3327
  • Trucker39
    #2203
    A rádió meg van már javítva, de semmi nem történik. Ilyen olyan eszköz, felszerelés ki van fejlesztve. A hajó is felrobbant már. Magyar nyelven játszom, ha már van benne ilyen, így amiket angolul írtok, nem sokat jelent számomra. A szkenner alatt azt értitek, ami a különböző tárgyakról infókat gyűjt, akkor az is megvan. Búvárruha, épületkészítő, nagyobb légtartály, javító eszköz, motoros valami, amivel könnyebb közlekedni a víz alatt. Ezek már meg vannak. Viszont semmi ötlet, merre tovább. Térkép sehol, navigációs eszköz sehol. Gyakorlatilag vissza sem találok oda, ahol már egyszer voltam. Próbálok a mentőkabin és a roncs viszonylagos helyzetéből következtetni, merre is járok, de rengeteg olyan életforma van már most is, ami megtámad. Már nem is tudom, hányszor meghaltam. A fegyverként használható... nem is tudom konzervnyitó késtől nem igazán vannak megrémülve.

    Ezért írtam, hogy tanácstalan vagyok. Nagyobb mélységbe nem tudok még lemerülni, mert nem érek vissza a felszínre. Járművek rajzai sehol nincsenek.

    Szerintem nem lesz a kedvenc játékom. Szép-szép, de valahogy még sem teszik.

    A helyett hogy a sport teljesítményemet taglalja az idióta számítógép, inkább navigációt adott volna.

    Azért köszönöm, hogy segíteni próbáltok. Még délután teszek vele egy próbát, ha nem nyert hangszórót a dolog, akkor sajnos törlés lesz belőle. Ilyen grafikával valami értelmesebb túlélős játékot is csinálhattak volna. Lehetőleg sokkal kevesebb vízzel.
  • Ironman2
    #2202
    Engemet nagyon messze startolt a múltkori helyemtől,de öröm hogy közelebb vagyok a déli szigethez,szinte majdnem az aurora háta mögé kerültem,de nembaj,mert már sokmindent megtaláltam.Amúgy jó gyüjtögetni az elején,nagyon megkönnyíti a későbbi craftolásokat.Az előző mentésemben volt vagy 5 nagy tároló titánom is.D Érdemes bázist épiteni több helyre,majd a játék folyamán hogy közel legyél a nyersanyagokhoz.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.12.22. 14:00:21
  • Norbertboy
    #2201
    Menj és fedezz fel mindent, ne arra várj, hogy fogják a kezed. Önállóan cselekedj, én imádom az ilyen fajta játékokat. Utálom ha egy játék mondja meg hova menjek és mit csináljak.

    Nagyon jó játék és biztos feledhetetlen élményt fog nyújtani! Én minimális segítséggel vittem végig, imádtam a felfedezés minden pillanatát!
  • Caliph
    #2200
    hú még nagyon az elején vagy,próbálj összeszedni cuccot egy javító eszközre,és javítsd meg a rádiót a mentőkabinodban,az majd elindítja a sunbeam eventet,ami sok új helyre elvisz és kezdődik majd a sztori igazi része :)
    Addigra legyen nálad szkenner és pár beacon hogy meg tudd jelölni majd az új dolgok helyét,és lesz sok szkennelni való is :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.12.22. 13:29:52
  • Xsillione #2199
    Az még nagyon az eleje, elvileg bőven kellene kapnod még infókat. Bár simán opció, hogy elindulsz magad felderíteni, párszáz méteren belül vannak ekkor még a további cumók.
  • Trucker39
    #2198
    Köszönöm a válaszaitokat. jelenleg akkor nagyon el vagyok valahol akadva. Amit megtaláltam, kifejlesztettem, illetve legyártottam. Két mentő egységet megtaláltam, egyikben üzenet volt, másikban semmi. Semmi új fejlesztést nem találok a közelben, így egy kicsit kezd el tűnni a varázsa számomra. Semmiféle terelgetést nem látok jelenleg.
  • Ironman2
    #2197
    Menet közben bontakozik ki a történet,a pda-kból,meg a rádióüzenetekből az elején...stb.Érdekes az egész amúgy,már többen leirták hogy mit kell csinálni,bizony le kell menni a mélybe,sőt nagyon mélybe,mert a kianitokat meg a többi ásványt csak onnan lehet kitermelni,amik kellenek majd különböző dolgokhoz,erős páncélokhoz,fejlesztésekhez,mert a mélyvizi szörnyek nagyon erősek,és szívósak is.Na meg a tengeralattjárót is ugye fel kell épiteni hogy mélybe jussál,és a lépegetőt is hogy kibányásszad a dolgokat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként a játék célja az hogy elhagyjuk a bolygót,felépitsük az űrhajót,és az űrbázist,de előtte le kell magunkról szedni a fertőzést,azt hogy ezt hogy kell csinálni,az a játék fontos része,nem árulom el,youtubon rajta van rengeteg videó róla
  • Norbertboy
    #2196
    Csak játsz és a játék majd mutatja az utat. Vagyis terelget a maga finom módján.
  • Trucker39
    #2195
    Végre kis játék. Túlélő mód. El úszkálok, gyűjtögetek, de mi a cél? Értem hogy túlélni, de ezenkívül mi? Elhagyni a bolygót? Vagy üzenetet küldeni? Apróbb fejlesztéseken már túl vagyok, de mélyebb vizekre, veszélyesebb helyekre nem jutok el.
  • GaBika6
    #2194
  • LeonSilver
    #2193
    Szinténzenész! Én utoljára még c64-en az ELITE-t élveztem ennyire!
  • Ironman2
    #2192
    Már van multiplayer mod,most jelent meg decemberben,és Nitrox mp mod a neve,korábban láthattuk róla a videót,de akkor még nem volt kiadva,és bugos is volt eléggé.



    Innen letölthető!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.12.21. 01:32:32
  • Madi92
    #2191
    Pedig ez az a játék, amit illik megvenni. :D

    Nyilván nem lehet egy Witcher 3-al összehasonlítani, de nekem ez a játék olyan élményt nyújtott, ami már egy szinten van a Witcher 3-al pl.
  • Ironman2
    #2190
    Most hogy ingyenessé tették,evvel jó húzást csináltak,mert rengetegen fognak majd a folytatásra kacsintani,és megvenni.Ez egy nagyon jó taktikai húzás volt részükről.Aki idáig rajongott érte az úgyis megvette.Én is most akartam begyüjteni pont a steam sale alatt,erre itt van ingyen.
  • Ironman2
    #2189
    Igen,az nekem is feltűnt tegnap hogy szebb,és élesebb lett minden éjjel a víz alatt.
  • MarkBlade
    #2188
    Olyan sok buggal én nem találkoztam. Nagyszerű a játék és már szó van a folytatásáról. Kevesen ismerik amúgy, de ez jó reklám. Nem tökéletes de sok órát bele lehet tenni ami egy mai játéknál már nagy szó..
  • tbundy
    #2187
    én azzal is megelégednék, ha a bugokat javítanák, különböző elvileg tág helyekre beszorulások, vagy pl tegnap is lost riverben kiestem a küklopszból és nem tudtam visszamenni, mert úgy érzékelte, hogy a 'földön' vagyok, nem tudtam úszni, csak sétálni...
  • Desert
    #2186
    Még adhatsz.
    Lehet nekem tűnik csak szebbnek mint régebben, de éjjel a halak nagyon jól néznek ki, bár lehet csak más beállításokkal játszom.
    Gyűjtöm újra a bázisomhoz való alapanyagokat. A módosító állomáshoz a gyémántot még be kell szerezni plusz kell még vagy kettő lítium.



    Ebből még csengőhangot is lehetne.
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2018.12.19. 22:14:35
  • GaBika6
    #2185
    Ingyenes ez a super game

    Nagyon beszippantott, ha tudtam volna hogy ilyen jó játék, még pénzt is adtam volna érte...
  • Ironman2
    #2184
    Jaaa megvan! Talán nem bírja a modokat a kliens! Közben már rájöttem!
  • Ironman2
    #2183
    Nem tudom mi a fene van evvel az Epic Games klienssel,de azon belül nem inditja el a játékot,launch errort ir ki,és verifyt kell lefuttatni állandóan rajta.Epic Games kliens nélkül simán elindul a játék.
  • Desert
    #2182
    Kiindulva abból, hogy simán elindul a játék az epic launcher nélkül, szerintem marad.
  • Trucker39
    #2181
    Közben nekem is sikerült végre feltelepítenem. Én is azt kérdeztem volna - most nincs időm vele játszani - hogy ha letelik az ingyenes idő és valami miatt újra kell telepítenem, akkor is még ingyenes marad-e, vagy az már akkor fizetős lesz?
  • Desert
    #2180
    Törölve a saját indítóját amit az asztalra helyezett, és kilépve az epic launcherből simán elindult és magyarul. 2018 Decemberi dátumot ír, ez így jó.
  • Xsillione #2179
    Ez előző ingyenes játék (UT) megmaradt, így vélhetően igaz az állításuk, hogy örökre a tiéd a gáma.
  • Desert
    #2178
    Rászántam magam és letöltöttem ezt az epic game launchert, szedi is a Subnauticat lefele, kíváncsi leszek mi változhatott még a játékban, mert elvileg újabb verziószámmal rendelkezik, mint az eddigiek, bár kérdéses megmarad-e így később is vagy csak promo jelleggel játszató.
  • Trucker39
    #2177
    Majd még küzdök vele.
  • Ironman2
    #2176
    Na ez rohadt jó! Van mini map mod végre!
  • Ironman2
    #2175
    Windows 7-nek voltak szervizcsomagjai,ezek nagyon fontos frissítések,anélkül már semmi nem fut rajta a mai programok közül.Naprakésznek kell lenni a win7-nek is.
    Másik meg az hogy mindent rendszergazda modban indíts! Ha továbbra sem jó,akkor kuka a win7!! Már nem a mai programokra,és hardverekre való!
  • Trucker39
    #2174
    Ma ennyire jutottam a telepítéssel:
  • Trucker39
    #2173
    Nem régi a telepítés. Azt csak példának hoztam fel, hogy már volt fenn a gépen. Az a baj, hogy semmit nem is enged választani, mert el sem jut a telepítő addig. Mint korábban írtam, letöltöm az .msi file-t, elkezdi frissíteni magát, majd még valamit keres a neten, hibaüzenettel leáll és kb ennyi a dolog. Érdekes, hogy kétszer is letöltöttem az msi file-t és másodjára más a neve, de persze egyikkel sem működik a dolog.
  • Xsillione #2172
    Nem szoktam használni semmiben sem fordítást, ha eredeti nyelven is megy; ám miután felmerült az igény, hogy legyen magyar, így ki fogom próbálni mennyire jó vagy sem, aztán majd kiderül, hogy állunk vele tartósan.
  • Ironman2
    #2171
    Miért nem magyarul tolod? Lehet perfekt valaki angolból,de ha már egyszer lefordították ékes anyanyelvünkre alapból,akkor már tessék kihasználni azt! Persze a te döntésed.
  • Xsillione #2170
    Nekem is win 7 így azt kizárnám, ha nincs gond vele egyébként, bár kétségtelen a bizonytalan régi telepítések könnyen okozhatnak gondot, esetleg próbáld másik könyvtárba telepíteni (főleg másik drive-ra.)
  • hapi
    #2169
    Amúgy Win7 van a gépemen és már volt nagyon régen telepítve nálam ez a játék, még valami beta verzióban.

    Szerintem a kettő közül az egyik a hibás
  • Xsillione #2168
    hmm, passz, jó pár napja raktam fel az epic programját, a játékot pedig azon keresztül simán telepítette.
  • Trucker39
    #2167
    Ez hogyan is működik? Tegnap este próbáltam, de folyamatosan hibaüzenettel leállt a telepítő. Olyan kódot adott, ami még az oldalon sincs fenn. Egy óra bírkózás után feladtam a dolgot. Leírást meg nem találtam róla, hogyan is kellene telepíteni. Mi előtt szó érné a ház elejét: regisztráltam mert még nem voltam, majd elkezdte a telepítőt leszedni, majd telepíteni (....msi file) A telepítő upgrade után, meg szépen leállt hibaüzenettel és be van fejezve a launcher munkája. Amúgy Win7 van a gépemen és már volt nagyon régen telepítve nálam ez a játék, még valami beta verzióban.
  • Ironman2
    #2166
    Váóóóóó!
  • Xsillione #2165
    Amennyiben valakinek nincs meg a játék még, az most pótolhatja az Epic Games rendszerében teljesen ingyen.

    Ennek örömére egy saját sorozatba is kezdtem.
  • lipovics
    #2164
    Megvan.