2151
Rise of the Tomb Raider
  • rage
    #1690
    Nálam azóta sem frissítette magát a játék.
    Végigjátszom, mire ideér a patch :)
  • TomStorm
    #1689
    Pár kedvenc képem(Xbox One)
  • TomStorm
    #1688
    Ja én is dobáltam párat:)
  • FartingSquirrel
    #1687
    Mekkora az a tyúk?! :D
    Vagy PS-olva van?
  • Krisztiam #1686
    a tyúktolvaj :DD
  • MerlinW
    #1685
    Nem szoktás "kiszürkíteni". A játék laucher-e felajánlja a gépedhez viszonyított ajánlott beállításokat. Ha módosítod, az az feltételezi, hogy tudod mit csinálsz. Egyébként a játék második felében már nem fog olyan jól futni, ott jönnek a gépigényes területek.
  • lostprophet
    #1684
    De ha pl. a fejlesztők 4GB-osnál nagyobb videókártyára szabták a very high beállítást, minek nincs mondjuk kiszürkítve, vagy valami?
    A vicc az, hogy 60 fps körül játszok very high beállítás mellett (legalábbis amíg ki nem dob), semmi belassulás vagy bármi. Ha az élsimítást is maxra tolom, ott már 10 fps körülire csökken, így ott elég az SMAA.
    Egyébként high beállítás mellett is kidobál sajna (frissen telepített Windows 10-en). Mindegy, várok a következő patchig.
  • MerlinW
    #1683
    Engem egyszer sem dobott ki a 30 órám alatt. Valami más gond lesz ott. A minden maxra állítva pl. simán okozhatja, hiszen a pl. "very high texture" olykor több, mint 4GB-ot akar bepakolni a memóriába, és mikor elfogy a hely általában crash van. Ezért is írják mindenhol, hogy csak 6GB-os kártyáknál ajánlott a bekapcsolása. Egyébként még medium texturák esetében is minimális az eltérés játék közben, viszont 20+fps-t ad a VH-hoz képest. És stabilabb alkalmazást.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.07. 23:55:46
  • lostprophet
    #1682
    Én már csak arra várok, hogy patcheljék végre rendesen ezt a csodálatos játékot, és ne dobáljon ki 10-30 percenként, ahogy kedve tartja.

    FX-8320, 16GB RAM 2400Mhz DDR3, MSI GTX 970 4G mellett mindent maxra állítva nagyszerűen fut (egyedül az élsimítás SMAA), csak időnként vagy hibaüzenet nélkül kivág asztalra, vagy "Rise of the Tomb Raider leállt".
    Ahogy olvastam Steam topikokat, rengeteg embernek ez a problémája (Geforce és AMD oldalon) is. Próbáltam az ottani tippeket, hogy a textúrát vegyem vissza high-ra, de az sem segített.

    Egyébként szerintem a héten lesz egy eladó Rise of the Tomb Raider kuponom, arról majd szólok, ha van érdeklődő.
  • MerlinW
    #1681
    Személyeskedésért pofon jár. Ugye tudod?
  • grebber
    #1680
    Rise of the Tomb Raider - új grafikai beállításokat is kaptunk az új frissítéssel
  • grebber
    #1679
    Látom a lényeget fogtad te is.
  • Kandurex
    #1678
    8.5k körül már kapható a kulcsos oldalakon.

    Hmmm...alakul ez 1 héttel a hivatalos óta, de még mindig hibás az ár. Talán egy-két hét múlva beesik a vállalható 7k alá.
  • Bandicoot
    #1677
    Na igen a warezváltozatokat különösen nehéz eladni, nem beszélve az olyan eredeti játékokról amiket 1000-1500 forintokért húzol be 1-2 évvel megjelenés után, addig a warez tolva.
    Nem kicsit volt mókás eme sorokat pont tőled olvasni.
  • sata75
    #1676
    a konzol szar .
  • Evoluti0N
    #1675
    Légyszi, légyszi. A "hogyan fut és hogyan néz ki" téma után legyen már konzol vs PC flame. Úgy hiányzik ez ide.
  • grebber
    #1674
    Ha tudnám se adnám el őket
  • TomStorm
    #1673
    "csak letöltöm őket steam/origin/uplay" ott a pont,tehát nem tudod eladni így tényleg nem is kell neked törni buksit,hogy eladd vagy sem:D
  • grebber
    #1672
    Egy játékomnál se fordult meg soha a fejemben hogy eladjam. Azok az én "gyermekeim" soha nem válnék meg tőlük.
    Akármikor akarok játszani velük csak letöltöm őket steam/origin/uplay-ről ,nem az embereket hajkurászom ,hogy vissza tudjam cserélni...

    "De el is adod utána ha nem kell vagy nem jött be.. " Az meg hogy valaki olyan játékot vesz ami nem jön be neki meh olyat minek vesz? Manapság csoda hogy nem végigjátszás videokat mutogatnak a megjelenések előtt.
  • TomStorm
    #1671
    De el is adod utána ha nem kell vagy nem jött be..
  • Ragnar360
    #1670
    Azért ez nem annyira fantasy cucc, hogy túlságosan elvonatkoztathatunk :D
  • Rita79
    #1669
    Sehogy. De épp eza jó benne, hogy beleképzeled magadat Lara helyébe és rájössz, hogy nem lenne esélyed ott az életben maradásra, meghalnál pillanatok alatt. De épp ez a lényege egy játéknál, hogy kiragadjon a hétköznapokból és átutaztasson egy másik világba.
  • Ragnar360
    #1668
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lol, a jeges vízből hogy kerültünk fel a barlang kunyhóba amúgy?:D - egyszer előtte fel is másztam oda:d - Vajon, hogy cipelt fel minket oda Jacob?

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.02.06. 22:00:22
  • Ragnar360
    #1667
    Outfittel/sztorival kapcsolatos minimális spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tegnap/tegnapelőtt nem kaptam rá választ itt, de most örültem azért, hogy a készítők figyeltek erre is.
    Vannak jól kinéző öltözékek ugye, de nem terveztem váltogatni őket, mert az eléggé feltünően unreális szerintem. Ki esik a feelingből. Szerintem nem kell magyarázni. Viszont kíváncsi voltam, hogy a játék/vagy a körülmények adnak e másik ruhát Larának. A szibériai részen alapból a piros kabátos ruhában csapatjuk, de itt se akartam nagyon váltogatni, hiszen nem fog a bokorból elővenni egy másik ruhát a semmi közepén...és akkor meg is magyaráztuk az előző dolgot :D
    Aztán van valami ami miatt lekerül róla a piros kabát, majd baromira kíváncsi lettem, hogy a sztori folyamán kap e másik ruhát. Kabátot ugyebár... és igen!
    Azért fas*a hogy így lett, mert másképp elég gáz lett volna, ha erre nem figyelnek. Igaz lehetett volna valami még a videóban, hogy felveszi, de így is jó, valamelyest, hogy utána jelenik meg rajta. :)

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.02.06. 21:35:46
  • Rita79
    #1666
    Végül is nem, amíg ismeri az ember a kártyájának számait és van ujja a nyomkodáshoz. :DDD
  • Bandicoot
    #1665
    Még esélyed is lenne, ha az Asus vga biznisz illetve az nvidia kuponbiznisz nem árasztotta volna el a netet és nem adnák 6-8ezer között a játékot.
  • hvitya
    #1664
    Érdeklődni privat mailben az kimaradt de nyilván tudjátok:)
  • hvitya
    #1663
    Hát én megpróbálok túladni rajta. Szóval akkor akit érdekel eladó a steam profilom rajta 1 darab játékkal( Rise of the Tomb Raider természetesen) Postán küldöm mellé vagy személyesen átadom Pesten a játék dobozát lemezzel mindennel.

    Ár: 7000 Ft
  • Bandicoot
    #1662
    Csak kérdem, nem unalmas a folyamatos bullshit?
  • Kandurex
    #1661
    És? Ez probléma?
  • Rita79
    #1660
    Ahol tegyük hozzá, még magasabbak a játékok árai....
  • Rita79
    #1659
    Hát azért meg a Steam profil = sok-sok másik játékkal is, tehát ilyen opció nincs. na meg olyan sem szvsz, hogy egy adott Steam profil mellé csináljak még másikat (tehát hogy átvegyek játékkal agyütt profilokat, ha esetleg azon a profilon csak 1 db játék volna, mivel így van értelme eladni).
  • Kandurex
    #1658
    Nehéz eladni. Akkor érdemes venni ha már 5-6 ezerre beesett az ára. Mert sajnos a PC ilyen, nem elég, hogy brutálisan drágák a hardverek, még a játékok is rád rohadnak. Ez egy ilyen szakma. Ha olcsón akarsz játszani konzol kell.
  • Evoluti0N
    #1657
    PC-n néhány éve szinte már halott a használt játék piac, mivel kb. mindent be kell valahova regisztrálni. Szóval ez a játék is rád fog maradni. Ha csak valaki meg nem veszi a Steam profilodat, amit erősen kétlek.
  • Myselor
    #1656
    steames accountal együtt tudod eladni .de nem hiszem hogy bárki venne így
  • hvitya
    #1655
    Sziasztok!

    Végig vittem a játékot hard fokozaton. Igazából szép és jó volt de gondoltam sok újat már nem igazán tudna nyújtani így gondoltam eladnám amennyiben van rá mód. Ez is lenne a fő kérdésem hogy van e rá mód. Első steames játékom illetve ezt a Denuvot se vagom hogy most micsoda de örülnek neki ha annyira nem korlatozna le hogy mar a megvett termeken se tudok túladni használtan. Köszi a felvilagositast előre is
  • Shep
    #1654
    Háát persze :D
  • Rita79
    #1653
    Na már meg is vették a 290x-emet 100.000 k-ért!!!
    ennek fényében nem volt nagy rááldozás a GTX árára, max 150k, de az alap évente PC-seknél. :(
  • MerlinW
    #1652
    Teljesítménybeli változás nincs, viszont tettek bele még több csilivili effektet, ha valakinek unatkozott volna eddig a VGA-ja:)
  • Ragnar360
    #1651
    Amikor a képet lőttem már akkor futott, és most is. mondom viszem már egy kicsit. Sun effektet kicsit meghúztam így jobb vmivel : d Ha esik a hó, fúj a szél, akkor az megdobja amúgy: d
    Mediumon el se merem képzelni milyen lehet. Köze sincs úgy szerintem még az előző rész grafikájához se.