777
  • oneal1
    #454
    király! :) köszi!
  • Egoraptor
    #453
    belépsz játékba chatbe beírod /loc kiad két sort, megnyomod M betűt
    hogy előjöjjön az egered, kijelölöd mindkét sort ctrl+c (másolás) utána térképes
    oldalon a kis dobozkába jobb oldalt ctrl+v (beillesztés) és rákattintasz a 'Find!' -ra.
  • oneal1
    #452
    ez komoly? mit másoljak és hova?:D
  • Egoraptor
    #451
    10:00-kor jön az új peccs:

    "Servers will be coming down at 1:00AM Pacific and will remain down for approximately 90 minutes.

    Patch Notes:

    Fixed an issue with loot which was preventing re-spawning of some items.
    Battle Royale: Fixed some issues which were causing problems when a match would complete
    Additional general server stability adjustments"
  • Egoraptor
    #450
    http://www.h1z1db.co.uk/map/

    nekem ez a kedvenc, kimásolod /loc -ot játékból és mutatja hol vagy meg azt is hogy épp merre nézel
    Utoljára szerkesztette: Egoraptor, 2015.01.27. 07:57:23
  • Ironman2
    #449
    Jó kis map ez is:

    http://mica.io/H1Z1/map.html
  • Ironman2
    #448
    DDDDD:

  • Ironman2
    #447
    Fogshadowsenable az 1-en van,az a köd effektus?
  • AntiHero
    #446
    Kraftolj ásót.

    Hand Shovel: 1 metal Shard, 1 Wood Stick

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.01.27. 00:25:16
  • Ironman2
    #445
    kösz!
  • Neocortex
    #444
    useroptions.ini-ben a gammát told fel 1.0-ra
  • Ironman2
    #443
    Elásni hogy lehet cuccokat?
  • Gabe18
    #442
    Igen, momentán ennek igy nem sok teteje van hogy mászkálsz, nyitogatsz mindent, de semmit sem lehet találni. A "felfedezés öröme" igy oda van, mert nincs mit felfedezni...
    És így idegőrlő a kaja-pia utánpótlás is, mert mivel semmit sem találsz, muszáj azt a hülye bogyót szedni hogy 2-3 percenként magadba tömj belőle egy adagot.
    Amíg ezt javítják ( ha javítják...) a Battle Royal része érhetne valamit, mert ahogy a streameken nézem ott van minden, legalábbis fegyvert hamar talált akit néztem. Csak azokra a szerverekre meg képtelenség bejutni. Egyszer sikerült egyre csatlakoznom, erre kiírta hogy 43 perc várakozás...
    Hát ez így eddig nem túl jó.
  • Ironman2
    #441
    De úgy kéne mint a 7 Days to die-ban hogy bizonyos nap után automatikusan ujratermelődjenek
  • Ironman2
    #440
    Abban a házban voltam,üres minden,nincs loot
  • Ironman2
    #439
    Miért van az hogy ha íj van a kezemben,akkor nem tudok semmit se felvenni? blueberry,és wood stick-et? ökölre váltva felvesz mindent.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.26. 23:30:09
  • Ironman2
    #438
    Nem rossz játék,csak lófaszt se találok benne,minden üres.Amúgy az éjjel jó sokáig tart,és ez az állandó szürkeség is monoton,lehangoló egy idő után.



  • StrikeFor
    #437
    szerintem nem tudják megoldani a lootok ujraszületését :P mert szerver restart után van cumó
  • Egoraptor
    #436
    Jah, szerver újraindítás után volt cucc pár óráig aztán nuku. De így ment már többször is, mindig restart után voltak cuccok.
    Amúgy igen, ha meghalsz és 5 percig nem veszi fel senki a batyudat akkor a tartalma egy közelben lévő random zombihoz
    kerül. ..Loot amúgy javítva lesz már csak idő kérdése...
  • Ironman2
    #435
    Én 6000-et fizettem érte,remélem megéri majd az árát.D
  • 7days
    #434
    nyugi ezzel mi is küszködünk nem jó a loot még, bezzeg mikor az utolsó pecset rakták egyből volt minden a pályán! msot meg szinte üresen kong minden. a zombik a halott playerek cuccait cipelik tuti, mert kétszer is visszakaptam a cuccaimat ott ahol meghaltam attól nem messze megölt zombiból.
  • mike01010101
    #433
    A másik gond, hogy minden egyforma, van 2 féle ház, 2 féle faház és belül minden egyforma. Egy féle hűtő, egy féle ágy stb. Remélem egyre többféle objektum lesz, de vérmes reményeim nincsenek.
  • mike01010101
    #432
    Köszi, ez hasznos infó volt. Kipróbálom.
  • Laza
    #431
    Elbaszott egy loot rendszer van ebben a játékban ... 4-5 órát játszottam eddig össz, de minden tök üres, kiba unalmas ... pár kaja kivételével össz találtam egy motoros bukót meg egy kést ... hát köszi, már most unom :)
  • Ironman2
    #430
    Én még csak most kezdem.D Mi lesz még itt? Meglepődtem hogy felkelt a zombi,adtam is neki párat.D
  • Neocortex
    #429
    baltával ha megvered a zombik hulláját ad clothot. fémet meg úgy tudsz szerezni hogy feszítővassal csapkodod az autóroncsokat
  • mike01010101
    #428
    Megöltem már vagy 30-40 zombit de még egy se dobot soha semmit:( Fémet se találok, szövetet se. A legjobb eddig egy balta és egy üveg palack volt. Kicsit nehéz feldolgozni, hogy minden halál után újra kell kezdeni, nincs mentes/visszatöltés.
  • 7days
    #427
    hát nemtom, sztem el van baszva a loot megint, nem nagyon volt cucc, többet adnak a zombik mint bármilyen város.
  • Egoraptor
    #426
    Eddig 3 loot peccs volt de egyik sem javította meg, ma jön a 4. elvileg.
    Kíváncsi leszek.
  • StrikeFor
    #425
    a loot respawn megint elbaxva?
  • oneal1
    #424
  • krisz073
    #423
    Sziasztok,

    Hamarosan én is érkezem, aki gondolja felvehet engem is.
    profiles
  • StrikeFor
    #422
    és ha talász 1 db scrap metalt azt 4 pálcikával összekombózva + a kolléga által leírt zsákkal összerakva csinálhatsz egy bazinagy táskát amibe 1200 férőhelynyi cumó fér!!
  • bosco05 #421
    abszolút nem üres, irány pleasant valley vagy cranburry!!!
  • 7days
    #420
    sajna igen elég üres, néha halott playerek cuccát dobják a zombik, az fasza! :D
  • 7days
    #419
    Mindig így kezdem a játékot
  • 7days
    #418
    ha szétszeded a nadrágodat és a pólódat akkor tudsz belőle egy stickel íjat csinálni meg egy sachel zsákot
  • Chob
    #417
    Én azt csinálom, hogy a zombikat ölöm, az elején a kis bottal, és ha szerencsém van dobnak ruhát amiből íjat csinálok. Lehet a zombikban is elég jó cucc, múltkor valami 250 berry, 1 backpack meg lőszer volt 1 zombinál.
  • mike01010101
    #416
    A bastion szerveren koszalok (pve egyenlore) de szinte semmit nem talalok. Egy ures uveg es 3 meghalas az eddig eredmenyem. Mindenhol ennyire ures a vilag?
  • Egoraptor
    #415
    Ma lesz 4. loot fix peccs, 4 a magyar igazság?

    Tervez valaki magyar guildot vagy esetleg van már?