2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • HeadHunter86
    #546
    Minden ilyen nyílt világú játéknál ez a bődületes gépigény van mostanában. Majd GTAV-nél mi lesz még...
    Szerintem az van, hogy belső terek is most már plussz effektek hatalmas LOD, eddigi AC-kben nem volt ennyire nagy, motor meg kb. a régi.
    Ez a nagyon messze ellátok dolog és még az NPC-k is ott szaladgálnak 3km-rel arébb azért eléggé felzabálja a gépet.
    Bár gondolom lehetett volna még optimalizálni, de egyszerre akarták a konzolokkal kihozni, lehet most is kellett volna még 1-2 hónap. Lehet jobban jártunk volna, talán majd patchek formájában. Ja igen, közben már itt PC-ről hadoválok.
    De nem lepődök meg hogy konzolon is szarul fut, mert sokkal csúnyább játékok is már 30fps lockal jöttek ki nextgenre. Ennyit tudnak. Most megint meg fog állni a PC-s fejlődés, mert konzolok majd visszafogják. Csak most kicsit előbb jön el ez az idő mint az előző generáció esetében. Azok azért bírták 4-5 évig mire a PC felzárkózott. De a mostani nextgennél már megjelenéskor nem voltak olyan jók mint az akkori PC-k.
  • Newfronter
    #545
    Ez a popup és FPS drop minden platformot érinti a visszajelzések szerint, nem csak a konzolokat.
    Ha az Ubisofton múlik, akkor a jövőben ebben nem lesz változás.

    PS4-ben 8GB VRAM van, igaz ez a rendszermemória is, ugyanis közösen használják. Hidd el, itt az Ubisofttal van a gond. Mondjuk lehet a legnagyobb probléma az IDŐ, ugyanis ki kell nekik adni minden évben egy nagy AC-t, és elhiszem hogy ez miatt nem sikerült megoldani megjelenésre a futtatást rendesen.
  • Kandurex
    #544
    hát, összességében elég ...hogy is mondjam, felemás a grafika,.,..jó, jó látom, médium beállítás meg low resolution, de nem sokkal szebb ultrán se,.-...legalábbis a külső helyeken. Tessék, itt egy max részletes, lehet nézni a videót a beállítottól.. Nem értem mire fel a gépigény, de komolyan!

    jah és PS4 -en is drop és popup van, szóval elég optimalizálatlan valami....

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.11. 15:33:24
  • HeadHunter86
    #543
    Úgy tűnik kevés a nextgen konzolokban a VRAM. Elég gáz, mert alig jelentek meg és már FPS gondok vannak.
    Persze lehet szidni az UBI-t is, de nem ez lesz az egyetlen játék ahol gondok lesznek a jövőben, erre mérget vennék.
  • AntiHero
    #542
    Na kis Update Ps4-en. Van fps drop. És van pop-up.

    Fps drop abban jelentkezik, hogy ha futsz egy utcán és bekanyarodsz valahova ahol nagy tömeg van ott bizony le esik az fps.

    Popup pedig ruháknál vehető észre, hogy később tölti be a textúrát teljesen.
  • Shep
    #541
    Tudom :)
  • Rony94
    #540
    Tudod, ő grebber. :)
  • Myselor
    #539
    akkor talán nálam is menni fog egész jól:)
  • Shep
    #538
    15-20 fps. Az ám élmény lesz a javából.
  • grebber
    #537
    Na jólvan megnyugodtam ez el fog indulni kétmagos cpun is:

    "15-20 fps, Pentium G2030, 4GB, HD 6570 (2GB). Everything on LOW, 1280x800" Gondolnak ezek az a játékosokra is.Ezek nem aktivizion cég!


    Nvidia Assassin's Creed Unity Graphics & Performance Guide
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.11. 14:20:00
  • DantesHUN
    #536
    Ha ez tényleg ilyen, akkor nem lesz itt gond. Nagyon szépen fog ez futni. Szerintem nálam is meg lesz közel high beállításokkal.

    Bár..és akkor erre fel, találtam egy ilyen hírt

    http://www.pcguru.hu/hirek/botranyosan-rosszul-fut-az-assassins-creed-unity/29542

    A konzolos probléma nem érint...PC-n meg...majd kiderül.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2014.11.11. 14:19:40
  • HeadHunter86
    #535
    Nálam nem lesz gáz.
    Ilyen VGA-m van és sokkal erősebb CPU-m.
  • AntiHero
    #534




    Na meg felvettem az első 25 percet is. :)


  • MerlinW
    #533
  • DantesHUN
    #532
    A nexgen-nek semmi köze ahhoz, hogy milyen nyelven adják ki.
  • djculture
    #531
    Nem a letöltés miatt nincs magyar, ha megnézed egyik nextgen játék sem magyar már, egyedül a witcher 3 lesz magyar feliratos a közeljövőben semmi más.
    Átmeneti időszak ez, a dx11 elavult pc-re egyelőre nincs más és muszájból erre kell butítani a konzolos cuccokat pc-n. pc verziókkal a dx12-ig minden csapat megküszködik mert butítani kell a játékokat sok sok sok munkaórával.
    Utoljára szerkesztette: djculture, 2014.11.11. 12:15:22
  • AntiHero
    #530
    Ps4-en tolom. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.11.11. 11:12:16
  • Zozzancs
    #529
    azzal a géppel tolod amit ide írtál? és ha igen milyen beállításokon megy?
  • AntiHero
    #528
    Na az első óra letudva a játékban eddig pazar. Az új mozgás animáció meg nagyon jó. Remélem marad végig ez a színvonal. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.11.11. 11:04:20
  • Myselor
    #527
    várható volt hogy nem lesz optimizálva.egy próbát azért teszek majd vele :)
  • DantesHUN
    #526
    Ahogy olvastam a fórumokon, akik már elindították a tört verziót már van tört verzió?!) hát panaszkodnak , optimalizálatlan, mint az ACIII volt anno, de hát végülis az ACIII-at is meglehetett oldani, hogy azért többé-kevésbé normálisan fusson, az akkori igen régi gépemen. Megkötésekkel fog ez futni.
    Ami szomorúbb: akik már letöltötték, mondták hogy bizony magyar felirat nincs benne. (persze a szlovák honlapon még mindig másképp tudják, hát hogyne...) Kár. Bezzeg cseh az van benne. Gondolom mivel nálunk nem szokás, eredeti szoftvert venni, jobb letölteni, így minek is adnák ki magyarul? Kicsi a piac, nem éri meg. Azért kár érte.
  • grebber
    #525
    Akit érdekel,hogy néz ki a game nfohumpon lehet csemegézni.
  • Tatyla
    #524
    Én meg örülök hogy PS4-re vettem meg :)
  • grebber
    #523
    Most örülök,hogy vártam az új gép vásárlással.Ezek után a a jövőt nézve kevés lehet a 970 ,szóval most jó hogy vártam.
  • xido
    #522
    na végre a soundtrack a kezemben...ez is Ezio-val kezdődik...bár érteném,mi köze van hozzá..nyilván nincs egységes AC téma,mint Star Wars főcím meg ilyenek..
  • xido
    #521
    azért szép..olyan ordító textúra olvadások vannak..épp belemászott egy npc hasába...2014ben ekkora gépigény mellett..
  • xido
    #520
    oltják is a chaten :)
  • xido
    #519
    vagy tettek bele nehézségi fokozatot vagy a csávó ilyen ultra béna :)

    és nem játszott a 4el..csak úgy belemászik a sorozatba?
  • xido
    #518
    ezt a csávót most csak én nem értem?
    németül is látom,hogy meg kell ölni a célpontot,miért nem csinált air attackot a szuttyogás helyett?:)
  • xido
    #517
    igaz még csak ma kezdtek el szivárogni az anyagok,de remélem valaki elkezdi a china-t is nyomni..már ha az már elérhető a season pass tulajoknak és nem csak később jön :)
    arra kiváncsibb vagyok most :)
  • Gary
    #516
    Na, ja! :Đ
    Eh, főleg az irigység beszél belőlem, mert ő már játszik! :Đ
  • rage
    #515
    Elég nehézkesen játszik....:)
  • Gary
    #514
    Kicsit bosszantó, hogy nem nagyon vágja a Sainte Capelle-ben miért ereszkednek le a csillárok, ha elforgatja az Assassin jelet! :Đ
  • BoneDragon
    #512
    Hogy te mindenhol ott vagy és osztod az igét, hihetetlen, hogy nincs jobb dolgod. :D
  • djculture
    #511
    Nem nagy szám ez a játék
  • Shep
    #510
    Na de az átvezetőben meg mindenkinek agyvérzése van.
  • MerlinW
    #509
    PC-s shotok (1080p minden maxon)

  • twi452
    #508
    Érdekes amit én néztem ps4 lp-t az nem tűnt ilyen fakónak meg "műnek" mint ez a pc-s
    Az átvezetőnél előjönnek a színek aztán amikor visszavált fakó lesz minden..ez azért elég furcsa :D
  • Zozzancs
    #507
    Nem szoktam sűrűn virágboltozni, sőt mindent inkább megveszek, de ebből lehet, hogy egy "próba" kör lesz mielőtt megveszem
  • Shep
    #506
    Igen, és mennyire utálom már az ilyen felvezető részeket, mindig ugyanaz a bohóckodás megy.