671
IC2XROu.png
  • ToCsEk
    #551
    hát lehet epicebb lett volna ha nincs az utolsó 4 perc de az a zene a végén :O valaki pls link :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy annyira nem bírom hogy 4évadig semmit majd így a semmiből a kalapból a nyúl mellől előhúznak egy új kolóniát wtf
  • molnibalage83
    #550
    Ja, hogy utolsó rész következik? Kb. ennyire figyelek... :)
  • szabii98
    #549
    Az utolsó rész jó volt. Kicsit tinipicsás, de mégis olyan gyors és akciódús. Messze van még az a 2018..
  • molnibalage83
    #548
    Indra először mondott és cselekedett bármi értelmeset, csak így kicsit nagy a kontraszt eddigi bot egyszerűsége között...
  • molnibalage83
    #547
    Totál elfelejtettem, hogy tegnap is volt ész ebből. Az előzőt is kb. félig áttekerve bírtam végignézni...
  • ToCsEk
    #546
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mennek vissza az űrbe
  • SzirmosSzisza
    #545
    Szerintem korrekt volt, meg engem már eléggé idegesített is a gyerek :D
  • molnibalage83
    #544
    Miért?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy világvégénél az, hogy senki nem akarna öngyilkos lennei elég vicces lenne. A valóság azt mutatja, hogy ennél kevésbé kétségbeejtő helyzetben is lettek öngyilkosok emberek...
  • ToCsEk
    #543
    most komolyan
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaspert ilyen szánalmas módon kellett megölni? pfffff


    hát nekem akkor ennyi volt, megvárom még a maradék 2 részt aztán kasza 5.évadot tuti nem nézem
  • molnibalage83
    #542
    Kicsit talán javult a 4. évad, de döbbenetesen nagy a kontraszt az első két évaddal összevetve. Minden téren.
  • ToCsEk
    #541
    jaj mekkora idióta faszok
  • szabii98
    #540
    Na végre, a LOST vibe-ok megjöttek :D sokkal inkább az efféle dolgok érdekelnek, mint a Clarke-Abby féle nyivákolás, ki is vághatnák őket a sorozatból, nem zavarna, csak akkor 1 évadban lenne maximum 3 epizódnyi rész.

    Azért Abby itt érthető volt, bár amit csinált tényleg idegesítő, de az anyai ösztön plusz a látomás miatt elfogadható a reakciója.

    Április 26ig nincs új epizód.
  • SzirmosSzisza
    #539
    Abby meg Indra eléggé idegesítő volt ...
  • ToCsEk
    #538
    7. rész vége derossz
  • SzirmosSzisza
    #537
    Lesz 5. évad


  • szabii98
    #536
    Hát nos. Emlékeztek még arra a már-már zseniális sorozatírásra, ami a második évad idején volt?
    Én nemtudom mi a fszt szívnak a srácok, de ez nem az az út ahol egy érdekes és jó sorozatot csinálnak. Miért kell minden epizódnak arról szólnia, hogy jajdejó van egy tervünk, egy lépés előre, aztán lemészárolnak valakit/ledobnak valakit a hegyről/megtalálják a bunkert ami a megváltást jelenti és kiderül hogy semmire nem jó/vagy éppen az történik ami az utolsó epizódban? Elég érdekes, negatív értelemben a plotline....Clarke-ot meg hallgatni sem bírom már.
  • molnibalage83
    #535
    Luna valami istentelenül idegesítő egy karakter...
  • gabo91
    #534
    Elsőben az a kemény nyers stílus tetszett. Nagy pofával lejöttek, de nincs kegyelem, nem lettek 2 perc alatt képzett katonák, túlélők. A kemény döntések. A második évadra kitágul a világ nagyba játszottak, megjöttek a felnőttek is. S2-nél úgy gondoltam hogy végre van egy sorozat ami esetleg megapprobálná hozni a LOST szintjét. Most a 4-nél konkrétan nem látom az irányt, hova megyünk, valamit mindig csinálnak de csak hogy ki legyen töltve a 40 perc. Tipródás a toronynál meg már kezd kicsit unalmas lenni.

  • Zsoxx
    #533
    Az 1. évad legalább sci-fi volt, ez most már inkább csak valami post-apoc túlélő dráma.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2017.02.26. 21:06:33
  • SzirmosSzisza
    #532
    Szerintem az első évad eléggé hoki volt a későbbiekhez képest. Azon akkor tényleg az látszott még, hogy CW tinidráma, aztán utána szakítottak ezzel (vagy legalábbis próbálnak).
  • ToCsEk
    #531
    +1 én is miatta meg Jasper miatt nézem többi felejtős
  • gabo91
    #530
    4. évad elég gyengusz az első 2 után (3 se volt rossz, de már laposodott)
    4. rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha O-t kivették volna soribol, azonnal abbahagynám, főleg ilyen gagyi jelenettel.
  • molnibalage83
    #529
    A 2. részt már láttam, javulás jelei mutatkoznak.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.02.25. 00:14:11
  • ToCsEk
    #528
    4. rész már egész jó volt
  • molnibalage83
    #527
    Kár érte, kiváló ügynök volt...
  • ToCsEk
    #526
    gyenge
  • molnibalage83
    #525
    Ne, milyen a 2. rész? Nekem nem volt időm megnézni. Továbbra is kőként zuhan a színvonal?
  • IXEMGabeo
    #524
    :DDD

    meg se neztem meg, de ez a 3. evad nagyon gyengusz volt...
  • Zsoxx
    #523
    Én már arra se emlékszem, ki az a Bellamy.
  • molnibalage83
    #522
    Egyszerűen elfelejtettem. Ennyire jellegtelen lett az egész sorozat az elég erős első és második évad után. A 3. évad cselekményéből csak villanásokr emlékszem...
  • SzirmosSzisza
    #521
    Az mondjuk a te hibád, hogy 3 évad után nem sikerült összerakni, hogy ki az a Trikru :D (Lexa által vezetett klán, Ő fővárosuk Polis)
  • molnibalage83
    #520
    Bellamy-nak? Ez már nem is rémlik. Igazából az sem rémlik, hogy Echo mikor és hol szerepelt. A Trikru vagy mi sem jelent semmit. Nagyon ellaposodott az egész.
  • szabii98
    #519
    Ha nem is beszélünk a tudományos realitáskor, még akkor is érezhető hogy mennyire kezd átmenni a téma kolumbiai szappanopera szintre.
  • SzirmosSzisza
    #518
    Barátnője meghalt mount weatherben, ha jól rémlik amíg Ő kint cseverészett Echo-val vagy valami hasonló.
  • molnibalage83
    #517
    Hát gyerekek, ez így kurvagyenge lesz... Nem igaz, hogy ennyire balfasz alapporblémát voltak csak képesek megszülni ami a való világ fizikájával gyökersen ellentétes...

    A történet egyes részeire nem is emlékeztem már. Mi a fenéről beszélt Echo, mikor Bellamynak mondta, hogy valakit nem tudtak kihozni valahonnan?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.02.05. 09:44:11
  • ToCsEk
    #516
    magyar felirat
  • SzirmosSzisza
    #515
    Kint van, kíváncsi leszek mi a fenét tudnak majd csinálni ezzel ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Legutóbb még nem volt nálunk se atomfizikus se építész :D

    https://twitter.com/clarkinlarkin/status/826984772874313728 !

    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2017.02.02. 12:46:08
  • ToCsEk
    #514
    Season 4 Extended Trailer
  • SzirmosSzisza
    #513
    eléggé semmilyen lett :(
  • Darthmushroom
    #512
    Octavia de badass lesz :O