2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • CalebJoe
    #788
    Bár érdekel a játék de ha szarul fog menni hagyom amíg nem jön egy patch, úgy is ott lesz Far Cry 4 és Dragon Age: Inquisition, hála az égnek legalább lesz mit tolni télen vagy 2 hétig.
  • MerlinW
    #787
    Át lehet fáradni a "leáldozott" vagy valamelyik VGA topikba ezekkel. Nem elég hogy hülyeségeket beszélsz, még offtopik is.
  • Shep
    #786
    Na igen, remélem a FC4-et nem szarják így el!
  • grebber
    #785
    UBI helyébe zárnám be ezt a részlegek és elküldenék mindenkit az anyjába.
    Lehet lefizette őket az EA pár millával csináljanak ilyen szart és vegyék át végre az év leggázabb kiadója címe díjat tőlük.

    Sajnos ilyenkor nagyon látszik mennyit jelent a PÉNZ ,mert nem a kiadó döntése volt hogy így jelent meg a game. Muszáj volt kiadniuk :(
    Ilyenkor de kettéba**nám baltával az összes nagykutya fejét aki sürgeti a kiadást.
  • Shep
    #784
    Örülünk neki ,hogy neked ps4-en jól fut de a többség itt pc-ről beszél szóval ...
  • Shep
    #783
    Igen, nem is foglalkoztam velük egyik részben sem :D Szarok a farmra ... :D
  • MerlinW
    #782
    AC2-ben Monteriggioni-t kellett újjáépíteni pénzből, AC:B, ACR-ben a boltokat, AC3/4-ben a hajót kellett fejleszteni. Továbbá mindegyikben lehetett venni ruhákat, fegyvereket, kiegészítőket, töltényeket, stb. AC3/AC4/Liberation-ben meg van ugye kereskedelem is.
  • AntiHero
    #781
    Ez a szarul fut dolog unalmas már. Egyáltalán nem zavaró. Egy küldetést nem rontottam el, mert szaggatott volna. Csak városban vehető észre PS4-en legalább is. Bugok vannak. Átesnek az őrök az ajtón, nagy dolog.

    De ehez képest az AC1 után ez az első AC amit tényleg élvezek. Vannak vele gondok, de tartalmilag rendbe van a játék nagyon.
  • Shep
    #780
    Amúgy azt sem tudom hova tenni, hogy a legelején a nyomj meg egy gombot a folytatáshoz képnél is miért van csak 9 fps. A sok kis hülye kockára tippelek a háttérben ahogy mozognak és akkor az is a fizikai motorral kapcsolatos dolgot igazolná. Hogy őszinte legyek azt meg végképp nem értem ,hogy a tesztelés során nem tűnt, fel, hogy rohadt szarul fut minden platformon, meg még erős gépen is határesetes a dolog?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.12. 23:30:52
  • Shep
    #779
    Nyilván, ezért van Unityhez külön NV driver, meg ezért pakolnak folyamatosan új dolgokat a drivereikbe, mert leszarják. Értem én. Konzolokban meg amúgy is ATI van, de ott is biztos az NV a hibás, mert szarul fut. Ráadásul ezt a problémát ami a játéknál van, nem lehet driverrel orvosolni.
  • grebber
    #778
    Szerintem ez már elég rég köztudott. Ami konzolon van nem mindig lehet a pc "gyengesége" miatt 1az1-be áthozni pc-re ezért hozta létre az nv a gameworks faszságát hogy xy effektek a saját szarjaival helyettesítsen.

    AMD-seket nem féltem AMD fogja magát és kiad majd fasza drivert ,mert őket érdeklik a játékosok. A Tress FX-et is az AMD gyorsította meg az NV-nek mert visszafejtette az nv cumot mert ő leszarja a játékosokat kb.
  • Shep
    #777
    Viszont az egészben az a rossz ,hogy maga a játék meg tetszik, mert ha nem tetszene kit érdekelne ,hogy ilyen hulladék az optimalizáció, meg bugos.
  • Shep
    #775
    Ja és egyébként tele van hibákkal, madár pózban álló, vagy egy irányba csúszó karakterek, egymásba sodródások, ilyen olyan textúra hibák. Attól tartok ezek nagy része PC-n le lesz szarva.
  • Shep
    #774
    Szerintem az egész alacsony fps és az óriási gépigény egyetlen oka a fizika, a lengedező ruhák, a haj stb. Ha azt ki lehetne kapcsolni szerintem suhanna a játék szinte minden gépen, nem is értem miért nem tették be ennek a lehetőségét legalább PC-n.
  • grebber
    #773
    Életbe nem volt AC-ben ilyen mert értelmes sincs mivel nehézség nincs ,max dísznek vannak akkor ezek.
  • AntiHero
    #772
    Van fejlődés, fegyverek is eltérő statokkal bírnak. Ruhák is. + ruháknál a kinézet is számít sokaknak.
  • Myselor
    #771
    ruhák miatt kellhet ebben a pénz azthiszem :D
  • grebber
    #770
    Ő és egy AC-ben kellett eddig bármire is pénzt költeni?

    Merthogy fejlődés nincs, nehézség nincs, a fegyverek feleslesek, alap hidden blade-el végigvihet (Ha a multi miatt akkor ne is válaszolj az nem érdekel)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.12. 22:53:14
  • Myselor
    #769
    nem bug,alapból farmolhatóak ezek a küldetések gear és minden más miatt én úgy tudom
  • zzeN
    #768
    Szimplán újra töltöm az előző állást vagy bármennyiszer újra lehet kezdeni? (mondjuk ez nagy bug lenne)
  • Shep
    #767
    Neked kutya kötelességed megvenni, mert AC! Ha egy darab követ adnának el azt is jó lenne neked (ezt te mondtad :D) :DDDD
  • Shep
    #766
    Na de, hogy ne csak negatívum legyen, a felvezető fejezetecske tetszett a templomos fazonnal.
  • Shep
    #765
    Megnéztem. Hát ez ebben a nálam élvezhetetlen. Átvezetők stabil 6-7 fps. Játék közben 15-20, de a legdurvább az, hogy megnéztem full low-n és ful maxon a kettő között 2fps eltérés van. Tehát elmondhatjuk, hogy tökéletesen sikerült optimalizálni, hiszen maxon is ugyanolyan gyors, mint minimumon :D 15 fps-el amúgy nem buli a játék, ugyan játszható de nem igazán élvezhető, olyan 486-os és a Blood esete áll fent.
  • Rony94
    #764
    Sajnos már így is sokan kezdenek lemondani a szériáról, ugyanis tényleg kezd olyan lenni mint a Call of Duty. Évente maximum EGYETLEN részt kéne csinálniuk, de számomra az lenne a tökéletesebb ha 2 évente készítenék.

    Pl. vegyük a Unity-t. Rászánnak még plusz pár hónapot vagy talán egy fél évet hogy rendesen optimalizálják és kijavítsák a bugokat és most lehet hogy mindenki oda lenne érte.
  • AntiHero
    #763
    Aki gyorsan meg akar gazdagodni az ezt a "HEAIST" co-op missiót farmolja. 5perc az egész :D
    Már legend kar, pisztoly. Most jön a ruha :)




    Mellesleg a játék baromi jó. a fő küldetések változatosak és nem unalmasak!
  • grebber
    #762
    Az ilyen eseteknél azért elgondolkozik az ember ,hogy a kiadott verziót tesztelték-e egyáltalán.Mert ráteszem a bal herémet, hogy nem.Viszont akkor meg így kiadni elég merészség volt.
  • ratgab
    #761
    Úgy megvertek magadba roskadtál..:-D
  • zzeN
    #760
    Khhmm
  • ratgab
    #759
    Ezzel az Ubisoft kihasított egy jó nagy darabot a fejőstehenéből.... Következő AC-nél meggondolja mindenki, hogy egyáltalán figyelemre is méltassa a játékot... Főleg ha ugyanilyen brutál gépigényt kreálnak alá.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2014.11.12. 22:19:52
  • Keveqiah
    #758
    "Pedig gyűjtőit akartam venni kedves Ubisoft...Köszönd a saját faszságodnak!"
  • Newfronter
    #757
    Úgyszintén... én konzolra vettem volna meg, de lemondtam. Nem is csak az alacsony framerate a gond, hanem ezek a bugok is, teljesen lerombolják a játékélményt.

    ...még jó hogy ebben az évben nem ezt vártam legjobban, hanem a jövő héten megjelenő GTA V-öt!! Az uborka meg jó lesz a pörkölt mellé...
    Utoljára szerkesztette: Newfronter, 2014.11.12. 22:06:37
  • grebber
    #755
    Jelenleg mindkét konzolon is ugyanugy gondok vannak....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.12. 22:04:48
  • BoneDragon
    #754
    Konzolon is problémák vannak a játékkal... de te tudod.
  • Zozzancs
    #753
    Sikerült elérnie a UBI-nak, hogy vegyek egy konzolt, nekem nincs kedvem tovább b***ni a gépigényekkel...
  • ratgab
    #752
    Hatalmas AC fan vagyok, de most ezt én sem fogom megvenni a gépigény és a technikai mizériák miatt. Majd kap egy tucat javítást meg jön néhány új driver az AMD kártyákhoz és meglátjuk... Jelenleg 5k-nál többet nem érne meg nekem a játék még akkor sem ha holnapra varázsütésre már futna is.

    Pedig gyűjtőit akartam venni kedves Ubisoft...Köszönd a saját faszságodnak!

    Lehet átalakul nekem is az origi AC unity-m Far Cry 4-é....De asszem idén ősszel mégiscsak a Dragon Age inquisition lesz a befutó nálam.
  • HeadHunter86
    #751
    Az erőforrás 60-70%-át úgy megeszi mint állat. HA nincs haj a jelenetben érdekes megy mint állat.
    Francért kell erőltetni ezt az effektet, főleg egy olyan korban ahol minden férfinak hosszú haja van, esélyed sincs a jó FPS-re :D
  • Myselor
    #750
    amúgy tényleg a haj nagyon megbassza a vga-t enyém meghal tőle xd
  • HeadHunter86
    #749
    Viszont felhúzott ez az optimalizálatlanság és le akartam mondani a konzolokszervízes előrendelésemet erre ezt kapom: "Hiba: ez a rendelés nem mondható le (vagy már teljesült, vagy már korábban le lett mondva)"
    Pedig előző AC-k mind megvannak eredetiben, utolsó kettő díszdobozban. De inkább FC4-et veszek e helyett, mert ez nagyon gáz, hogy 100.000-ért kellene vennem kártyát. Anno 50-60.000-ért amit vettem épp kártyát mindig bőven elég volt. Erre itt van ez. Inkább megveszem fél év múlva mire lesz erősebb VGA-m.
  • ratgab
    #748
    Olyan egetrengető különbség a GTX 660 és az én 7850 oc-m között nincs úgy látom (kicsit GTX erősebb, de csak max 5 %-al).

    Akkor ezek szerinte menne nálam is.
  • ratgab
    #747
    Pedig a te VGA-d is a minimum alatt van...érdekes.