3327
  • TokraFan
    #2323
    Mondjuk az első verziót nagyon eltalálták, bár sokat változott a kezdetekhez képest, de a végére megtaláltak egy jó irányt vele. Viszont szerintem ha az új verzió lényegesen nem változtat a világon és a történeten, akkor nem tudom mennyire lesz sikeres hosszabb távon. Szerintem ráférne valami komolyabb újítás. A jég mondjuk az, de ez még nem túl sok, elvégre szárazföld volt a korábbi verzióban is, ha nem is pont jeges. Kicsit most olyan második rókabőrnek tűnik, de lehet, hogy tévedek, nem játszom vele még így félkészen.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.02.02. 02:53:42
  • Ironman2
    #2322
    Kicsit hangulatosabb ez a mostani Subnautica,ki lehet mászni jégtömbökre,meg több szárazföldi kaland is van benne,de azért a legnagyobb része megmaradt víz alatti kalandoknak.
  • Ironman2
    #2321
    Megcáfolom az egészet,mert van jármű benne!

    Nagyon spoileres!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csikóhal vagy seamoth elérhető,és be kell menni a vizalatti alien bázis szentélyébe is a történet miatt!

    https://www.youtube.com/watch?v=d5O_m3hrBog

    nem néztem végig,csonti hogy jutott hozzá,de igy is fasza lett a játék idáig!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.02.01. 11:22:15
  • Ironman2
    #2320
    Nagyon spoileres!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nincs jármű,viszont van egy gyönyörű küldetés,amivel egy rakétát kell az ürbe lőni majd,ha jól értelmezem akkor kiiktatja azt a hülye anomáliát fennt,és végre tiszta lesz az ég a bolygón.A viz alatti alien bázist is meg fogjuk látogatni.Az alap dolgok vannak egyelőre,de már igy is szórakoztató tud lenni.A rakéta egy szigeten helyezkedik el ahol van egy bázis komplexum amit akár használhatunk is magunknak.Oda ki kell majd mászni.
    Ajánlok egy végigjátszást:

    https://www.youtube.com/watch?v=iimEiv5-lVo

    szerk:ez a sziget egy komplett szárazföldi vonal amúgy,és több bázis is van elszórva
    majd valaki megirja mi köze van az alien bázishoz a rakéta kilövéséhez :)


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.01.31. 20:49:49
  • TokraFan
    #2319
    Én is csak a trailert néztem meg, gameplay-t nem nézek, mert spoiler...Majd 2 év múlva behúzom, ha kész lesz. Csak addigra jön a Cyberpunk 2077 is, és szerintem onnantól nem fogok mással játszani egy darabig.
  • drop
    #2318
    ebbe a új részbe tudom hogy kezdetleges meg korai verzió de milyen jármű van lehet tudni illetve lehet majd a jégen mászkálni bocs csak érdekel,lehet egyszerűbb lenne lehet valahol megnézni jelenleg mi van a játékba?
  • lonvard
    #2317
    Fordítók munkája olyan áldozatos szopás, hogy ők a szórakoztatóipar szerzetesei, akikre áhítattal nézünk, hogy képesek ezt csinálni a közösségért. Mi lenne velünk fordítók nélkül? Mi lennénk a gamer és filmvilág analfabétái.

    Nem mertem megnézni a streamet. Elejébe belenéztem, de aztán gyorsan lekapcsoltam. Resident Evil 2-vel vagyok most így. Szétvet a kíváncsiság, de nem nézek bele a játékmenetbe. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.01.31. 18:51:28
  • TokraFan
    #2316
    Én kezdtem el fordítani az alapverziót annak idején, de közben velem párhuzamosan nekilátott egy független csapat is, akik közben felvették a kapcsolatot a fejlesztőkkel is, ezért került bele a magyarítás alapból is. Jó nagy szívás volt, kb. 80%-on álltam, sok munka veszett kárba, de szerencsére nagyon korrekt módon végigvitték a projectet, Így én dobtam 2 évvel ezelőtt. Szerintem most is ezek a srácok fogják csinálni, van egy fórumuk -vagy annak idején még volt, azóta nem néztem-, az unknown World fórumain. Ott lehetne érdeklődni.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.01.31. 16:55:02
  • Caliph
    #2315
    hát a szavazós komment csak amolyan trollkodás volt,utánna ástak mélyebbre a haterek és találtak olyanokat , mint : importing random ppl from the 3rd world is also importing 3rd world tier crime rates and IQ. , amit a mai PC világban még akkor sem engedhet magának meg egy cég,ha történetesen igaza is lenne...
  • Caliph
    #2314
    én megvettem , de el nem inditom amig meg nem jelenik a 1.0 hivatalosan,az biztos :D a teljes szorit akarom végigtolni egyben,nem pedig részletekben:D
  • Ironman2
    #2313
    Ki forditja hivatalosan magyarra? Lostprophet? Vajon mikorra lesz kész? Magyarul zseniális volt játszani az alapot!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.01.31. 09:26:37
  • MarkBlade
    #2312
    Ez volt az a játék amit rögtön az elején megvettem és nem bántam meg.. Hozzáteszem nem sok ilyen van.. talán még az ARK volt ami EA-ban bevásároltam és nem bántam meg.
  • Ironman2
    #2311
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én egész jól elszórakoztam vele.Grafikával már nem kell nekik bajlódni,az megvan ugye,egy az egyben az alap,viszont hiányolom a jármükészítőt,az épitkezést,ha jól láttam nincs,vagy lehet később rakják be,vagy pedig küldetés utján oldódik fel,fene tudja.Valószínü a viz alatti régiók sincsenek még készen,de igy is hatalmas területet jártam már be.,És elég sokmindent találtam.Jó hogy most nincs rádió,hanem a fülünkre jönnek a küldetések,és látjuk az ürbázist is a fejünk felett amivel kommunikálunk.Poénos hogy a jégtáblákra ki lehet mászni,talán lesznek szárazföldek is majd benne. méretéből itélve,még csak egyharmad része az alapjátéknak.Hú én ettől a nagy dögtől be fogok fosni ami a videóban van,az alapot nem vittem végig,de ezt végig akarom.Bármilyen ijesztő lesz,és kétféle tengeralattjáró is lesz majd.

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.01.31. 09:25:07
  • TokraFan
    #2310
    Köszi! Azért elég durva, hogy emiatt kirúgták...Na mindegy.

    Az új game ütősen néz ki, de én várok vele az 1.0-ig. A simát megvettem EA-ban még a legelején (szárazföld sem volt még), és nem igazán volt jó folyamatában kapni a tartalmat. Remélem jól haladnak majd vele és nem kell éveket várni a végső verzióra.
  • Ironman2
    #2309
    Egyelőre tetszik.Nagyon jó!! Már nyomom is!

    A steamen vettem meg a kiegészítőt,sajna egyelőre angol nyelv van benne,de érthető.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.01.30. 23:48:52
  • Desert
    #2308
    Ha úgy készül, mint a sima, akkor szépen adagolják a történetet verzióról verzióra.

    Gondolkodom rajta, hogy megvegyem most vagy várjak még vele.
  • lammaer
    #2307
    Na akkor ha jól látom standalone lett, na majd ha elkészül behúzom, addig ki is szedem itt a favból nehogy szétspoilerezzétek nekem vagy annyira felizguljak hogy nekiállok early acessben :D
  • Ironman2
    #2306
    Még milyen jó ára is lett neki! Az alapot is levitték most 30 százalékkal,aki még lemaradt róla.
    Kérdés hol érdemes megvenni? Steamen vagy Epic Gamesen,vagy tökmindegy?
  • dimre
    #2305
    Jess-el eltöltenék pár napot abban a fagyos környezetben.
  • Caliph
    #2304
  • Caliph
    #2303
    live



    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.01.30. 19:04:36
  • Caliph
    #2302
    https://kotaku.com/subnautica-dev-fired-over-hateful-statements-1822746373
  • TokraFan
    #2301
    Köszi! Lehet tudni, mit posztolt? Nem találom.
  • Ironman2
    #2300
    Steamen még 2 óra
  • Madi92
    #2299
    Sok videó van.
    Amit a történet elején tudni lehet:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kutatócsapat tagja vagyunk, lesz egy űrállomás felettünk, ahol a fő karakter nővére van egyedül. Ő majd küld néha supplit. Van egy másik társunk is, aki a történet elején nyomtalanul eltűnik, itt indul a story, majd jön egy nagy hóvihar és teljesen lerombolja a bázisunkat.
    Tudnék még többet is írni, de az már tényleg nagyon spoiler.
  • Desert
    #2298
    Ugyanaz a bolygó.

    várom már a kezdést.
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2019.01.30. 14:32:44
  • Caliph
    #2297
    hát az első vidóból amit Merlin is linkelt kiderül hogy valszeg a bolygó ugyanaz,mert az élővilág egy része is az,illetve a végén van precursor épület is,szóval valami olyasmi lehet a sztori hogy visszatérnek az emberek tanulmányozni a precursor dolgokat ,és egy ilyen kutatóbázis egyik szereplője leszünk. Párbeszéd alapján többen is vagyunk ,de ugye az elején már elveszik valaki a másik hang meg fentről magyaráz(űrhajó/űrállomás) . persze ez saját ötlet,lehet teljesen más lesz.
  • lammaer
    #2296
    Az kiderült már hogy teljesen standalon termék / sztori van, vagy beleillesztették vhogy az eredeti történetbe? Illertve hogy méretben kb mekkora az eredeti sztorihoz képest...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.01.30. 11:58:02
  • Caliph
    #2295
    új sub,+ ice dragon concept


  • lammaer
    #2294
    Ne nyomj rá a play gombra :D
  • Caliph
    #2293
    #2282
  • MerlinW
    #2292
  • Caliph
    #2291
    ha a hangmérnökre gondolsz,a kotaku szerint a tweetjei miatt kellett távoznia.
  • TokraFan
    #2290
    Ennek az új cuccnak van valami köze ahhoz, hogy kirúgták az egyik kulcsfigurát a cégből?
  • lammaer
    #2289
    Hát, visszapörgetve úgy tünik mégsenki se tudja... :(
  • Ironman2
    #2288
    Ez most rá fog települni az alapra,vagy egy különálló játék lesz? Aki az Epic Games oldaláról szerezte be ingyen karácsonykor,az onnan is vegye majd a kieget,vagy lehet a steamról is ha különálló?
  • Caliph
    #2287
    holnap aktiválódik,és holnap este 7kor live adás is lesz elvileg
  • Ironman2
    #2286
    Rohadt jó! Már ott van amúgy az Epic Games Store-ban is,csak még nem nyilott meg!
  • lonvard
    #2285
    uh, zabálni fogom
  • Caliph
    #2284
    nem tudni,esély van rá