2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Orkodo
    #1798
    Ez is azt mutatja, hogy kicsik vagyunk...
  • MerlinW
    #1797
    A "nagy siker" magyar tekintetben lehet, hogy nagy siker, de nemzetközi kiadói szinten az a ~20 ezer példány (aminek árából, lejön az ÁFA, terjesztői járulék, szállítás, csomagolás, kiadó adói, stb) gyakorlatilag zsebpénz. Nagy vonalakban ez 50 ezer euró alatti tiszta hasznot jelentett a kiadónak. A fordítás ~10 ezer euro-ba kerül.
  • Orkodo
    #1796
    Én a forgalmazótól annyit tudtam meg, hogy a készítő úgy döntött magyar nyelven nem fog a játék megjelenni nagy valószínűséggel. Nem tudom mennyire mondtam újat, de nagyon nagy rá az esély, hogy a megszokott fordítás elmarad. Ezt azért tartom érdekesnek, mert a Black Flag elég nagy sikert aratott itthon, ahogy a III is....
  • Czobi
    #1795
    De mintha itt a fórumon is vki keresett volna már fordítókat, nem? Abból nem lett semmi? Arról nem tudni semmit?
  • grebber
    #1794
    Egyelőre nem! Most a korábbi részek magyarításával vannak elfoglalva.
    De remélem valaki bevállalja majd ezt is!
  • Skyvolker10
    #1793
    Nem fordítja senki sem a játékot?
  • Orkodo
    #1792
    Igen az után telepítettem. Köszönöm!
  • EDI28
    #1791
    Sziasztok lehet már valaki hamarabb elvitte de nekem elfogadta az Initiates promo oldalán és kaptam is érte XONE kódokat
    Ha meg én vittem el akkor köszi Smithy
    Utoljára szerkesztette: EDI28, 2015.01.17. 14:56:29
  • Czobi
    #1790
    Ha az utolsó patch után telepítetted a játékot, akkor automatikusan azt is leszedte, nem jelzett külön semmit, nálam legalábbis így volt. Am a játék főmenüjében írja a jelenlegi verziószámot, ami 1.0.4.
  • Orkodo
    #1789
    Az az überpatch a játék indítása előtt automatikusan le kell hogy töltődjön az Ubisoft-ról ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy települt volna valamilyen patch is.
  • CroftManor
    #1788
    Én azt hittem, hogy az über patch tartalmazta a dead kings dlc-t is.
  • grebber
    #1787
    Nem is éttem mi a bajod ezzel.Kijött anno az über patch mert aztán most meg a dlc.Ez két külön dolog ezért a két letöltés.
  • CroftManor
    #1786
    Tegnap 1 hónap után bekapcsoltam a ONE-t, erre kapásból az Unity indításánál egy 5 gigás frissítést akart leszedni, na gondoltam nekem erre nincs szükségem, rányomtam a Cancel-re, de nem engedett tovább, a frissítés letöltésének kihagyása nélkül nem engedett tovább a játékhoz...na jólvan mondom szedjük le gyorsan azt az 5 gigát...gondoltam ez biztos a Dead Kings DLC miatt van. 1 órával később a sikeres patch letöltése után gondoltam kipróbálom márt ezt a DLC-t, erre kiderül, hogy még azt is külön le kell tölteni! Az újabb 4-5 giga kb....jelenleg azt szedi most is, de már elment a kedvem az egésztől....
  • MerlinW
    #1785
    A probléma Nvidián is fennáll, tehát a játék hibája, nem a driver-é.
  • Orkodo
    #1784
    Köszönöm a válaszokat! Ki fogom próbálni azokat, amiket írtatok. Egyébként igen a legújabb ATI Catalyst van fent, de nem a béta, hanem a legfrissebb stabil. Keresgéltem még este, és találtam az ATI oldalán hibákat a játékkal kapcsolatban, de nem vagyok benne biztos, hogy ez az a hiba lehet e, amit én tapasztalok. Bár egyet értek MerlinW-el, hogy egy ilyen konfigon, amit leírtam, fütyülnie kellene a játéknak. A Black Flag full Very High-on akadásmentes, pedig aztán ott tényleg mindent maxra toltam, ami a csövön kifért! :)
    Szóval ezeket a hibákat találtam, és ha ez az amit én tapasztalok, akkor ennek a típusú kártyának a szotfveres problémája, és nem a játéké:

    Know Issues:
    [408484]: AMD Radeon™ R9 285 can sometimes exhibit flickering in Assassins Creed Unity.
    [409613]: Assassins Creed Unity can sometimes experience frame stutter on some AMD CrossFire™ configurations. (Nem tudom mi az a CrossFire config)

    AMD is currently working with Ubisoft to resolve the following issues:

    Uneven hair corruption sometimes observed in Assassins Creed Unity when applying "ultra" game settings.
    Flickering occasionally observed between windows on walls in Assassins Creed Unity.
    Windows/Doors intermittently flash with black textures in Assassins Creed Unity.
    Assassins Creed Unity occasionally exits to desktop when "ultra" game settings are applied.
  • MerlinW
    #1783
    Skylake a hírek szerint csak az év második felében jön, valszeg év végén.
  • grebber
    #1782
    Nagyon remélem hogy amolyan Battlefield 4-esen figyelik hogy nem létezik más csak a Victory!
    Bár azzal még kár foglalkoznom előbb ehhez kéne gépet szereznem amin tudom majd játszani. Mindig csak a HW gyártókra kell várni állandóan Sehol a 380X sehol az intel Skylake még a végén idén se cserélem le a gépem.
  • MerlinW
    #1781
    Victory-t is már lassan 2 éve fejleszti egy másik stúdió, így remélhetőleg figyelnek a Unity hibáira.
  • grebber
    #1780
    "Remélhetőleg egyszer javítják" Pont úgy fogják javítani ahogy a Watch Dogsban is --> Sehogy!

    Reméljük ez az új engine a Victory-ra kiforrja magát,mert ez így nevetséges az meg főleg, hogy nem javítják. Vagy nem is tudják mert raklap kaka ez az engine ide.
  • MerlinW
    #1779
    Azon a gépen jól kellene futnia majdnem maxon. Megállás mindenkinél van, mondjuk nem másodpercenként. Nálam fél/egy óra játék után szokta elkezdeni és 1-2 percenként áll meg 4-5mp-re, de teljesen random. Remélhetőleg egyszer javítják. Legegyszerűbb megoldás ilyenkor, ha újraindítod a játékot.
  • drholmes
    #1778
    Nekem is ezt csinálta, a megoldás az volt, hogy a textura high, de minden más (árnyék, élelmosás,..) low, vagy kikapcsolva.
  • Czobi
    #1777
    Legfrissebb driver fenn van? Bár nekem nvidiám van, de állítólag az utolsó ati driver nagyon sokat javított a helyzeten.
  • Shep
    #1776
    Próbád meg, hogy a textúrát low-ra veszed, újraindítást is igényel.
  • Orkodo
    #1775
    Sziasztok!

    Technikai segítségben szeretném kérni a segítségetek. Megvásároltam a uPlay shopban a Unity-t, tehát eredeti a játékom.
    Olyan problémát tapasztalok, amiket az eddigi AC sorozatoknál sosem... Kb. 3-4 másodpercenként megakad egy pillanatra a játék.
    Kipróbáltam Low-Medium-High módokban, de mindenhol egy és ugyanaz az akadás. Ezt valaki tapasztalta már közületek, vagy csak nálam van ez a jelenség? 1920x1080 60hz-en játszom. Nem SSD-ről futtatom a játékot, hanem HDD-ről, nem tudom hogy ez esetleg lehet e probléma. Játék közben teljesen rendben vannak a hőfokok mind a procinál, mind a videókárolynál.

    Konfigom:
    Intel Core i7 3770K 3.5 Ghz
    Sapphire Radeon R9 285 Dual-X 2GB GDDR5 256bit
    Kingston 2 x 8GB 1600MHz DDR3

    Előre is köszönöm!
  • daario01
    #1774
    Köszönöm a gyors választ!:)
  • MerlinW
    #1773
    Kávézó udvarán ott egy kocsi ami elvisz. Valamint a térkép északi határán is van egy F betűjelű utazási pont.
  • daario01
    #1772
    Sziasztok letöltöttem az AC: Unity-hez a Dead Kings DLC-t, de amikor belépek semmit nem csinál hiába jelentkezek be Uplay-be és nyomkodok mindent, semmi.. Plusz még beváltottam egy mission kódot amit kaptam, de azt se tudom hogy lehet elkezdeni :/
    Valaki tudna segíteni?
  • titi82
    #1771
    Mivel az Assasin's Creed-nek hatalmas a gépigénye, így nagyon hajlok egy Xbox one beszerzése felé, főleg hogy a Media Markt webshopjában most a Unity és Black Flaget is megkapom mellé. Amint kipróbáltam megírom a tapasztaltakat. Kíváncsi leszek a különbségre a PC és Xbox között.
  • Czobi
    #1770
    Az "R" betű volt a megoldás. :) Bár a controls részbe igazán betehették volna, úgy azért egyszerűbb lett volna megnézni, de a lényeg, hogy meglett.
  • Czobi
    #1769
    Lehet én vagyok nagyok béna, de ez se működik. :/ Ha nincs töltve, akkor is előveszi? Na mindegy, holnap megcsinálom az első küldetést újra,. hátha rögtön utána már megy a második is, azért köszi!
  • MerlinW
    #1768
    Z hosszan nyomva tartva. (magyar billentyűzeten Y)
  • Czobi
    #1767
    Egy kis segítségre lenne szükségem!
    A DLC-ben a sequence13 memory2-ben (amikor leont kell kiszabadítani a barlangban), miután megkapom a fegyverem a sráctól, a denevéreknél akadok el, mert nincs lámpásom. Honnan szerezhetek? Visszamentem a pályán, amennyire engedte, de sehol nem volt, a vázából sem tudtam semmit feltölteni. youtube-on persze vhogy volt a walkthroughban, miután megkapta a fegyvert, nálam meg semmi. Ez csak nálam gond? Vmi gombot rosszul nyomok? Restartot is megpróbáltam, ugyanez a helyezt. Előre is köszi a segítséget!
  • MerlinW
    #1766
    Az első 5 rész (AC1, AC2, Brotherhood, Revelations, AC3) összefügg, az AC4 és Unity különállók, játszhatsz velük előismeret nélkül is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.14. 20:02:57
  • Bone-Cracker
    #1765
    Sziasztok.
    Lehet kicsit OFF a kérdésem, de ez minden részre vonatkozik:
    Most játszanák először magyar felirattal, és az lenne a kérdésem mennyire függnek össze a részek történetei?
    A 3. résszel is kezdhetem? Mert a 2.-at már végig játszottam angolul, és már nem akarom még egyszer magyarul is.
  • MerlinW
    #1764
    Egyébként van még egy új coop és egy heist küldi is, van egy új küldetés típus, illetve vannak story, enigma és nyomozós mellékküldetések is. Az új fegyvertípus meg poén:)
    Mellékküldikkel, gyűjtögetéssel, el lehet lenni 10 órán keresztül vele.
  • Shep
    #1763
    Az mondjuk akkor nem rossz.
  • MerlinW
    #1762
    Ha nem csinálsz semmi mást, akkor 2 óra kb. Mondjuk úgy az alapjáték sem volt több 4-nél.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.14. 12:19:38
  • Shep
    #1761
    És a játékidő mennyi, csak a fő szál érdekel, a gyűjtögetősdi nem.
  • elite
    #1760
    Köszi MerlinW :)
    Puzzle-ök? Na az szuper, azokat nagyon hiányolom az alapjátékból. Jó-jó, ott vannak az enigma feladványok, amik egész jók, de nekem azok a részek hiányoznak, amik tomb raider-szerű mászós feladványok voltak.
    Kissé kiábrándító, hogy mindenre kapásból nyílegyenesen fel lehet mászni (kilátók). Semmi kihívást nem nyújtanak az épületek.
  • MerlinW
    #1759
    Elite: nem volt patch, csak DLC. A teljesítmény Versailles-hoz hasonló lehet, mert kb akkor aa térkép.
    Meridus: Igen, a 13. fejezet.
    Croft: Pedig nem az. tiszta AC2 fíling. Föld alatti ugrabugra "dungeon"-ök, puzzle-ök, misztikum, és előkerül egy darabka az édenből:)