777
  • AntiHero
    #494
    Sajnos azt még nem tudod meg tenni. Esetleg az ajto/haz elé húz egy fém keritést fém kapuval :D
  • mike01010101
    #493
    Nem tudjátok hogyan l ehet egy házat zárhatóvá tenni. Nem én építettem, találtam egy jó kis tanyát, bedeszkáztam az összes ablakot, az ajtókat is egy kivétellel. Szeretném zárhatóvá tenni. Lehet ilyet? Kitettem szögesdrótot elé de azon mindenki (én is, zombik is) átsétálnak.
  • AntiHero
    #492
    Igazábol ez mehetne a a banner alá is.
  • szutyi93
    #491
    most vettem meg valaki nem akarja megmutatni az alapokat vagy valami segítséget nyújtani? :D

    steamen: Szutyi93
    Utoljára szerkesztette: szutyi93, 2015.01.28. 18:19:12
  • Ironman2
    #490
    2 jegyet kapunk alapból,meg 2 cratet,és egy kulcsot is,bár nem értem a cratet hova kell rakni,állítólag az örökké a mienk marad,nem veszik el
  • szutyi93
    #489
    Sziasztok nagyon érdekelne a játék csak egy dolog nem világos hogy a Battle royal módért lehet ticketet venni és játékkal is lehet belépést szerezni. Igen ám de hogyan?
  • AntiHero
    #488
    Koordinata van :) azzal keresem meg. Csak neha még ugysem latszik mert benövi a növényzet. :D
  • tutituti
    #487
    csinálj róla printscreent és elég megnézni mondjuk a képet és tudod hol keresd meg
  • AntiHero
    #486
    Kössz. Zsoze érdeme. Ő a hatalmas dumas. :D
  • Ironman2
    #485
    Asszongya apokalipszis van,és még megvannak a rézgyertyatartók..eheh
  • Ironman2
    #484
    eh,jó a dumátok! jó lett a videó!
  • AntiHero
    #483
    Egy kis Zsoze gameplay :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.01.28. 14:30:40
  • AntiHero
    #482
    Hat ha megtudja találni akkor igen. Mondom még nekem is nehez néha. :) Mindig oda ásom el ahol sok a növény. Aztán az takarja a kupacot.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.01.28. 13:02:32
  • Ironman2
    #481
    Más megtalálhatja az elásott cuccokat? Vagy azt csak mi látjuk?
  • Norbertboy
    #480
    Még egy kérdésem lenne, ha lezárom pin kóddal az ajtót tőlem nem kéri a kódot. Ezek szerint mástól sem? Ha én akartam másnál körülnézni ott viszont kéri. Tudja a játék a saját házamnál, h én vagyok az?
  • AntiHero
    #479
    Ássatok :) 1 scrap matel + 1 stick. = shovel. Budapest szerveren már 5 biztos helyem van elasva fagyver, kaja, iránytű, távcső, víz meg táska. :) Akarhova születek mar biztos feltudok cuccolni. Mar csak annyit szoktam, hogy belogolok, körbelotoolok mindent és viszem is elasni a legközelebbi helyre. :)
  • 7days
    #478
    nekem is volt egy ilyen afférom, eltűnt a vas shelterem
  • Norbertboy
    #477
    Az normális ha lerakok valamit és közben ki kell lépnem az eltűnik? Biztos, h nem vitte el más, rejtett helyen voltam és 2 percig voltam távol.
  • bosco05 #476
    egyedül kószálni veszélyes egy ilyen világban :) inkább barátkozz össze másokkal és toljátok együtt, hogy legközelebb ez ne fordulhasson elő :) no offense de ők csinálták jól, mert ugye esélyed sem volt...
  • 7days
    #475
    2óra off szerverekre:
    Servers will be down starting at 2:30PST for approximately 2 hours.

    Patch Notes:

    •More loot spawning adjustments
    •More sorting options are available on the server select screen
    •Fixed issue where you were unable to go back to the server list after deleting the only character on a server
    •Loot bags dropped from players and zombies have been increased in size, making them easier to see
    •Battle Royale: Trees, bushes, and plants can now be interacted with in Battle Royale
    •Battle Royale: There is now a "Play Battle Royale" button in server select screen
  • Ironman2
    #474
    Mindjárt szerverleállás lesz megint
  • oneal1
    #473
    sajnos mindig lesz ilyen....:S
  • Ironman2
    #472
    Gratulálok annak az 5 emberkének aki körbevett,és kilőtt.Igazi bátor cselekedet volt 5-en 1 ellen :((
    (inkább gyáva volt mint bátor)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.27. 23:04:32
  • mike01010101
    #471
    Azt azért még nem látom hol lesz ebbe többszáz óra játék. eddig szórakoztató. Már mindent létrehoztam, találtam egy 1911-est is 30-40 lőszerrel. Jöhetnek az új tartalmak:)
  • Neocortex
    #470
    jah engem is lyukasra szaggattak piszolyal és sörétessel :C nem egyszerű solozni
  • Ironman2
    #469
    Rohadjak meg,mire az ember eljut valahova mindig szétlövik a seggét.Az elöbb fegyveresek lőttek szét.D
  • AntiHero
    #468
    Kilehet azt :) (indísd újra a játékot és jó lesz.)
  • Ironman2
    #467
    nem lehet kijelölni a kordinátákat
  • StrikeFor
    #466
    most picit túllőtték
  • AntiHero
    #465
    Tömve vannak a kocsik scrap matellal, millió távcső + iránytű. Mindenütt van minden. :) Kíváncsi vagyok meddig lesz így. :D
  • Ironman2
    #464
    Stockholmi szerón szoktam gyakorolni pve pályán
  • bardocz
    #463
    Van valaki, aki innen valamelyik olcsóbb helyről vette meg a játékot?
  • mike01010101
    #462
    Ma 10 perc alatt mindent összeszedtem, (fém, rongy, fa stb) tegnap 3 óra alatt 1 db palackot találtam. Durva.
  • krisz073
    #461


    Sziasztok,

    Érdeklődnék, hogy akkor a Budapest szerveren játszik mindenki?
    Mert akkor én is oda csinálnék karit!
    PHKriszHun néven!
  • Ironman2
    #460
    Estére már megint üres lesz minden
  • Gabe18
    #459
    Na úgy nézem a srácok átestek kicsit a ló túloldalára...
    Beléptem, és kb 10 perc alatt: balta, machete, gépfegyver (igaz töltény nincs), sapka. Kb. az összes feldőlt hűtőben van kaja + konyhai szekrényekben is itt-ott. Vizes palack, üres palack. Szóval kb. a kánaán szakadt az emberre az eddigiekhez képest.
    Persze ha a cuccok respawn idejét jól lőnék be, akkor ok.
  • Egoraptor
    #458
    Jön valaki bandázni miután feljöttek a szerverek?
    Kritérium: mikrofon legyen

    Steam profilom
  • Egoraptor
    #457
    Jah, én is remélem jó lesz most már.
  • 7days
    #456
    Pecselnek őrültül, reélem a loot mostmár tényleg jó lesz, nem csak a pecs után 2óráig max...
  • 7days
    #455
    szerintem meg nem úgy, mert akkor mindenki fellép aztán lelép a csába... sztem random kéne