474

Megjelenés : 2015
  • zotya0330
    #474
    Sziasztok, jelenleg a Mortal Kombat X (PC) fordításán dolgozom, 90%, olyan embert keresek, aki le tudná fordítani a karakterek mozdulatait, hogy 100%-ig magyar nyelven jelenhessen meg a játék, már csak ez van hátra és ki tudom adni a fordítást, ha van valaki aki segítene ebben, akkor dobjon egy privát üzit és megbeszéljük a részleteket
    Üdv
  • hoobastank
    #473
    Sziasztok!
    Elkezdtem a csatornámon bemutatni a karaktereket!
    Gondoljátok nézzetek rá :)
    NoobSaibot
  • SLICK
    #472
    Az X.
    Áprilisban jelenik majd meg az MK 11.
  • mate23
    #471
    melyik a legujabb mortal kombat?
  • Apa27
    #470
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hog Online hogyan lehet olyan ellenfelekkel játszani akik hasonló szinten vannak mint én? (5-ös szint) Játszottam ranked meccset, de csak Lev.50 körüliekkel tudtam csak játszani. Autómata sorsolással... Leesni se tudtam a levegőből. :D Valahogy be lehet ezt állítani? Néztem vannak room-ok, de onnan senkivel nem sikerült játszani. Miről szól a klánság? Előre is köszönöm a segítséget!
  • hoobastank
    #469
    https://youtu.be/3nDdr3Xm0-Y
  • viktor25
    #468
    Sziasztok! Ma reggel telepítettem és próbáltam ki a játékot, De nem tudom mivel vagy hogyan lehet aktiválni a képernyő alsó sarkaiban található 3 csíkot: nagy E, egy villám jelzés na meg egy harmadik. Ott villognak de nem tudom hogy mit jelent és mivel aktiválódik.


  • MerlinW
    #467
    Emlékeim szerint van tutorial meg training. De ha a gép elver, emberek ellen semmi esélyed:D
  • hawkie22
    #466
    Sziasztok!

    Nemrég megvettem az XL kiadást, Logitech controllerrel játszom, mert billentyüzettel nem tudtam eredményt elérni. Van olyan része a játéknak, ahol gyakorolni tudok? Online-ban elpicsáznak, de még történet módban is mediumon olyan szinten aláz a gép, hogy öröm nézni.
  • Reich
    #465
    Sziasztok.Nem tudja valaki hogyan tudom megváltoztatni a billentyű beállítást?
    Pl numerikusra nem enged rakni vagy a nyilakra sem.
  • Panzeradler #464
    Ide nem tudom miért nem került be, de steamröl, 29. ig játszható MINDENKINEK a XL online bétája.

    Én kipróbáltam és eddig nagyon jó, voltam piros csikos alacsony latency-s enemy ellen is. Ott betöltés után laggolt 1et és utána tökre sima volt. Jó gépű/netű játékosok ellen meg állom menni, rendesen időben tudsz reagálni mindenre. Alien meg, rohadtul élvezetes lett.
  • BeeMovie
    #463
    Sziasztok. Nem tudom, mennyire legális ilyet tenni, de megosztanám gameplay-ünket itt, a fórumon. :)
  • BongoBácsi
    #462
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudnám letölteni a játékot, megrendeltem de csak kedden jön és nem szeretném este azzal tölteni a drága időt, ohgy még dvdről telepítgetem... :)
  • MerlinW
    #461
    A szándékot értékeljük, köszönjük:)
  • msnforever2
    #460
    mivel nem kellett senkinek se, odaadtam egy haveromnak
  • msnforever2
    #459
    Van egy fölös Mortal Kombat X cd kulcsom (PC verzió) + Goro playable character bonus code.
    Ha valakinek kellenek írjon privátot.
  • JaSoN HuNTeR #458
  • Doom 4
    #457
    Öcsémnek kellet volna de megoldottam, szóval nem gond.
  • MerlinW
    #456
    Nincs, de miután 15€ a játék nem is volt rá eddig igény.
  • Doom 4
    #455
    Üdv! Warez topic nincsen?
  • Rayden02
    #454
  • ParaDoxxHUN
    #453
    Ehh... menjenek a @%#... rendkívül csalódott vagyok.
    Nem tudom, ki hozta ezt a hülye döntést, a WB Games, vagy a Netherrealm, de jó lenne, ha meggondolnák magukat. Még ha tényleg nem is a konzolos verzióval egyidőben, de azért később kiadhatnák PC-re.
  • ratgab
    #452
    Hányszor volt már, hogy valamire A-t nyilatkoztak és aztán B lett belőle. Nem sokból tartana belerakni a pc-s játékba a kombat pack 2-t (4 új karakter), főleg úgy, hogy a kombat pack 1-et megkaptuk.

    Ugyanúgy nem nagy meló az XL verziót kiadni pc-re...Egyszerűen kizártnak tartom, hogy ne készülne el. Ez megint a konzoleladást serkentő kamu marketing duma a véleményem szerint. Nyilván a tévedés jogát szigorúan fenntartom. Lehet nem megjelenéskor fogják kiadni, hanem később de szerintem tuti lesz.
  • Fpocok
    #451
    Remélem nem PCn akarod játszani, mert a PC-re befejezték a támogatást. Üzenik, hogy leszophatja őket az összes pc játékos.

  • Lord Rayden
    #450
    Hoppá nem csak a klasszik pit pálya jön hanem a stage Fatality is na végre ez az egyik ami nekem hiányzott belöle.

    Utoljára szerkesztette: Lord Rayden, 2016.01.20. 17:22:05
  • Bekecs745
    #449
    Én hétvégén vettem meg Mortal Kombat X Premium Edition-t Steamen semmi problémám vele.Max annyi ,hogy hiába vagyok régi motoros ( MK1 en nőttem fel) Itt szétszednek neten :D De így 40 óra game play után kezdek ráérezni :)
    Utoljára szerkesztette: Bekecs745, 2016.01.15. 08:48:41
  • wesker24
    #448
    Elöbb utóbb jön PC-re is !
  • SLICK
    #447
    sajnálom, hogy nem jön PC-re :(
  • Lord Rayden
    #446
  • JaSoN HuNTeR #445
  • Lord Rayden
    #444
    Saitek P2600-al is tökéletes.
  • ratgab
    #443
    xbox 360 kontrollerrel minden oké volt.
  • Panzeradler #442
    Most épp nem játszom vele, de Logi RumblePad 2-vel nem volt baja.
  • STREEX
    #441
    Aki még játszik vele az kérem írja le hogy milyen kontrollert használ?
  • szomferi
    #440
    nem, nyáron megmondták, hogy törölték a PS3/X360-as fejlesztést végül
  • Muttley
    #439
    kiadják még ezt ebben az életben x360-ra?
  • JaSoN HuNTeR #438
    Ebben a részben nagyon sokat csal a gép szóval ez így is szép teljesitmény. Amúgy ja igazad lehet de ezzel már sajna kevesen játszanak és nem talál kihívót.

    Itthon a 9.be PS3on nyert egy magyar bajnokságot tavaly.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.12.07. 20:55:40
  • CalebJoe
    #437
    A gépet veri nem nagy durranás, a világelsők nem gép ellen gyakorolnak mert azt ki lehet tanulni ellenben egy profit nehéz kiismerni.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.12.07. 19:32:09
  • JaSoN HuNTeR #436


    Aki megveri az kap egy tálca sört!

    kilencedik résszel is országos első lett. Arról is lesz videó.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.12.07. 19:14:20
  • SLICK
    #435
    biztos lesznek még Kombat Packok. Ez a játék jó pár évre jelent meg, nem hiszem, hogy ne tennének még bele tartalmakat.