3327
  • Caliph
    #2123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a hőerőműben lesz asszem a kék,ahol ion cella tervrajz is lesz: sokkal tartóssabb a sima cellánál megéri megnézni. Kék tábláért nem kell szkennelni semmit,amint felmarkolod gyárthatod a fabriban

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.08.22. 21:03:49
  • McFrost
    #2122
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt állok a kapuban, kék táblát kér, nincs. Fabrikátorom sincs, csak azt nem tudom, hogy magát a táblát kell szkennelni, vagy a foglalatot.
  • yossarianHUN
    #2121
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valamelyik lávazónában lévő létesítményben fogod felmarkolni az elsőt, ha jól emlékszem 1 ion kocka, 2 kianit.
  • McFrost
    #2120
    Ok, megvan, az is pont itt őshonos :D
    Kéktábla recept kellene, gondolom be kell szkennelni a helyét.
  • Caliph
    #2119
    nincs,és gondolom a tartóssága miatt kell. Pótlás: a bázisra raksz nagy akváriumot,fogsz bele reginaldot(holdhal asszem,elég fogni 2 db és már szapododnak is,egészen 10 darabig,egy akváriumra. ha bővíted,akkor szorzódik a mennyiség) és ha sóval sütöd meg elég tartós kaját kapsz
    működik bármilyen hallal,de a reginald adja a legtöbb kaja pontot.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.08.21. 20:21:29
  • McFrost
    #2118
    Az ételrúdra van recept? Vagy csak szerencse kérdése.
  • McFrost
    #2117
    Minden lényegeset oda cibáltam "fenntről", felkészülök, és csak úgy a lépegetővel fejest ugrom a lávába egy mentés után, meglássuk mi van ott "lennt"...
  • lonvard
    #2116
    Jah, van értelme a mélységi expedíciókhoz oda egy kiindulási bázisnak. Az a szép ebben a játékban, hogy mindennek adhatunk értelmet. :)
  • McFrost
    #2115
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyakorlatilag ez egy ideális hely! Biztonságos, körben vulkánok, hőerőművel van energia, a Küklopszra megcsináltam szintén a hőerőművet, tehát az itt bárhol feltöltődik. Minden alapanyag itt van a környéken 100 méteren belül. Még vissza megyek a főhadiszállásra cuccokért.
  • lonvard
    #2114
    Egy ilyen expedíción én is agyaltam. Hogy csak a lépegetővel leugrom a mélybe. Összerakni a puttonyába egy minibázisra való alapanyagot, hogy tudjam a celláit újratölteni, meg tiszta vizet csinálni, és akkor biztonságban érezve magam mintegy küklopszként használva irány a kianit. Miután kinyiffantam, elment a motivációm, pihentetem picit a játékot, aztán ismét előre! :)
  • lonvard
    #2113
    Igen a Lost Rivernél az egyik ilyen nagyon útban van, szerintem kötelező kinyírni, hogy az ember nyugodtan dolgozhasson. :)
  • Caliph
    #2112
    jó ötlet,ott biztonságban leszel,én levittem egy komplett bázist,ültetőládákkal víztisztítókkal nem is nagyon kell utánna felmenni a felszínre a játék végéig :)
  • McFrost
    #2111
    Azon agyalok, hogy oda költözöm a kékség mellé.
  • Ironman2
    #2110
    Persze ahhoz össze kell szedni az elején az egyik roncsnál a darabjait.Hú ezeket olvasva már most be vagyok fosva mi lesz később,még sajna nincs időm folytatni a játékot.
  • McFrost
    #2109
    Felszereltem a Küklopszot mindennel, irány 1400 méteres mélység.
  • Caliph
    #2108
    lehet gyártani jeladókat amik lehelyezve mutathatják mi merre hány lépés,érdemes használni őket,még nevet is lehet adni nekik

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.08.19. 19:52:09
  • McFrost
    #2107
    A játék legérdekesebb, szenvedősebb és frusztrálóbb 5 óráján vagyok túl, ezidő alatt szereztem vagy 13 kianitot! :D Sokszor úgy voltam vele: hagyom a f@szb@, mert kihullik a hajam! Lépegetővel lementem a kianitért, de ha megteltem eltévedtem és gőzöm sem volt hol vagyok, elfogyott minden élethez szükséges cuccom és a térugrók szétszedtek. A következő nekifutásra rossz irányba mentem, nem volt kianit, a térugrók szétszedtek. Aztán jó irányba mentem, fullos lettem kianitból, de a térugrók szétszedtek......persze balfasz voltam, mert az izgalomban elfelejtettem menteni! A lent úszkáló tüzes szárkány meg a térugrókhoz képest viccm a kaszáshoz képest meg gyerek mondóka. Legvégén úgy döntöttem, hogy legyen tizen darab kianitom és húzok a f@szb@....
  • Caliph
    #2106
    küklopsz: csak a nagyok támadják meg sajna,és elég szép sebzést visznek be. Megoldás: mindig a leglassabb módban menj,ha ilyen dögök mellett kell elosonni,használható a silent running mód is,de még igy is neked tud ugrani.
    Biztos megoldás a lénycsapda,fejlesztve 5 darab lehet a hajón,kilövi és a dög elmegy utánna téged békén hagyva. simán túlélhető,aztán kiszállva már csak javítani kell,ha arrébb mentél.

    Ja és mentés,mielőtt nekivágsz,ne hagyd abba,hidd el érdemes megnézni az endgamet :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.08.19. 18:19:52
  • McFrost
    #2105
    Szét akarta szedni a Küklopszot, meguntam:
  • McFrost
    #2104
    Megvan a kianit lelőhely, van ott legalább 4 nagy kristálytömb. Az volt a gondom, hogy bebugolt a játék, megcsináltam a lépegetőt, a kettes mélységit, a fúrókart, a rakétát és egy tárolót rá, beraktam, be álltam vele a Küklopszba és már mentem is. Erre mikor oda értem nem volt benne semmi, és hirtelen nem értettem mi is van? Na az történt, hogy amikor beálltam vele a tengeralattjáróba, ott a modulok egyszerűen kihullottak belőle és a tenger fenékre süllyedtek! Csak, hogy ne legyen olyan egyszerű, a bázisom a nagygombás mélységi barlang lejárata mellett van,fölötte parkoltam, így most mehetek le kutatni, mert minden oda behullott....
  • Caliph
    #2103
    nincs sajna..viszont a lépegető a kettes mélységi modullal már le tud menni kianitért,fúrókar , csáklyázókar,és alap rakétákkal...továbbra is a kék fától indultam,túloldali kijárat,lávás kanyon. jobbra fordulva párszáz méterre már lesz fúrókarral szedhető kianit. két -három lelőhely fúrásával már meg is vagy a játék végéig szinte. ha valami megtámad csak fúrj bele,és arrébb megy. warperek lehetnek idegesítők(belefúrva arrébb megy az is),illetve tartalék cellát vigyél az energiaszívó giliszták miatt
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.08.17. 23:56:32
  • McFrost
    #2102
    Van valahol kianit elfekvőben? Olyan amiért nem kell lemenni 1000 + méterre?
  • McFrost
    #2101
    Köszi, meg fogom nézni, mert kell a kianit.
  • Caliph
    #2100
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy a kék fa amiről meséltem már korábban egyik fele lost river másik fele egy lávás szakadékhoz ott jobbra :D
  • lonvard
    #2099
    Kilépéskor ment, de ha meghalunk, akkor törlődik a mentés.
  • lonvard
    #2098
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is véletlenül találtam meg. Lost Rivernél már jártál gondolom. Van ott egy alien komplexum. A háta mögött van egy járat. Azon mész egyenesen, és aztán ott lehet lemenni a legmélyebb régióba is, egy függőleges aknán. Csak figyelni kell. Azt is véletlenül találtam meg.
  • McFrost
    #2097
    Hol jutok le a lávavidékre? Már két napja ezért kóborolok....
  • lonvard
    #2096
    Igen mer tele van jó cuccokkal és az ember belemászik akkor is ha tudja hogy öngyilkosság közeli szitu. 20 percre voltam a Sunbeam érkezésétől, sose tudtam meg, hogy vajon elvittek-e volna. Ez volt az utolsó gondolatom. :D
  • lonvard
    #2095
    :D
  • Ironman2
    #2094
    Na már nem is olyan félelmetes ez a reaper,mikor hallom a hangját már alig várom hogy találkozzak vele.Sikerült egyszer beledöfnöm a kést,de utána el is kapott a rohadék.Érdekes hogy mindig ugyanott vannak,ha akarok egyet látni,akkor továbbmegyek kicsit a 17-es kabin után,már onnan lehet is hallani a hangját.Vagy az Aurora bejárata után a bulb zone elején.Várom hogy megerősödjek majd,aztán kinyirom az összeset.D A dragonokkal ugye még nem találkoztam,azok keményebbek ahogy néztem a videót.Ja és ott a ghost leviathan is,avval is volt már szerencsém találkozni.Egyébként ügyesen kell manőverezni,el kell kerülni hogy szemből támadjon.
  • McFrost
    #2093
    Már hetek óta vega vagyok, csak is gumófa és lámpás gyümölcs. :D
  • Ironman2
    #2092
    Az azért trükkös,mert ott megfordul minden ha beljebb mész,ami fent volt az lent lesz,ami lent,az meg fent.Összevissza mennek az irányok,amúgy meg nem olyan nehéz,de nagyon szét kell nézni,van egy elbújtatott folyosó is ami elvezet a pda-hoz ha jól emléxem rá.Amúgy kicsit idegesítő,mert mindig fel kell jönni levegőért,oda mindenképpen ajánlatos menni csikóhallal,hogy ne kelljen felúszni a felszínre.

  • Ironman2
    #2091
    De abban a játékmódban is lehet menteni,vagy mégse?
  • lonvard
    #2090
    Ha nem ölöd meg a reapert de leölöd a sok kis ártatlan halacskát, akkor álszent vagy. Ha kímélni akarod az állatvilágot, akkor tessék zselénövényen élni! :D
  • McFrost
    #2089
    Én ezért nem is akarok kinyírni semmilyen állatot, mert úgy is vissza éled, akkor elkerülöm.
  • lonvard
    #2088
    Megfulladtam. Egy élettel játszom, szóval ezzel vége a játéknak.

    A 17-es mentőkapszula melletti roncsban már többször ott hagytam a fogam, szerintem az a legveszélyesebb, mivel a játék elején meg lehet találni és egyszerűen még nincs rá felkészülve az ember, és elég trükkös belül. Két 135-ös palackkal mentem bele, és majd egyszer megtalálják a hullámat, üzenem anyámnak, hogy ő volt az utolsó gondolatom. Na jó, valójában két nagy meztelen csöcs volt. :D
  • Ironman2
    #2087
    https://postimages.org/

    Ez a legjobb képfeltöltő oldal,és nem vírusos,nincs teli reklámmal.Képfeltöltés után választhatod hogy miniatűr képet rakj ide,vagy nagy képet (adatlap weboldalra linkje)

  • axemiskolc
    #2086
    Vagy kettőbe egyszerre! :) Parás!
    Én ezeket használom:
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=463modok.jpg

    Ui.:képet hogyan kell beszúrni ide?
    Utoljára szerkesztette: axemiskolc, 2018.08.15. 07:20:24
  • yossarianHUN
    #2085
    Hát az tuti, hogy mikor Grand Reefnél belebotlasz egy Ghost leviatánba, megizzad az ember tenyere...
  • Ironman2
    #2084
    Egyelőre a térkép modot raktam fel,nem nehéz telepíteni,csak ezt a Qmod managert kell feltelepiteni,és a modokat be kell másolni a játék Qmods mappájába.(a mod neve szerint).Vannak jó kis modok a Nexuson,érdemes átböngészni őket!