815
BF_Hardline_Promo_pic-.jpg
  • Ra1n
    #495
    "Vagy 2 lövés kelljen RPG-vel egy autóba"

    Na pont az ilyen baromságokkal szokták elszúrni az összes battlefieldet...Két RPG egy autóba...Ne viccelj már...
    Ráadásul az RPG csak felszedhető fegyver és rendszerint max 1-2 van belőle a pályán....
    NEM kellenek ilyen baromságok..Ahogy továbbra sem kéne a levegőben helikopter javítás meg a többi baromság....

    Egyébként az rpg-nél sokkal bosszantóbb a c4-ezgetés. Csak ki kell szórni egy kereszteződésbe a c4-eket beülni egy falhoz és várni közben tölténypakkból lesz új c4-ed (baromi gyorsan töltődik)....
    De teljesen mind1 ez a játék egy szarhalom,arra lesz jó hogy valamikor egyszer talán leárazva megvegye az ember (pontosan 4-5 ezer ahogy írod).....Elég szomorú hogy még így is sikeres lesz.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.02.07. 13:01:52
  • attiGT
    #494
    Azzal az utolsó mondattal nagyon egyet értek, full árért nem éri meg, 5-6e HUFért még megvenném, habár bétában csak a bank mapot szeretem a heist gamemodedal, tobbi pocsek
  • Smithwarden
    #493
    Igen, semmi komolyra nem kell számítani ennél a játéknál, tényleg a "fun" kategóriába sorolható.
    Lehetne egy "vicc battlefield"-nek is nevezni, jó és rossz értelemben is.

    A Hotwire módot elsőre egy hülyeségnek tartottam. Másodjára / harmadjára kezdett megtetszeni és végül haverokkal rájöttünk, hogy tök jó és nagyokat röhögtünk üldözések / robbanások / stb közben.
    Viszont az RPG sajnos teljesen elcseszi az egészet, mivel a kocsiknál 1 lövés egyenlő az instant halállal és szinte teljesen kivédhetetlen.
    Így már nem annyira poénos ez a mód.
    Vagy 2 lövés kelljen RPG-vel egy autóba vagy vegyék ki és maradjon a sima fegyver darálás + 3-4 gránátvető találat egy robbantáshoz.

    A játék szerintem jó. Poén + fun. De semmi komolyat nem kell várni tőle.
    Viszont ezért a poénért 12.000 Ft (nagyon) sok.
    Kb 7-8.000 Ft lenne a reális ár, Magyarországon pedig kb 4-5.000 Ft amit még megérne egy átlagos (fizetésből élő) PC-snek.


    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2015.02.07. 12:04:50
  • Adam Jonas
    #492
    Köszi!
  • Meridius
    #491
    Semmi köze a Paydayhez.
  • scomcomputers
    #490
    " The BFHardline Beta been extended until Monday night, Feb 9th PT on all platforms."

    Hétfőig hosszabbították a bétát!

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2015.02.07. 11:16:11
  • ChipHazard
    #489
    Vasárnapig , tart, de hogy konkrétan meddig azt nem tudom, mármint hogy vasárnap mikor lövik le.
  • Adam Jonas
    #488
    Srácok, meddig van még a béta? Holnap szerintem teszek én is vele egy próbát. Kb. hasonló, mint a Payday, az tetszett, hátha majd ez is. :)
  • Herold
    #487
    Akkor lenne értelme ennek rabló-pandúr felosztásnak, ha le lehetne tartóztatni a bűnözőket (pl. Teaser használata után), és arra több xp-t adna, mint ha lelövöm.
  • Herold
    #486
    Bank Job-bal ugyanazt tapasztaltam mint te. Mondjuk azt se tudtam, mit kell csinálni, hova kell menni, csak követtem a többieket. Ez a pálya pont akkora fos trágyadomb, mint a Metro BF3-ban.

    A shoti nem olyan rossz, mint elsőre tűnik, de ha kicsit mellé lősz vele, második lövésre már nem sűrűn marad időd. Pont mellbe kell lőni az embert.
  • TDC Geronimo
    #485
    Egész játék az szerintem, főleg hotwire.
  • TDC Geronimo
    #484
  • Fpocok
    #483
    Ez nagyon poén :D
  • scomcomputers
    #482
    Akkor az nagyon jó lehet!
  • TDC Geronimo
    #481
    PS4en tolom ott szerencsére csalók kilőve.
  • TDC Geronimo
    #480


    Hatalmas
  • scomcomputers
    #479
    Ezzel én is így vagyok.....nekem bejön a játék....bár van elég csaló benne,mint mindenbe,de lépek ki oszt kész!
  • TDC Geronimo
    #478
    Hotwire beszarás jó. Végigröhögtem a köröket.
  • Krinyo
    #477
    Sajnos ez nem lett valami jó :/
  • Malachit
    #476
    Csak gyors benyomás olyan 1,5 óra kipróbálást követően:

    Tegnapkipróbáltam a bankos + foglalós pályákat. Hát iszonyat fejetlenség van bennne. Folyamat úgy lőttek le , hogy azt sem tudtam mi van. Ha futkároztam akkor azért, ha próbáltam taktikázni, lassan menni akkor meg azért. A legváratlanabb helyekről és irányokból lőttek le folyamatosan. Nem voltak frontvonalak, támadási irányok, csak MAXIMÁLIS KÁOSZ! Így semmi élvezhetőséget nem találtam benne. Inkább csak bosszantó volt az egész.

    Írtátok, hogy a shoti mekkora ász nuub fegyver. Hát biztos másoknál az, de nekem valami tecsós verzió jutott, mert hiába lőttem telibe az ellent pár méterről néha 2x is, simán lepuffantott a gépfegyverével. Pingem sem volt rosz, 30-40 közöttit mutatott, mégis lelőttek folyamat úgy, mintha nekik 1-2 másodperc előnyük lett volna velem szemben, ami meg iszonyat sok.

    Grafika szép volt ultrára húzva, de a BF 3-ban is kb. már ezt láttam. Épület rombolhatóság tényleg csökkentve van, igaz nem is rohangálnak az emberek tankokkal :)

    Egy idő után kipróbáltam az SMG-t is, de az se jött be. Biztos nállam van a hiba. :) Mesterlövészt csak 2x próbáltam, de nagyon meszire ami tényleg mesterlövész élményt adott volna esélytelen volt. Amúgy rangot meg szórja kb a nagy semmire, mivel térképismeret nélkül egy idő után inkább felfedezgettem és alig lőttem, inkább csak haltam :)

    Ma kipróbálom az autós üldözést vagy mit :)
  • scomcomputers
    #475
    Ne félj drága barátom,az én anyukám is csuklik néha rendesen,mert kapom én is az áldást, pedig csak ésszerűen játszom!
  • darkSectorxxx #474
    Cakk pakk 10 gb kb, mert nekem 9.xxx-et kért. Nem is volt több helyem. :)
  • crouch83
    #473
    A Hardline működése leállt....valaki másnak is van ilyen problémája?
  • zsoca6
    #472
    9 gb nem telepitve
  • RYO21
    #471
    Hány gigás a beta?
  • Ra1n
    #470
    Humor helyett inkább játékot fejlesztettek volna mint egy ilyen rakás szart.:)
    Tényleg az egész arra jó hogy 8-ig végigröhögjem a sok vérhörcsögöt ahogy sipákolnak ahogy lelövöd őket.:)
  • TDC Geronimo
    #469
  • Ra1n
    #468
    Na....Valami idióta magyar le is csíterezett...Pedig semmit nem csináltam csak autókáztam és c4-ezgettem..:D


  • Bogdogege
    #467
    Réges régen.......... battlefield 2 special forces
  • SötétBarom
    #466
    Gázgránát meg a maszk jó cucc.
  • Meridius
    #465
    Nem lett rossz a játék, de az újításokat (gázmaszk, jármű hangok/fizika, pénzért vehető dolgok) sokkal szívesebben látnám egy BF4 update formájában. :D Ezt a raplópandúr felállást képtelen vagyok komolyan venni.
  • Krisztiam #464
    Úgy látom ez a hardline nem fog nagy eladásokat produkálni :D
  • darkSectorxxx #463
    Válasz: Battlefos.
  • ChipHazard
    #462
    LOL Jedi erő XD. ilyen vicces ujratöltés nekem még nem volt.
  • TDC Geronimo
    #461
    Vannak nagyon ritka easter egges reload animok. Hatalmas :D





  • Zs0lt1
    #460
    Azt vágja valaki h miért van h 18/32-es szerverre akarok felmenni, erre várakozni kell és én voltam a 8. a sorban?
  • Angyisz
    #459
    Röviden: SZ.A.R. A béta jól jött így nem szaladok bele egy felesleges vásárlásba...
  • Fpocok
    #458
    Battlefield Hardline feels like a true Battlefield game

  • darkSectorxxx #457
    Köszönöm.
  • Felgolos
    #456
    A böngésződben engedélyezned kell az elindulását.