777
  • Ironman2
    #656
    488 megás peccs jön le!
  • bosco05 #655
    +1
  • Ironman2
    #654
    Ne is legyen inkább f2p! Jó ez igy ahogy van!
  • Terawatt
    #653
    Nem az a baja, hogy lelőtték, hanem hogy még szidták is rendesen. Kultúrálatlanok tudnak lenni egyesek. Nálam is volt, hogy fightoltunk egy jót, végül megötek, megdicsértem, hogy szép lövés volt(angolul) erre beszólt hogy kussoljak (angolul) és ez még egy finomabb ember volt. Bejön a játék f2pként tele leszünk alja néppel :D
  • bosco05 #652
    Javíts ki ha tévedek, de ennek még mindig az a lényege hogy lelődd a másikat :) PVP
  • AntiHero
    #651
    (also .44 magnum, crossbow and AK47 in future patch)News (twitter.com)
  • Ironman2
    #650
    Next full patch for @H1Z1game includes flinch/aim punch removal, increased bullet drop and reduced 'snare' when hit by projectiles + more.
  • Ironman2
    #649
    elég érdekesek benne a fényviszonyok az biztos,steam overlayt nem nagyon szereti a játék,csetelés után vagy elmegy a hang,vagy nem lehet entert,vagy I betüt nyomni,újra meg kell nyomni ilyenkor a shift+tab-ot hogy visszaálljon minden
  • Ironman2
    #648
    Szeretném megköszönni,annak a pár aranyos emberkének akik ma kétszer is agyonlőttek,hogy nagyon kedvesek,és olyan jól esett,a sok dicsérő szó is amiket súgtak a fülembe hogy vasember a kurvaanyádat,meg vasember neked annyi! Nagyon kedvesek vagytok! Remélem legközelebb majd uzival megyek hozzátok látogatóba!
  • szutyi93
    #647
    Olyan 2.5 GB ot eszik nekem 8 van.
  • szszteee
    #646
    Srácok sok még a crash? ill mennyi ramot eszik? ...
  • Neocortex
    #645
    név válaszásnál is gyorsan kell rácsapni a billre és finish, akkor jó eséllyel bejutsz
  • oneal1
    #644
    köszi!
  • Gabe18
    #643
    Nem érdemes várni a számlistánál ha ilyen 200-300.-nak ír ki. A szerverválasztónál várj amíg a Battle Royale felirat aktív lesz, azonnal nyomj rá, válassz nevet, és mehet. Ha nagyjából benne vagy az első 180-ban akkor általában bekerülsz (mivel az a ~180 ember lesz bedobva az éppen megnyílt üres szerverre), ha ezen kívül vagy akkor már csak várat. Akkor már inkább lépj ki, várj egy új nyitás és próbáld újra. Legalábbis nálam ez a tapasztalat.
  • oneal1
    #642
    royal-ra bejutni mi a legjobb taktika?

    van mikor már 1 helyen állok a sorban de várat fél órát.
    volt már úgy hogy innen kiléptem, majd vissza és egyből berakott..
  • Ironman2
    #641
    Most is volt kisebb patch
  • Gabe18
    #640
    Hát a Battle Royale része most szerintem jó szar lett. Ha megjelenik a gáz a térképen, onnan olyan gyorsan terjed hogy semmire sincs időd csak futni előle a cél felé. Persze ha éppen találsz egy kocsit, akkor ok, de gyalog...
  • Ironman2
    #639
    INDEX cikk a játékról
  • StrikeFor
    #638
    most mindenkinek ilyen bazi világos a játék?
  • Ironman2
    #637
    jáááj:

  • Ironman2
    #636
  • Ironman2
    #635
    Jobb lett a grafika



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.12. 22:30:56
  • AntiHero
    #634
    Tényleg baromi szép lett. :O és nem is nagyobb a gépigény.
  • mike01010101
    #633
    Igen, én is meglepődtem mikor beléptem. Szebb lett.
  • oneal1
    #632
    elég sokat dobott a játék szépségén ez az új patch, nagyon frankók a fények!
  • Ironman2
    #631
    Komoly leépítések várhatóak a fejlesztőknél

    ez rossz hír!
  • oneal1
    #630
    nem járt ma valaki Budapest szerón a rendőrségen? :D
  • Ironman2
    #629
    Az spawn ágyat tennék be inkább!
  • AntiHero
    #628
    Na aki wipe elott is jatszott ma kapot egy ingyen póló skint.



    Plusz egy kis segitség, hogy csapatban megtaláljátok egymast.
    Squad Rendszer!

    Így akik egy csapatban vannak azoknak zöld lesz a nevük!
    1. Lépés: Írd be ezt: /squad invite "nick neve akit invelni akarsz".
    2. Lépés: akinek a nick nevét irtad az előbb az írja be ezt: /squad accept
    Megjegyzés.: legyetek közel egymáshoz mikor beírjátok. (Csak bizonyos távolságon belül érzékeli a a rendszer)




    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.02.10. 22:15:48
  • Laza
    #627
    Kíváncsi leszek mi lesz ennek a játéknak a jövője ... végülis sokan szeretik a monotonítást és a F2P játékokat ... de ez egyelőre baromi unalmas, jellegtelen ... a helyszínek agyon ismétlődnek, jellegzetességük nulla ... a lőfegyverhez jutás kulcsa meg leginkább a nonlifer életmód, abból is a jó monoton tűrő, azaz legyen időd egész nap ugyanazt csinálni, hátha belebotlasz egybe a 200. szekrényben :)
  • Ironman2
    #626
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Sokat kell gyakorolni,de be lehet jutni,folyamatosan nyomkodd az egérgombot a Battle Royal gombon amíg ki nem gyullad,aztán átvált a névválasztó képernyőre,akkor gyorsan irj be egy random nevet,a biilentyüzetről
    pl igy:sjdahds5
    utána nyomjkodd gyorsan az egeret a finishen,és a néven is felváltva,nem szabad hogy megjelenjen a cancel gomb,ha sikerült,akkor rögtön tölteni is fog,és nem a visszaszámláló fog elindulni.Ha a visszaszámláló (estimated) indulna,akkor lépj ki belőle,és próbáld ismételgetni a névbeirást más karakterekkel
    Nekem utána fel is sorolta az összes Battle Royal szervert a listában,és néha kigyullad valamelyik,nem is kell már kinlódni vele


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.10. 11:30:27
  • XenHai
    #625
    Hogy az istenbe sikerült be jutnod?
    Amióta elindult a game ezóta nem sikerült bejutnom..
  • mike01010101
    #624
    Febr.15-en kiadnak egy 3 honapos fejlesztesi utemtervet. Kivancsi vagyok mi lesz benne.
  • AntiHero
    #623
    Hat ez ilyen. :)

    Nagyon elején tart még a játék. Ki lesz ez javítva.

    Én mondjuk egy ideje csak Battle Royalozok (gyűjtöm a skineket, mar full co vagyok :p)

    Na de ott is van bug dögivel sajnos
  • Terawatt
    #622
    Egyszer én is kaptam egy crasht és mire vissza értem eltűnt a backpackem és a kezembe lévő cuccok, csak egy lámpa volt rajtam meg a régi sapkám ráadásul 100 méterre voltam onnan ahonnan kifagytam :D ez volt a legabszurdabb dolog ami történt 10~ óra játék után, de nem panaszkodok mert túl sok minden épp nem volt nálam, meg ha mégis akkor ez van. Betudom annak, hogy "lelőttek" :D
  • Norbertboy
    #621
    Tegnap szereztem egy kocsit, furikáztam jobbra balra. Ma is elindultam lootért, erre az autóban ülve nem reagált az E gomb.... Nem tudtam kiszállni, próbáltam kilépni a játékból, nem sikerült... Letettem tálcára a játékot, bezártam. Vissza lépek, a karakterem meghalt. Elmentem az autóért, 10 perc gyalog, erre a kocsi sehol... Az lehetetlen, h elvitte valaki, mivel a senki földjén jártam. . 3szor haltam meg 2 nap alatt és mindig a játék irányítása miatt!
    Legalább a fejlesztők ezekre figyelnének oda...
    Csináltam drótkerítést, erre a zombik simán átjárnak rajta...
  • Terawatt
    #620
    Na megvan a game. Első kaland viccesen alakult.

    Össze verődtünk hatan.

    Egyik havert véletlen én lőttem fejbe amikor a szarvast kergettük, befutott elém én meg íjjal fejbe lőttem.
    Az a csávó aki szerencsétlen véget ért már egyszer volt velünk, akkor egy medve ette meg utolsó szava "why always me?" volt. Nap végére két medve,3 farkas, számtalan zombi, pár player hullájával, valamint a csapat felének elvesztésével. Rajtunk ütöttek és instant hs-t kaptam. :)
  • Norbertboy
    #619
    Köszi, azt tudom. Ez meddig marad így?
  • Neocortex
    #618
    szeró wipe volt. a földön szétszórt cuccok asszem 5 percig maradnak meg
  • Norbertboy
    #617
    Tegnap én láttam egy elég komoly hordát, 40-50 zombi lehetett!

    Miért tűnnek el a lerakott cuccaim kilépés után? Mikor beléptem a hazába akkor szívódott fel az utolsó loot. PVE szervereken van csak így?