2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • daario01
    #1878
    Srácok lehet egy olyan kérdésem, hogy a PS4-en azt szeretném megoldani, hogy az AC: Unity Coop-ban, valamint a Last of us multiban hogyan tudok a többiekkel beszélni (csak sima natúrba egyedül semmi party)
  • Czobi
    #1877
    Én is leszek!
  • drop
    #1876
    én is leszek ha nem gond
  • MerlinW
    #1875
    Szerintem tudok menni.
  • cRusa1deR
    #1874
    A HUTT-ból vannak még aktív játékosok? Rá kellene gyúrnunk arra a klubszoborra, szóval jó lenne ha hétvégén tudnátok néhányan lenni. Én szombat délután leszek ki tudna még jönni?
  • cRusa1deR
    #1873
    Én is innen kaptam.
  • ivankahun
    #1872

    Töltsd ki a The Assassin’s Creed Unity honosítási kérdőívet, segíts kedvenc játékaid fejlesztésében!
    [email protected] ról érkezett.
  • Gary
    #1871
    Eddig még nem kaptam. Mikor szórták szét?
  • drop
    #1870
    én is kaptam
  • MerlinW
    #1869
    Nem, de érdekes lenne, ha valódi lenne.
    Oszd meg kérlek a tartalmát és hogy milyen mail címről érkezett a levél:)
  • cRusa1deR
    #1868
    Ti is kaptatok Ubi-tól e-mail-ben ilyen Assassin's Creed Unity honosítási kérdőívet?
  • MerlinW
    #1867
    Egyet olvass vissza...:)
  • Krisztiam #1866
    5.dik peccs javított valamit a bugokon?
  • Gary
    #1865
    Győzelem! :Đ
    Kinyitottam az utolsó CApp ládát, kemény 750 livre volt benne!
    Megkaptam a két hiányzó Dead Kings eredményt. Újra jó a fegyvervásárlás és a Guillotine gun kiválaszthatósága is megjavult, valamint megkaptam belőle az összeset, ami játék közben elfelejtett feloldódni.
    De, ami a legszebb, hogy kijavították a klub menüt! Végre működik rendesen! :Đ
  • MerlinW
    #1864
    Passz.
  • zsoca6
    #1863
    hozz valami teljesitménybeli javulást ?
  • Gary
    #1862
    Vajon, a klub menüt is rendbe rakják? :Đ
    De legalább, már el tudom tüntetni azt az egy nyomorult Companion App ládát a Bastille mellett, amit b@szott szinkronizálni! :Đ
  • MerlinW
    #1861
    Megérkezett a patch 5.
  • MerlinW
    #1860
    Arra nem jártam mostanság:) Lényeg, hogy van:)
  • EDI28
    #1859
    12-én már megjelent a Libriben
  • MerlinW
    #1858
    Megjelenik magyarul is a Unity könyv 28.-án.
  • MerlinW
    #1857
    Gyakorlatilag a Season Pass árát térítették vissza nekünk, nem azért engeszteltek mert szar lett a játék:) Az engesztelés az volt, hogy ingyen megkapta mindenki a Dead Kings DLC-t.
  • cRusa1deR
    #1856
    Múlt héten a club competiton díja a legendás középkori lábbeli volt nem? Nem nyertük meg vagy most mi van? Nálam ugyanúgy lockolva van mint eddig.
  • hawkie22
    #1855
    Köszi. Akkor ebböl kimaradtam. :( Pedig a Black Flagnek örültem volna. :D
  • MerlinW
    #1854
    Az kapott játékot, aki season pass-t vett az engesztelő dolog előtt, miután a season pass (a majd megjelenő China kivételével) ingyenes lett.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.16. 19:28:05
  • hawkie22
    #1853
    Anno volt a Ubisoft részéröl egy engesztelö indíttatás, miszerint ingyen játékot kap, aki megveszi a játékot. Ennek hol lehet utánanézni? Illetve uplay-en belül jelzi a szoftver, hogy van lehetöséged választani játékok közül? A minap megvettem, de nem látok semmi hasonlót. Vagy ez csak egyszeri alkalom volt Ubi részéröl?
  • Czobi
    #1852
    Köszi! Azt hittem azért lesz még vmi, de igazából a black flagnél is csak egy komoly küldetéses kiegészítő volt, nem is tudom, mire számítottam.
  • MerlinW
    #1851
    Régebben jött már a "DLC" preorder és egyéb miniextrákat kapta meg mindenki. DLC, küldetés, stb már nem lesz ehhez a részhez, ennyi volt. Elvileg kapunk még egy 1.5-ös peccset oszt sanyi. Majd a China jön valamikor egyszer.
  • Czobi
    #1850
    Ma ránéztem én is az ACInitiates-re, és működik! Úgy tűnik sikerült végre rendesen megcsinálniuk, bár így csak a pár napos statokat tartalmazza, de legalább megy, lehet az xp gyűjtögetni. A meglévő játékok érzékelése se tökéletes még, ACIII-nál nálam csak 99%-ot jelez, míg a II-nél 61%-ot, de ott sztem a második profilt nézi, amivel legutóbb mentem, és nem az első, 100%-osat.
    Am meg jött vmi ingyenes dlc, ami pár új cuccot tartalmaz. Remélem azért küldetéses dlc is lesznek még.
    Most raktam csak fel a legújabb nvidia drivert, azóta tényleg sokkal jobban fut - eddig se volt különösebb gond, de előfordult azért, hogy indokolatlanul be-belassult sokszor (néha meg folyamatosan jól ment), de most mintha ezek is megszűntek volna, csak nagyon ritkán akadozik (és nincs csúcsgépem).
  • Gary
    #1849
    Sajnos, igen! :(
    Ha játékból próbálom elérni, dob egy hibaüzenetet. Utána meg csak a térkép gombot érzékeli, így gyors utazással ki lehet vergődni ebből az állapotból.
  • cRusa1deR
    #1848
    ACInitiates nálatok is halott? Én már december közepe óta nem tudom elérni, mindig karbantartást ír ki.
  • MerlinW
    #1847
    Marad. A kulcsból értelemszerűen nem lesz semmi, szerintem felesleges írni.
  • Czobi
    #1846
    http://www.gamestar.hu/ubisoft-g2a-jatekok-far-cry-4-bejelentes-nyomozas.html
    Most értem haza, megnéztem, és tényleg visszaállították. :)
    Ez így is marad akkor? Vagy csak ideiglenes?
    Meg a g2a-nál a supportnál unity kulcsot kértem, nem tudom, hogy akkor abból lesz-e vmi. Bár most már nem kell, lehet írok is nekik, hogy akkor ilyenkor mi a helyzet.
    Utoljára szerkesztette: Czobi, 2015.02.03. 18:04:19
  • MerlinW
    #1845
    "The patch is being worked on, to make sure it addresses as many issues as possible - so I wouldn't like to say a date, until we are 100% sure of hitting it.

    Thanks for your understanding.
    Community Manager"
  • Czobi
    #1844
    6 napja írtam nekik, akkor válaszoltak is 2-3 órán belül, hogy mi kéne nekik (Ubi support válasza, képernyőmentés a törölt kódról, uplay könyvtárról), ezeket el is küldtem nekik pár napja, azóta viszont nem is jeleztek vissza. Szerencse, hogy g2a shielddel vettem, így elvileg biztos visszaadnak vmit, de kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig fog ez tartani.
  • MerlinW
    #1843
    Akinek elvették a játékát, vegye fel a kapcsolatot a G2A-val.
  • Gary
    #1842
    Eredetileg PC-s, ám szerintem, nincs átjárás a konzolok és PC között, de ha rákeresel a HUTT-ra, ki fog derülni.
  • EDI28
    #1841
    Sziasztok platformtól függetlenül lehet klubotokba jelentkezni vagy a tiétek csak PC-s??
  • Stief
    #1840
    Szerintem is inkább erről van szó, szerintem kódoknál nincs olyan hogy csempész áru, inkább kakauk tojás került a rendszerbe. Még az is felmerül bennem hogy GO2arenat szopatták meg. Bekerült a rendszerbe valahonnan egy csomó nem legális kód! amúgy azt gondolom UBI-nak azért megértőnek kellene lennie, mert ezek az emberek legálisan szerették volna megvenni tehát, jövőben lehet warezhoz fordulnak.
  • MerlinW
    #1839
    Ahogy haladsz a DLC küldikkel úgy kellene feloldódniuk a fegyvereknek, csak hát nem működik...:) Én sem tudok kiválasztani semmit onnan. Sőt a normál fegyverek sem maradnak meg amiket veszek.