421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • lonvard
    #220
    Van olyan opció, hogy bemész a mocsárba egyedül, és nem mész rá a főgenyákra, hanem csak úgy gyűjtögetsz, megölöd a megölhető szörnyeket, begyűjtöd az xp-t a kis dolgokért, majd elhagyod a mocsarat?

    Jut eszembe, hol vásároltad meg olcsón, steam?
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.07.15. 18:26:16
  • Daermon
    #219
    Egyetlen egy volt, akit hagytam meghalva a francba. Játék elején beírta, hogy ő Fortnite és PUBG pro, őt kövessem... -.- Az első tűzeszombiba belehalt :D
  • scomcomputers
    #218
    Igen ez nálam is hasonló...azt bírom mikor előre rohan,valahová a Loser, aztán leszedik.....felhúzom,oszt megint elrohan,megint leszedik,na mondom ennyi volt pápá..tőlem ott rohad meg...
  • Daermon
    #217
    Nekem azért sikerül :D Bár inkább soloban. Random társal csak egyszer sikerült... Valahogy mindig ilyen rohanó Rambót kapok magam mellé, és ezek sokáig nem húzzák :D
  • TomStorm
    #216
    Ezzel én is így voltam.Elsőre ugyanígy megcsináltam azóta csak halok:))
  • Daermon
    #215
    Summer Sale ideje alatt megvettem, mert megjelenés után drágább lesz. Amiket eddig láttam az biztató volt, így érdekelt egy ideje.
    Ma végre volt időm menni egyet Soloban. Hát izgalmas a dolog, ha benne vagy :D Ráadásul első meccsemen sikerült megölni, banishelni és kivinni Butcher bountyját. :D Bár épp, hogy megúsztam, mert a kimenekitési pontnál egy tűzzombi majdnem beszivatott, mert csak arra figyeltem nem jön-e player :)
    Egyszerre lesz az a játék izgalmas, jutalmazó, és idegesítő player gyűlölő, ha leszed valami kretén :D
  • TomStorm
    #214
    Állítólag hamarosan meg is jelenik.Hát lehet ebbe jól belenyúltam pozitív értelembe:)
  • TomStorm
    #213
    De nagyon tetszik!!
  • TomStorm
    #212
    Én most kezdtem!Úgy harmadik nekifutásra sikerült elérnem egy Boss-hoz,kinyírtam aztán volt valami "banished" de lejárt az időm:D
    Úgyhogy egyelőre ismerkedek a játékkal.Játékossal még nem találkoztam..
  • Since
    #211
    Valaki jatszik meg a jatekkal? Adnek neki meg egy eselyt de egyedul vagy randomokkal eleg nehezkes es nem annyira elvezetes. Kezdo jatekos vagyok.
  • Edorn
    #210
    És megérkezett:
  • Rocco27
    #209
    Nagyon állatul néz ki, végre új boss jön!
  • Edorn
    #208
  • Edorn
    #207
  • scomcomputers
    #206
    A Crytek próbálja megmenteni magát és most mással foglalkoznak,mielőtt végleg eltűnnek....
    Maga az engine,nem lenne rossz,de nagy a gépigénye,és drága licensz,így nem használja a kutya se...
  • Rocco27
    #205
    Nem. Igazából a Solo alapvető célja, hogy röviden tömören összeszedj max. négy jelet ami megmutatja merre van a "wellspring" és ha megvan, akkor ki kell szívod az összes energiát belőle. Ha megvan az utolsó is nyertél. Menet közben változhat ki szívja, a lényeg az utolsón van, és persze a több jobb. Aki nyer az megtarthatja a karaktert és a piacon ingyen megveheti a felszerelésével együtt, amit Bounty Hunter játékhoz elhasználhat.

    Más. Épp töröltem megint a játékot. A potato szerverek és a csalók kiborítóak. A potato szerverek abban nyilvánulnak meg, hogy gyakran előfordul, hogy 2-3 néha 4-szer kell megcsapni a zombit, hogy beadja az ütés találatot úgy, hogy az orrom előtt van és ez persze a PvP-re is kihat közvetlen vagy közvetetten. Mégha szar lenne a netkapcsolatom érthető volna, de nem, sőt más is panaszkodik erre...
    A csalókkal kapcsolatban meg rengeteg a szinte megmagyarázhatatlan akár szuper képességű egyed. Ez egy competetiv játék, nem értem, hogy a lótúróba nincs még mindig egy nyavalyás Killcam esetleg Replay funció is, sokat segíthetne pl. a Report gomb használata előtt. Mostanában feltűnően sok hallhatatlan, aimbotos és wallhacker vagy radaros játékosokkal találkozok. Sőt olyannal is, hogy nem támadja az AI hiába szaladgál harcol körülötte. Bezzeg ha én odaérek, rám hörögnek és futnak rám!
    Ez a sok szar mind Soloban történik persze. Majd visszanézünk később. Amúgy a játékosbázis borzasztóan alacsony, nem értem miért nem tesznek ellene, a komoly problémák foltozásával és újabb játékmóddal eventekkel növelhetnék az érdeklődést a játék iránt, amiből lenne pénz, pénzből további fejlesztés, stb.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2019.03.23. 21:39:18
  • Edorn
    #204
    Solo-ban az egyetlen "nyerési" lehetőség, ha mindenkit kinyírok? Van más cél ott?
  • Jim Morrison
    #203
    5.0
  • scomcomputers
    #202
    Én azt várom már mikor lehetne bebarangolni....szétnézni a pályán,anélkül,hogy valaki leszedne....
  • Jim Morrison
    #201
    https://www.huntshowdown.com/news/the-making-of-the-immolator-a-new-ai-class
  • Rocco27
    #200
    Nálam a régi R9 290X-en (kb. 570/580 szint) majdnem teljesen lowon (és még így is szép volt) stabilan futott 60-80 FPS között FullHD-ban. Ez most RX Vega 64-el kb. 80-100 FPS full grafikán.
    Szerintem a jelenlegi állapotában elegendően optimalizált, de pl. teszt szerón ott tényleg durván beeshet az FPS ami érthető...

    Amúgy biztos lehetne ez jobb is, csak kicsit reklamálni kellene, pl. néhányan kisírták a Controller támogatást ehhez a játékhoz, de mi a szarnak? Ez a játék jelenleg PC only, használjon egeret meg billentyűzetet a konzol huszár, a drága fejlesztési időt pedig fordítsák hasznosabbra véleményem szerint.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.12.21. 19:26:58
  • scomcomputers
    #199
    Hulladék...mivel tolod?
    Sokkal jobb mint először volt,4K-ban se esik be már 60 alá...
  • TDC Geronimo
    #198
    Vissza vissza nézegetek a játékba és nagyon szépen haladnak vele. Viszont az FPS még mindig hulladék sajnos és talán még rosszabb is, mint volt :(

    Egyedül ez tart vissza attól, hogy komolyabban toljam
  • Jim Morrison
    #197
    Challenges
  • Rocco27
    #196
    Jujujujujuj! De szép nap lesz ez a mai!

    Már annyit játszottam a Test szerveren, hogy áttértem a drágább fegyverek vásárlására, amiket eddig nem próbáltam ki vagy csak nem használtam, mert drágák és kevesebb lőszert is adnak melléjük amit lassan lehet pótolni utólag. Aztán az olcsóbb/gyengébb fegyvrekkel is lehozzuk a kört általában. A kedvenc gearem a rövid Mosin + baltás sörétes.

    Hatalmasat lép előre a játék a v3.0-al. A töltési idő pl. drasztikusan javult. Most már a játékban várok sokat a többiekre. :)
    A matchmaking is szuper volt még a kis játékosbázis ellenére is. Azzal hogy kikerült Livera, végre nem kell a matchmakingre "sokat" várni, mert sokkal több golyófogó lesz. :)
    Ami probléma előjött Test szerón, hogy az EU szervereken gyakori volt a lagg PvP és még PvE harcnál is. Volt, hogy ez csak HP-ba került, de olyan is volt, hogy az életbe. Pl. 2-szer belecsaptam az élőhalottba, de csak a 3.-at regisztrálta a játék, addigra persze megütött, sőt fáklyásnál ez nem kicsit idegesítő... Remélem nem szaporodik el a lagg Liveon, mert az a kevés is idegesítő volt amit néha tapasztalni lehetett ott korábban.
  • Jim Morrison
    #195
    Update 3.0
  • Rocco27
    #194
    Az is jót tenne a játéknak ha az állatok a környezetre is reagálnának, nem csak a játékosokra. Gondolok itt pl. a madarakra, amit ha megközelítesz felszállnak, de a zombik akár keresztül is gyalogolhatnak köztük, nem probléma. Mennyivel másabb lenne így a játék?
    A "Blank Fire Decoy" is, eldobom, a zombi rá se hederít, de ha merek fingani egyet, fél pályáról futnak rám a zombik, sokszor volt már velem, hogy Soloban megszívatott a játék, mert elkezdek Duo ellen harcolni és megzavarnak a retkes zombik a környékről rámagrózva. Fordított esetben talán csak egyszer láttam ilyet. Gyűlik a mondanivalóm feedbackre.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.11.05. 21:26:36
  • Rocco27
    #193
    A szerver laggokkal kezdhetnének valamit. Most a teszten tapasztalom viszonylag gyakran. Néha liveon is van. Eu a leglátványosabb a nyílt napon volt 14k játékossal.

    Nem csak PvP-ben zavaró mikor egyértelműen fejbelövöm az illetőt és nem adja be, de még egy sima zombi harcban is idegesítő mikor telibe vágom kardal vagy macsétával 30 centiről és meg se üti, de az visszaüt, akár fákjával had égjek már egy kicsit...
  • scomcomputers
    #192

    Még dolgozik a yt. rajta....
  • scomcomputers
    #191
    Ja már kipróbáltam jól néz ki..most nem megy a szerver megy fel az új patch..
  • Rocco27
    #190
    Np, jelenleg csak az új pályán lehet játszani teszt szerveren és valószínűleg csak nappal, tiszta időben, mivel már sokat mentünk, de még ködös vagy éjszakait eddig nem dobott be.
    Amúgy mindenkinek ajánlom a teszt szervert, a livehoz képest minden sokkal jobb a játék ott és most még a pálya is új!
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.11.01. 17:52:14
  • scomcomputers
    #189
    Na látod nem olvastam vissza 2hsz-t,hüle vagyok...
    De ki is lehet választani,vagy csak random dobja ?
    Köszi szépen!
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.11.01. 14:56:53
  • Rocco27
    #188
    Az új pálya 2 napja (ki is írtam), a v3.0 talán már 1 hete kint van.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.11.01. 14:21:34
  • scomcomputers
    #187
    A tesztszerón ki van az új map?
  • Rocco27
    #186
    Elég jó lesz a v3.0, már nagyon várjuk, hogy kikerüljön livera is.
    Az új pálya nagyon bejön, nekem úgy tűnk szebben/részletesebben ki van dolgozva, pedig az első is bejött.
  • Rocco27
    #185
    Köszi, bár van mikor mi kerülünk a f@** másik végére és mészároknak le minket hihetetlen módon a Streamer/Rank100-s játékosok...

    Amúgy TEST szerveren kint van az új pálya előzetes/béta verziója! Csapassátok!
  • Stief
    #184
    grat
  • Jim Morrison
    #183
  • Rocco27
    #182
    Tegnap történt, hogy északon hamar elkezdték banisholni a pókot. Mi délen megnéztük a 3 lehetséges helyet, ahol a mészáros rejtőzhetetett, majd meg is találtuk. Felszedték a bountykat a póktól és egy közel kijárathoz futottak folyamatosan lövöldözve. Mi elkezdtük halkan kinyírni a mészárost, mire a pókosok a déli kijárat felé vették az irányt. Nem mentek ki, csak érintették az ottani helyet (hallgatóztak) és tovább futottak felénk lecsekkolva az maradék elérhető helyszíneket, végül megérkeztek hozzánk.

    Mi már lesben vártunk rájuk, majd egy jó és hosszú csata után elvettük az ingyen bountykat, kivégeztük a mészárost is és kivittük mindkettőt. :)



    Sokat akart a szarka, de nem bírta a farka eset volt nekik. :D
  • Rocco27
    #181