2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • szabii98
    #465
    Stream a játékból (XBONE)
    csak free roam, nincsenek spoilerek
  • Shep
    #464
    Másik topicból
    "I just got off the phone with Ubisoft Technical Support about this issue and they said that it was not meant to be removed worldwide, only from the UK, and it was an error on Steam's part. They said they are working and communicating with the folks at Steam to get it back to Steam. (Besides the UK, it's permanently done with there.) "
  • MerlinW
    #463
    Az uccsó trailer:

  • DantesHUN
    #462
    Engem se zavar, csak sok a zavaros dolog a Unity körül.
  • MerlinW
    #461
    Valahol már leírtam a véleményem erről. Rájöttek - végre-, hogy felesleges pénzkidobás Steam-en terjeszteni, ha már ott van nekik az Uplay. Reklámra nincs szükségük, hiszen az egyik legnagyobb kiadóról van szó, minden a játékaikról szól, valamint így nem kell minden eladott példány után 30%-ot "adózni" a Valve-nak. Szerintem logikus lépés. EA-nak sem kellene Steam-en lennie. Aztán lehet, hogy bizonyos kiadóknak van külön szerződése Valve-al és úgy nem 30%-ot nyúlnak le, azt nem tudom.

    Engem ez nem zavar, úgyis kell Uplay ha Steam-en vásárlom, ha nem.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.07. 16:53:48
  • DantesHUN
    #460
    Olvastam , hogy steam-en már nem is kapható, kikerült a kínálatól. Nálunk is. Jó, ott a uplay, meg dobozosan jobban meg is éri megvenni. De ügye kezdték ott, hogy kiadtak egy igen furcsa gépigényt. Aztán ez a nem tiszta helyzet a felirattal, és most még steam kínálatban sincs. Furcsa.
  • MerlinW
    #459
    Nem csak az, lassan 8 éves hardverről beszélünk. Örülhetünk, hogy eddig kihúzta. Régebben a Pentium időszakban nem volt elég 3-4 évig sem.
  • Savaran
    #458
    Ja igen szerintem a magok száma lehetett a kevés
  • grebber
    #457
    2. vh-s AC fps nézetben mekkera lenne
  • TDC Geronimo
    #456
  • RYO21
    #455
    Ezek milyen képek, és honnan származnak?
  • AnuluWork #454
  • grebber
    #453
    Lábléc az nem dísznek van: E6750
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.05. 20:22:56
  • Kandurex
    #452
    Csak is, direkt a magyar nyelvet rejtegeti az UBI...
  • DantesHUN
    #451
    A Black Flag-hez például a steam nem ír magyar nyelvet. Pedig, határozottan magyar nyelven játszottam vele.

    Az Unty-nél meg Languages: Český, Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Español (MX), Français (FR), Italiano, 日本語, 한국어, Nederlands, Polski, Português (BR), 中文(繁體)

    Ezt például az Origin honlapjáról szedtem.

    Szóval szerintem továbbra se tudhatja senki biztosra. Bár szerintem se valószínű
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2014.11.05. 20:21:43
  • Savaran
    #450
    Pontosan milyen procira írta?
  • grebber
    #449
    6500-ért beszereztem. Remélem ez is az arcomba tolja majd hogy cpu not supported mint az új Cod
  • Petya2019
    #448
    Lehet, hogy meglepetésnek szánják a magyar nyelvet, de jövő héten úgyis kiderül.
  • Kandurex
    #447
    Támogatott nyelvek f: English, French, German, Italian, Spanish

    Elég csak beírni a google -ba....

    Ha lenne Magyar már hónapok óta tudnánk!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.05. 19:44:24
  • grebber
    #446
    Nem tudják ja mindjárt megjelenik biztos nem tudják. Akkor legalább mondjanak valamit ami igaznak is hangozna ,hogy nem nyilatkozhatnak róla azt elhiszem.

  • DantesHUN
    #445
    Nem semmi...ha ők se tudják. (honnan tudná akkor bármelyik oldal?) De legalább válaszoltak.
  • Petya2019
    #444
    Pár napja megkérdeztem a PlayOn-t és azt válaszolták, hogy még ők sem tudják, hogy lesz-e benne magyar felirat.
  • DantesHUN
    #443
    És a magyarok miért ne tudják? Azt tartom valószínűbbnek, hogy mivel az előző rész is magyar felirattal jelent meg, valószínűsítik hogy így lesz. Max a magyar forgalmazó, meg az Ubi tudhatja az igazságot, a mindenféle kereskedő honlapok nem igazán.
  • DantesHUN
    #442
    Nem tudom ez mennyire hihető, ez legalább magyar oldal. De igazán biztató az lenne a a Playon-on lenne kiírva. A többi oldal( és nem az oldallal van bajom, hanem a rajtuk lévő infók valóságtartalmával) a fene tudja. Továbbra se tartom kizárnak a magyar feliratot, de ennyi alapján ez még nem meggyőző.
    Legalábbis szerintem. Majd kiderül.
  • MerlinW
    #441
    Besztercebánya annyira szlovák, mint amennyire magyar:) Egyébkét miért ne tudhatnák.
  • Petya2019
    #440
    Itt azt írják, hogy lesz benne magyar felirat.
  • Petya2019
    #439
    http://www.gamesoft.hu/ps4-assassins-creed-unity-p-1505.html
  • DantesHUN
    #438
    Ez az, hogy szlovák. Nehogymár egy szlovák oldal megbízhatóbb információkkal rendelkezzen, mint a magyar kereskedők oldalai, arról hogy m jelenik meg magyarul, és mi nem.
  • MerlinW
    #437
    Egy majdnem 15 éve működő szlovák 0 oldal. Az, jah:)
  • Petya2019
    #436
    CD galaxisnál azt írják, hogy angol nyelvű és NEM tartalmaz magyar feliratot.
  • DantesHUN
    #435
    ez egy nulla is oldal, nem vehető komolyan amit írnak
  • Prince23
    #434
    Pedig nem lesz magyar felirat benne
  • cRusa1deR
    #433
    Mondjuk ha jól emlékszem akkor AC4 esetében is csak a megjelenés előtti héten került fel a CD galaxis oldalára, hogy honosítva lesz a játék. Szóval van még egy kis ok a reményre.
  • xido
    #432
    fura,hogy CZ,mint a 3.rész is volt..cseh pluszban..tudunk valami cseh honi játékrendelő oldalt keresni?
    érdekes lenn,ha mint dvd-k esetében,kint rákerülnénk,haza nem kerülne belőle
  • NonameMan
    #431
    Assassin’s Creed: Unity
    Itt azt írják van benne magyar nyelv.
  • nagykispeter
    #430
    Igen lentebb tévedtem.Szabotálom is a megvételt,marad a virágbolt
  • DantesHUN
    #429
    Meg lehet oldani angol tudás nélkül is, lopakodni kell ,vagy követni, vagy megölni, nagyjából ezt variálja a játék. Viszont hát igen, a történetet megérteni, hát ahhoz kell angol tudás, és ennél a játéknál, legalábbis remélem, lesz valami értelmes történet is.
  • Austin Bailey
    #428
    igaziból nem elég tudni angolul, hanem jól kell tudni angolul, mert a franciás akcentust nem biztos hogy lehet majd érteni, a feliratok meg baromi gyorsan pörögnek egy párbeszédben.
  • furgelab
    #427
    Aki nem tud angolul azoknak rossz hírem van, a CD Galaxis szerint sem lesz magyar felirat a játékba:
    ANGOL nyelvű játékszoftver, magyar feliratot nem tartalmaz.

    viszont a play on oldalán még mindig nem tudni, hogy lesz e vagy sem.
  • Shep
    #426
    Semmi gond.