815
BF_Hardline_Promo_pic-.jpg
  • darkSectorxxx #455
    Üdv valaki segítsen pls mi a retkes kurvaanyját tegyek még le az asztalra hogy elinduljon a játék.

    50x telepítettem már neki azt a tetves szar plugint.


    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.04. 21:34:36
  • Ra1n
    #454
    A hitreg is tréfás, az amikor az opnak kikiáltott shotgun( semmi op nincs benne,2-3 méterig 1 lövés,utána minimum 2-3,15 méter körül már 4-5 lövés és totálisan random hogy talál-e) többször is bemutatta hogy 1 méterről fejbelövök valakit aki megfordul lelő 1etlen lövéssel (és nem fejbe talál) majd látom hogy maradt 5X % életereje.... És minden fegyvernél érezhető hogy teljesen lutri az egész. Az egyik pillanatban még egy kész darálógép a kis alap mp5...1 tárral lelőttem vele 3 ellent és nem voltak sérültek követtem őket vagy 1 percig mire megálltak... A következő pillanatban befut elém az ellenfél lövöm mint a hülye rámegy fél tár,pirossal jelzi a fejtalálatot is,erre rámfordul és dirr 1 lövés...Mellbe...
  • Ra1n
    #453
    Nem igazán értem mitől jön be a hotwire. Agyatlan kőrözés autókkal. Ráadásul ahogy telik az idő egyre többen és többen vesznek c4-et és semmi dolguk nincs csak kitenni az útra és várni..Majd ammoboxból kiszedni egy új adagot.
    Több pontot gyüjtesz be így a csapatodnak az ellenfél hotwire megállításával mintha beülnél és köröznél....
    Még üldözősdi feeling sincs, rohadt kicsik erre a térképek, és pikkpakk szétlőhető a legtöbb autó, nagyjából 5-10 mp volt az eddigi legnagyobb üldözésem....

    A Heist pedig nem más mint a Rush és a CTF keveréke. Az egyik csapatnak védeni kell a csomagokat a másiknak meg elvenni és bevinni a célba mindezt XY számú tickettel... Ha a ticket elfogy vesztettek,ha beviszik a 3 csomagot nyertek. És mindezt ugyan azzal az idegesítő ostoba rendszerrel ami a BF4-es CTF-ben is benne van. A zászlót felkapni 1 szemvillanás elég melléfutni. Visszaszerezni viszint vagy 1 perc, addig ott kell gubbasztani az ellenséges tűzben...Ha pedig valaki berohan és csak 1 pillanatra fel is veszi akkor kezdheted előlről a gubbasztást...

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.02.04. 18:28:21
  • jan5650
    #452
    Hát srácok szerintem ez a játék egy értékelhetetlen gagyi hulladék....

    Maga az ötlet, és a játékmódok nagyon ötletesek, szerintem ebből egy égészen jó kis játékot is ki lehetett volna hozni. De a megvalósítás egyszerűen pocsék. Komolyan pár ingyenes böngészős játék élvezetesebb mint ez,,,, Ha ingyen lenne akkor sem játszanék vele, de így hogy fizetős lesz meg pláne nem.
  • Zs0lt1
    #451
    Hát én konkrétan semmire nem számítottam az új bf-től, de ez a hotwire cucc valami eszméletlenül bejön. tudom, ez nem bf, dehát baszki, számomra már a bf3 sem volt bf :D
    megvenni nem fogom max ha valami brutál kedvezményes áron, mint annó a bf4-et 4000-ért vettem.
  • Nesuten
    #450
    rövid és velős review = FOS !!!
  • Nesuten
    #449
    na most újratelepítés után elindult
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.02.04. 13:33:31
  • Nesuten
    #448
    letöltöttem én is ,de a battlelog -ban már nem enged játszani ,csak az elővásárlás lehetséges és ha a kihagyást választom ,akkor a BF4 lapjára ugrik ...

    gondolom az első bétakor tett visszajelzésem az oka egyébiránt ,pont olyan szar ,mint az amerikai történelem és társadalom ,magyarul szólván FOS !
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.02.04. 13:16:57
  • attiGT
    #447
    eddig nem tartottam semmit agyatlan rohangálásnak BFben de ez a hotwire gamemode mocskosul szar és értelmetlen
  • koschwarz
    #446
    Köszönöm a bétát a fejlesztőknek, így nyugodt szívvel fogom ezt sem megvenni. :D
    Egyszerűen nem tartom (már) élvezetesnek ezt a fajta agyatlan rohangálást. Persze lehet, hogy még alakul az "közösség", de reményeket nem fűzök hozzá.
    Ja. A régi betegség. Belelövök a nekem háttal álló faszba egy fél tárat, megfordul lelő (az "egyáltalán nem OP" shotival, amivel minden 2. játékos rohangál, vajon miért? Mert nem OP...), majd a killcamben látom, hogy az élete továbbra is 100. Azt hittem ezt már a BF4 sokadik peccsében valahogy megoldották.
  • attiGT
    #445
    első cheater akivel játszottam
  • ChipHazard
    #444
    "Hardline csak egy rohangálós, fejetlen káosz,"
    Miért meik Bf nem az, mindegyik egy rohangálos fejelten káosz, egyik zászlotol a másikhoz rohangáltok, és közben ölitek az ellent. Bármeikben is vagy egyedül uygan az, de miért vagy egyedül, arra van a story mod, it meg csatlakozol egy szakaszhoz, nem nem tetszi kakkro egy másikhoz, és mész oda ahova ök. a Bf sosem votl egy egyszemélyes hadsereg, Rambo játék :)


    A pusztitást megértem részben, de azért , nyávogni hogy emiatt nem veszem meg, mert nem tudom átrobbantan ia falat, azért eléggé gáz.
    De nézd nem jön be nem jön be, attol még nem szar, csak nem a ti izlésetek, nincs ezzel baj :)
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.02.04. 10:37:23
  • SötétBarom
    #443
    Engem anno a BC2 beta pont azzal fogott meg, hogy nem maradt a meccs végére a pályából semmi. Számomra ez ennek a hiánya miatt tuti nem vétel. Szerintem egy abszolút trademark feature.
  • giornalista
    #442
    mivel a Bad Company 2-ben vezették be, még jó, hogy nem volt komolyabb destruction a korábbi játékokban. nem tartott ott a technológia.

    most viszont a Goulmond Railway vagy a Propaganda mapok élő példái, hogy mire is képes a frostbite 4 motor, erre minden statikus, nem tudsz új útvonalat nyitni egy házfalon keresztül, stb. nem azt mondom, hogy ettől szar a játék, csak ez számomra nagy csalódás.

    azt pedig valahogy el kell érni, hogy solóban is élvezetes legyen a játék. én értem, hogy most minden a community, meg a közösség, de sokan játszanak egyedül. ha számukra a Hardline csak egy rohangálós, fejetlen káosz, akkor nem sok kedvük lesz megvenni a játékot :)
  • ChipHazard
    #441
    y- gomb
  • Zs0lt1
    #440
    hogy lehet kiülni az ablakba a hotwired módban? :D
  • scomcomputers
    #439
    Ott a pont!
  • ChipHazard
    #438
    Az hogy nem lehet mindent szarrá lőni , nem feltétlen akkora baj, ahogy néhányótok ezt erölteti. 2142 ben sem volt ez a ficsür, és verte is a bf 3-4 et, szal........
    Hangulatilag ott van és ez a lényeg,, pörgös kis akciók, végre nem az unalomig ismételt , nyugat vs kelet konföderáciok háborúja..
    Egyik fegyvert sem érzem oylan egyértelmü op nak, ahogy néhányan írják. , Igen én is használom a shotgunt az enforcerrel, de szituáció föggő, a Bank job- ban szük helyek vannak, igazán kedvez a közel harcnak, persze hogy jol teljesít a shörétes. .
    Public mecsekben meg nem igazán lehet ám magas röptü taktikát várni, pedig a játék adja a lehetőségeket, ha ténylegesen össze dolgoznának, és komunikálnának a játékosok, de ez minden játékban igy van, hogy egy haveri réteg tud igazán össze dolgozni, ugy hogy én ezt nem rovom fel.
    Vasránapig tart, addig tolom, kiderül meddig jutok, és ha nem unom meg, vagy majd utána hiányozni, fog akkor majd kiderül. nyilván nem pre order lessz, de nem zárom ki a vételt sem. Szórakoztat :) .

    Amugy vicces, de ez egy jó komment votl amit ovlastam, hogy érdekes modon a BF-esek azzal érvelnek, midgin, hogy a cod mindig ugyan az, de amikor a BF változtat akkor már nem tetszik. akkor az a baj. :S
  • SötétBarom
    #437
    Ennyi elég is volt. :D
    Nem lesz ebből vétel.
    Hova tűnt a pusztítás? Szaros papírfalakat nem lehet átrobbantani.. :c
  • Fpocok
    #436
    Ha pisztollyal rohansz, gyorsabb vagy. lol
  • giornalista
    #435
    ja, nagy fájdalmam (és akkor tekintsük BF-nek, de mondom, inkább Frostbite FPS-nek), hogy megint csomagokban jönnek a találatok, pedig ezt a BF4-ben kiküszöbölték már.
  • scomcomputers
    #434
    Ojjo mennyi szarházi csaló, mindjárt az elején......éledek oszt kill......hahaha vártak rá a srácok,de jól van ez így.....
  • HeadHunter86
    #433
    Fuhh, hát ez a játék ugyanaz mint a BF3, BF4, csak kicserélték a textúrákat/modelleket.
    Ugyanazokkal a hülye rohangálókkal találkozni...
    Nem azért mondom, de ez is meg a BF4 is már csak pénzlehúzás nulla befektetett energiával. Nem beszélve arról, hogy full maxon elég randa.
    A single-el majd teszek egy próbát, de nálam BF3-mal meghalt a széria. Pedig hogy imádtam, meg a Bad Company-t is.
  • giornalista
    #432
    azt, hogy köze nincs a BF-hez, az első képek óta tudjuk. nem ez a gond vele.

    ha egy Frostbite shooterként nézem, viszont úgy sem állja meg igazán a helyét. persze még csak nagyon keveset játszottam vele, majd holnap megdolgozom jobban.

    a legnagyobb hiba szerintem az, hogy egészen minimális, már-már zéró a destruction. pedig nincsenek repülők, tankok, sok pályán csak 32 player van, ehhez képest egy rakás dolog, ami a BF4-ben lerombolhaót (falak, kerítések), itt fikszen állva maradnak a meccs végéig. ezen a téren hatalmas a visszaesés.

    LOW grafikával a játék rendkívül csúnyán néz ki, a BF4 sokkal szebb ezen a szinten (mediumon is elég jelentős a különbség). szerintem a hangok sem az igaziak, igaz, náthás vagyok, és időnként bedugul a fülem, szóval ezt majd később döntöm el.

    összességében tetszene egy laza, infantry focused shooter a Frostbite engine-n, Battlefield játékmenettel, és vannak nagyon jó dolgok benne, pl. az XP-$ rendszer, jók a kasztok, jók a gadgetek többé-kevésbé, tetszik, hogy pl. szól a zene a kocsikban, tetszenek a calloutok, de valahogy nem üti meg nálam a mércét. egy 5000 forintos játéknak tűnik egyelőre, szerintem többet nem is igazán fogok adni érte, majd ha lemegy az ára odáig, megszerzem.

    aztán majd kiderül :)
  • Krisztiam #431
    csak egy szó: borzalom :D
    a hotwire nem rossz, de köze nincs a BF-hez
    biztos nem veszem meg :)
  • Unreal1942
    #430
    Heist egész jó, de boold money jobb. Kár, hogy nincs most a bétában.
    Elég nagy a fejetlenség még a szervereken. Összességében jó kis béta, szórakoztat de engem a sokat szidott BF4 is. Pre order azért nem lesz belőle. Majd megvárom az első komolyabb véleményeket. Béta meddig tart tudja valaki?
    Shotgun az nagyon op... nerfelni kell mert minden vérpisti zeroskill avval rohangál.
  • SötétBarom
    #429
    Ez a hotwire jó móka..
  • gumiki0
    #428
    Mi is délelőtt óta toltuk, kellemes ez a Hotwire mód.. :D
    Valahogy sikerült a frapsot működésre bírni valakinek?
    Vagy mantle alatt esélytelen? Képet hogytudnék lőni a játékból?
  • Zs0lt1
    #427
    ez a hotwire mód nagyon állat :D
  • Zs0lt1
    #426
    jah, mert konzolratyi vagy :D
  • TDC Geronimo
    #425
    én is ezt mondtam mert egérrel már nem tudok lőni :P
  • Zs0lt1
    #424
    na letöltöttem én is, de omg mi ez az irányítás o_O
  • Fletley9
    #423
    ps3-mon még mindig semmi oO
  • Szabi #422
    originbe "megvetted" ingyé' ?
  • oneal1
    #421
    már megy a béta?

    nekem mi a jó istenért nem szedte még le?:D
  • ChipHazard
    #420
    Nekem nagyon bejön :) kissab megszakitásokkal de kb 10 óta szinte folyamatosan tolom a Heist-et. Csak elég sok uj dolog van amiről azt sem tudom mi, láttam hogy ilyen brozn meg ezüst, meg arany táskákat is lehet nyitogatni, annak van értelme ?. Nah meg hogy a játékosok neve alatt akadnak kölömbözö, kis avatarok, meg zászlok stb, ezt hol lehet beálítani ? .
  • Ra1n
    #419
    Hát ha az jelöli van baj mert akkor volt akit háromszor lőttem fejbe nagytyuftyuffal és futott tovább...:D
  • Ra1n
    #418
    Nem tudom...Amióta felraktam a rendszert rögtön felment a chrome is elsődleges böngészőnek. És ennyi. Amint rányomok a játék indítására hozza be a chrome-ot magától...
  • Fpocok
    #417
    Ha jól látom piros X-el jelöli a headshotokat?
  • TDC Geronimo
    #416
    Na hát a játékos és fegyvermozgás meg úgy az egész assault része cakumpakk ezerszer jobb érzés, mint BF4be. Rákérdeztem chatbe és nem én voltam ezzel a véleménnyel egyedül. Jó kipolírozták a játékot, jót tett nagyon a halasztás