421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • MarkBlade
    #341
    Jó vagy! Komolyan. Egyik legnehezebb fps szerintem ami van..
  • Daermon
    #340
    Oké.
    1,2-1,3 szokott lenni a KD-m. Annál feljebb nem voltam.
  • MarkBlade
    #339
    Akkor 20 prestige szintig megéri. Utána nem igazán csak cerkanövelőnek hat. 1.15nél vagyok és az istenért sem tudom feljebb nyomni.. :)
  • Daermon
    #338
    Igen átpörgetésre gondoltam. Egy ideje max szinten csücsölök és nem tudom nyomjam-e. Most az event miatt meg nem is akartam.
    KD-m olyan 1,2 körül van kb. Most a az íj miatt kicsit csökkent, de kell vele a gyakorlás, mert fun. :)
    1-1 ilyen furcsaságot én is észleltem már, de nem tudom. Egy reportot toltam, mert - szintén két pisztolya volt - egy lövéssel fejbe kapott, de úgyhogy 34m volt a táv, és én egy épület emeletén voltam, és nem ablakban.
  • MarkBlade
    #337
    Mármint az átpörgetésre gondolsz 100 on? Prestige 25 vagyok..20 ig van értelme mert szintenként egy legendary dolgot kapsz.. azt kell választani. Utána már csak 10 szintenként. Még a lőszer patch elött megvolt. Mostmár nagyobb szívás mindent unlockolni.. menyi a kd szinted? Csak kiváncsiágságként. Mostanában nagyon furcsa emberekkel találkozunk. Két pisztoly 60 méter headshot.. több embert is. Mintha látna.. szerintem van pár cheater már.
  • Daermon
    #336
    Amúgy a Prestige rendszerről mi a véleményed? Event miatt hagytam, de annyira nem tűnik vonzónak a dolog, amiatt a pár skin miatt.
  • Daermon
    #335
    Azt úgy se igazán tudjuk meg, ettől szép ez a játék :D
  • MarkBlade
    #334
    Na lehet összefutunk az event alatt.. :)
  • Daermon
    #333
    Egy kis vadászat :)

    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2021.08.26. 22:14:28
  • MarkBlade
    #332
    Azaz.. jönnek az indiánok! :)
  • Daermon
    #331
    Event lesz :)
  • hunbalee
    #330
    Hunt: Showdown - bemutatkozott az új pálya

  • hunbalee
    #329
    Új vidékre csalogat a Hunt Showdown

  • Samurai84
    #328
    Igen ezeket a jelzéseket ismerem, csak néha nem sikerül rá figyelni. Az audio része 10/10 tényleg, az R6Siege-ben lehet még ennyire jól belőni hogy mi merre van, mi történik - mindezt hang alapján.
  • MarkBlade
    #327
    Nem tudom mit értesz eseti jah esti..eheh pálya alatt? Van egy fix pálya mindig amikor nem random contractot választasz. Ott ált kevesebben vannak fix napszak és a boss is mindig ugyanaz. Jelenleg ez is és a quick play sem működik mert eventvan és a szerverek leterheltsége miatt kivették őket de aszem meg egy hét és megint lesz. Van esti pálya,köd,alkonyat, napsütés napszak és két pálya jelenleg.
    A hangoknak itt nagyon nagy értelme van. Ez talán az egyetlen játék ahol ennyire fontos lenne. Ha valahol lövöldözés van akkor jó esély hogy még valaki arra jár majd.. és nem várja ki a sorát. Nem tudom hog mennyire ismered de kivonási pontott ha kempeli valaki 30-50 m en belül akkor a lovak nyihognak a hajó meg kürtöl. A boss házánál pedig ha nézel egyett akkor ha piros akkor van a közelben ellenfél ha fehér nincs senki. És ugyan ez igaz a clue ra is. Az is piros és morog ha ellenfél van a közelben. Persze egy sniper ezen a távon kint van. De ha mindig mozogsz azt kijátszhatod.. ha nem olyan profi. :)
  • Samurai84
    #326
    Igen, csak sokszor te küzdesz a pályán, esetleg ki is írtasz pár embert, erre a végén leszed valami nyomorult, aki
    a kijáratnál kempel egy bokorban. Nagy skill.
    De vannak vicces jelenetek. Mentem számszeríj machete kombóval. Jött is két jómadár. Az elsőt mellélőttem a csajnak, jött utánam. Mondom elő a kést és banzáj! Kb. 2 ütésből lement. Spanja is odaért, de szerintem valami über egylövetű puskája lehetett és bepánikolt és ő is elvétette, erre azt is lefejeztem. Gyors loot, majd mennék tovabb amikor a bolygó másik oldalaról kiszednek egy távcsövessel... Tényleg nagyon meg kell gondolni mikor zajongsz, csak itt ugye nem volt más választásom. Aztán volt olyan fazon, aki végig követett a pályán, de egyszer sem láttam. Csak mikor legugoltam a susnyásban, akkor hallottam ilyen apró neszezést. Tudtam hogy ott van és figyel.
    Amúgy esti pályát is dob be valamikor? Az mitől függ?
  • MarkBlade
    #325
    A kihivás a többi hunter jelenti. A boss és egyéb zombi stb nem probléma. Egy pályán max 12 hunter lehet random helyeken kezedenek és max 3 fős csoportban. Nem tudom mi alapján sorsolja össze az embereket k/d vagy játszott óra de nálunk van olyan hogy 5-6 kör alatt csak halunk.. 1.18 a k/dm ami nem mondom hogy jó de nem is xar. Viszont egyszerüen sokszor nincs szerencsénk. :)
  • Samurai84
    #324
    Igen a csirkéket szedegetjük, meg volt ma is jó kis fight, de lehetne több tennivaló vagy feladat vagy akármi. Kicsit több élet.
    Mert amúgy iszonyat jó Bloodborne hangulata van. Több boss kellene, hogy kelljen összedolgozni a legyőzésért. Párom most játszott először videojátékkal és simán megölt egy huntert meg az assassin boss-t és kijutott... Tehát a nehézségen lenne még mit dobni.
  • MarkBlade
    #322
    Most event alatt a falon meg a földön vannak összetörhető "csirkék" amugy meg fegyverupgrade "kék lap" random helyen egy szintet ugrik a fegyver, pénztárgép "50-1000 hunt dollár", fegyverek "akármi..meg nitro is lehet" upgrade pont "2-6 hunt trait pont", hunterxp, bloodxp, és random trait is lehet. Ráadásul ha átpörheted magad azaz eléred a lvl 100at és prestige szintet lépsz 20 plvl szintig ha a legendaryt választod kapsz egy randomot. Szóval azért megéri átnézni a kecókat :)
  • Samurai84
    #321
    Tényleg jól néz ki a játék, a beállításaiddal lehet a gond. Néha ugyan vannak későn megjelenő textúrák, de ennyi.
    Nekem inkább az a bajom, hogy üres a játék nagyon. Nem sok interakció van... Nincs értelmes loot, ami miatt át akarom kutatni a legutolsó kis viskót is. Kár érte, mert nagyon jó hangulattal rendelkezik a helyszín, de nekem ez kicsit kevés.
  • MarkBlade
    #320
    nem tudom milyen volt.. ezt írtam.. de erre azt mondani hogy ronda az azért elég botor.. teljesen jól néz ki.
  • scomcomputers
    #319
    Hát ez az....láttad volna,hogy nézett ki anno, akkor nem beszélnél így Dude...
    Mindegy hogy 1440P vagy 2160P a texturákat visszaportolták,gondolom a konzol miatt...
    De sz@rok rá,elengedem....
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2021.04.10. 18:25:56
  • MarkBlade
    #318
    Nem tom mit nézel vagy milyen gépen/felbontásban de a grafika szép. Nem voltam teszter de 900 órám van már benne.. teljesen jó a graf. High beállitas mellett 2560x1440 70-140fps és mint mondtam szép. Szerintem a beállitásokat nézd át..
  • scomcomputers
    #317
    Én anno alfa-béta teszter is voltam,van benne pár száz órám....most ránéztem, de a grafika az valami nagyon szar lett,még a betahoz képest is jól lebutították,biztos sokan sírtak,hogy akadt,stb,stb....így meg fos lett...
  • MarkBlade
    #316
    Az új boss közelében 100 m sugarú körben nincsen semmi.. viszont ha nem robbanással vagy tűzzel ölöd meg dobálja a dolgokat. A tűzes ellen meg tompa fegyver kell mert felrobban.. :)
  • Samurai84
    #315
    Ma már több emberrel találkoztam, sokszor haltam is. Általában a közelebbi boss fele szoktam indulni, de volt hogy leraboltam egy duot és azzal mentem ki. Viszont volt olyan hogy pl. a scrapbeak bosst nem tudtam egyedül megölni mert nem volt a közelben semmi ammo, vagy gránát... Aztán van hogy kutyák mellé spawnolok és azok ölnek meg, vagy azok az égő genyók
  • MarkBlade
    #314
    Bond-ból legendás fegyvert meg huntert lehet venni. Ami csak skin viszont lassan jön és max real pénzért juthatsz még hozzá meg sok játekkal. Most event van lehet gyűjteni pontokat és unlockolni dolgokat. Mind a két bosst megölöd?
  • Samurai84
    #313
    Szia, igen EU a backup meg Orosz. De EUra rakott be. Furi is volt, hogy sehol senki. 20-21 körül ment az első kör és kb. 23ig játszottam, de player-el nem találkoztam. Na majd legközelebb ;)
    A bloodbondból mit tudok venni?
    Amúgy tetszene, ha lenne végre interakció a többi hunterrel, mert a bossok önmagukban nagyon vékonyak és rajtuk kívül meg nem sok tennivaló akad...
  • MarkBlade
    #312
    Szia a clean ha koszos a fegyver akkor letakarítja. De nem éri meg tök fölös mert lehet találni fegyverolajat aminek ugyan az a funkciója. A másik meg hogy nagyon drága bloodbond ért...
    Szerencséd lehetett.. sokan játszanak egy pályán max 12 fő lehet es ált szokott is lenni annyi max ha nagyon korán vagy későn nyomod akkor lehetnek kevesebben. Régen 1x1 előfordult hogy csak minkett rakott be de mostanában sosincs ilyen. Eu szerveren vagy ugyi?
  • Samurai84
    #311
    Haliho valaki tud segiteni?

    Nem értem mit jelent az equipment alatt a clean gomb... Az mire jó?
    Miért nem találkozok más playerekkel? Rank 6 vagyok jelenleg, de triokat is engedélyeztem és simán kivittem a zsákmányt és egy lövés nem dördült el. Mintha nem is lettek volna a pályán...
    Volt egy rank 100as tag, azzal mentem egy duot,de ott sem volt senki. Ennyire kihalt a játék vagy még alacsony a szintem és azért nem dob be másokat?
  • MarkBlade
    #310
    Kicsit belenéztem steam integrációt futtassál a játékon.. meg próbáld levenni a grafikát és nézd meg úgy hogy úgy is jelentkezik e?
    Esetleg törlés és újratelepítés..
  • Edorn
    #309
    Újra elkezdtem játszani, viszont bejött egy (számomra) új bug:

    A textura el-el tünedezik, majd visszajön. Fákról, falakról, bokrokról, emberekről... Kb mindenről. De nem egyszerre mindenről, hanem egy adag tágyról eltűnik, majd pár másodperc múlva visszajön... Megyek kicsit, és megint egy adag (terep)tárgyról eltűnik, majd szinte rögtön vissza is jön... Mitől lehet ez és hogyan lehet orvosolni?

    Videokártya driver: legfrissebb
    AMD Ryzen 5 3600 3.60GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS
  • MarkBlade
    #308
    Jön egy új event amivel az új bosst lehet unlockolni illetve legendás fegyvert és vadászt!
  • MarkBlade
    #307
    Már kint van az új patch is a lőszerekkel..
  • hunbalee
    #306
    Hunt: Showdown - vészt jósolnak a varjak

  • hunbalee
    #305
    Nem azt soha nem fogok, mert nem érdekel a dolog...
  • MarkBlade
    #304
    Neked minden csak akkor lesz.. csajozni is 80 évesen fogsz? :)
  • hunbalee
    #303
    Nekem mindegy. Majd amikor már felejtődik el a game és humble choiceba lesz nekem úgyis csak akkor lesz meg
  • MarkBlade
    #302
    mint mondtam a közeljövőben tuti nem..
  • hunbalee
    #301
    "Ezt követően a csapat az új, egyszemélyes PvE játékmód fejlesztésére koncentrál" Aztán hogy ez mit fog takarni...