2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • HeadHunter86
    #746
    1920*208-ban, High-on, FXAA-val, low shadow-val, SSAO-val. Városban 32-37FPS a konfigommal.
    Amint átvezető jön beesik 12-24FPS-re. De ahogy észrevettem a sok haj az oka. Amint valami hajasbaba jön be beesik az FPS mint állat. Mint anno a Tomb Raider-nél.
    Mellesleg a karakterek mesterien vannak kidolgozva. Arno mimikáját figyeltem és nagyon durva.
    Viszont az átvezetők még így mennek nagyon gáz.
    Az biztos, hogy előző részhez sokat fejlődött a grafika, de az is biztos, hogy a gépigény is jócskán megnőtt. Ez a sok Nvidiás effektek meg kb ki se lehet kapcsolni.
  • Keveqiah
    #745
    :)
  • Myselor
    #744
    olyan géppel vicces is lenne ha nem menne jól xd
  • McKalton
    #743
    Én a www.getgamesgo.com-ról rendeltem elő a Gold változatot, ma délután már meg is kaptam a kódot uplay-re. Beaktiváltam és ki is próbáltam a gémet.
    41gb-ot szedett le. El is kezdtem játszani a prológust Nvidia optimális beállításai mellett az én konfigomon reccenés mentesen fut. 39- 50 fps között változik. Grafikailag nagyon szép.
    (core i7, 16gb ram, ssd, gtx 780 ti)
  • Petya2019
    #742
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Achilles azért sántít mert Haytham lábon lövi
  • Petya2019
    #741
    itt a kapcsolat a Rogue és az Unity között
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shay öli meg Arno apját
  • Meridius
    #740
    "de valószínű várni kell pár patch-re"

    én még mindig várom a Boston patchet =D
  • Zozzancs
    #739
    ÉRTHETŐ? ezen most jót nevettem
  • MerlinW
    #738
    Mégis milyen 4 magos AMD? Mert nem mindegy, hogy Athlon, Phenom vagy Bulldozer. Az első kettő esetén érthető lenne a dolog.
  • Zozzancs
    #737
    Rohadt érdekes... r9 270 2gb , 8gb ram és 4 magos amd highon vagy lowon fps dropp fps esés... idegesítő, elveszi a kedvemet:D, ez mi?,
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2014.11.12. 18:40:35
  • Shep
    #736
    ÚÚÚ akkor nálam hasítani fog. (hiszem ha látom) Mondjuk 720p-ben eléggé prev gen érzés a dolog szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.12. 18:38:47
  • MerlinW
    #735
    Tehát régebbi vasakon (3-5 éves tech - gyengébbek kedvéért az nem számít, ha tegnap vett valaki 5 éves tech-et), 720p-ben kellemesen játszható. 1080p-vel a 2012 utáni vasakon érdemes próbálkozni.
  • Shep
    #734
    Mondom ,hogy igazad van, lépjél már túl rajta!
  • MerlinW
    #733
    Középkategóriás Ivy proci + GTX660 + HIGH


    i5 750 + R7 250X MEDIUM


    i5 4460 + HD 5770 MEDIUM

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.12. 18:29:38
  • Empty
    #732
    Látom megy a harc. Nos saját gépen így megy 8 Gb RAM 3770K alapon és R9 290X Lighningon. Videoknál beesik 17-19-re is. Játék közben 27-es beesést is tapasztaltam. A legtöbb esetben 32-től ugrál fölfelé mondjuk durván 50-ig. AA Vsync meg más off. 1920X1080 72Hz Texture medium. Nagyjából ez van nálam.

  • drop
    #731
    köszi akkor megnézem majd
  • Gombocka
    #730
    Kicsit többre ha low grafikai beállítással játszol, a teszt VHQ(very high quality) beállítással készült, de valószínű várni kell pár patch-re meg driver-re mire játszható lesz normálisan.
  • DantesHUN
    #729
    Tippre úgy hat óra még.
  • drop
    #728
    nem tudjátok mikortól lehet tölteni uplayröl?
  • DantesHUN
    #727
    Sehogy. Mivel nálunk még jelent meg, honnan a bánatból tudjam hogy futna nálam? Majd a kristálygömbömben megnézem.

    Amúgy te nem érted a lényeget: ha van akinek mégis normálisan fut, azzal mi van? Mi szerencsés, meg áldotta a jó tündér? Valami varázslat van a dologban? Vagy szerinted eldönti a program, hogy na most X embernek jól futok Y-nak meg nem?

    Vagy esetleg amit már mondtam: lehet, hogy a fps problémákat, a futás problémákat, talán némi patch-el majd javítani fogják, hogy állítólag konzolon( igen , állítólag mivel nincs konzolom, nem tudom megerősíteni) már jobb lett.

    És legfőbb képpen: ,mi lenne ha a saját tapasztalat alapján mondaná mindenki ,hogy hogyan fut, nem pedig grafikonok alapján? Ez olyan ördögtől való gondolat?
  • Gombocka
    #726
    Radeon 5850-en ment neki 22-25 fps, low beállításon. Az 5850 kábé R7 260X szint, kicsit lassabb nála, a gamegpu-s teszt meg very high quality-s beállítással lett futtatva ahol 15-17 fps-t kapott a 260X, szóval a 22-25fps 5850-en low beállításon reális.
  • ratgab
    #725
    úgy látom 17-19 fps-re számíthatok...úgy, hogy nincs 32 gb ramom és I7-em sem, jah és ssd se...szánalom.
  • Shep
    #724
    Az a baj ,hogy nem érted a lényeget de mindegy. 1-2 embernek véletlenül jól fut az szerinted mit jelent, tudom mindenki hazudik aki szerint nem. Egy dologra lennék kíváncsi neked, hogy fut?
  • DantesHUN
    #723
    Nem. Mindenki más kamuzik. Az összes videó mind kamu. Meg aki beírta hogy fut neki, az is kamu. Értem én.
  • Shep
    #722
    Ok, akkor tehát kamu a grafikon, túl van tárgyalva.
  • Empty
    #721
    Van olyan fix már ami ment! Nekem legalább is működik!
  • DantesHUN
    #720
    Ha felmész a youtube-ra láthatsz, nem egy és nem két PC-s videót, mellette hogy milyen konfigon, és jóval gyengébb gépeken is normálisan ment. Na, ez hogy lehet? Biztos manipulált videók? Ha vissza nézel, reggel ide is írt valaki, hogy a igen gyengének számító Radeon VGA-val is ment. Na? Ilyenkor mi van? Ezt mivel magyarázod?

    És esetleg lehet talán érdemes lenne patch-re várni, mert állítólag a konzolos fps problémán is javított a patch.
  • kishubi
    #719
    sziasztok, a jelenlegi helyzet úgy néz ki hogy lehet vele játszani, csak nem ment??? most láttam hogy kint van egy skidrowos crack lehet érdemes lenne megpróbálni azzal.....
  • Shep
    #718
    Mert nem a játék fut szarul, hanem a teszt manipulált? Logikus.
  • DantesHUN
    #717
    Igen persze. 1000 dolláros processzor+ egy jobb VGA és 30 FPS-t se szenved össze. Nem tudom ezeket komolyan venni.
  • grebber
    #716
    Sajnos nvidiákon is vannak komoly fps droppok...
    Szóval ha az ubisoft nem kezd most egy EA /BF4 szerű akcióba akkor a már eddig is sokat megtépázott renomé a legalja szintre süllyed.
  • Rony94
    #715
    Nekem akkor elvileg meg lenne a 30 fps, juhhé! (nem)

    Oké, nekem nyilván nem i7-es procim van, plusz 32 giga RAM-om sincsen, így tehát kapásból van mínusz 5-7 fps.
  • Zozzancs
    #714
    r9 270-em van, na ne csináljuk már, hogy nem tudok elérni minimum 30 fps-t... :D ezért ez elég röhej
  • AnuluWork #713
    65 az nekem tökéletesen ok.
  • MerlinW
    #712
    Konzolon már játszhatsz, igen.
  • Shep
    #711
    Hát ez akárhogy is nézzük komolytalan, mármint a teljesítmény.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.12. 17:18:53
  • xido
    #710
    32g ddr4 ram..anyukájuk picsája :)
  • BoneDragon
    #709
    Szegény 760 kártyám el fog vérezni...
  • Gombocka
    #708


    AMD videokártyával katasztrofális a teljesítmény, mondjuk NVIDIA-n is csúcskártya kell hozzá, hogy normálisan fusson.
  • MrHyde
    #707
    partyhangulatban van a mammer rendesen :D