2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Voltan
    #626
    Hát, ott volt az első rész. :D
  • xido
    #625
    vihetne már akár a jövőbe/jelenbe is..
    kicsit olyan érzésem van,mint a Terminátorokban..mindig elhintik a víziót,aztán nem kapunk belőle soha semmit :)
  • CalebJoe
    #624
    Nem is lenne rossz ha egyszer elkalauzolna minket egy arab földrészre egy arab karakterrel (Aladdin) a játék, semmi víz csak homok meg a tűző nap kis arab városokkal.
    Amúgy nálam a kalóz téma miatt a Black Flag a kedvenc.
  • rage
    #623
    Kipróbáltam, gondoltam, miért ne - kíváncsi voltam, mit csinál a játék a gépemen, ami amúgy jelentősen a minimum rendszerkövetelmény alatt van. Némi meglepetésre bőven játszható úgy, hogy minden low-on van, az enviromental meg high-on, s így voltaképp nem is néz ki rosszul. Most fejeztem be a Versailles-i emlékek küldetést.
  • Voltan
    #622
    " Kíváncsi lennék azért, hogy hány arab nyelvet beszélő ember vesz játékot."

    Viccelsz? Sokan. Szaudi arábia, Emirátusok, Tunézia, Marokkó stb. Nem csak írástudatlan kecskepásztorok és fanatikus dzsihádisták vannak azért :D
  • MerlinW
    #621
    "To help explain how much the new consoles were used, Amancio mentioned how, while previous Assassin’s Creed games featured 200 NPCs on-screen, Unity has up to 5,000 or more. In fact, one scene includes 10,000 NPCs, which Amancio says “aren’t just decorative – you can actually run up to them, interact with them. These are real AI NPCs.”

    Also for Unity, Ubisoft rewrote the lighting model, which brings a “completely new layer of realism” to Paris. Shader materials are now physically based, so they look “much more realistic” and not like “polygons with pictures on them. They look and react to light like real materials.”

    As you’re traveling through Paris, Amancio pointed out how there’s no loading and it’s “all seamless,” with one in every four buildings having decorated interiors.

    All in all, Amancio says, “We could not have made this game [for] previous-generation consoles.”


    10,000 aktív NPC a képernyőn azért nem gyenge:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.11. 23:28:34
  • Voltan
    #620
    Én is nagy AC fannak tartom magam, de kicsit megcsömörlöttem. Minden évben új nagy AC, és egyéb apróbb címek? Kicsit sok...
    Visszavehetnének csöppet.

    AC 1 - the saga begins, epic alapvetés
    AC 2 - Minden idők egyik legjobb folytatása, zseniális úgy, ahogy van
    AC Brotherhood - Még egy lapáttal rátesznek a kettőre, élveztem nagyon ezt is
    AC Revelations - Na, itt éreztem először azt, hogy "meh..." meg sem vettem, csak futottam vele egy kört
    AC 3 - Újítások, de valahogy nem az igazi, nem jött át az idő és a kor számomra - a CE szobor viszont gyönyörű.
    AC Black Flag - Kalózos powah kurvajó, tengeri csaták zseniálisak, de az úgymond AC része már eléggé uncsi kezd lenni
    AC Liberation - Ehhh.. Ez miért kellett
    Most meg a Unity, hát nem tudom, de én ezt a témát pihentetem egy darabig, nem érzem szükségét egy új résznek most. Jövőre meglesem, de per pill nagyon nem izgat.

    Szóval kicsit lassítani kéne a fejlesztőknek szerintem, mert nagyon a Call of Duty és egyéb éves EA unalmak sorsára juthat.

    Túl jó ez a koncepció ahhoz, hogy barátok köztté degradálják :S
  • JaSoN HuNTeR #619
    Az én gépemen szerintetek menne 30fpsel? 1080
  • Shep
    #618
    Öcsém ettől rosszat fogok álmodni.
  • MerlinW
    #617
    Úgy néz ki nem lesz.
  • JaSoN HuNTeR #616
    Lesz magyar nyelv?
  • CalebJoe
    #615
    Pedig elég simple game ez is mint az eddigi összes, és nem lenni hater.
  • MerlinW
    #614
  • xido
    #613
    szivatsz,hogy ez nem ps hanem tényleg benne van :D
  • CalebJoe
    #612
  • CalebJoe
    #611


    Mintha kb. a Ryse-ot látnám szép meg minden, de ennyi.
    A franchise lefelé tart annyi bőrt lehúztak már róla, hogy már lassan elkészül a legdrágább kabát belőle, oké amíg hozza a pénzt addig megéri nekik, de kezd már rohadt unalmas lenni ez a cím.
  • MerlinW
    #610
    Vegyél vissza kicsit, ok?
  • Voltan
    #609
    Nem értem, mi a baj, a franciák tényleg ilyen rondák :D
  • Voltan
    #608
    Az AA attól még tényleg totál felesleges benzinfaló. Sose használom,

    Sok játéknál a full ultra egy része teljesen lényegtelen apróság, semmi szükség rá, viszont zabálja az erőforrásokat.
    Igaz, nekem csak egy mezei négygigás 770-em van :P
  • MerlinW
    #607
    Támad a Mars! xD
  • Kandurex
    #606
    Vannak bugok :)

  • grebber
    #605
    Ez nem hülyeség, ezek tények hiszen a tulajok sírnak nem én.Én csak leírom ki mire számítson.
    De ahogy nézem a fogyatékos lelketeknek ez is baj.
  • BoneDragon
    #604
    Hallod, nagyon unalmas vagy. Ráadásul egész nap lököd a hülyeséget minden topicba... Jesszus.
  • grebber
    #603
    Az egy dolog ki mit hogy butít,de akkor nem kell belekötni a max grafikába hogy elég szépen behúzza a legjobb gépeket is.
    A 970 az éppenhogy elég kategória kb. Bár ez majd driverrel meg patchel változhat jó irányba.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.11. 22:33:59
  • ggbuffon
    #602
    AA-nak én se igazán látom értelmét, szerintem még sose kapcsoltam be, vagy kapásból kiveszem a francba
  • MerlinW
    #601
    Soha sem használtam AA-t. A világ legfeleslegesebb és legerőforrásigényesebb dolga. 1080p és afelett meg főleg. Különben sem volt 100K a kártyám [nyelvnyújtás]. Én a belső értékek híve vagyok, szarok a külsőségekre (játékok terén legalábbis :)).
  • Kandurex
    #600
    1080p felett nem sokat ad az élményhez...
  • grebber
    #599
    Büszke lehetsz magadra hogy egy 100+ K-s VGA-val aa nélkül játszol Merlifaszság. :)
  • MerlinW
    #598
    AA nélkül fut is vele a játék 60+-al. Csak a szokásos grebberhülyeség:)
  • xido
    #597
    na..visszatért az orvosság...nem magától gyógyul...dícséretes
  • Krisztiam #596
    Te most viccelsz? :D a 970 majdnem egy csúcskártya :D
  • Skyvolker10
    #595
    Vissza olvasgattam és olyan 20 óra környékén volt szó a warez verzióról nem sok de volt
  • Empty
    #594
    Förtelem az FPS értékek!
  • MerlinW
    #593
    Senki sem beszél tört verzióról. A tengerentúlon már megjelent.
  • Myselor
    #592
    már megjelent a játék ha nem itthon veszed hanem külföldi oldalról vagy store akkor már játszhatsz vele,te mi a faszról beszélsz már bocsánat :)
  • Skyvolker10
    #591
    Tök jó, hogy egy olyan játék tört verziójáról beszéltek ami még meg se jelent Európában. :D És utána csodálkoznak az emberek, hogy miért nincs magyar felirat. Az mondjuk egy más kérdés, hogy miért van arab felirat. Kíváncsi lennék azért, hogy hány arab nyelvet beszélő ember vesz játékot.
  • grebber
    #590
    Basszus nem hiszem el,hogy ez az uplay nem fejlődött évek óta. Még mindig nem mutatja a pre orderben vett cuccokat
  • AntiHero
    #589
    Egy kis időzavar 2 percben :D

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.11. 22:15:13
  • BoneDragon
    #588
    Ügyi vagy.
  • Empty
    #587
    Megy már PC-s virágbolti bizony nekem elhiheti a kételkedik benne!