály voltam akkoriban ,de egy másodpercig nem gondolkodtam nyomtam az előrendelésre. Van aki ha 50 ft lett volna akkor se vette volna meg ,mert minek ha ingyen letöltheti. Ha meg nincs mit letölteni nagy cucc néz másik játék után. Az 100000000% hogy nem fogja minden létező cég a denuvot használni.
    Szóval warezosok nem kell beszarni
  • Although
    #802
    Egy percig nem vitattam álláspontodat.
    Mármint te türelmesen vársz az olcsó verzióra ez egy jó és elfogadható álláspont.
    Láttam az underground oldalon a jövő nemzedékét. De ez már jelen.
    Ott ócsárolták jelentős számban a ruszki hackereket amiért úgymond bénák és nem tudják megoldani.
    Nevetséges volt komolyan.
    A lényeg elveszett valahol.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.01.07. 20:51:06
  • wedge31
    #801
    A season packot nem akarom megvenni viszont az endurance mod dlc érdekelne, de a steamen csak a pack van, tudtok róla valamit, hogy majd külön is meg lehet e venni?