777
  • Ironman2
    #576
    Nekem most kapott egy frissítést a játék.
  • Laza
    #575
    A térkép mi alapján változik? Tegnap bent voltam Bp szerón, aztán letettem a karim, majd csináltam egy újat ugyanúgy a Bp-n, de mintha tök más alakja lett volna a térképnek.

    Szerk: Ahha, most nézem, hogy nem változik, csak éppen nincs rajta minden a térképes táblákon ingame.
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.01.31. 23:49:27
  • Ironman2
    #573
    Akkor tegnap azért nem láttam azt aki megölt! Ma is furcsáltam hogy honnan nyilaz valaki,csak ugráltam összevissza,nem találtam az illetőt,de a nyilak záporoztak rendesen,sikerült azért elmenekülnöm onnan
  • Chob
    #572
    Elegem van, kértem egy refundot, amire még választ nem kaptam. A csalók szétcseszik a játékot, és nem hiszem, hogy ezt valaha is jól fogják kezelni. Az előbb megölt egy láthatatlan játékos és csak röhögött a dolgon, hát én nem nevettem annyira.
  • mike01010101
    #571
    Minden bezáráskor kódolni kell.
  • Neocortex
    #570
    elsősegéllyel elég sokáiglehet bírni a gázban is
  • szutyi93
    #569
    Ha lekódoltam egy ajtót azt minden egyes alkalommal újra kell kódolni ha kinyitom vagy elég egyszer és annyi?
  • Gabe18
    #568
    Én tegnap egyszer lettem 10. De a vége már nem volt nekem egyértelmű. Egy darabig segít ugye a térkép hogy hol vagy, de a végére annyira kicsi lett a nem elgázosított rész hogy nem tudtam hova kéne menni. Hiába tudtam hogy a F4 négyzetben vagyok, azon belül már nem tudtam hol lenne biztonságos, aztán egyszer csak jött a gáz, és meg is haltam.
    Mondjuk a végén folyamatosan mentek felettem repülők egy irányba, az lehet jelentett volna valamit...
  • AntiHero
    #567
    Bejutottam "egyből" ( 1 órát vártam a sorba xD) ..viszont 100 emberből (ennyit dobott le) 33. lettem csak :\ Istenért nem találtam lőfegyvert, csak baltát, kést íjat. :D






    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.01.31. 12:35:16
  • Ironman2
    #566
    A simába is tehetnének térképet!
  • Gabe18
    #565
    Megy ha bejutsz. És végre van benne térkép hagy nagyjából merre vagy.
    Bár az ejtőernyővel érkezés még elég fapados. Össze-vissza csúszkál a földön az ember mire a program végre érzékeli hogy lent van, egyszer meg sikerült a pálya alá beejtőernyőznöm...
  • AntiHero
    #564
    Hoppáá! Megy a Battle Royal!
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.01.31. 11:31:28
  • Ironman2
    #563
    H1Z1 servers will come down at 12:00PM Pacific for roughly 2 hours.


    Patch Notes:
    Battle Royale: Pressing “M” brings up a map
    Fixed a few client crash cases
    Adjusted zombie behavior from airdrops
    Loot spawn adjustments
    The satchel has a new model and icon
    IEDs and Punji Sticks will no longer damage players on PvE servers
    Gameplay tips have been added to the death screen message.
    Battle Royale: Made some improvements to the gas visuals and movement
    Battle Royale: Fixed an issue where players would start in green gas
    The makeshift bow now has a unique model.
    Modified campfires, BBQ, and furnace so that they should perform better under heavy load.
    The wrench now has a wrench model
    The repair hammer and repair wrench now repair structures or vehicles on each combo swing instead of the just the first one.
    The starter belt pouch now has a 2 second shred timer (it was instant before).
    Furnaces now take damage/decay and can be repaired with hammers.
    Increased server stability.
  • oneal1
    #562
    ....nagyon remélem, hogy gyorsan megfogják ezt az egészet, mert különben semmivel nem fog többet érni mint a warz
  • Norbertboy
    #561
    Én is azon a szerveren vagyok és rendszeresen eltűnnek a cuccaim hosszabb távollét után. Az ajtó sértetlen (le is van zárva) és mégis a lerakott holmi sehol.
  • oneal1
    #560
    nem , eu-k közül budapest alatt kettővel.

    Valami calamiti azthiszem
  • Ironman2
    #559
    Ez melyik szerver? Budapest?
  • oneal1
    #558
    név nem látszódott....a rohadt férges patkány!
  • Ironman2
    #557
    meg kell jegyezni a nickjét,és azonnal jelenteni a supportnak!
  • oneal1
    #556
    emberek ezt nem hiszem.... spanommal játszunk, elég jól tele volt már a hátizsák, egyszer csak megérkezik hozzánk teleportálva a csávó, háromszor négyszer bevillan, és le is lőtt minket....

    Komolyan mondom, ez is akkora cheatland lesz mint a warz???:S :S :S
  • KillCool
    #555
    Kalapáccsal
  • mike01010101
    #554
    Valaki tudja esetleg hogyan kell vagy lehet a megépített házikókat karbantartani? építettem párat, kódolt ajtóval és jó lenne fenntartani.
  • AntiHero
    #553
    /respawn (megöli a karaktered és újra tudsz éledni máshol.Amik nálad voltak cuccok eltünnek. Receptek nem!)
  • AntiHero
    #551
    Lehet kivették azóta. Nem néztem.
  • mike01010101
    #550
    Nalam se pedig hasznos lenne
  • Ironman2
    #549
    Nálam ez az /AFK parancs nem müködik,ilyesmit ir ki hogy afk0 not found,vagy afk1 not found
  • Ironman2
    #548
    Figyelem! Aki a játékban talál duplázós bugot,az jelentse a fejlesztőknek,némelyik helynél sajnos előfordulhat ilyen bug,ha valaki véletlenül belefut,akkor nem kell megijedni hogy bannolják,de ha valaki direkt módon saját előnyére használja a duplázós bugot,akkor az örökre ki lesz tiltva a játékból! Csak így tudják kiszűrni a hekkereket!

    https://forums.station.sony.com/h1z1/index.php?threads/our-stance-on-duplication-exploits.1711/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.29. 21:17:06
  • Ironman2
    #547
    Ez már azért összhangban van a bannerral is.

    Ha valaki tud még kapcsolódó linket a játékhoz az irja meg,berakom bannerba!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.29. 20:54:43
  • Ironman2
    #546
    megnézzük ezt a hátteret is hogy néz ki,elég komoly ahogy nézem
  • szutyi93
    #545
    lehetne szervezni valami magyar összejövetelt :)
  • attiGT
    #544
    első a legjobb, második a legpocsékabb
  • Neocortex
    #543
  • Ironman2
    #542
    Az lett! Azért így hangulatosabb! Gyönyörű háttér elött egy borzalmas fej a bannerban! D
  • Neocortex
    #541
    2. jóa
  • Ironman2
    #540
    van itt még 3 wallpaper,amelyik tetszik nektek a mostanival együtt azt rakom be.
    1.

    2.

    3.


    4.ez a mostani:

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.29. 17:29:10
  • Ironman2
    #539
    Teljes játék,úgy mondom.Most 0.34-nél tartanak.
  • Ironman2
    #538
    Amikor kész lesz a játék állítólag,de az még nagyon sok idő,lehet 1 év is
  • Ironman2
    #537
    NA ezt a csúnyaság bannert áthoztam offtopikból,ha a háttér nem tetszik,akkor linkeljetek jobbat,csak nagyfelbontású legyen!
  • Zozzancs
    #536
    mikortól lehet majd játszani vele ingyen?
  • Ironman2
    #535
    Kéne valami fasza háttérkép