2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Shep
    #505
    Amúgy, hogy-hogy ők már játszanak vele, nem holnap jelenik meg?
  • CroftManor
    #504
    Ennek a srácnak már megvan pc-n? Egyébként így nézve a videót, a játék eleje nagyon az AC2-re hajaz.
  • Zozzancs
    #503
    Az előbb megfagyott a játék mint a szar, ez sztem nem a stream lesz
  • Shep
    #502
    Játék közben meg jó, na mindegy úgysem ez a lényeg.
  • MerlinW
    #501
    Szerintem az csak a stream szar, de passz.
  • Shep
    #500
    Nagyon gáz ahogy az átvezetőben ugrál az fps, mint a bolond.
  • MerlinW
    #499
    Nekem csak pénteken hozza a futár :/
  • Zozzancs
    #498
    reméljük, 1-2 nap és kiderül :)
  • MerlinW
    #497
    PC LiveStream GTX970-el.
    (~50fps, minden max)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.10. 22:30:02
  • MerlinW
    #496
    Futni fog az rendesen, ha nem vagy 60FPS mániás. TXAA helyett FXAA (vagy semmit, én pl. sosem használok élsimítást, akármilyen gépem van), meg majd játszhatsz az effektekkel (postrpoc, distance, shadows, stb).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.10. 22:28:34
  • MerlinW
    #495
    Régóta szó volt arról, hogy CPU igényes lesz a játék, és hozzá kell tenni, hogy valóban ~1000 fős tömegeket pakol eléd a játék. Mondjuk én tettem volna bele valami proci kímélő (pl. kevesebb NPC) opciót, de ezzel meg úgy vannak a fejlesztők, hogy az elvenné a megálmodott esszenciát.
    Mit lehet erre mondani, nextgen játéknak nextgen hardver dukál:) Egyébként biztos jön majd hozzá valami teljesítményfokozó a viagrán kívül.
  • twi452
    #494
    Azért ha belekukkantasz yt-on ps4-es lets play-be hát.. hm kicsit másnak tűnik :)
    Én így fogom "végigtolni" :D A watch dogs nem érdekelt annyira ott is inkább megnéztem az egyik kedvenc yt-os emberem lets play-ét :D
  • Zozzancs
    #493
    azon gondolkozom, hogy akkor az r9 270-emmel kitörölhetem a seggem :D azt gondoltam menni fog maxon, bár még nem mondok le róla, de nagyon úgy tűnik
  • MerlinW
    #492
    "40-50 fps without TXAA (2x msaa, 1080p, no vysnc) on a 970 with latest drivers"

    Hehe. Hát majd pénteken meglátom mi az igazság. Ha valaki szeretné feldobhatom majd a melós gépemre is (2500k, HD6950) ha kíváncsi azon hogy fut.
  • Zozzancs
    #491
    ez azért kemény....:D kezd a UBI egyre unszimpatikusabb lenni, de lehet hogy csak én vagyok így vele..
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2014.11.10. 22:19:03
  • Shep
    #490
    Na ez tök jó akkor legalább a videok nem fognak annyira szaggatni? Igazán zseniális :D
  • Myselor
    #489
    de nekünk a minimum gép igény is már nagy xd most komolyan
  • MerlinW
    #488
    Day 1 javítások (900MB):

    Ubisoft Entertainment
    Assassin's Creed® Unity v1.2.0
    ################################################## ##############################
    Fixed crash when accepting invitation in specific cases
    Added NVIDIA technologies descriptions in advanced graphics page
    Improved performance in cinematic on low HW configurations
    Fixed various Graphic issues
    Fixed various Input issues
    Fixed various Multi-GPU issues
    Fixed various UI issues
    Fixed various Uplay Invitations issues
    Fixed crash with MSAA enabled
    The "Reload" action is now available in the "Customize Controls" menu
    Fixed various Graphic issues
    Fixed various Multi-GPU issues
    Fixed various Multi-Monitor issues
    Fixed various UI issues
    Fixed various Uplay Actions issues
    Fixed various Uplay Progressive Download issues
    Fixed various Uplay Rewards issues
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.10. 22:16:17
  • Shep
    #487
    Ehhez az egészhez már csak az kell, hogy kiderüljön az egész játék ugyanaz, mint az eddigiek 0 újítás (ja de a házakba be lehet menni) és még a történet is 0, akkor lesz igazán pörgés a fórumokon :)
  • CroftManor
    #486
    Jó én eddig boxon játszottam, dehát a fene se fog One-ra váltani az Unity miatt, eleve az xbox one az 130-nál kezdődik. Akkor inkább megveszem PCre. (Vagyis csak megvenném, ha tudnám, hogy eldöcögne a gépemen)
  • Zozzancs
    #485
    Abszolúte igazad van ( állítólag nem Denuvos) nem néz ki úgy, hogy ennek ekkora gép kelljen, a minimumnak megadott sokkal elfogadhatóbb lenne, eléggé BULLSHIT szagú volt ez az egész... lords of the fallen, alien isolation, mint elég brutálul néz ki és közel se kellett ilyen gép hozzá mint amit ajánlottba adtak meg
  • Rony94
    #484
    Manapság már a 4 giga az alap. 2 GB már édeskevés a mai játékokhoz (vannak kivételek persze, pl Alien Isolation).
  • Shep
    #483
    Amúgy megnéztem a PC-s képeket és hát olyan fura az egész. Az épületek még mindig olyan érdekesek, mintha csak 1 fénykép lenne az egész, a BF-ben is olyan fura volt, itt meg még inkább az. Na mindegy, azért ha nem eszi meg ezt is a Denuvo szörny akkor azért megnézem hogy hogy döcög a gépemen. Egyébként a WD-s szerintem jobban néz ki, mint ez és az tűrhetően fut nálam.
  • Zozzancs
    #482
    hát D: valszeg nem fogja bírni 2-vel :( de csodák azért még történhetnek :D
  • CroftManor
    #481
    6,6 GB RAM-ot fogyaszt...akkor én 2 GB RAM-al meg se próbáljam elindítani? :D
  • Shep
    #480
    Na ok de olyan erőművön, gyengébb gépen szerintem ez nem lesz túlságosan játszható.
  • Zozzancs
    #479
    oké srácok nyugi,

    Még egy kis mazsolázás:

    ~6.6 GB RAM-ot fogyaszt a bizonyos usernél a teljes rendszer a játék futtatása alatt

    Az nVidia PCSS Shadows teszi tönkre a futásteljesítményt, azt kilőve 55-60 FPS a városban minden mást feltekerve...akkor nem olyan horror...
  • Myselor
    #478
    sajnos én is ettől félek pedig belenéztem egy youtube gamer videójába megnéztem 5partot hát nagyon jó de sajna nálam el se fog indulni gondolom mert kevés a proci vagy a ram
  • Shep
    #477
    Na akkor ezzel sem játszunk. Nálam lenne vagy 5 fps. Ezt is sikerült "tökéletesen" optimalizálni, ahogy az eddigi összes részt.
  • Zozzancs
    #476
    Oooké. Akkor jöjjön a fekete leves...

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=930145

    Röviden: az i7 2600K plusz GTX 780 kombó alig nyaldossa 1080p-ben maxon a 30 FPS-t, gyakran alatta van...1080p alacsony beállításokkal sem jön össze a stabil 60 FPS semmiképp - mindenféle nVidia GameWorks extrát is kikapcsolva természetesen...
  • Zozzancs
    #475
    oké köszönöm és még1szer bocsi:)
  • MerlinW
    #474
    Nem nyírunk ki, de a warez kérdések alapszabálya,hogy használd a google-t. Meg fogod tudni amire kíváncsi vagy.
  • Zozzancs
    #473
    Van bárkinek infója arról, hogy a unity is használja e a fallen féle védelmet? nem szeretnék wareztémát és elnézést is érte, de kiszeretném próbálni a játékot mielőtt megveszem, hogy hogyan fut, látva a system reqet... szóval van valakinek valamilyen érdemleges infója, hogy kipróbálható lesz e a virágboltban ?:) ne nyírjatok ki :D
  • valaminick
    #472
    Hali!

    Hol sikerült beszerezned? Engem is érdekelne.

    Köszi!
  • twi452
    #471
    pedig el kell kezdeni hozzászokni :)
    az új nba 2k15 is 50 gigás lett ahogy leváltották a régi rendszert az újra pc-n is :)
  • Savaran
    #470
    20-as dvd guriga a megoldás :)
  • CroftManor
    #469
    40 GB? Nemár, 20 GB szabad hely van a vinyómon.. :/
  • szabii98
    #468
    irdatlan jó a hangulata ennek a játéknak
    a café-ban éneklik a francia himnuszt....ahhhh:D
  • MerlinW
    #467
    Aztabüdös, ezek tényleg betoltak 1000 npc-t egy képernyőre. Zseniááális:)
  • MerlinW
    #466
    40GB lesz a játék telepítve.