85
10352040_298883793623193_109199747906353
  • PetruZ
    #85
    Emlékeztető: április 20-án kezdődik a 4. évad (előzetes), ismét 10 résszel. A sztoriról egyelőre annyit tudni, hogy "The head of an African American crime syndicate goes to war with the Italian mafia in Kansas City, Missouri during the 1950s." Ismertebb szereplők: Timothy Olyphant, Jessie Buckley, Chris Rock, Jason Schwartzman, továbbiak a 4.1 adatlapján.
  • Calver
    #84
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, én is erre gondolok :) követte őket a motelhez, minden, de ott biztos voltam benne, hogy nem fognak áldozatul esni neki... egyszerűen vártam egy morbid és szokatlan halált, és meg is kaptam
  • PetruZ
    #83
    Nem is az a jelenet, hanem a vele párhuzamos másik volt furcsa, miközben van még 4 rész hátra...
  • Calver
    #82
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én már túl genre savvy voltam ahhoz hogy ne pont valami ilyesmit várjak. amikor ott volt az ázsiai arc, ismerve a Fargot... egyszerűen tudtam, hogy senki sem fog áldozatul esni neki. ez nem az a sorozat. itt nem "egyszerűen" meghalnak emberek, itt minden halál morbid és megalázó... és ezért imádjuk.
  • PetruZ
    #81
    3x06: Hát ez furcsa és kissé váratlan volt...
  • bega82
    #80
  • PetruZ
    #79
    A vége szó szerint is...
  • bega82
    #78
    Huh, ez az 5. rész nagyon odavert!
  • PetruZ
    #77
    3x02: "Call me V.M." :D Jó lesz ez az évad...
  • eddaniel
    #76
    Az elsőt imádtam, a másodikat is végignéztem, de nem tetszett. A harmadikat majd akkor nézem meg, ha az összes rész meglesz.
  • PetruZ
    #75
    Nem volt az annyira sz*r, bár az elsőhöz tényleg nem ért fel és ez a harmadik is veri egyelőre.
  • eddaniel
    #74
    A második évadot könnyű lesz, mert az egy nézhetetlen sz@r volt, az első volt az überf@sza!!
  • mike01010101
    #73
    Nehéz lesz a második évadot überelni, de eddig ígéretes az első rész.
  • Calver
    #72
    Mary Elizabeth Winstead instant hatalmas láv, ráadásul egy zseniális karaktert is kapott
  • bega82
    #71
    Jaja, jóféle. Tetszeni fog ez az évad is, már a nyitórészből látom.
  • bega82
    #70
  • PetruZ
    #69
    Hát ez jól kezdődött. :)
  • eddaniel
    #68
    Köszi, a gyors választ
  • PetruZ
    #67
    Csak emlékeztetőül: holnap indul a 3. évad, estefelé már lehet, hogy lesz "nézhető" változat is.
  • bega82
    #66
    1 hét múlva!
  • eddaniel
    #65
    mikor jön harmadik évad?
  • bega82
    #64
    Nagyon várós!
  • PetruZ
    #63
    Ewan McGregor lesz a Fargo 3. évadának két főszereplője. :)
  • eddaniel
    #62
    Hááát jó volt, de nem annyira.
  • bega82
    #61
    Na mondjuk ezt elolvasva már kicsit jobb. :)
  • bega82
    #60
    Hát... érdekes volt ez a "jelenség" a 9. részben. Nem nagyon értem. De a Peggy reakciója nem volt semmi rá!
  • PetruZ
    #59
    Többen is túlélték olyanok, akikről nem gondoltam volna, mások meghaltak, de békés, nyugis vége lett. És kiderült, mik azok a jelek, elég egyszerű volt rájuk a magyarázat. :)
  • PetruZ
    #58
    Na, itt azért megpróbálják összeszedni, mi minden volt még korábban, ami utalhatott rá. (Csak az kattintson, aki már látta a 9. részt.)
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2015.12.12. 15:51:01
  • PetruZ
    #57
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hiszem, hogy köze van a kettőnek egymáshoz, vagy egyáltalán a fő történethez. A '70-es években Minnesota, Dakota, meg ezek a középnyugati államok tele voltak UFO észlelésekkel, gondolom, beraktak egyet a poén kedvéért. Mondjuk nem igazán tudom eldönteni, jó ötlet volt-e... Az öreg sheriff alkimista szimbólumai meg... fene tudja, talán a feleségének, utána meg a lányának próbált kitalálni valamit a rák ellen és belemászott az ezoterikus dolgokba is.
  • Systore #56
  • Systore #55
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én most nem tudom mi ez az UFO-s cucc, illetve a papszi szobájában a sok krix-krax
  • PetruZ
    #54
    Hát, az az "izé" a 2x09 végén... Kíváncsi leszek a reakciókra. :)
  • eddaniel
    #53
    nem tudom mert még mindig nincs felirat a 8-ikhoz
  • PetruZ
    #52
    Dodd mekkorát szólt a 2x08 végén, szerintem mém lesz belőle. :)
  • eddaniel
    #51
    ja, bocs 7-et akartam írni, de már ahhoz is van, köszi.
  • Zsoxx
    #50
    Nyugi, el fognak készülni időben a feliratok minden epizódhoz.
  • Systore #49
    6-hoz kinn van egy ideje, 7-hez nincs magyar

    szerk.: http://www.feliratok.info/, a feliratot pedig Ingorion csinálja
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.11.27. 17:36:24
  • eddaniel
    #48
    Most a 6.-ikhoz kérünk feliratot, már nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz a vége? Kösz.
  • eddaniel
    #47
    na, van felirat az 5--höz is, köszi.
  • eddaniel
    #46
    már nézném, de nincs hozzá felirat. ha jár ide aki szokta csinálni akkor lécci a feliratot, köszi.