777
  • mike01010101
    #616
    Igen. Hordák kellenének.
  • XenHai
    #615
    Nagyon beteg ! Van egy hangulata.
    De szerintem a zombik számát kéne drasztikusan növelni ugyanis nincsen kihívás a játékban..
  • AntiHero
    #614
    Új "bevilágításon dolgoznak" Képek:

  • AntiHero
    #613
    F*szom a wipe-ba. Oke alfa.. De akkor amit esdig csinaltam az oda. :/

    Bulk meg elég vicces. Jo legalabb reális, hogy nincs 1 karakter zsebében egy kész ház. :D viszont így nehez lesz gyűjtögetni.
  • Neocortex
    #612
    bulk changes is érdekes :o
  • 7days
    #611
    Újabb pecs jön asszem DU4-kor kb.
    megváltoztatnak elég sok mindent, ki hogy gondolja milyenre... :D

    This will include a full server wipe and only allow for one character per server after the patch.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Servers will come down at 7AM for approximately 4 hours.
    This will include a full server wipe and only allow for one character per server after the patch.
    Release Notes
    Sitting will cancel auto-run.
    Fixed a bug where players can interrupt equip actions too quickly.
    Fixed an issue where ammo count could become incorrect if you interrupt a reload action.
    Objects making noise above or below you in a multi-story building will now be properly attenuated.
    Added slight zoom to all guns and bows in Iron Sight mode.
    Lowered sway on .308 rifle while in scoped mode.
    Fixed an issue with hydration burning too fast when stamina was full.
    Fixed a bug that would occasionally cause oddities on SLI setups
    Dropping an item from a world container places it at the players feet instead of the world container origin. The latter would hide it in the world container model.
    Vehicle stability adjustments – angular damping, moment of inertia, center of mass, tire friction and steering range tuning on the OffRoader, PickupTruck and PoliceCar.
    Working on getting the vehicles to be more stable and less likely to abruptly roll or flip (this will still be possible on rocks, rough terrain, and player placed objects) but trying to make them more fun and survivable.
    Fixed /respawn on PvE servers.
    Fixed self-damage on PvE servers; the players may be the source of damage to themselves without mitigation.
    Made players names reusable across servers. Names on each server must still be unique.
    Battle Royale: Cleaned up gas after matches.
    Battle Royale: gas damage reduced.
    Fixed certain points of interest not getting reported when players entered.
    Limited players to one character per server.
    Recipe Changes
    The makeshift shovel recipe now requires a metal sheet instead of a metal shard.
    The storage container recipe now requires more materials.
    The barbed wire recipe now requires wood planks and more metal shards.
    The snare recipes now requires more metal shards.
    The dew collector recipe now requires more wood planks and wood sticks.
    The ground tiller recipe now requires more metal shards.
    Bulk Changes - Many bulk changes have been made in an effort to meet somewhere in the middle of realistic and not annoying.
    Canned food is 25 instead of 100.
    All instances of water bottles are 25 instead of 50.
    Backpacks are 150 instead of 600.
    Military backpacks are 500 instead of 1400.
    Car batteries 300 instead of 100.
    Car fuel is 100 instead of 10.
    Wood logs are 50 instead of 100.
    Wood planks are 25 instead of 50.
    Campfires are 50 instead of 100.
    Scrap Metal is to 25 instead of 5.
    Metal Sheets are 100 instead of 50.
    Metal Pipes are 150 instead of 50.
    Shirts are 50 instead of 100.
    Jeans are 50 instead of 100.
    Many melee weapons have had their bulk reduced.
    First aid kits are 25 instead of 10.
    All meat is 15 instead of 5.
    Rifle ammo is 2 instead of 1.
    Shotgun shells are 5 instead of 1.
    Arrows are 5 instead of 1.
    Shirts can now only hold 50 bulk instead of 90.
    Pants can now only hold 50 bulk instead of 100.

    Utoljára szerkesztette: 7days, 2015.02.05. 13:24:47
  • mike01010101
    #610
    Annyiban igazad van, hogy elég sok játékfejlesztői tapasztalatom van. De ha gondolod fogadhatunk most, hogy kb. egy jó év múlva mikor elérik az 1.0-át milyen lesz.
  • attiGT
    #609
    mert neked biztosan hatalmas tapasztalatod van ilyen téren és másodállásban jósnőként dolgozol
  • mike01010101
    #608
    Igazából sokkal, de sokkal több zombi kéne, legalábbis a PvE szervereken. Én ott vagyok és nincs igazából kihívás. Remélem ezen változtatnak, de nem igazán hiszem. Szerintem a kész játék alig fog különbözni a mostanitól, pár új feature talán, de 90%-ban csak háttér hibák javítása és balanszírozás fog történni sajnos.
  • Ironman2
    #607
    csökkentették a lootolható lőszereket,és tárakat,már kevésbé lehet majd találni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.03. 22:19:05
  • Ironman2
    #606
    Game Update Notes 2/3/15News (self.h1z1)
    submitted 50 minutes ago by SOE_Legion

    H1Z1 servers will be coming down at 1:00PM Pacific and will remain down for approximately 2 hours.
    Patch Notes:
    *Bandages and First Aid Kits no longer heal vehicles when used from the trunk
    *Reduced the amount of stacked ammo that can be found in the world. Finding a full magazine worth of ammo will be very rare.
    *Adjusted the amount of durability lost on worn equipment when killed.
    *Adjusted the amount of durability lost when firing weapons. Changed some input mapping data which may reset some edits done to InputProfile_user.xml if they player has edited them.
    *Speculative fix for large latencies when players dismount vehicles.
    *Fixed additional cases of poison gas persisting after leaving a Battle Royale match.
    *Adjusted toxic gas damage. adjusted some server configurations to improve overall server performance.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.03. 22:16:59
  • 7days
    #605
    most a héten lesz karakter és world törlés szóval ezen a héten ne gyűjtögessetek sokat.
    mi ellőjük a kb 12ezer ammónkat az tuti. csak 7ezer pisztolylőszerünk van :D
  • szutyi93
    #604
    A medve AI a legokosabb bakker XD ha egyszer a közeledbe ér és csak íj van nálad véged hiába csukod be az ajtót magad mögött megkeresi a másik utat és már ott is van . Inkább el sem mondom hányszor haltam meg medvétől.
  • Psychedelic #603
    Én több szerveren is játszok, máshol is akadnak cheaterek, de ami budapesten megy az rosszabb mindennél. Valamiért, ott lényegesen többször halok cheaterek maitt, mint bárhol máshol.
    Plusz budapesten, mindig én vagyok a cigány meg a fasz, amiért lelövöm azt az embert, aki rám támadott, vagy amiért megölök valakit, aki 5 mp előtte hátba lőtte a társamat. :D
  • Laza
    #602
    Mert máshol biztos nincs ilyen? Inkább most nem kísérletezek, inkább tolom a Re1-et :)
  • Laza
    #601
    Ettől még lehet ingyenes ... azért SOE játékként is érdekesen indult, meg ez a pénzért vehető bétázás, mint a Landmark esetében, valljuk be, nem igazi Sony minőség ...
  • StrikeFor
    #600
    Sony sells Sony Online Entertainment, company's president excited to make Xbox One games
  • mike01010101
    #599
    Az talán nem is olyan nagy baj.
  • Ironman2
    #598
    Akkor nem hiszem hogy ingyenes lesz később
  • tutituti
    #597
    eladták a SOE-t
  • Chob
    #596
    Ez nem megoldás, és az a leginkább aggasztó, hogy még nem ingyenes a játék, és már így is nagyon sok csaló van.
  • Terawatt
    #595
    Menj más szerverre, nem kötelező egy szerveren leragadni ahol már többször is cheatert fogtál ki.
  • Laza
    #594
    Egy darabig tényleg jegelem a gamet ... BP szeróra bementem, egy faszi elég messze a háztetőn volt, erre elkezd felém futni, és mintha teleportált volna, kettőt villant és ott is volt mellettem majd lelőtt. Neve sajnos nem látszik. Így most nincs kedvem szenvedni, oldják meg ezt a helyzetet, különben a játék kuka.
  • Mukiska
    #593
    sziasztok!

    https://www.youtube.com/watch?v=gqKKwYiHZqc

    Ezt a videót a Budapest szeron csinálták a csalók. Haveromat lőtték le 1:59 a bázisunkon onnan tudom:).

    Kérek mindenkit hogy reportolja: noresjasdgdytu nevű játékos az északi városnál garázdálkodik három másik csalóval együtt, de sajnos csak őt sikerült fotózni miután megölt és így meglett a neve.
  • Neocortex
    #592
    reportolni kell ezeket ha a nevüket sikerül leolvasni, megy rájuk a perm ban

    "We have a new e-mail address for you to report hackers. Send us their name, the server you were on and a screenshot if possible (F12 in Steam). Make sure you do it the moment it happens. That will greatly increase our results.
    [email protected]"
  • Laza
    #591
    Survival volt az eddig is ... csak nem a zombiktól, hanem a folyamatos víz kereséstől :)

    De most már a csalókat is túl kell élni, tegnap akkor kapcsoltam ki, mikor fél óra futás után a város szélén hirtelen egy ütésszerűségtől meghaltam, és egy pisztolyos emberke volt mellettem a semmiből ... se táska, se semmi ... gyanítom csíter ... Bp szerver.
  • Laza
    #590
    Kijaz aki eleve nekik megy baltával, mikor íjjal egy lövés? :)
  • szutyi93
    #589
    Éjjel mintha 10x olyan erősek lennének a zombik baltával nem lehet megölni őket éjjel vagy mivan?
  • attiGT
    #588
    akkor kezd alakulni a játék, mert eddig úgy tűnt mintha egy arcade shooter lett volna némi gyűjtögetéssel, ha elér egy valódi survival típusú játék szintjére akkor megveszem :)
  • Gabe18
    #587
    Egyértelműen több lett. Ráadásul mintha még gyűlnének is. Felmentem egy emeletes házba, mire lejöttem, a két ajtónál már 3-4 tülekedett és a ház körül még többen is voltak.
  • mike01010101
    #586
    Egy változást vettem észre ma. A házakban is vannak zombik, eddig nem emlékszem, hogy nagyon bejöttek volna. És mintha több is lenne.
  • oneal1
    #585
    simán jó a cucc!
  • mike01010101
    #584
    Most tartok 30 óra játéknál. Nálam kb ezt a lélektani határ, ha ennyit (vagy többet) beleölök egy játékba azt már megérte megvenni.
  • oneal1
    #583
    Akkorát csapattunk ma egy Suv-al a budapest szerón... :D LOOOL
    sorry attól akiket elbasztunk :D

    nagyon jó ez az autókázós dolog, frankón lehet megoldani a tankolást, szerelést, egyre jobban tetszik a játék
  • szabi07
    #582
    Valóban remek teljesítmény ilyen módon játszani! Egyszer szeretném, ha valaki aki használ ilyet elmagyarázná nekem, hogy egész pontosan mit érez mikor használja a csaló progit! Illetve, hogy így mi a játék értelme! Ha valaki ismer ilyet vagy használt ilyet akkor esetleg egy névtelen blogban vagy egy file feltöltő helyre rakjon fel egy txt fájlt. Mert az is lehet, hogy én gondolom rosszul s igazából tök jó dolog a cheat.
  • Laza
    #581
    Sajnos a játékostársadalomban is megvan ua az alja - mint a való életben- , akik a másokkal való kibaszást élvezik.
  • szutyi93
    #580
    https://www.youtube.com/watch?v=qEd1UIXb3mY

    Na ezektől mentsen meg a .....
  • Laza
    #579
    Este elnéztem a Bp szerverre, és ott is hordók vannak az ajtóban, bekukucskálva a beltéri ajtókban is vannak hordók ... nem tudom ennek így mi értelme, de az okosok biztos tudják ...
  • mike01010101
    #578
    Én a Bastille PvE szerveren játszok és valami idióta telerakta a rendőrség kapuját hordókkal, napok óta nem lehet benne se lent se a tetőn. Kiváncsi vagyok mikor szedik ki. Tegnap öten egy órán át felváltva ütöttük a hordókat de elpusztíthatatlanok.
    Attól félek ha majd ingyenes lesz a játék még rosszabb lesz a helyzet mert akkor a világ össze 12 éves idiótája itt fogja szétcseszni mások játékát. Még a egy fillérje nem volt játékra soha, akkor is.
  • Ironman2
    #577
    Én 7. lettem az előző játékomnál.Idáig nyertem egy sapkát,egy terepszinű felsőt,és 2 jegyet pluszba a következő BR játékra,csak a ruhákat nemtudom hogy kell aktiválni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.01. 03:47:17