2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Keveqiah
    #706
    Fut ez simán
  • nyirog
    #705
    igen tudom, burkoltan erre céloztam csak nem akartam szó szerint pofátlanul beírni ide a topikba; persze ettől még adott a kérdésem h esetleg valakinek lenne e proli utáni közvetlen mentése (?)
  • DantesHUN
    #704
    Aha. Hát meg is vehetnéd...szerintem. Na mindegy hagyjuk, fölösleges magyaráznom, hogy miért érdemes megvenni, azt gondolom.

    Inkább más:
    Amúgy hogy fut, és milyen gépen? Úgy mindenki a gépigényen pörög.

  • kutyakiki81
    #703
    Ha megveszem a Unity-s Xbox One csomagot, akkor már tudom indítani a játékot, vagy várnom kell péntekig?
  • Shep
    #702
    Mert szar a crack, azért nem ment.
  • nyirog
    #701
    Szerintem olyan marha sok oka nem lehet ha már tudok vele játszani a hivatalos magyarországi megjelenés előtt (jó indulatú irónia :) ), olvastam h másoknak is volt ilyen, gondolom mielőtt tegnap játszottam vele nem néztem szét eléggé
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2014.11.12. 16:20:22
  • Shep
    #700
    Pedig az a stuff jobbnak tűnt a videok alapján, mint a fő játék :)
  • MerlinW
    #699
    Akkor csinálj offtopikot.
  • MerlinW
    #698
    A china szál csak egy "2D-s" plaformjáték lesz, tehát valószínű, hogy különálló lesz. Nem tudom mikor jön, de most szerintem fontosabb dolguk is van annál:)
  • DantesHUN
    #697
    Hogy tud már is elveszni a mentés?
  • nyirog
    #696
    off topicot nem találtam... így itt kérdezem
  • nyirog
    #695
    Sziasztok, elvesztek a mentéseim, nincsen meg valakinek konkrétan azután a küldetés után egy mentés mikor már arno-t beavatták assassiná? rohadtul nincs kedvem végig csinálni a prológust....
  • Shep
    #694
    Géped?
  • MrHyde
    #693
    Nemtom én Watch Dogs-al még simán eljátszogattam pedig ott is 6 GB volt min követelménynek megadva, CoD Advanced Warfarevel is elvoltam habár néha igencsak beakadt, szóval ezzel is teszek egy próbát de nagy reményeket nem fűzök hozzá :D
  • xido
    #692
    sokadjára kérdezem..a china mellékszál későbbi megjelenés vagy aki season pass-os,az már megkaphatta?
    és vajon standalone mint a freedom cry?
  • MerlinW
    #691
    Nem javasolt:)
  • Myselor
    #690
    nincs xd
  • Rony94
    #689
    Van ehhez magyar felirat?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Muszáj volt nekem is megkérdezni!
  • Myselor
    #688
    nekem játszhatatlan,nem reagál a játék beragadok a texturába beleesek,akadozik és játszhatatlan :)
  • MrHyde
    #687
    akkor én Intel core i3-as procival és 4 GB rammal meg se próbáljam elindítani ugye?
  • MerlinW
    #686
    Tudod, csak lassú lesz. Kivéve, ha e-SATA csatival használod.
  • MerlinW
    #685
    Embargó volt, nem volt review megjelenés előtt. Ezért nincs review a Rogue-ról sem.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.12. 14:34:54
  • istvan.palotai
    #684
    Nvidia<3uborkasoft
  • Zozzancs
    #683
    most találtam valakit aki ugyan olyan konfiggal mint ami neked van lowon kell hogy játszon mert ott stabil az fps és magasabb beállításon játszhatatlan..
  • AnuluWork #682
    Azért nyugodt leszek. :) Meg leszarom.

    Szerk.

    Végigéltem már a siránkozástdömpinget a Rome TW megjelenésekor, hogy ilyen meg olyan top gépen nem fut jól, aztán megjelent, megvettem, és ezen a konfigon nálam zéró probléma volt, pedig felsoroltak hasonlókat.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.11.12. 14:00:19
  • istvan.palotai
    #681
    egy szintű nyugodtságot adtál nekem notim van most csak jelenleg, i7 8gb ram Geforce 840m el remélem akkor nem fogok azon tömegbe tartozni, akiknek szarul megy , mert nagyon szeretném munkahelyen is toszni ^^
  • Zozzancs
    #680
    ne legyél nyugodt, steam tele van posztolva kb ilyen configgal mint ami neked van és játszhatatlan néhány embernek :D az nvidiások többségének is ugyan olyan fosul fut...
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2014.11.12. 13:44:28
  • AnuluWork #679
    Megnyugtattál. Meg is lepődtem volna, hogy 3770kn, 16 GBval, egy 780ti 3gbn akadna, miután a WD ssel fullosan hasított (UBI az is), de azért köszi. :D
  • DantesHUN
    #678
    Aha, Radeon kártyákon szar mi?

    https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2396406715&feature=iv&src_vid=Q5MQmDdZctQ&v=71YUESwQkVw

    HD5770 VGA-val is elfut.
  • AnuluWork #677
    Ne viccelj. Akinek ez a baja, vesz egy ps4et és kész. :)
  • istvan.palotai
    #676
    ja és még annyi ... ahogy néztem msot a 780 Ti nál esküszöm minnél fentebb tornázod az élsimítást annál jobban komálja ^^ vicc xdxd pedig ez baszottul fordítva szokott lenni :D mondjuk itt is legalább ha az árnyékot lejebb veszed high low között 25-30 fps van :D
  • Zozzancs
    #675
    atya isten... nem is baj, hogy kapja a negatívot a játék a steamen meg mindenhol, remélem észreveszik magukat a cégnél, hogy ezt nem így kellene,
  • istvan.palotai
    #674
    igen akinek amd gépe van az leszívhatja magát (hivatalosan kimondták hogy a unity nvidiára lett optimalizálva ! (nvidia hivatalos driver csomagot adott ki a játékra ... ) = radeonosok maradjanak a quake 4 nél :D kb ... üzlet csak... nvidia eladásokat fel kellett dobni .. ennyi és én is megveszem emrt a grafikája olyan hogy BESÍRSZ ! :D
  • Zozzancs
    #673
    ne basszál fel idegileg léci, tehát kb azt mondod, hogy akinek amd gépe van az NE vegyen unity-t? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD úr isten, talán a UBI-nál nem csak az nvidiával rendelkező vásárlókra kéne figyelni nem? hiszen az amd alkatrészekkel rendelkező vevő is kiadja a pénzt erre a fos hulladék szarra amit itt produkáltak, SZÉGYEN szégyen ez az egész szar, hogy 10 ezret a standardért vagy 30at elkérnek egy collektorért és ülnek a gép előtt magukba azt mondogatva, hogy ááá ugyan már vagy elfut vagy nem, de legalább az NVIDIásoknak mennifog.. és ott röhögnek, hát mi a szart csinálnak ezek teszt időszak alatt?? verik egymásnak? ez munka?? ?? hát ez olyan bazdki mintha odaszarnál a küszöbre és raknál rá egy masnit...

    nyomorult idióták, komolyan a UBI egyre unszimpatikusabb, már előre félek a Far Cry 4 től
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2014.11.12. 13:26:00
  • istvan.palotai
    #672
    Egy remek üzlet ez az Nvidiának gondoljatok csak bele a radeon-t használók legalább 5% át most át térítik az Nvidia-hoz
    Nvidia:
    -hm... nem fogynak a high end kártyáink
    - mit tegyünk ?
    ubisoft:
    na jóóó segítünk nektek :
    next gen gém ami csak nvidia gtx 680 + al megy radeonra meg nem lesz optimalizálva így aki ezzel akar játszani Nvidiát vesz érdekel ?
    Nvidia:
    - mennyit kérsz ?
    ubisoft :
    -5million $
    nvidia:
    ezzel az assassin's creed unity nvidia csalogatóval keresünk 25millát + j pár radeonost átcsalogatunk az Nvidiához:
    Ubisoft+Nvidia-> FUCK U AMD
    kb így nézhetett ki a megbeszélés :D
    ja és hogy ezt mi árulja el ? mondjuk az hogy külön driver csomagot adtak ki a megjelenés előtt egy nappal ami a GTX kártyákat külön kiélezi az előre megbeszélt gyengeségek kiküszöbölésére, erre azért nem képesek a radeon kártyák , mivel nekik nem lett és nem is lesz megmondva, hogy hé figyeljetek így kell optimalizálni a hardware-t hogy menjen a játék ... stb...

    Utoljára szerkesztette: istvan.palotai, 2014.11.12. 13:24:24
  • istvan.palotai
    #671
    megírták amd proci fos radeon kártyák szarok ... ennyi :D megnézettem i7 3770/3770k/4770 /4770k gtx /680 és 780 TI közötti vidikarik ... v sync fix 60 fps full highon semmi bug akadás nincs(legujabb 344,65 ös nvidia driver (kifejezetten unity next gen grafikára beállítva (alapjáraton mentett profil a vidikari optimalizációhoz) erre a konfigra tervezték a motort ezen megy így 1080p ben kész vége nincs miről beszélni akinek ettől totál eltérő gépe van az zsákbamacskát vesz! van reménye esetleg patchre optimalizáció véget tettünk a gépbe r9 290 et is 3gv vram ... fps droppos volt bár nem annyira 80-40 között volt vsyn nélkül. azzal peddig fix 60 és 45 között nvidia az nvidia erre ennyit tudok mondani
    Utoljára szerkesztette: istvan.palotai, 2014.11.12. 13:10:24
  • Zozzancs
    #670
    nálam is az :/ , esik az fps szinte minden beállításon, legyen az ultra high vagy low... elég idegesítő
  • rage
    #669
    Én a legújabb béta drivert használom, nem tudom, nálad melyik van fent.
  • Zozzancs
    #668
    8gb ram r9 270 és 4 magos amd játszhatatlan :), fps droppok lagg fagyás , bugok
  • DantesHUN
    #667
    https://www.youtube.com/watch?v=FqR9l0Rhkds

    Itt van pl: ez a videó. Kicsit jobb gép mint az enyém, elvileg full HD, high beállítások, és hát szerintem néha kicsit beakad, így youtube-on keresztül, ahogy néztem. Ha a fenti videó valós, akkor még se lehet olyan nagy gond vele. Nagyon kíváncsi leszek, de őszintén szólva, én bizakodok.