2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • elite
    #1758
    Teljesítmény javult valamit vele? Gondolom nem...
  • Meridius
    #1757
    Ez a DLC kvázi folytatása a fősztorinak, vagy csak egy mellékszál?
  • CroftManor
    #1756
    Én csak youtubeon néztem bele az első fél órába, hát sztem egyhangú.
  • MerlinW
    #1755
    Jó lett ez a DLC, ilyennek kellett volna lennie az alapjátéknak.
  • DantesHUN
    #1754
    Minden lehet, de abban mi lenne a logika? Az ubi blogján írták ,hogy akinek nincs, indítsa újra a uplay-t, és újra a játékot. Elvileg működik De ez se segített.
  • MerlinW
    #1753
    Lehet, hogy a Steam-esek később kapják meg.
  • DantesHUN
    #1752
    Hát nekem semmit se ajánl fel, semmit nem lehet tölteni. Uplay-en nincs ilyen lehetőség. Steam-en nincs ilyen lehetőség
    Belépek a játékba semmi.
    Elindítom semmi.

    Lehet én vagyok a hülye, de sehol semmi.
  • DantesHUN
    #1751
    Mindjárt kipróbálom.
  • McKalton
    #1750
    a DLC letöltése után feloldott minden dead kings ruhát. érdemes válogatni vannak jók köztük

    Hutt klán. Újra van a mai naptól club competition. 500e-el vezet az első ez még behozható ha tolnánk.
  • MerlinW
    #1749
    Már tölthető. Elindítod a játékot és felajánlja.
  • DantesHUN
    #1748
    Hogy lesz ez a DLC megjelenés? Automatikusan tölti majd le, vagy kell valamit csinálni?
  • Smithy84
    #1747
    dvdgalaxis.hu-n
  • Krisztiam #1746
    hol vetted a figurákat?
  • MerlinW
    #1745
    Dead Kings DLC kedden (mindenkinek ingyen)

  • Smithy84
    #1744
    Sziasztok!
    Vettem egy Arno és egy Elise figurát, melyekhez volt egy-egy DLC kód!
    Mivel ezekre nincs szükségem, így bedobom a közösbe (aki kapja-marja)
    The Fearless Assasin outfit: 4CB-WAE3-WWRJ-JLE3-LE33
    Arno's pistol& French rapier: 4CB-4M9A-HK7U-QXBW-HQXC
    Remélem ezzel a két kóddal valaki napját megszépítettem! :)
  • Rony94
    #1743
    Ezt azért örömmel olvasom. Elvileg akkor nálam is hasonlóan kell futnia mint nálad. :)
  • MerlinW
    #1742
    Én ultrán, mondjuk van hozzá vas, így sokat nem tudok segíteni. A legtöbb FPS-t egyébként a felbontás csökkentésével tudod elérni, 720p-ben nyersz 10-15-öt.
    Az előttem szólóval ellentétben, én azt tapasztaltam anno, hogy a textura minőség számít sok helyen, valamint a HBAO+t /AA-t célszerű kikapcsolni, esetleg FXAA-ra állítani, továbbá az árnyékokat medium-ra.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.09. 18:55:51
  • Czobi
    #1741
    Nekem közepes gépem van (i5 4690, GTX760, 8 GB RAM), az alábbi beállításokkal teljesen jól fut, csak néha-néha szaggat be, de engem abszolút nem zavar. FPS-t nem nézem, szemre teljesen jó (am sztem 28-30 körül).
    Environment Quality: ultra high (ennek alacsony a hatása a teljesítményre, érdemes ultrara rakni, mert nem lesz tőle lassabb a játék)
    Texture Quality: ultra high (ennek is alacsony a hatása a teljesítményre, érdemes ultrara rakni, mert nem lesz tőle lassabb a játék)
    Shadow Quality: soft shadow (ennek már nagy hatása van a teljesítményre)
    Ambient Occlusion: HBAO+ (ennek már nagy hatása van a teljesítményre)
    Anti-Aliasing Quality: nálam ki van kapcsolva (ennek van a legnagyobb hatása a teljesítményre)
    felbontás: 1920x1080
    az alábbi oldalakat érdemes még nézni a beállításokkal kapcsolatban, én legalábbis ezeket néztem:
    http://www.geforce.com/whats-new/guides/assassins-creed-unity-graphics-and-performance-guide
    http://in2gpu.com/2014/11/14/assassins-creed-unity-performance-guide/

  • hawkie22
    #1740
    Ti milyen beállításon játszotok? alam i7-es proci 3.4GHz, 16GB RAM, NVidia Geforce GTX560Ti mellett low beállításoknál, nem is max felbontáson csak akkor fut a játék rendesen, ha a karakterrel a földet nézem, egyébként marhára belassul.
    Pedig elvileg az NVidia driverével/programjával optimalizáltan inditottam a játékot. Egyébként tetszene a játék, igaz csak most kezdtem, még csak a Notre-Dame-os küldinél járok, amikor a faszit kell levadászni. Szóval még sok van hátra, csak baromi zavaró.
    Ami még nem tetszik, ez a Shift-es rendszer, futok, mint az örült, tuti, hogy akkor mászik fel és ott a falakra meg miegymásra, amikor nem kéne. Szóval még szokni kell, az elözö részekben nem volt ilyen gondom az irányítással, ott minden flottul ment.
  • Czobi
    #1739
    Oks, köszi, este akkor be is csatlakozok. :)
  • MerlinW
    #1738
    HUTT a neve, keresd ki a klubok között és jelentkezz be, vagy vegyél fel UPlay-en: MerlinW_HUN
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.07. 14:00:02
  • Czobi
    #1737
    Sziasztok!
    Melyik ez a klub? Ha lehet még csatlakozni, akkor szívesen csatlakoznék én is. :)
    uplay nevem: czobi1023
  • Gary
    #1736
    Néztem én is. Nekünk 11 ezer volt, nekik meg már 700 ezer fölött!

    A stun kill-t (valami 5 fölötti szorzóval) és a 3-as szinkronölést díjazza!
    Övet cseréltem (stun bomb +6) és próbáltam ledolgozni a hátrányt! Egy kicsit szórakoztam az ellenfél föllökdösésével is...

    Estefelé próbálok jelen lenni a klub-életben! :)
  • grebber
    #1735
    "A Ubisoft megerősítette, hogy a jövő héten landol az Assassin’s Creed: Unity első nagyobb DLC-je, a Dead Kings, ráadásul az alapjáték tulajdonosai ingyen hozzájutnak majd. A kampány története folytatódik benne"
  • Czobi
    #1734
    Jaja, én is arról a helyről vettem, amit Merlin linkelt. Karácsony előtt volt 1-2 napig 15 euró (+2 euró), azóta olyan 20 körül van. Kár, hogy a forint árfolyam ilyen gyenge. :/
  • McKalton
    #1733
    van új club kihívás legendary gatyáért. Viszont elég jól elhúzott egy csapat.
  • MerlinW
    #1732
    20€
  • mike01010101
    #1731
    Én ennyiért nem láttam kulcsot. Hol adnak 5000-ért? Meg akarom venni, de sajnálok rá 8-10.000-et.
  • Krisztiam #1730
    nekem is tetszik a játék a bugok ellenére is...
  • MerlinW
    #1729
    100+ órám van a játékban, nem mondom, hogy nincsenek gondok, de alapvetően jó játék lett.
  • Czobi
    #1728
    Szerintem meg elég jó lett ez a rész! A karakter sztem az Ezio utáni legjobb, a sztori se rossz, rengeteg melléktevékenység van, sokáig leköti az embert. Mondjuk én csak az 1.4-es patch után vettem meg a játékot (1 hónappal a megjelenés után már volt 5 ezerért kulcs), de bugokkal nem találkoztam (csak apróságokkal), és az én közepes gépemen is jól fut (csak néha-néha akadozik, de a játékélményen nem ront).
  • grebber
    #1727
    Ha neked tetszik akkor miért vagy szomorú?
    Vagy ha nem próbáltad akkor tedd meg és ne hallgass másra.
  • Austin Bailey
    #1726
    szomorú vagyok, hogy azt mondjátok, hogy ez a rész szar lett
  • Gary
    #1725
    BUÉK! krédón innen és túl mindenkinek!

  • Merevalemezem
    #1724
    Eddig a Sans-Culottes szegecsekkel kivert szexi bőrrel díszített felsőt szereztük meg, most az ehhez tartozó hupikék törpikékékez hasonló tutyiért küzdünk körmünk szakadtáig.

    BTW: Kedves Klubtársak, lehet barátnak jelölni, hogy lássuk egymást, és csapassuk, mert elegem van a random emberekből, akik heist mission közepén beugranak az őrök közé meghalni, hogy még véletlen se tudd felsegíteni őket...
    Uplay név: Balogh27

    B.U.É.K!
  • MerlinW
    #1723
    Már nem tudom, de ruhákat, fegyvereket szoktunk. Csináld a leírt két küldetést (ancient history, meg a másik), azok sok pontot adnak (2,9x creed bonusz).

    Most első a HUTT klub, de nem sokkal, négy napig ki kell húznunk:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.12.30. 19:16:18
  • McKalton
    #1722
    sikeresen becsatlakoztam én is hozzátok

    az első club competition teljesítése után mit kaptatok?

  • Gary
    #1721
    Új Club Competition indult!
    Mostantól 4 nap 15 óra áll rendelkezésre a Creed pontok gyűjtögetésére!
    Egyelőre, csak második a HUTT! Hát húzzunk bele! :Đ
    Ha véletlenül, sikerülne egyszerre 4 klubtagnak együtt játszani, azzal a 4-es co-op dolgok teljesítése is fogyna...
  • MerlinW
    #1720
    Kicsit bugos, de ha eltekintesz az apróságoktól, alapvetően élvezni fogod.
  • TomStorm
    #1719
    Na ma jön X.One-ra remélem jó lesz.Eddig imádtam az összes részét:)