2151
Rise of the Tomb Raider
  • ChipHazard
    #927
    Jó kis videó volt nme ? kérdés hogy miért is lett rölöve a hozászólásom, miféle uj szabályt szegtem meg ? vagy valami uj moderátor Vendetát hirdetett ellenem? :D
  • TBTPumpa
    #926
    Dat PC version:


    Az az arc közelről!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.23. 20:45:53
  • AbuPH
    #925
    PureHair=TressFX 3.0 egyedi art pipeline-nal.
  • sadface #924
    Hogy nem fagy be a néhány helyen... :D
  • Kandurex
    #923
    Dat ass
  • Bandicoot
    #921
    Van másik kétféle is, az egyikhez egy letöltés kell (majd telepítés), egy steam, egy megadott accountba be kell lépni installálni a játékot (cirka 1 mp amíg a registrybe beállítja amit elötte telepítettünk) majd offline módban tolható a cucc.
    Illetve van valami családi megosztás alapú trükk is,passz.
    JC3-at elöbbivel próbáltam, tökéletesen működött, de még a rászánt időt is sanáltam annyit sem ér a játék.
    Warezban pedig sem itt sem priviben (eképp nem válaszolok annak se aki ma írt) nem segítek, aki keres akar az talál a neten.
  • MerlinW
    #920
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Release nincs, mert nagyon nem stabil a cucc, Youtube-on van pár videó a dologról, csak győzd kiszűrni a kamuvideók közül:) A témával foglalkozó orosz/kínai fórumon vannak részletek meg próbaverziók, de többnyire zártkörű oldalak. Engem nem érdekel a játék így nem foglalkozom vele, de ha lesz valami akkor úgyis beírom a játék topikjába.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.22. 19:45:44
  • Mike333 #919
    Én is ezt a redditet nézem minden nap de nem látok semmilyen cracket. Pontosan miről beszélsz?
  • MerlinW
    #918
    Van egy 3DM féle félmegoldás, de nem az igazi. Egyébként reddit-el minden témában naprakész tudsz lenni:)
  • Mike333 #917
    Ezt hol olvastad? Linket esetleg?
  • MerlinW
    #916
    Leírtam már pár helyen, lehet nem itt. Denuvo nem darál semmit. Urban legend, én is teszteltem majdnem midnen Denuvo-s játékkal Mindent amit ír/olvas azt a memóriában teszi.

    "Denuvo Anti-Tamper does not constantly read or write any data to storage media."

    "Completely wrong rumor which is repeated over and over although many 3rd party tests (as well as we) state that our solution does not perform read / write operations to the HDD (hence we have no negative impact on the lifetime of SSDs or any other hardware component)."


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.22. 14:02:21
  • Bandicoot
    #915
    A Square csak a kiadò, az Avalanche csinálta a JC3-at akik már más kiadònál is berakták a Denuvo-t.
    Ez még lutri.
    Egyébként a JC 3 is már rég tolhatò warezban csak nem egy egyszerű crackeléssel, ergo nincs még scene release.
  • TBTPumpa
    #914
    TressFX nincs, csak PureHair. Hitman esetében pedig PurePolir.
    A hajas lobogás most nem lesz kikapcsolható, csak lebutítható. Azonban, ha High grafikán 60fps-sel tudja tartani a GTX970 a PureHair beállítást, akkor már eleve jobb, mint a TressFX, mert az még most is megfogja a GTX970/980 kártyákat, szóval legalább azt sikerült valamennyire belőni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.22. 09:37:27
  • alyr2
    #913
    Szerintem a konfigom elvinne 60Fps highon. csak sajnalom ra a penzt
  • Atisz #912
    Ugyanúgy, ahogy egy 2GB-os gtx 960-on :P

    Egyébként ha kiveszed a "hajzuhatagot" és megelégszel 30 f/s-mal, akkor bőven elég lesz oda a gtx 950 is 1080-hoz.

    A legnagyobb változás az előzőhöz képest a min. 6 GB RAM a korábbi 2-vel szemben.
  • Maxtreme
    #911
    ha ez a fos nem végez állandó szekvenciális írási folyamatot, akkor valóban ssd only. Viszont ha irogat is, akkor az sem jó megoldás, mert ugyebár az írási ciklus véges.
  • Maxtreme
    #910
    Látva hogy egy elég "masszív dolog" nagy baki lenne a részükről ha nem az lenne rajt ( egy ekkora címnél) ..szerintem legalábbis.
  • grebber
    #909
    Mint a többi ... kb semmennyire. Ha meg HDD ki nem fossa le azt ma már csak torrentezni használják. Játékra only ssd
  • TBTPumpa
    #908
    A Square Enix előző AAA játéka alatt is az van (Just Cause 3), máig nem tudják törni.
    Szerinted egy másik AAA játéknál, főleg a Tomb Raider-nél ezt ne játszanák be? Esélyes, hogy az lesz, de 1 hét múlva kiderül.

    HDD-t nem fog zabálni, egyik Denuvo-s játék sem tette azt, csak bullshit szöveg volt a warezmatyik részéről, hogy ne legyen annyira savanyú a szőlő.
  • Bandicoot
    #907
    Egyébként honnan veszitek hogy Denuvo lesz alatta? Csak mert nem találtam semmi konkrétumot ròla, csak találgatásokat...
  • Maxtreme
    #906
    Kíváncsi leszek a tapasztalatokra (mennyire darálja a HDD-t a védelem) addig nem merem berendelni...
    Pedig a képek illetve a videk alapján már majdnem a vásárlás gombra kattintottam, de türtőztetem magam...
  • Bandicoot
    #905
    Ha jòl van optimalizálva akkor One szintű látvány mellett úgy is fogja.:)
  • TBTPumpa
    #904
    Rise of the Tomb Raider 1080p felbontáshoz, 60FPS-hez:
    Memória: 8 GB Ram
    Processzor: i7-3770k
    Videokártya: GTX970 4GB
    Operációs rendszer: Windows 10 X64

    Amúgy jah, kicsit érdekes lett ez a gépigény. Már most látom, hogy az AMD ezt is csak Low grafikán tudja majd futtatni, mint a Batman Arkham Knight-ot.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.22. 08:07:31
  • Kandurex
    #903
    figyelembe véve a konzolok erejét, ennek egy 970 -en illene 4k+60 -ba rongyolnia.... szórakoztató, hogy 2k -hoz 200e+ EGYETLEN PC alkatrész kell....race a faszom...meg a seggem...az nvidia -ba
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.22. 08:04:33
  • TBTPumpa
    #902
    Ideális videókártya a játékhoz (by Nvidia):


    Kíváncsi leszek, hogy egy 4GB-os GTX960 kártyával milyen beállításokkal és hogyan fog szaladni.

    Dat Ass a PC-s verzióból:
  • Bandicoot
    #901
    Nem, ez pc-n így nézett ki.
  • TBTPumpa
    #900
    Ez ilyen SweetFX-szel megbolondított marhaság?
  • TomStorm
    #899
    Állejtős,végig:)
    Került bele minden ami kell TR világhoz méltóan.Sztori is frankó de ha Side quest kerülöd meg felfedezést akkor rövidnek tünhet.Jók a Side quest-ek de engem annyira beszippantott a sztori,hogy sza..am le:D
    Olyan dinamikus az egész hogy is mondjam ott vagy Lara bőrében.Szinkronhangok toppos,Tomb-ok vannak bőven.

    Gyűjtögetés,fejlődést Endurance modra kell hagyni amit sajnos nem tartalmazza alapjáték de OTT van értelme.Azzal együtt kell megvenni nincs mese..
  • Bandicoot
    #898
    Gyenge képet mindenből lehet lőni.
    Egyébiránt nem a One verzió még mindig nem. Pc-n kiváncsian várom mit mutat.:)

  • TBTPumpa
    #897
    Friss kép a PC-s verzióból:


    Azért ez jól néz ki!
  • TBTPumpa
    #896
    Még mindig nem?
  • Selminar
    #895
    Ma fejeztem be One-n 100%-ra.
    40 óra volt, minden percét élveztem.

    Pár fegyver maradt teljes felfejlesztés nélkül és nem lett unlock-olva az összes skill sem.
  • Bandicoot
    #894
    Cosdálatosan néz ki * One-on. A pc-s TR 2013-hoz képest semmi extrát nem látok a képeiden sem,és élőben sem.
    Azt hogy ne lenne szép egy szóval nem írtam.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.01.20. 19:42:37
  • TBTPumpa
    #893
    Szürke oldalakon 8000 Ft környékén mennek a kulcsok.
  • Shep
    #892
    Hát igen, de nyilván olcsóbban kellene, vagy kivárjuk míg 85%-ot kap steamen? .)
  • TBTPumpa
    #891
    Én csak 9900 forintért látok NV kupont, de akkor már jobban jársz a Konzolvilág akciójával! #881
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.20. 19:22:13
  • Shep
    #890
    Nincs valakinek eladó NV kódja? :)
  • TBTPumpa
    #889
    Szépek, de jajj. Ekkora méretű képeket inkább spoilerbe pls. Mobilnetem ledöglik az ilyenektől.
  • MerlinW
    #888
    A Denuvo miatt. Ja értem, perszepersze :D
  • TBTPumpa
    #886
    A kritikák szerint jobb az előzőnél (játékmenet, sztori és grafika), ellenben Prohardveren írták, hogy vigyázni kell vele, mert a Denuvo miatt teljesítménycsökkenés és merevlemez elhalálozás lesz!