2151
Rise of the Tomb Raider
  • FartingSquirrel
    #1650
    De megpróbáltad elindítani a játékot?
  • Ragnar360
    #1649
    Speciel restartoltam a steamet is, de nekem nem dobott fel semmit délután, hogy patch, se nem letöltés.
  • kill3r21
    #1648
    Na akkor mostmár szépen fog futni reméljük :)
  • TBTPumpa
    #1647
    #1605
  • kill3r21
    #1646
    na mit hozott az update? :D
  • Ragnar360
    #1645
    Meglett, köszi. Pedig többször is felmentem oda, csak a repedést nem vettem észre a falba, és mondom az nem visz tovább sehova, lol: d

    Merlin: Ennyire ne ironizáljunk:)
  • FEARka
    #1644
    Nem azt mondtam, hogy megéri :) Kíváncsi voltam, hogy jutalmazza e. Kár, hogy ennyire rád erőlteti a gyilkolást :)
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.02.05. 16:58:21
  • FartingSquirrel
    #1643
    Az épület pedig a legnagyobb a map közepén. :) Ahol az előbb voltál, onnan lejjebb, 2-3 órára. Északi oldalon felmászol, és az első emeleten balra ki tudsz menni a tetőre...
  • FartingSquirrel
    #1642
    Tegyél egyszer mindent maxra, esetleg töltsd is újra a játékot, és akkor meglátod, hogy tényleg ilyen-e. De ha fényeffekteket vársz, akkor nyilván a fénnyel kapcsolatos beállításokat kéne felvinni. :) (Sun soft shadows első sorban)

    Megj.: Bocs, Ragnarnak ment, félrenyomtam.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.02.05. 16:51:10
  • MerlinW
    #1641
    Ez egy ilyen ronda igénytelen játék. Együtt kell élned ezzel. A játékmenet majd kárpótol.
  • MerlinW
    #1640
    75XP vs katonánként 60XP :) Worth it!:)
  • MerlinW
    #1639
    muszáj :)
  • Ragnar360
    #1638
    Valami szar effekt ködösítheti be, amitől szürke és nem fehéren ragyog a hó. vagy akármi.
    Level of detailt felhőztam very highra, texturákon fényeken nem változtatott.

    Nem tudom melyik épületre gondolsz, de egyik se nyerő. egy szinti fel lehet rá menni, de onnan semmi nem visz tovább.
  • molnibalage83
    #1637
    A sorozat headshot vagy stealh kill több XP-t ad...
    Én a sztori 40%-nál sem vagyok és a skillek kb. 60%-a asszem már megvan.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.02.05. 16:44:16
  • FartingSquirrel
    #1636
    Nem tudom, miért vársz csilli-villi képet, mikor szinte minden High-on van...
  • Ragnar360
    #1635
    Na de tessék, proof. - Ilyen beállítások mellett, nem ilyen silány képet várnék. Csillogni, villognia kéne, éles kép, nem homály és nem élettelen környezet, meg objektek mindenütt.

  • FartingSquirrel
    #1634
    Nem tudom, mi a gond ezzel. A sziklák kicsit homályosak, de az a LOD miatt lehet.

    Amúgy a lenti épületből tudsz felmászni oda kötélen.
  • Ragnar360
    #1633
    Erre valaki?

    Btw oda hogy mész fel, vagy majd cska később lehet, mert akkor nem próbálom megfejteni: d !?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Itt is elég tré a gra... és hbao meg minden szar megy. Depth of field csak On, Level of Detail pedig High - de annak nincs köze hozzá, hogy miért így néz ki itt :/ Minden más very high


    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.02.05. 16:35:26
  • Shep
    #1632
    Nekem is megadta, mikor visszamentem oda és az üres bázis felett csúsztam át .D
  • Shep
    #1631
    Na az jó, köszi.
  • FEARka
    #1630
    Na közben kipróbáltam és jutalmazza. Az orosz bázisnak egy részén volt, hogy elkerültem mindenkit és egy kötélen lecsúszás után kiírta, hogy STEALTHY +75 XP.
  • Evoluti0N
    #1629
    Megtaláltam. Tényleg béna vagyok.
  • Evoluti0N
    #1628
    Egy órája próbálom kideríteni, hogyan tudok odajutni egy supply cache-hez, erre kiderül, hogy előrébb kell haladnom a sztoriban ahhoz, hogy odamehessek. :D F... yeah!
  • Mike333 #1627
    Ha a frametime ingadozik akkor nyilván nem lesz folyamatos, de ha végig egyenletesen 16.6 ms akkor tükörsimának fogod érzékelni a 60 fps-t.
  • TBTPumpa
    #1626
    Van igen (a játék második fele egy melegebb völgyben játszódik), sőt lesznek nagyon szép napfelkelték és naplementék is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.05. 15:16:23
  • Shep
    #1625
    Végig a fagyban megy itt a móka, vagy lesz más, melegebb helyszín is?
  • Ragnar360
    #1624
    Az outfiteket/ruhákat a sztoriban majd váltogatja magától Lara? Csakmert, az előző részben is már nekem kicsit unreálsinak tűnt hogy ott vagy a semmi közepén egy szigeten és egy táborhelynél ruhát cserélsz.
    Jó most a tundrára, meg a hidegre van több ruha, de alapból ez a bordó szerű kabát van rajta. Illetve ha átváltom, az hogy befolysolja azt amikor magától váltana?:D
    Sparrowhawk dlc ér vmit? Illetve a ruhán kívül a többit amit ad, csak Endurance módban lehet használni, még a Íj skint is?
  • Rita79
    #1623
    Egyet értek, minden játéknál nálam be van kapcsolva a FRAPS, de vannak olyanok, melyek 70 fps mellett is szaggatottnak tűnnek egy-egy pillanatra.
  • grebber
    #1622
    "Az utolsó mondatod meg baromság. A folyamatosság mindig az fps függvénye nem pedig az engine-é."

    Engem úgysem fogsz meggyőzni. Mindenkinek más az "érzékelése". Vannak játékok amik 3x fps környékén nem akadnak folyamatosnak látod vannak amiknél meg nem hiába a 3x fps
  • Evoluti0N
    #1621
    Biztos én vagyok a béna, de van egy mellékküldi a Soviet Installation területen, ahova egyszerűen nem tudok odajutni. Hogy a fenébe jutok oda? Két kép spoilerben.

  • FEARka
    #1620
    Persze tudom vannak részek ahol muszáj, de nem lenne rossz ha jutalmazná azt is, hogy ahol lehet ott nem ölsz meg senkit.
  • Myselor
    #1619
    egyértelmű volt már a videókból is képekből is hogy nem csúcsgraf.megjelent akkor se.szép de nem csúcs téma lezárva szerintem :D
  • simonl #1618
    Minden szavaddal egyetértek, olyannyira, hogy a harmadik mondatodat:

    "Az, hogy milyen a sztori, jó-e a játék az mindenkinek más. A végére megtudod. Annyit a legtöbb játék megér, hogy belevágj a kalandba. Aztán lehet, hogy nem százas az élmény, de mindenképp jobb lesz, mint egy hullámvasút a vidámparkban."

    mottóként be kellene vésni minden topic bannerébe
    Bízom benne, hogy gyermekeidet (ha majd lesz) is ilyen értékrend szerint neveled.....van remény
  • Rita79
    #1617
    Plusz az orosz bázisról való szökés közben, alap az ölés gépfegyverrel ráadásul..... (anélkül nem lehet teljesíteni a szakaszt)
  • Ragnar360
    #1616
    Csak azért frusztrál sokakat ennyire a graf, mert ahogy írtam is, bevolt harangozva, huh csúcsgrafika, egyik legszebb játék stb. úgy is indul, első pálya, vagyis az intro, meg utána a kis szíriai rész, aztán jöttek kevésbé ok helyek, szóval ha már ennyire magasan tartották a lécet, persze hogy meg akar győződni róla az ember és jobban körülnéz. :)
    Köszi a patch notes-t, meg is nézem, de nem igen lesz változás optimalizáslást illetően még.
  • sata75
    #1615
    nem ölök meg senkit?
    hm...
    challenge accepted!!!
    (medvét muszály lesz, meg most még szembe jutott pár rész ahol muszály lesz:( )
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2016.02.05. 13:17:09
  • FEARka
    #1614
    Ha nem ölsz meg senkit, hanem kikerülve az ellenfeleket mész tovább az adott szakaszon akkor is ad XP-t a játék? Mik a tapasztalataitok?
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.02.05. 13:05:05
  • Mike333 #1613
    Igen asszem pont te voltál az csak ott Crytek néven (gépetek teljesen megegyezik az aláírásban).

    Az utolsó mondatod meg baromság. A folyamatosság mindig az fps függvénye nem pedig az engine-é.

    TBTPumpa: pont erről beszélek, hogy ott sokkal rosszabb a helyzet. Komolyan mondom olyanok mint a fürdős kurvák. Mindenért sírnak, lassan azért is ha az egyiknek 2 fps-el kevesebb van mint a másiknak. Szánalmas!
    Utoljára szerkesztette: Mike333, 2016.02.05. 12:54:37
  • Morinad
    #1612
    Hát minden játék megjelenésekor minden fórumon megy a sírás mindenért. Nem megy, szar, leáll, csúnya, szar a sztori, apámfasza.

    Nekem meg minden játékkal az van, hogy feltelepítem, fut, szép, minden ok.

    Az, hogy milyen a sztori, jó-e a játék az mindenkinek más. A végére megtudod. Annyit a legtöbb játék megér, hogy belevágj a kalandba. Aztán lehet, hogy nem százas az élmény, de mindenképp jobb lesz, mint egy hullámvasút a vidámparkban.

    Ha meg hibát keresel, biztosan találsz majd. Én pont az ellenkezőjéért játszom.
  • Myselor
    #1611
    rendben ,azt szívesen olvasnám.én még nem játszottam vele de érdekelne mennyi meghatározó rész van benne és mennyire jó a történet stb. a grafika nem érdekel még ha lara haja havas akkor se izgat xd