2151
Rise of the Tomb Raider
  • molnibalage83
    #1329
    A térkép nálam bugos, mint a szar. Eddig a toggle waypont nem ment, most meg tab lenyomás után mindig nem annak a helyszínnek jön be a térképe, ahol éppen vagyok..
  • MerlinW
    #1328
    Nincs olyan összetett, de nem is az a célja. Alma és körte. Mint írtam, vegyél egy véletlen generált szibériai erdőt, véletlen generált kriptákkal, véletlen generált ellenfelekkel és időjárással. Éhes vagy és fázol. Folyamatosan vadásznod kell és tűzet keresned, miközben megoldanod a feladatokat pontokért. Kapsz XP-t, fejlődhetsz, kraftolhatsz, stb, ami értelemszerűen nullázódik, ha meghalsz/újat kezdesz. Ennyi és nem több. Viszont izgi tud lenni a kiszámíthatatlansága miatt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.31. 21:54:46
  • molnibalage83
    #1327
    Shadowplay...
  • eMPé
    #1326
    Öö itt nem igazán van ilyen launcher, store-ból elindítom, bejön középre a TR kép, utána a jogi szövegek, de ilyen menü nincs amit írtok :c
    Mindegy, majd figyelem a fórumokat hátha másnak van / lesz ilyen baja.
  • RatBaG #1325
    nekem akkor is ment az afterburner, amíg borderlessen volt.
    egyedül az szívatott meg, hogy ha a launcherben állítgattam az optionst, utána a játékot elindítva még steam overlay sem volt. egyből indítva meg jó.
  • Bandicoot
    #1324
    Játékon kívül amikor indítod és behozza a TR képet a PLAY, OPTIONS és egyéb menükkel,ott sincs az OPTIONS-ben?
  • eMPé
    #1323
    Azt tudom, de win storeból vettem.
  • TBTPumpa
    #1322
    Minek Fraps meg Afterburne? Az FPS-t bármelyik sarokban a Steam is ki tudja írni. Így nem kell harmadik programnak futnia a háttérben.
  • eMPé
    #1321
    Nekem miért nincs olyan hogy exclusive fullscreen?
    Fölöttébb idegesítő, mert így se fraps, se afterburner nem megy ingame >:c
  • Bandicoot
    #1320
    Van olyan összetett mint ezek a steam-es early accesses túlélőjátékok?:)
    Vagyis megéri azt a 10 pénzt meglátásod szerint?
  • MerlinW
    #1319
    Nem, főmenü -> expedtion menü. Külön játékmódok (challenge, endurance, stb). Ebben a részben ez került bele multi helyett.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.31. 14:58:21
  • FartingSquirrel
    #1318
    Merlin:
    Köszi

    MertHogy:
    Nekem is ez volt...
  • molnibalage83
    #1317
    Ez a sztori módban van?
  • MerlinW
    #1316
    Passz, azt nem próbáltam még.
  • MertHogy
    #1315
    Az mitől lehet, hogy Expeditionsben a Remnant Resistance mod nem működik, a többi igen, de ez nem, se készíteni, se mások által kreálttal nem tudok játszani, rányomok a play this missionra, kb negyedóra után is csak tölt.
  • MerlinW
    #1314
    Csak Expedition-ben és ott a túlélésed múlhat rajtuk:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.31. 14:33:44
  • FartingSquirrel
    #1313
    Ezek a kártyák hogy működnek? Alapjátékban is fel tudom őket használni, vagy csak az Expedition módban, mikor pontokat kell szerezni (vagymi)? Van egyáltalán értelmük?
  • MerlinW
    #1312
    Alvás nincs, éhezés meg fázás van:) Napszakok vannak, véletlen generált területek feladatok és események. Ja meg a kártyarendszer. Jópofa és nehéz.

    Pl ha lemész egy tomb-ot felkutatni, úgy kell az idődet beosztanod, hogy legyen időd vadászni és tűzet keresni is miután kijöttél onnan, különben meghalsz. A tomb-ok is véletlenül elhelyezett csapdákkal vannak tele, tehát a játék mindent megtesz, hogy ne éld túl:) Ha meg úgy érzed, hogy végeztél, kérhetsz kimenekítést. Ilyenkor várod a helikoptert, a játék meg a biztonság kedvéért rád küld pár kedvességet, pl 2-3 medvét, stb:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.31. 14:16:09
  • Evoluti0N
    #1311
    Rájöttem. Az enterrel kell. Bugos, vagy nem tudom. Úgy írja a játék elején, hogy space-et kell nyomni, de úgy nem működik, plusz úgy se, ha rákattintok a waypoint gombra.
  • Evoluti0N
    #1310
    A waypointokat ti le tudjátok tenni? Hiába nyomom a space billentyűt, vagy klikkentek a waypointra a térkép bal alsó sarkában, nem csinál semmit.
  • FartingSquirrel
    #1309
    V-Sync be van kapcsolva? 60 FPS alatt azt kapcsold ki (vagy amennyi a monitorod frissítési frekvenciája).
  • Árnyvadász
    #1308
    15 órát ír a Steam és 39%-nál járok. Igaz 100%-os végigjátszásra törekszem. Jelenleg a Geothermal Valley résznél járok és fedezek fel, amit lehet. Aztán majd a sztorivonalra is rámegyek, csak vannak még mellékküldetések is. Itt is és a korábbi részeken 2, ami kimaradt.

    A játék továbbra sem úgy fut, ahogy pl. sírokban, belső tereken vagy szűkebb részeken. Külső részeken hiába van meg az 50-60 fps, esetleg 45-55 körül 1080p feletti felbontáson (2560*1080), valahogy olyan, mintha laggolna. Játszható így is, de nem olyan élmény, mint amikor normálisan fut.

    Pedig High (alapra is ezt rakja) beállításon vagyok, ami nekem elég is, feljebb nem akarok menni. Ha Medium-ra teszem akkor viszont nincsen gond, magasabb felbontás mellett sem. Nem néz ki rosszul így sem, de azért a High az szebb. A játék amúgy nagyon jó, rengeteg az újdonság, ami az előző részben nem volt és maga a helyszín is jobban tetszik. Megérte és biztosan egyre jobb lesz ahogy haladok előre.
  • xido
    #1307
    endurance mod tényleg ilyen semmilyen vagy a videó vágott volt,amit láttam?..semmi alvás,nappal/éjjel..csak úgy vagy,vadászol,gyűjtesz,ölsz..és hopp,egyszer csak eltelt egy nap?
    jó,nyilván nem egy long dark szintű survivalt várok mellékesként,de valami komolyabbat :)
  • mans
    #1306
    Ez is tele volt akcióval meg nyomogatós részekkel mint az előző?vagy valamivel tűrhetőbb?
  • NEOreg3
    #1305
    17,5 óra alatt 88%-on fejeztem be, főszál, mellékküldetések és tomb-ok megcsinálva + elég sok biszbaszt összeszedtem

    összességében a 2013-as rész jobban tetszett, de ennek se kell szégyenkeznie
  • molnibalage83
    #1304
    A space-szel nem tudok waypointot kitenni a térképen. Mi lehet az oka...?
  • Shep
    #1303
    Hát szerintem igen :)
  • FartingSquirrel
    #1302
    Ja, Windows Store-ba... Ezt mondhatta volna. Vagy csak nekem nem volt egyértelmű?
  • Shep
    #1301
    Az a gond, hogy nem steames, windows store-os az meg csak win8-tól felfele van tehát a win7 ugye kilőve, ráadásul ugye mivel store-os a későbbiekben ha esetleg megtetszik egy DLC csak ott tudod hozzá megvenni.
  • FartingSquirrel
    #1300
    ...proxy szerverrel sem...
  • Shep
    #1299
    Nekem csak xboxos-t hoz a store.
  • FartingSquirrel
    #1298
    Nekem nem működik...
  • molnibalage83
    #1297
    Az elején a harci nehézséget miért nem engedi állítani...?
  • grebber
    #1296
    Akinek kell Rise of The Tomb Raider ~ 2500ft-ért:

    Windowsba régiót ukrajnára állítani majd felcsattogni a store-ba és megvenni a játékot. Működik többen megvették prohardveren

    Gondolom nemsokára lelövik szóval akinek kell gogo
  • MertHogy
    #1295
    Vagy megoldani, hogy egérrel is működjön.

    A memória kezelése érdekes a játéknak, ahogy haladok előre, úgy egyre többet eszik, most már 7,4 gigánál járok, folyamatosan nő, de nem a játékidővel arányosan, hanem a történet előrehaladtával, ha gyűjtögetek egy helyen, beáll, de ha haladok a sztorival nő.
  • MRF1RE
    #1294
    Üdv mindenkinek, még nem jártam erre, de most tiszteletemet tenném a Tomb Raider kedvelők között. Nemrég jött meg hozzám a játék PC-re, és gondoltam készítek egy végigjátszást róla. Próbáltam benne fordítani mindent, amit tudtam, bár nem lett tökéletes, gondoltam közzéteszem, hátha érdekel valakit ilyen kommentár mellett egy végigjátszás és a történet, és így segíthetek neki, hogy többet értsen meg belőle: https://youtu.be/zxZB2nux32o
  • sata75
    #1293
    OMG, ez komoly user error volt tőlem:)
    de biztosan nehéz lett volna kiírniuk a hüjék kedvéért, hogy press enter...:)
  • MertHogy
    #1292
    Válaszd ki a kívánt helyet, és nyomj entert.
  • sata75
    #1291
    az megvan, hogy a tűznél:) van ugye 3 ablak: skill, inventory meg a fast travel. de hiába jelölöm ki , hogy melyik camphez szeretnék eljutni nem történik semmi:(
  • Maxtreme
    #1290
    igen, 1 éves BKV bérletet :D

    Am a tábortűznél :)