421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • MarkBlade
    #300
    Botok elleni edzés van már.. amolyan mini questek. De ebben a játékban a szörnyek nem kihívás, pont a többi hunter a lényeg. Single kampányról nem hallottam hogy lesz benne.. a közeljövőben tuti nem.
  • hunbalee
    #299
    1 éves hír, hogy tesznek bele egyszemélyes részt. Aztán hogy ez értelmes story-t kap vagy csak botok elleni "edzés" a multira azt majd ti megmondjátok..
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.02.28. 14:03:14
  • scomcomputers
    #298
    Miért lesz benne?Tudom,hogy sokan kérték anno, de ennek már jó ideje és azóta se történt semmi,még ígéret sem,hogy tervezik egyáltalán....
  • hunbalee
    #297
    Majd akinek megvan a játék kérem írjon majd izelítőt,hogy a single "kampány" milyen lett a játékban.Márha megjelenik egyszer
  • Daermon
    #296
    Helyes, megnézem majd :)
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2021.02.28. 09:20:45
  • MarkBlade
    #295
    Márciusban jön.
  • MarkBlade
    #294
    Az 1.4.8 viszont nemsokára jön..
  • hunbalee
    #293
    Hunt: Showdown - 2021-re csúszott az 1.5-ös patch
  • undY1ng #292
    Nálam mind2 játék más miatt tetszik. Igaz, hogy a Hunt már megjelent, de mérföldkövekkel jobb optimalizálásilag és szerverileg is.
  • MarkBlade
    #291
    Még csengőhangnak is a zenéjét raktam be. :) nekem bejön.. a hangulat meg az is hogy nincs túlspirázva. Folyamatosan fejlődik. Foglalkoznak vele. Szerintem van jövője.
  • Rony94
    #290
    Én pont hogy egy partnerrel próbáltam ki anno. Egyszerűen a Tarkov komplexitása után, ez a játék keveset nyújt nekem. Kár érte, mert a hangulata páratlan.
  • MarkBlade
    #289
    Ez nem single player játék. Ne így kezeljétek. Legalább 2 vagy 3 fő kell és úgy élvezetes. Volt hogy mindenkit mi öltünk meg 9 fő.. ez elég hardcore játék. Egyedül mint írtad hamar kiég. De ha többen vagytok nagyon hozza. Így is van hogy lelőnek de sokkal nagyobb a sikerélmény. Játszatok csapatban.. most lépek prestizs 9 be majd és még mindig van mit tanulni. De ha kellene segítség vagy tanács szóljatok. Hiányolom a játékból hogy egyedül nem tudod kipróbálni a fegyvereket. Mert az nagyon kellene főleg az elején amíg ismerkedik az ember. De a legfontosabb a hangok!! A játék kb 90 % ban a hangok ismeretével nyerhető meg. Milyen fegyvere van.. milyen messze van.. hányan vannak.. mit csinálnak. Ilyet meg nem tapasztaltam játékban amit ebben megcsináltak.
  • undY1ng #288
    Én is így voltam vele a játék elején, de mióta a rengeteg csaló és desync (és a terminátor random botok) elég nagy mennyiségbe vannak, alábbhagyott a lelkesedés.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.07.18. 22:10:26
  • Rony94
    #287
    Hunt Showdown-t leginkább Escape From Tarkov-hoz tudnám hasonlítani. Vess rá egy pillantást, nézz utána YouTube-on. Én imádom. Még pár éve kipróbáltam a Hunt-ot egy ingyenes hétvégén de valahogy nem szippantott be. A Tarkov viszont belopta magát a szívembe.
  • lonvard
    #286
    Egyedül kicsit monoton a játék. Így is kalandos, csak kb. mindig ugyanaz történik, és nincs is sok idő. Mit csinálok? Fegyverfejlesztés céljából az első clue-ig halomra lövöm a zombikat és egyebeket. A piócást nem bántom, arra egyszer rálőttem vagy 15-öt, és nem halt meg, de legalább a fejlesztéshez se csapta hozzá a találatokat, gondolom mer nem öltem meg. Szóval az első clue-ig sima az út. A második clue az, aminél bele szoktam futni hunterekbe. Akkor van egy kis kommandózás, és ha nem öltek meg, akkor kb. ez az a pont aminél jelez a játék, hogy az egyik főszörnyet ölik a hunterek, illetve védik a zsákmányt. Azt meg szoktam közelíteni, hátha csurran valami. Még sose csurrant. Na és akkor egyszer csak jelzi a játék, hogy vége a dalnak, van 5 percem. Na ez meg egy rohanás. Igyekszem olyan kimentésiu pontot találni, ahol kisebb eséllyel van másik vadász, néha sikerül és akkor kimenekültem az xp-vel és fejlesztésekkel, néha meg elbújik egy tag, és lepuffant. Na és mindig ez történik a játékban, amitől unalmassá vált számomra. Pl. a PUBG-ben annyi a változó, hogy azt évek után se tudom így megunni.
  • MarkBlade
    #285
    Hozzáteszem nekem 1070 van. Persze örülnék ha meglenne a 144 hz de az átlag 6 teljesen jó. A grafika szép az ellenség meg hullik. Néha vannak furcsaságok. Grafikai bug. Cheater.. de szerencsére annyira nem populáris a játék hogy megszállják. Barátokkal jól elvagyok. Egyedül viszont nagyon ügyesnek kell lenni hogy játszható maradjon.
  • MarkBlade
    #284
    2070 el már az is megvan :)
  • undY1ng #283
    A gond az említett 80-90 fps. Nálam legalább egy 120-ra lenne szükség. Érezhető (és előnyösebb) a különbség, de úgy látom ahoz csutkára butítani kéne (pedig még fejlesztve is lett a gép mióta utoljára játszottam vele), amit pedig nem szeretnék mert tetszik az atmoszféra.
  • MarkBlade
    #282
    Akkor nem értem. Nálam teljesen jó a grafika.. és élvezhető a játék. Pont tegnap 6 kör 6 kimentés és vagy 18 kill volt a mérleg.. teljesen hibátlan. :D 3 fős csapat vagyunk.
  • undY1ng #281
    Ugyanilyen beállítások mellett vagyok én is.
  • MarkBlade
    #280
    Hát olyan 70-80 fps körül vagyok általában pár High és 2560x1440 felbontáson de szerintem nagyon szép a grafika. teljesen játszható. Ha lowra rakod akkor viszont nagyon randa az tény.
  • undY1ng #279
    Ilyen alap dolgokat azért vágok. Csak arra gondoltam, hogy amikor még EA volt a játék, akkor még érthető volt az optimalizálatlanság, de kb. most is ugyanaz... Azért annyira nem egy csilli-villi játék (főleg hogy még a videómemória felét se használja ki), hogy ne érje el a 100+ fps-t low beállításokon...
  • MarkBlade
    #278
    nagyobba nem tudod tenni? Vsync et kapcsold ki ha be van..
  • undY1ng #277
    1920x1080
  • MarkBlade
    #276
    nekem nincs elmosva.. milyen felbontásban van?
  • undY1ng #275
    Üdv! Kb. early access óta nem játszottam a játékkal, most kedvet kaptam hozzá.
    Tényleg ekkora gépigénye lenne a játéknak? Videó memória még a felét se éri el és épp, hogy megvan a 60 fps. Na most ez egy 144Hz-hez elég karcsú így néztem guideokat hátha növelni lehet valahogy az fpst de semmi...Nálatok mi a helyzet? A kép is (high beállítások mellett) olyan csúnyán elmosódott..
  • lonvard
    #274
    Ja most első tierbe dobott nekem egy hangtompítós winchesteres fekete legényt. Hát kicsit más vele a játék, mint a mesterlövész-fegyveressel. Kommandózom vele. Ameddig engedi a játék és nem puffantják le vele végleg. :D
  • MarkBlade
    #273
    Igen.. ne nagyon kötödj hozzá.. 25 felett be tudod törni is xp ért. De a fegyver fejlesztések megmaradnak. Az viszont csak használattal fejlödik.
  • lonvard
    #272
    Jah, oké. És akkor a skilljeit is bukom nyilván.
  • Daermon
    #271
    A karit bukni fogod mikor meghal. De ez csak akkor lesz, ha elértél már egy szintet az accoddal.
  • lonvard
    #270
    Mit jelent, hogy bukom a karaktert? Csak mert megmaradt, pedig már meghaltam vele háromszor. Ha a fejlesztések és a skin is megmarad, akkor mi az amit bukok?
  • MarkBlade
    #269
    Alacsony szinten a winfield vagy a veterli az egyik legjobb.. a martini is jó választás. Át tudod lőni vele a falakat. Ami fábol van.
  • MarkBlade
    #268
    A karaktert bukod.. a fejlesztéseket nem. A pén nagyon tud fogyni mert a jó fegyverek drágák. :)
  • lonvard
    #267
    Megmaradnak a fejlesztések. Kinéztem azt a Martini-Henry puskát, jó sokat kell majd érteni grindelni. Egyébként azzal a fegyverrel vesztették el a britek az isandlwanai csatát a zuluk ellen. :D Valami olyasmit szeretnék, hogy távcsöves puska, és legyen kardom is. Jaj istenem de jó lesz! :)
  • lonvard
    #266
    Megint van leárazás, alapjátékra 45%, most vettem meg. Múltkor mire reagáltam a leárazásra, megszűnt, káromkodtam mint állat, nem tudtam hogy ilyen leárazások hány havonta vannak.

    Most volt az első olyan küldim, amit végigosontam, gyűjtöttem 2 nyomot, majd nem találkozva gamerrel szépen elértem a tutajt, és megúsztam élve. Nagyon tetszett. Egymagamban játszva egyelőre csak akkor bonyolódom csatába, ha nagyon muszáj, nem fogok ráhajtani a fődíjra, csak amennyire feltétlen kiadják az események. Calvagh Canavannal vagyok, azzal a springfieldes fazonnal. Jó a fegyver, két gamert fejlövéssel kiszedtem egy korábbi játékban, de akkor egy távcsöves megkergetett és végül lelőtt.

    Nyugtassatok meg, hogy halál esetén nem kezdődik elölről a fejlesztése a karakternek. Csak mert még nem igazán jöttem rá a finomságokra.

    Ami nem tetszik, az a melee harc egyszerűsége, ami viszont tetszik, az a különböző lőfegyverekkel való szöszölés. Ahogy töltöm be az egylövetű puskámat, áááá, imádom.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.07.06. 18:23:07
  • MarkBlade
    #265
    Most debütál a Twichen a játék. Volt egy komolyabb frissítés is hozzá. Ha nézi az ember random droppok vannak. Legendás fegyverek, vadászok, pénz, stb..
  • MarkBlade
    #264
    Jó kis western feeling van. Pve és akár akarod akár nem pvp is jön.. ha hangos fegyverrel lövöldözől jönnek mint a döglegyek a vadászok :) a free hunterek közül ha szerencséd van bedob egy - két hangtompítóst. Azzal lehet sunyulni. A clue ha pirosan morog akkor ellenség van közelben 30 m en belül. Ami jó taktika ha egyedül vagy hogy összeszeded a 3 cluet behatárolod a bosst odamész és vagy elkapod aki rámegy vagy nagyobb genyóság megvárni míg elkezdi őlni. Akkor nem is veszi észre hogy kapja a golyót.. ;)
  • lonvard
    #263
    Nem engedte megvenni, nincs elég zsé a kártyán. Pár száz forint híja lehet, francba! :)

    Eleinte csak a feeling kedvéért fogom tolni, nagyobb ambíciók nélkül. Osonok a sárba, elkapok egy zombit, osonok tovább, hallgatom a bozótban ahogy csatáznak a többiek, ismerkedek a lényekkel. Ha túl vagyok ezen a stádiumon és elkezd érdekelni a jobb felszerelés, akkor oké lesz a csapatjáték. :)
  • MarkBlade
    #262
    A legjobban a pénz kell.. az csak bountyval jön jól. Azaz ha megölöd a bosst. A fegyver skilleket meg igazából masik hunter lelövésével kapod a legjobban. Van három szintű training ami jó bound pontokat ad / legendary huntert meg fegyvert vehetsz belőle / meg a pályát valamennyire megismerteti. Azzal érdemes kezdeni. A fegyvereket unlockolni kell. Az csak használattal növekszik. Érdemes megnézni a quick playt is ahol mindenki fegyver nélkül indul és a pályán összeszedett cuccal kell érvényesülni. Jó játék bár nem értem miért van ilyen kicsi tábora.. lehet mert túl nehéz? Ha van kedved szívesen megyek veled pár kört.
  • lonvard
    #261
    Na ez megnyugtat. Akkor alapjátékot megveszem.

    Az a tervem, hogy nem hajtok nagyvadra, csak beosonok, ismerkedem a környezettel, elkapdosok csendben akit lehet, aztán kisurranok nagyobb zsákmány nélkül, viszont tapasztalati pontokat és némi zsét azért szerezve. Ez a terv. Hogy aztán mi lesz belőle, az más kérdés. :D