85
10352040_298883793623193_109199747906353
  • Grove4
    #45
    már kint van az ötödik is
  • eddaniel
    #44
    hát ez a negyedik rész elég üres volt.
  • dave9004
    #43
    Jah a solverson név rögtön beugrott
  • Zsoxx
    #42
    Az a kiscsaj, akinek rendőr az apja, az a Molly nevű rendőrnő (gyerekként) az 1. évadból.
  • dave9004
    #41
    Mike Milligan
  • Jim Morrison
    #40
    van

    én még nem kezdtem el, valszeg megvárom míg kijön az összes rész. Ha kibírom :)
  • Grove4
    #39
    A második részhez van már magyar felirat?
  • Tikal #38
    hát nem sokan, pedig nagyon jó :)
  • Zsoxx
    #37
    Az 1. rész nem volt rossz. Remélem J. Donovan (a Burn Notice-ból) nem csak 1 epizódig játszik benne.
  • Grove4
    #36
    Senki nem nézi? Pedig szerintem az utóbbi idők legjobb sorozata.
  • Tikal #35
    Remek kezdés:)
  • eddaniel
    #34
    addigra elfelejtem :)
  • Calver
    #33
    2015 ősze legszebb tudomáson szerint.
  • eddaniel
    #32
    egyébként mikor jön a 2-ik évad a z IMdb-n csak azt írják hogy 2015?
  • eddaniel
    #31
    elősször fanyalogtam amikor meghallottam hogy tv-show lesz a fargo-ból mert a mozifilmet annyira szeretem. de most ledaráltam az első évadot és zseniálisnak találtam, esküszöm a tv-show-k jobbak mint a movie-k. Halál a mozikra.
  • Tempest
    #30
    Továbbá az sem világos hogy milyen vért vesz észre a sheriff a padlón ,mikor lent bezsákol minden véres cuccot.
  • Tempest
    #29
    Először azt gondoltam,hogy ettől a pont tól Lestert mintha kicserélték volna ki üti magát stb.De nem mert már előtte amikór a vadászpuskát előveszi ott már kombinál ,le akarja lőni Malvót és rákenni ,próbálgatja is az ajtóban .Csak aztán a sheriff érkezik.
  • Tempest
    #28
    Visszanéztem párszor,sok ideje nem volt lelépni mert 15 másodperc múlva érkezik Molly, Lester még kiveszi a töltényeket a zsebéből a kamera a pince lejárót veszi.Aztán ránéz az érkező rendőr kocsira (akkor kellett volna elmennie).
  • ForzaInter
    #27
    gondolom elment.:D már nem emlékszek.
  • ForzaInter
    #26
    gondolom elment.:D már nem emlékszek.
  • Tempest
    #25
    Hová tűnik Malvo a pincéből,az első rész végén?
  • ForzaInter
    #24
    tényleg van benne pár jelenetet ami a soriban nem volt benne. szóval nem hagytál ki 1 részt sem:) gondolom végül pár jelenetet utólag kivágtak, előfordul az ilyen.
  • SzirmosSzisza
    #23
    Én hagytam ki egy részt vagy ebben tényleg van pár nem használt jelenet?
  • Monoton
    #22
    Jó volt az évadzáró, de nem a legjobb rész a 10 epizód közül. Kicsit kevésnek éreztem az időt amibe belegyömöszölték a lezárást :( Mindezek ellenére az első szezon simán 8/10.
  • ForzaInter
    #21
    ohh heck:D
  • Monoton
    #20
    Úgy olvastam 90 perces lesz a finálé
  • ForzaInter
    #19
    Irtó nagy rohadék lett belőle, van egy olyan érzésem, hogy nagyon megfogja szívni. Malvo viszont tuti megússza.:D
  • Monoton
    #18
    Legutóbbi is rohadt jó rész volt, Malvo még mindig egy beteg állat, Lester meg továbbra sem hülye :D
  • Janika114
    #17
    Aha, köszi :D
  • ForzaInter
    #16
    FILMES SPOILER

    A film egyik főszereplője rejti el a pénzt. Akit egy szintén biztosítási ügynök a társával együtt felbérel, hogy rabolják el a feleségét cserébe 80 ezer dollárért, amit majd ő fog követelni a felesége gazdag apjától. Persze ő nem azt mondja, hogy 80 ezret követelnek a rablók, hanem azt, hogy 1 milliot. Az apja ezt a pénzt viszi el az egyik rablónak ahol aztán megölik (abban a parkolóházban ahova a sorozat szereplője is vinni akarta a pénzt, de aztán visszafordult, ez is egy utalás volt a filmre) a jóval több pénzt látva az egyik rabló pedig elrejti ezt a pénzt, hogy a társa erről ne tudjon. Csak aztán mire visszaér a bizt. ügynök felesége már halott, utána összevitatkoznak és a társa egy gallydarálón ledarálja, mire a másik főszereplő (a rendőrnő) megtalálja őket (vagyis már csak az egyiküket) és a másik rablót kinyírja. A bizt. ügynök meg egy motelben rejtőzködik akire rárúgják a rendőrök az ajtót, és vége a filmnek. Ez történt 1987-ben, és ezután nem sokkal találja meg a sorozat egyik szereplője a pénzt.

    Röviden ennyi, remélem érthető.:D
  • Janika114
    #15
    A filmet nem láttam, nem is tervezem egyelőre megnézni, szóval leírhatnád, hogy, hogy kapcsolódik a bőröndös száll a filmhez.
  • Monoton
    #14
    Inkább megnéztem előtte a filmet, de annyira nem kapott el, 6/10. Viszont a sorozat az elég jól kezdett, mindenképp nézős :)
  • Calver
    #13
    most esett le (második rész végére, ma kezdtem), h ennek a megalkotója Noah Hawley... az a Noah Hawley, aki a *zseniális* The Unusuals-t csinálta, kb az egyetlen fekete komédiát országos tévén az elmúlt... évtizedekből? és hozzá még hozott is onnan pár embert magával (Adam Goldberg!).

    ok, alapból is megvett kilóra a sorozat, de így már kb biztos vagyok benne, h ezt nem lehet elrontani.
  • ForzaInter
    #12
    Nálam is! A filmes crossover nagyon nagy ötlet volt, és ez pár dolgot is megváltozathat. Akkor ez lényegében a film folytatása és nem remake.
  • Ariakus
    #11
    Zseniális volt ez a negyedik rész és volt egy hatalmas visszautalás a filmre (amikor a rész elején megtalálta a görög azt a koffernyi pénzt az út szélén a hóban). Mindenesetre a True Detective mellet nálam ez az év sorozata.
  • ForzaInter
    #10
    Nem fontos. A sorozat csak a helyszínt, a hangulatot meg a fekete humort vette át, a sztori és a karakterek más.

    De amúgy jó film, szóval érdemes megnézni, de nem feltétlen fontos hogy előtte.
  • Monoton
    #9
    Nem, érdemes előtte megnézni?
  • ForzaInter
    #8

    A filmet láttad?
  • Monoton
    #7
    Ma vagy holnap kezdem el én is :)
  • ForzaInter
    #6
    kezd el te is, nagyon jó eddig 2 rész alapján:D