3327
  • RoboKutya78
    #1883
    A puskával ebbe az esetbe az a baj hogy igencsak ellenáll ez a lény neki és ha jól eltalálod akkor is csak pár másodpercig fekszik ki ha jól emlékszem az én kísérleteimre:)
  • Desert
    #1882
    Pedig a stázis puska több helyen is megtalálható, a szigeten pl.
    Az aurora melletti kis roncsban a kelpforestnél lévő roncsnál, de akár a jellysroom is körbe járható.
  • lonvard
    #1881
    Küzdöttem tegnap a reaperrel. Az a gond, hogy a csáklyával nem lehet rátapadni a hátára, hanem inkább olyan mint egy bálnavadászat, hogy hosszú kötélen vonszol maga után, és csak akkor tudom fúrófejjel piszkálni ha rám fordul, és bekapja a lépegetőt. Akkor az arcába nyomom a fúrófejet, de közben meg ropogtatja a berendezést, szal izgalmas. De végül is jobb ez így, túl egyszerű lenne hátára tapadba kifúrni az oldalát. :) Valahogy kinyírom. Láttam videóban hogy mások a puskával harcképtelenné tenni, majd késsel vagdalni taktikával sikeresek, de azt nem tartom etikusnak, túlságosan op az a puska. Na jó meg még nem találtam meg egy fragmentjét, és nincs puskám. Különben én is azzal lőném! :DD
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2018.04.13. 07:33:11
  • lonvard
    #1880
    Ah, tehát a fúrófej az jó fegyver. Na ezt ki kell próbálni. :D
  • Desert
    #1879
    Rodeoztam vele, de nem volt türelmem kinyírni.
    Csáklyázó kar és fúrókar.
  • lonvard
    #1878
    Desert, te már biztos öltél nagyobb dögöket. Az működik reaper ellen, hogy lépegető alap fogókar a fegyverem, csáklyázó kar a másik, és akkor megpróbálok a feje mögé kerülni, rátapadok a csáklyával, és addig ütöm, amíg fel nem fordul? Csak mert a torpedótól nem sokat remélek, viszont ha egyik karom torpedó, a másik karomnak alap fogókarnak kell lennie, mert azzal tudok védekezni ha rám harap. Tehát a csáklyázókar + torpedókar az nem jó. Viszont akkor meg nem vagyok elég mobil, plusz csak torpedózni tudok, ami meg kifogy. Még a fúrókart meg lehetne próbálni, kinézem abból, hogy fegyverként funkcionál. Csáklyázó + fúrókarral érdekes lehet nekimenni egy reapernek. Csak mivel hardcore játszom, nem a csata közben szeretnék szembesülni vele, hogy nem működik az elgondolásom, tehát egy megerősítést szeretnék kapni, hogy mégis hogyan harcolunk lépegetővel leviatán méretű dögök ellen. :)
  • Desert
    #1877
    Nem, az a gáztorpedóhoz kell.
  • RoboKutya78
    #1876
    ebből a gázpöffetegből lehet kifarmolni a gázgömböt ami kell a rakétához vagy mihez?
  • lonvard
    #1875
    Célom egyébként megölni azt a polipot, amelyik kinyírta a Degasi túlélőit. Ott lebzsel a bázisuk közelében, kipróbálom rajta majd a torpedókat is. Végső esetben agyonverem. Bosszút kell állni ezeken az állatokon. Meg hát a vadászösztön. MIndegyik dögből illik elejteni egyet. Reapert is akarok gyilkolni. ÉN LESZEK EZEN A KIB.SZOTT ZÁTONYON A KIRÁLY, TŐLEM KELL FÉLNETEK, ŐSHONOS DÖGÖK! :-D
  • lonvard
    #1874
    Szegééény. Megölte az angolna. De azért rágázozott egy csomót, amitől rángott is a dög. :)


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2018.04.08. 20:43:30
  • lonvard
    #1873
    Heh. Elejtettem a lépegetővel (Mantának hívom) egy ilyen elektromos angolnát. Elcsattogtam lítiumért bányászni a felségterületére, lecsapott rám hazafele menet, néha visszacsaptam, ettől a zátony felé orientálódott, végül kikötött közvetlen a bázisom mellett a sekély vízben, és a komplett fauna ellene fordult, rátámadtak a fogas csukák, gázzal gyilkolták azok a jámbor tehenek, meg én is neki estem. 21%-ra amortálta a lépegetőt, mire agyonvertem, mocskos jó csata volt. :)


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2018.04.08. 20:41:25
  • Desert
    #1872
    Segítsd kikelni a kicsiket a tojásból.
  • RoboKutya78
    #1871
    na most már csak arra kéne rájönnöm hogyan kapcsolom le az ágyút és hogyan gyógyítom meg magam.
    a rakéta indulásra kész :)
  • Desert
    #1870
    2 tojás is van. Egy a Lost river laborban egy meg a Degasi 500-as bázison.
    Plusz még találni lehet Time Capsule-ben is, egyszer találtam benne.
  • RoboKutya78
    #1869
    jaa a mosolyából azt vettem le hogy ő a lényeg:)
    tartogattam eddig a tojását nem akartam kiketettni
  • Desert
    #1868
    Lava Castleben van a hőerőmű ott találod meg az ion energia és ion cella tervét. (lila tábla szükséges 2db)
    Keltető enzimet majd a Sea Emperor mondja meg neked.
    A cukihal csak egy mellékszereplő lehet vele játszani.
  • RoboKutya78
    #1867
    már csak ez az Ion Power Cell energia kellene nékem és akkor jól vagyunk kezdődhet a rakéta további egységeinek építése.
    Kéne a keltető enzim is elvben az alkotó elemek megvannak csak a recept kéne.Gondolom ez is lava területen lesz ide még nem mentem le mert csak 1300 ig volt jó a lépegető
    Ja meg még meg kéne gyógyulni is :)
    Kezdem sejteni netán a megoldás a gyógyulásra Cuddlefish ebben van vagy tévedek?

    A módok közül használom ezt a CustomizedStorage nem jövök rá hogyan tudnám a lépegető raktárát 8*10 méretűvé alakítani vele. pedig elvileg a rakodó modul méretét megváltoztatja.
  • Desert
    #1866
    Ha az mk3 modul megvan utána már nincs gond a kianittal sem, bőven találni.
    Nincs rejtett szoba.
  • RoboKutya78
    #1865
    kicsit több dologra számoltam ebbe a laborba a fertőzés felgyorsulásán kívül sokat nem szedtem össze ebbe a laborba:)
    remélem nem volt benne rejtett szoba vagy hasonló
    végre a kyanit is meglett bár meleg helyzet volt épp merülési határon találtam két darabot amit ki lehetett bányászni lett belőle vagy 12 darab kezdetnek nem rossz mennyiség.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2018.03.27. 15:58:27
  • Desert
    #1864
    Bentre kell egy lila tábla.

    Abba a zöld izébe nem javasolt belemenni. Vonóágyúval ki lehet szedni a ként, vagy a lépegetővel, de az is sérül benne.

    Szellemnád van közel is a 3-as mentőkabinhoz.
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2018.03.27. 12:40:06
  • RoboKutya78
    #1863
    ja megvan Disease_Research_Facility
  • RoboKutya78
    #1862
    gondolom valamilyen kulcs tutti kell hozzá:)
    még jó hogy tengeralattjáróval gyüttem:)
    Mi ennek az épületnek a neve? rá akarok yutubolni
    mire megtaliztam a Kristályosodott ként sikeresen megpusztultam a gázfelhőbe. :)
    Volt mázlim a tengeraltjárómban volt annyi anyag hogy építsek egy kutatólabort meg fel tudjam tuningolni a labor radarját így mázlimra rátaláltam erre a nyavalyára : eszembe se jutott volna lemenni abba a zöld ködbe:)
    most még hála a videóknak a szellemnádat is hazavittem az első túrám idején amikor itt voltam mert tudom hogy kell a keltetőhöz.
    érdekes csak ennek a baby valaminek kell ez az enzim? a többi tojgli símán kikel az akváriumban.
  • Desert
    #1861
    Lost River felől a csontváztól érkezve megkerülve ezt az épületet felül van a bejárata.
  • RoboKutya78
    #1860
    srácok ebbe az izébe hol lehet belesni?
  • RoboKutya78
    #1859
    közbe rájöttem kapott pont ma egy kíváló frissítést ez az aranyos kis doboz:)
    jó ötlet volt ez a modderektől :) talán az egyik leghasznosabb mod.
  • RoboKutya78
    #1858
    srácok használ valaki közületek autoszortírozó módot?
    Nekem egy gondom van a tengeralattjárón valahogy nem mükszik:(
  • Ludowik
    #1857
    Az én két órám elszállt ugye mentés nélkül de nem gáz mert már volt bázis lent ,csak megint le kellett merülni. Fél óra alatt megvagyok ugyanaddig.
  • Ludowik
    #1856
    Játék fájlok épségét ellenőrizd a steamben. Hátha segít. Volt frissítés . a steamben a könyvtárban a subnauticán jobb klikk , tulajdonságokra katt ,aztán a helyi fiájlokra ,majd ott lesz legalul a listában játékfájlok épségének ellenőrzése.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2018.03.25. 22:23:18
  • Smokk
    #1855
    Azt hogyan kell?
  • RoboKutya78
    #1854
    próbáljatok fájl ellenőrzést csinálni mielőtt pánikoltok nekem pár hibát kijavított
    hátha javítgatnak és stikiben felküldtek pár minifrissítést ami bezavarhatott
  • Smokk
    #1853
    2 ora jatekido is szornyu,de nalam az egesz elszallt...
    Esetleg lehetnek fent a neten olyan mentesek amik kb. felosztjak reszekre a jatekot?
  • Ludowik
    #1852
    Én most költözök le a lost riverhez. Viszem a csikóhalat is meg a lépegetőt A színes táblákat meg le kell gyártani ,a nélkül nem lesz nyitható semmi. Ma délután összefosta magát a win elszállt a mai két óra játék.
  • Desert
    #1851
    Kianit: inaktív láva zone
    Narancs tábla: Degasi 500-as bázisa
    Ionenergia? Ha az elem és cellára gondolsz akkor majd a hőerőműben találod meg a Lava Castle-ban.
    Kén: Lost River
  • Smokk
    #1850
    Sziasztok!
    Jo par orat beleoltem mar a jatekba.Altalaban nagyon nincs idom jatszani,de ez a game most magahoz bilincselt.
    Viszont vmi tortent a mentett alasommal,azt hisszem azt irta ki h serult.
    Mit tehetek?
    Ha elolrol kell kezdenem az egesz jatekot tokom szurom magam.
    Van itt vkinek barmi 5lete?
  • RoboKutya78
    #1849
    Újabb kérdés:)
    utána néztem a dolognak
    Az ajtó kinyitó effekt a legutóbbi frissítésnél az elkezdett lementett játékomban eltűnt
    Viszont ha kezdek egy új játékot akkor megvan az effekt. A kérdés mit kéne vajon kreálnom hogy a meglevő játékmentésemben ismét rendesen működjön az ajtónyitó effekt. Netán elég lenne egy file ellenőrzés steamen?
  • RoboKutya78
    #1848
    Skacok pár cucc amit nem találok.
    Kéne nekem egyszer az elemtöltő állomás az a kis elemtöltő. egy tervrajz hiányzik
    Ionenergia tervrajza
    Kianit lelőhely:)
    Kristályosodott kén lelőhely.
    illetve a narancstábla lelőhelye.
    esetleg térképen pontos bejelöléssel mert a helyek neveivel hadilábon állok:)
  • lonvard
    #1847
    hőerőművön lennie kell hőfokmérőnek. Minél melegebbe pakolod, annál hatékonyabb, feltételezem. Ja, a seamoth meg persze hogy eltűnik ha olyan helyen parkolod, ahol a ragadozók rájárnak szétverni. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2018.03.25. 12:12:57
  • RoboKutya78
    #1846
    Ezeket a lényeket el lehet pusztítani valahogy vagy csak elzavarhatóak az energiafegyverekkel? Pl én most talán a legnagyobb idegen számomra az a polip szerű ízé és volt szerencsétlenségem találkozni a szellemlényekkel is.
    Sikeresen megtaláltam az ottani idegen kutatólabort kéne hozzá a sárga belépőkártya csak nem tudom hol van így egyenlőre kapott a hely egy jelölő pontot hogy visszataláljak hozzá.
  • RoboKutya78
    #1845
    a lerobbant bázis kellős szomszédságába telepítettem a bázist és igen van a kifele vezető úton egy hőforrás sikerült azt is kihasználnom pár pihenő állomást húztam fel a lerobbant kis pihenő platformokon. Igaz néha farkasszemet kell néznem a kígyókkal meg ha nem parkolok a hangárba érdekes módon eltűnik a csikóhal ha nem figyelek:)
    Bár ezzel a hőgenerátorral se vagyok tisztába hogyan és mikor kapja a legjobb energiát, ha közvetlen a kürtő tetejére próbálom rakni vagy elég ha a szélére teszem le valahová.
    Illetve van e hővesztesége a dolognak hogy milyen távon belülre jó a dolog mennyi egységet veszít bizonyos távolságon belül.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2018.03.25. 10:51:09
  • lonvard
    #1844
    Azon a barlangon én is gondolkodtam, mer elég misztikus környezet, meg jól védett, és a karakterünk félhet az ufóktól, akik lelőtték az űrhajót ugye, plusz valami hőforrás is van valahol, ahonnan hőerőművezni lehetne, csak aztán egyszerűen nem találtam megfelelő terepet, amin elfér a bázis, és viszonylag távolabb van a kígyólényektől. Szerintem azok a dögök szétverhetik a bázist, bár nem próbáltam.