59
Killing Floor 2
  • tutituti
    #1
    "A Killing Floor 2 egy egyszerű játék, kell egy fegyver, ölöd a holtakat, amiért pénzt kapsz, így jobb mordályokba ruházhatsz be."

    CIKK:http://www.gamekapocs.hu/hir/39814/bejelentettek_a_killing_floor_2_t

    Képek:



    Videó:
  • Zickler
    #2
    Látom Mr. Fostert most sem hagyták ki
  • Fpocok
    #3
    Ugyanaz az értelmetlen horda mód lesz ebben is? Akkor ez sem érdekel.
  • Rayden02
    #4
    Az első screenshoot-ok
  • RYO21
    #5
    Hihetetlen, hogy milyen szép grafikája van. Kiváncsi vagyok, hogy melyik okostelefon fogja ezt tökéletesen futtatni.
  • tutituti
    #6
  • tutituti
    #7
    http://www.pcgamer.com/previews/killing-floor-2-gore-system/
  • MerlinW
    #8
  • bundaskenyerrrr
    #9
    jó kis játék lesz coop-ba. :)
  • MerlinW
    #10
    Miután máshogy nem is lehet játszani, valószínű:)
  • JaSoN HuNTeR #11
    https://www.youtube.com/watch?t=845&v=4prIMTtR8-M

    gameplay
  • Rony94
    #12
    Április 21-én jön is az Early Acces verzió. 27 eurót fog kóstálni. Nekem insta buy lesz.
  • undY1ng #13
    +++ Már jó rég nem fogott meg játék. De ez.... ahogy írtad. Shut up and take my money.
  • Zickler
    #14
    Totalbiscuit beszélget a készítőkkel, miközben játszanak.
  • tutituti
    #15
    na a bétát már fel is pakolták.elég szenvedősen de ki lehet próbálni.
  • undY1ng #16
    Eddig bejövős, bár remélem azért egy picit még optimalizálják, mert hát UE3 motornak (mégha finomítva is van az engine) szerintem egy mai középkategóriás gépen simán kéne menni high grafin..
  • IMYke2.0.0.0
    #17
    Lehet tudni már, hogy mikor jön az v1.0-s stabil?
    Gépigény?
    Remélem, nem csillió mag, csillió RAM és GTX 980+
  • undY1ng #18
    Nyár közepe/vége fele, remélhetőleg.
    Elég hülyeséget írogatnak gépigény terén a can i run it és hasonló oldalak, mert a jelenlegi béta nálam simán elfut high-on 1-2 effekt kivételével. És igen jól néz ki! :) Configom pedig: phenom x4, 4gb ram, hd6850. Elég "őskövület" de jól bírja.
  • undY1ng #19
    Több módot is terveznek, egyelőre még nem tudni, hogy milyenek lesznek de már a betában is van egy mode opció.
  • RED BULL F
    #20
    Here’s recommended PC requirements for Killing Floor 2:

    Minimum

    CPU: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
    GPU: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
    RAM: 3GB
    OS: Win7 64

    Recommended

    CPU: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz or Phenom II X4 955
    GPU: GeForce GTX 560 or Radeon HD 6950
    RAM: 4GB
    OS: Win7 64
  • undY1ng #21
    Na emberek, nyomulás van EA-ban? :)
  • RED BULL F
    #22
    Egyenlőre csak virágboltiban, hogy lássam, miként fut. Bejövős, bejövős, bár nekem kicsit lassabbnak tűnik a játékmenet az első részhez képest.
  • Héeder
    #23
    Sziasztok
    Az érdekelne, hogy a tunngle-s multi működik, és ha igen akkor hogyan kell megcsinálni ?
    Előre is köszi
  • Vadnokedli
    #24
    Miért kéne a tunngle-s multi ha ott a "gyári" ?
  • Rony94
    #25
    Na vajon miért?
  • Vadnokedli
    #26
    Naiv vagyok, azért ha esetleg a "gyári" szerverek eltűnnének?
  • tutituti
    #27
    na megvettem ma én is.
    Megérte még így is hogy early access.
    a berserk nem jött be,a mapok jól össze vannak rakva.szép is mint a rosseb és optimalizált is szerintem.
    a fegyverek még érdekesen vannak balance-olva de várjuk ki a végét.elvileg már costum mapok is vannak.
    És normalon is megizzasztott minket a boss (Hans Volter)
  • Vadnokedli
    #28
    A Berserker elég kakesz míg level 10 ig el nem érsz. (Szerintem)
  • Héeder
    #29
    Mert nincs warez topik??
  • Rayden02
    #30
    PÜ ment!
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2015.05.04. 21:14:05
  • MerlinW
    #31
    Nyissál. A warez büntetendő a Játékosok fórumában. Szerintem 8 év tagságod alatt ez már tiszta számodra.
  • Vadnokedli
    #32
    Suicidalon tolja valaki, rendszeresen?
  • Árnyvadász
    #33
    Az első Killing Floor nagyon tetszett. Aztán a L4D átvette a helyét, de így is sikerült beletennem 40-50 órát. Ezt a részt kíváncsian vártam, de nem mertem megvenni, mivel a korai hozzáférés 3 pályája és egyetlen játékmód valahogy nekem kevésnek hatott. Hétvégén ránéztem a csúnya verzióra és elképedve néztem mi ez a fos. Béna, lassú mozgás, tré grafika és a többi. Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, toltam egyre és egyre többször, míg végül úgy voltam vele, elég ebből a fejlődés nélküli egyjátékos verzióból, megveszem az eredetit.

    Nem cifrázom: Geci jó a játék. Hiába csak 3 pálya, egyik sem unalmas és remekül lehet benne fejlődni. Vasárnap estére már lvl 7 medic, lvl 5 support, lvl 3 commando és lvl 2 berserker-em lett. Észre se venni, de eszi az időt, mint a fene. Elég hosszú egy menet, pláne ha a leghosszabb 10 hullámosra megyek és a végső boss is rohadt kemény. Az első 6-7 alkalommal egyszer sem éltem túl, aztán már volt mikor én lőttem szét a végén, vagy sikerült a túlélők táborába maradni. Már ha sikerült eljutni odáig.

    Azt olvastam, meg mondták többen is mikrofonba, hogy olyankor felesleges lőni, ha elkap valakit, mert nem lehet megsebezni. Ez úgy tűnik igaz. Ilyenkor ráadásul nagyon szépen vissza regenerálódik. Elszívja az elkapott játékostól az életerejét.

    A belassított idővel meg ezzel a szuper sebzésmodellel parádés látni a csonkolásokat. Volt amikor szétlőttem egy zombit, szállt széjjel a teste és után még a lassítás alatt berobbant egy gránát is és még az is szakított rajta tovább. Közben a golyók lassítva, teljesen kivehető röppályán szálltak, fröccsent a vér, bél aztán ez beterítette a textúrákat. Állat.

    Zavart viszont, hogy ha nagyon eseménydús a csata, minden tiszta vér már, akkor időnként eléggé belassul a játék, jó lenne ezen még optimalizálni valahogy, mert sakkozni kell a beállításokkal, hogy ez ne jöjjön elő. És bár a szervereken elég jó pingek vannak, feltűnt, hogy ettől függetlenül azért időnként akad némi lag spike.

    A normál fokozat az elején még kihívás volt, később fejlődve már nem annyira, csak ha kevesen voltunk. Ketten például igazi kihívás a boss harcig eljutni. A leginkább halálos esetek, mikor a láncfűrészes zombi durván lesebez, vagy amikor beszorultam valahova és képtelen voltam kitörni. Hard fokozat az pont megfelelő, észnél kell lenni a legnehezebbnél meg elég egy apró hiba és ott a vége a bulinak.

    Vadnokedli: Ott nem jellemző, csak ritkán, mivel még kell fejlődni a karakterekkel. Oda legalább lvl 10 felett érdemes bemenni. Ha majd meglesz, akkor részemről ok.
  • undY1ng #34
    Én amennyire be voltam zsongva, hogy tuti vétel lesz az EA, most annyira el is vitte a kedvemet. Természetesen nem a leírásod miatt! :) Volt szerencsém a zárt bétához és ott nagyon tetszett, ott döntöttem el el, hogy tuti vétel... Csak közben kijött egy wolfenstein is és megannyi tucat játék és nem szeretnék 600 féle játékkal játszani egyszerre. Úgyhogy tőlem is nagyon jó pontot kap a játék, de majd nyáron az új géppel... mert az általad említett optimalizáltság még ráférne.
  • Árnyvadász
    #35
    Igazság szerint ráérsz beruházni. Gondolom ősszel, esetleg év végén már teljes értékű játék lesz és addigra vélhetőleg javítanak a kódon is, mert bár elég kis gépigényt írnak az ajánlottnak, azért az nem teljesen fedi a valóságot. Egy ilyen játékhoz kell a normális futás, tehát a 60 fps vagy felette és hiába van ultrán 40 fps az egyszerűen ide kevés. Játékból nincs hiány, idő meg szűkösen, szóval megértem.
  • Vadnokedli
    #36
    Nálam minden ultra, illetve minden "ki van maxolva" Vsync persze OFF meg a Filmgrain-t is lehúztam. (Nem szereti a Vsyncet)
    A Gépem mondhatni középkategória.
    Nem tapasztaltam fpslaggot, ingadozást, stbt.
  • Federation
    #37
    Nálam meg pont a V-Sync amit be kell kapcsolni, mert nélküle nagyon zavaró a kirajzolt kép "töredezettsége". Ahogy észrevettem az sem mindegy milyen szerverre megyek fel. Kedvencek közé magyarokat és német szervereket tettem be. Itt az átlagosnál még jobbak a pingek és a hevesebb harcoknál sem tapasztaltam komolyabb belassulást.

    Meg sikerült úgy belőni a grafikát, hogy elfogadható legyen (számomra legalábbis) a futás. Maximális részletességhez elég közeli lett így is. A realtime reflection van kikapcsolva, és pár ultra beállítást tettem inkább high-ra, meg a sat dof is off, ami teljesítményben nem meghatározó, csak nekem zavaró volt az elmosódás, amit okoz.

    Amúgy jól fut nincsen vele különösebb gond, csak engem idegesített ez az időnkénti frame drop, főleg a játék vége felé, mikor már mindenütt hullák vannak, meg tiszta vér minden. Nem állandósul, csak 4-5 másodperce esik vissza, aztán újra jó lesz. Meg sok esetben boss harcnál is elő szokott fordulni.

    Egyébként pár nap és tudok menni suicide fokozatra is, mert szépen fejlődök. A normal fokozat már egyáltalán nem kihívás, inkább csak levezetés, még a boss harc sem annyira vészes. A hard most az épp ideális. Szóval ha pár karakterem olyan lvl 12 magasságában lesz, akkor részemről lehet róla szó.
  • Vadnokedli
    #38
    Level 15 ajánlott Suicidalra szerintem. (és még határ eset...)
  • Federation
    #39
    Ok, észben tartom. Hétvégére meglesz.
  • Vadnokedli
    #40
    Sokkal gyorsabban jönnek a zedek, és több is van belülük Mondjuk Suicidal 2-3 = Hard 6-8 (csak Scrake meg FP nélkül)