2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • BoneDragon
    #666
    Írásjelek? 2x olvastam át, mire felfogtam. :/
  • DantesHUN
    #665
    Milyen géped van?
  • Zegi Norbi HUN
    #664
    Ez a next-gen... a tetejébe persze még optimalizálatlan is :P
  • Myselor
    #663
    kipróbáltam a játékot,hát mit is mondhatnék xd egyáltalán nem optimizáltak ezek semmit :) játszhatatlan annyira hogy még a szaggatásnál is durvább a játék nálam oké szar gépem van de eddig minden játszható volt medium lowon de ez mindenből a legkisebb beállításon is ugyanaz mintha full highre rakok mindent.beletudok ugrani a falba is és beragadok mert nemtud normálisan reagálni.hát ez egy kurva nagy csalódás nekem.a black flag nagyon szépen futott ez meg sehogy,oké no comment :|
  • rage
    #662
    Ezek szerint nem is olyan rossz a gépem :)
  • grebber
    #661
    Digitális világban élünk és több fogy digitálisan ezért adhatják drágábban,mert úgyis megveszi akinek kell.
  • istvan.palotai
    #660
    nem értem amúgy uplayen 60 euró ami 18k forint 576 áruházban meg 12k forint WTF ?
  • grebber
    #659
    Mivel minden platformon ez van nem csak pc-n így kb az UBI most ilyen BF4 szintű mindent leszarok csak hogy kijavitsuk az ACU-t szintű hadjáratba kezd.

    Biztos,hogy érkeznek majd patchek.(Mindeközben a Rogue-val semmi gond)
  • Zegi Norbi HUN
    #658
    Az úgy nagyon szép :/ Szóval egy gtx 980-nal, ami kb 15%-kal erősebb a 970-nél, TALÁN meglehet a 60 fps, mindent fullra húzva :O Azt hittem, ez a Boston-ra hajazó eset többet nem lesz, ezeket szerint megint odatették magukat :P
  • istvan.palotai
    #657
    Teljesen igazad van, de például számomra degradáló, élmény romboló, ha full lowon kell játszak egy olyan játékot aminek a grafikája olyan maxon hogy majdnem rá élvezel, ezzel párhuzamosan az is totál élmény romboló számomra, ha egy játékot full high on de 15-25 fps el tudok játszani , amikor annak a normális az 30 felett kezdődik . Sztem sok ember így van ezzel, hogy ha már játszik az legyen pörgős fasza szép és a játék amilyen játékélményt és PERFEKT látványvilágot akar átadni azt át is tudja adni! Ez a legfontosabb szerintem :) én egy
    i7-3770k
    16gb 2133Mhz
    gtx 780 2gb gddr5
    gépet kellett eladjak...
    most vettem egy i7 4510u - geforce 840m 2gb és 8 gb 1600Mhz es notit .... kíváncsi leszek félek is megvenni egyből a gémet , nehogy az legyen hogy megvettem , de minek ... főleg egy ilyen típusú játéknál , szerintem iszonyat fontos az hogy legalább egy medium high , on elmenjen közel 50 fps el ... hiszen a játékban 40-50% ban csak a grafikára gyúrtak, már ha most van egy ember aki megveszik szar hardware alá épp hogy lowon 25 fps el menjen az tökéletes példája az ablakon kidobott pénznek. Szóval Tényleg akinek nincs benne az (ajánlott gépigény kategóriában) a gépe ... annak ablakon kidobott pénz. (Szerintem)
    Utoljára szerkesztette: istvan.palotai, 2014.11.12. 09:27:59
  • Empty
    #656
    Ja töltés közben volt 1012 nekem is! XD
  • istvan.palotai
    #655
    Sziasztok én is megveszem szerintem. Kellene nekem 3 ember facebook elérhetősége akikkel a brotherhood co-opokat tudnánk toszni ts3 skype on és go!
    Facebook elérhetőségem: https://www.facebook.com/istvanpalotai91
    Utoljára szerkesztette: istvan.palotai, 2014.11.12. 09:17:16
  • grebber
    #654
    "Ha meg egy HD5850-n is elfut?ÉS ezzel szemben mindenhol csak szidják akik már kipróbálták."

    Aki tudja ,hogy (elnézést nem lenézve senki gépét) szar fos csira a gépe és az is meglepi már hogy elindul az NEM SZIDJA.

    Itt azok sírnak többségben akiknek "csúcs" gépük van hogy kiadtak 1xx ezret VGA-ra és nem hogy maxon de butítva is komoly lassulások vannak még full lowon is ahogy olvasható.(Megjegyzem nyilván joggal)

    Nekem ha megvan a 16-18 fps átlag már örülök a Ryse-ot is végig tudtam úgy játszani.
  • Gary
    #653
    Háát, leszedtem én is...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igaz, csak ma reggel próbáltam ki és kevés volt az idő, de minden ultrán, majd AA és Vsync kikapcsolása után az első pályán (a kapu fölhúzásáig), 80 fps körül mozgott. Megmásztam a tetőt is. Nem sok karakter volt a pályán, fény alig... sz'al, kíváncsi vagyok mekkorát esik a napsütötte Párizs tömeggel elárasztott utcáin!
    Ja, töltés közben (a két pilickánál) volt 800 fps is! :Đ
    (i7-4770k, 8GB, 780TI)
  • Shep
    #652
    Felbontás?
  • DantesHUN
    #651
    A főhős inkább Enzio-ra hasonlít? Ez csak jó.
    Belenéztem egy videóba, csak éppen beletekertem, minek spoiler-ezzek magamnak, ez alapján Párizs elég nagy, és sok minden van a térképen, gondolom lesz bőven mit csinálni.
    Ha meg egy HD5850-n is elfut?
    ÉS ezzel szemben mindenhol csak szidják akik már kipróbálták. Nem igazán értem, mert a fentiek alapján, épp hogy jónak tűnik.
    Bár ha bug-os, azt talán van rá esély, hogy javítják.
    De majd ha meglesz kiderül persze.
  • grebber
    #650
    Igen holnap lesz elérhető.

    Uplay-en belül a bolt elég jó rámegyek a boltra és bedobja a steam-et :D (Meglepődtem,hogy nem a saját boltjukat dobja be)
  • BoneDragon
    #649
    Jó, hogy nem rendeltem elő. Majd karácsonykor behúzom picit akciózva, addigra talán gatyába rázzák.
  • Metontour
    #648
    Én az uborka sjopból vettem és nekem azt írja hogy holnap jelenik meg.
  • CroftManor
    #647
    Ha veszek egy külső HDD-t, arra tudom telepíteni a játékot? Nincs hely a vinyómon.
  • mike01010101
    #646
    Elég jól összefoglaltad, én is így éreztem, kivéve, hogy az első részt a második rész tette érdekessé számomra. Magában az kevés volt, még ha technikailag-grafikailag jócskán meghaladta a korát.
  • lwb
    #645
    Azok review copyk. A nézett yt-erek pont úgy megkapják megjelenés előtt, mint a nagy újságok. Egy pewdiepie-t pl többen néznek, mint ahányan gamespotot olvasnak. (ami mindkét irányban szomorú)
  • Zozzancs
    #644
    ez elég vicces nekem r9 270-el fps esések vannak minden beállításon : ) vicc az egész
  • Kandurex
    #643
    Van, sőt, cigány is, csak úgy távesz baktálózik a főszereplő!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.12. 08:10:38
  • Austin Bailey
    #642
    végülis van benne magyar nyelv?
  • xido
    #641
    egyetértek,ha ilyen low grafika mellett az élmény elfogadható tartalmilag,akkor semmit nem fogok panaszkodni..
  • MerlinW
    #640
    Jól néz ez ki low-on is.
  • rage
    #639


    Így néz ki nálam az 1 gigás(!) HD5850-en, low részletességen
    22-25 fps-sel megy, ami az imént írtakhoz képest, meg ahhoz képest, hogy elvileg nem is kéne mennie rajta, egész jó.
    Itt már csak az a kérdés, ha nálam egész jól megy,. akkor brutál gépeken miért van vele gond?
  • MerlinW
    #638
    Polygon (6.5/10)
    “The ingredients are all here for a spectacular new standard for the series on Sony and Microsoft's MSFT -0.02% new machines. But in the quest to build something that looked and sounded “next generation,” Ubisoft Montreal failed to fix the problems that have accumulated over so many annual release. Combined with an uninspiring story, and a long list of considerable technical problems, Unity falls short of the fresh start Assassin’s Creed needs.”

    Joystiq (2.5/5)
    “It’s curious that the assassination missions – something fairly pivotal to a game called “Assassin’s Creed” – and co-op missions – a new feature introduced in Unity – stand head and shoulders above the rest of the game’s content. They feel cared for and well-constructed, whereas the rest feels as though it were yanked out of the oven far too soon. It accomplishes what it sets out to do, but a smattering of ugliness surrounds that accomplishment.”

    Eurogamer (7/10)
    “As the seventh major instalment in the series, though, not to mention the first designed for new console hardware, Assassin’s Creed Unity feels like a missed opportunity. Going back to basics at this point may have resulted in a less substantial game than recent years have led us to expect, but it might have delivered a more satisfying one.”
  • MerlinW
    #637
    Elvileg. Nekem is pénteken hozza a futár.
  • renato999
    #636
    A cdgalaxisban csak péntektől vehető át ? Mert azt írja megérkezett kapható szállítással csütörtökre, de írja azt is hogy péntek nyitástól.
  • MerlinW
    #635
    Ha más nem, vettem 11 ezerért egy pakli kártyát és egy pólót
  • Zozzancs
    #634
    Szerk: vannak azért pozitív értékelések, kicsit drámai voltam, de ez kabaré
  • Zozzancs
    #633
    ÚR ISTEN, steamen szinte csak negatív értékeléseket kap, brutál gépekkel gond van, egy darab pozitív értékelést nem találok :D

    Running an i7 2600K with 16g of DDR3 and 2x 290x's. The game can get up to 40 frames per second on low. This is absolutely unacceptable. This has to be the laziest release from Ubisoft yet. How much worse can they get?

    ismétlem a lényeget: ON LOW

    szerintetek ez mi? xD

    The game is just not worth playing for now. Even with my GTX 680, i7 3770 and 16gb of RAM I am barely able to run the game without it being a glitchy mess (EVEN ON THE LOWEST SETTINGS)!!
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2014.11.12. 00:43:29
  • MerlinW
    #632
    Nem tartom valószínűnek. PlayOn nem csinálja (nem érdeke titokban tartani, sőt), más meg nem csinálhatja jogi okokból.
  • MerlinW
    #631
    200+ millióan lakják az arab országokat (csak egyiptomban él 90 millió ember), szóval elegen:)
  • JaSoN HuNTeR #630
    Valahol azt olvastam hogy patchel fog érkezni a magyar nyelv?! Ez mennyire valós hír?
  • Shep
    #629
    Nem lesz warez, mert a Denuvo megöli.
  • CalebJoe
    #628
    Annyira azért nem volt olyan szerintem, ja meg 7 éve volt nem emlékszem igazán.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2014.11.11. 23:59:52
  • CalebJoe
    #627
    Azért durván kapja a negatívot a Steam-en, főleg akiknek bőven megvan a gépe pl. I7-es + drága kártyás emberek.
    Valahogy mintha megint eljönne az optimalizálatlan játékok korszaka mint régebben ez pedig nagyon nem jó, senki nem akar évek múlva játszani az aktuális új játékkal hanem azonnal ha már megvette drága pénzért, ez nem a Crysis betegsége legalábbis remélem mert akkor sokan átállnak majd a konzolra vagy a warezra.