671
IC2XROu.png
  • ToCsEk
    #511


    February 1 !

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.12.14. 20:30:02
  • Zsoxx
    #510
    Az alig több mint fél év.
  • szabii98
    #509
    Elvileg januárban de pontos infó még nincs.

    szerk.: elég szar hogy 1 évet kell várni...majdnem. Május 19-én fejeződött be az előző évad.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.10.06. 17:56:00
  • IXEMGabeo
    #508
    Mikor kezdik a 4. evadot?

    bar mar kevesbe varom egyre nagyobb baromsag sajnos:)
  • ToCsEk
    #507
    The greatest threat to mankind is still to come. A new season of The 100 is coming soon to The CW.

    VÉGE SPOILER

    videó

    ezt odatették nagyon

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.07.23. 09:14:20
  • szabii98
    #506
    The Guardian about the new Top Gear
  • MoRT2195
    #505
    Nem azt mondták, hogy mindent, hanem, hogy sokat tud. A kettő más. :)
  • SzirmosSzisza
    #504
    Az olajplatformra is elért valahogy, nem látom akadályát, hogy bejárja. Nem éppen a legvalósághűbb ez a sorozat :D

    Az MI elvileg nem tud azzal mit csinálni, nem tudja módosítani a kódját.
  • molnibalage83
    #503
    A drónjai hogyan járják be a fél világot? Mi ez az ökörség? Azt sem értettem, hogy pl. miért hagyta hátra az MI azt az egyetlen helyet, ahol Raven be tudott lépni és akciózni..
  • SzirmosSzisza
    #502
    Azt mondta, hogy a drónjai fedezték fel, de az űrben is kint van, bár nem tudom onnan mennyire látni. Hát Alie tudott sztem a kill switchről is, de Raven mégse tudta egyből.
  • molnibalage83
    #501
    A probléma az, hogy Ravenből kiszedés után azt mondták, hogy Raven mindent tud, aimt A.L.I.E.. Tehát, hazudott a reaktorokról, akkor elvileg mindenkinek tudnia kellene.

    Arra is kíváncsi lennék, hogy A.L.I.E. honnan a faszból tud azokról.

    Attól tartok, hogy nagyon erős lejtmenet fog következni a 4. évadban...
  • SzirmosSzisza
    #500
    Szerintem de, az volt később az energiaforrása. De most a valóságtól elrugaszkodás miatt hoztam fel!
  • ToCsEk
    #499
    nem abból csinálta a hátizsákokat? azért is nem merték szétverni nem? vagy nem? :D
  • SzirmosSzisza
    #498
    Lehet Alie hazudott (bár a kép amit mutatott élethűnek tűnt), de az nem zavar senkit, hogy Jaha egy atombombával jött le a földre?:D
  • molnibalage83
    #497
    Maga az egész ötlet eleve zskat fos, arról nem is beszélve, hogy fizikai lehetetlenség. Nincs olyna erőmű, ami automatikus vészleállás vagy a pusztulása után 98 évvel rendekezik olyan aktív zónával, ahol számottevő hőfejlődés lenne. Vagy már régen elszálltak, ha forralóvizesek, vagy csücsülnek egy helyben.

    Komolyan, ennyire ötlettelen a forgatókönyv író banda? Vagy csak ELLIE simán hazudott...
  • szabii98
    #496
    Egyet kell értsek... az még érthetően el lett magyarázva, hogy ALIE miért csinál mit, de most..komolyan, felrobbannak az erőművek? Nem látok normális folytatási lehetőségeket

    szerk.: mármint az utolsó mondatom értelme: nem nagyon..látom és érzem hogy merre akar menni a sorozat innen..
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.05.21. 08:56:28
  • IXEMGabeo
    #495
    eltero velemenyek meglatasok...de ez az evad kozelebe nem erhet az elso kettonek...

    elsot semmi sem uberelheti...masodikban pedig a csontvelos dolognal neztem wtf nagy otlet volt...ez a 3. ez meg a logikatlanabbnal lehetetlenebb dolgok is elokerultek...:D
  • IXEMGabeo
    #494
    Lexa es a kopasz "testorenek" halala vicc volt nem mellesleg...
  • IXEMGabeo
    #493
    nekem ez az evad veszett csalodas volt...tele volt ertelmetlen hulyesegekkel...az AI szal pedig valoban erdekesse tette a sorozatot es brutalissa is a vegere.. Nagyon sok esetben a sorozat menete felgyorsult indokolatlan modon...az idei evadot Murphy, Allie, Pike, Raven olykor Bellamy vittek a hatukon es Jasper a vegen nagyokat alakitott...egyebkent semmilyen olyan semmilyen volt...Octavia veszett idegesito volt mindvegig, foleg azutan miutan Pike lelotte a szerelmet... vegeredmenyben a vert ver kivan elvet kovetve
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leszurta Pike-ot, pedig a legvegen megmentette ot tobbszorosen...es mikor belevagott a lababa mikozben masztak felfele a legnagyobb hulyesege volt...keptelen volt felretenni bosszuvagyat


    Tele van lehetosegekkel a sorozat egyebkent..elmehetnenek felfedezni a bolygot, de le vannak ragadva a Mount hegy kornyeken fel evad pedig az ostoba haboruskodasra ment el:DDD Abbyek is teljesen ostobak voltak mikor Pikenak atengedtek a hatalmat, akirol kiderult a sorozat vegen, hogy a 100-akat o keszitette fel az urallomason...belole faragtak diktatort, aki nem riadt vissza attol sem, hogy a sajatjait megolje....es aztan itt a vegen hirtelen mindenkin segitett igaz nem volt mas valasztasa, de nekem az o karaktere osszevisszasagba torkollott...ja es elmehetnek a francba, hogy Sinclairt ily modon kiirattak ezenkivul teljesseggel fura, hogy azt a szerelo csavot, aki 2 evadon at fontos tag volt es Raven palija is volt a 2. evad vegen nem szerepeltettek egesz evadban...nem tunt fel sehol sem pedig ugyan azokkal a kepessegekkel rendelkezett, mint Raven...Hirtelen atcsapott birkava

    talan jobb lesz a 4. evad, de az ut amin elindultak nem kimondottan nyerte el a tetszesem...
  • molnibalage83
    #492
    Elég vegyes érzéseim vannak...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az erőműves vonal, ha komoly, akkor sírva röhögök, akkora ökörség...
  • ToCsEk
    #491
    hát szerintem fasza volt nem volt ez gyengébb mint az előző évadok messze a legjobb évad volt, főleg a flashback résszel
    évadzáró
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lexa back bitches :D, btw ez a fényvárosában rohangálás elég gyenge volt valóban, engem a Csillagkapus replikátor városra emlékeztetett :D, kíváncsi vagyok, hogy mit fognak kezdeni így a maradék 6 hónap alatt, elég gyenge szerintem, hogy csak úgy előhúzzák a zsebből jaj hoppá leolvadtak az erőművek és felrobbantak aha pont most, gyenge nah mind1, kíváncsi vagyok mit alkotnak majd így? Űrbe visszamenni nem tudnak mert mivel? Én valami vízalatti városra tippelek de az is elég meredek, jah és végre Pike meghalt!!! amúgy meg reeeep
  • stargatelost
    #490
    Hát ez tényleg kicsit elfüstölt a végére. Igazából ahogy azt kell, legyőzték a gonoszt, semmi meglepő nem történt. Maga az évad is gyengébb volt az előző kettőnél, de még így is kurva jó a sorozat, és maga az AI szál pedig kicseszett jó lett, már-már Lostos.

    Na de mindegy is, szerint örüljünk, hogy lesz negyedik évad, és bízzunk a készítőkben, hogy ahogy eddig is, most is kitalálnak fasza sztorikat.
  • szabii98
    #489
    Hát ez elég gagyi rész volt, a többihez viszonyítva.
  • SzirmosSzisza
    #488
    Nem is nagyon volt normális lezárás, kíváncsi leszek mi lesz a következő évadban

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem hinném, hogy bármelyikük és ért az erőművekhez, az meg meglepne, ha visszamennének az űrbe.
  • szabii98
    #487
    Majd este megleszem :D
  • IXEMGabeo
    #486
    vege van:) nincs meg senki?

    erdekes epizod volt...nem erzem, hogy lett volna csattano a vegen
  • ToCsEk
    #485
    nézd újra a 7es flashback részt annyit tudni csak, hogy Beccanak hogy lett fekete vére, hogy a földieknek, hogy csak találgatni lehet

    "It is still unknown how the black blood was introduced to the local population."

    gondolom táskát amit levitt magával abban maradt vér, így beadta a földieknek, majd így gyerekek továbbörökölték vagy nem, akiknél felfedezték mentek tanoncnak

    itt van még teória meg pár komment
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.05.17. 14:44:54
  • molnibalage83
    #484
    Számomra az egész fekete vér nem tiszta. Mitől van fekete vér egyes tanoncokban, mikor genetikailag nem közösek, mert nem azonos apától és anyától származnak....?
  • Renegade
    #483
    akarom mondani Clarkeban
  • Renegade
    #482
    az én tippem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lexában azóta ott a fekete vér, hogy x résszel ezelőtt összevérezte a jégcsaj (szerintem valamilyen nanovér) amit vagy aktiválni kell, vagy lassan dolgozik, mert ugye még vér színű a vére.

    szerintem amint belép a fény városába Raven bevisz a rendszerbe neki valamiféle admin jogot, hogy önmaga maradhasson (ugye már mindenki báb, mert felül lett írva a szabad akarat).


    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2016.05.15. 13:40:38
  • IXEMGabeo
    #481
    en is arra gondoltam...ez igy jobb volt, mert meglepetes erejevel hatott...
  • ToCsEk
    #480
    hát érdekes :D szimplán telibeszarják így az eddigieket, sok értelme nem volt az eddigi erőlködéseknek így nah mind1 majd kiderül :D
  • szabii98
    #479
    Eredetileg Raven is saját maga volt az elején , mert küzdött az ellen, hogy bemenjen. De majd kiderül :D
  • ToCsEk
    #478
    Előzetest megnézve tök faszság, hogy beveszi a keyt és bemegy a citylightba, mekkora hülyeség már :D eddig miért nem mentek be csak úgy? Hogy marad saját maga? Baromság...
  • szabii98
    #477
    ALIE megalkotójának sem volt, úgy lőtte be magának:)
    Ez is egy lehetőség, sőt szerintem erre van a legtöbb esély, a kérdés csak az hogy honnan szereznek olyan vért. Az már tuti,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Clarke beveszi a Key-t, ezáltal bekerül a City of Lightba, és találkozik Lexával. Valamint Abbyből kiveszik az AI-t
  • grebber
    #476
    Szerintem lesz neki.... (aztán lehet jedi erővel felélesztik az agyhalott csajt és beletolják arcába.) De valamiért érzem Clark lesz a coach.
  • ToCsEk
    #475
    hát de neki nincs fekete vére
  • grebber
    #474
    Nekem van egy megérzésem (aztán lehet oltári baromságot mondok) ,amióta kiderült hogy valakibe bele kell rakni a cuccot 100%-ra vettem már akkor ,hogy bizony Clark fogja bevenni.....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.14. 00:38:51
  • ToCsEk
    #473
    Jövő héten évad záró merem remélem nem a legjobb jelenetnél fogják lezárni.
  • szabii98
    #472
    Valószínűleg akkor