2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Madi92
    #828
    Most nem tehetek róla, gyerek koromban nem zavart a low fps, nem is tudtam mi az. Lehet szemem rossz vagy monitor vagy tudom is én, de ha fix 60ról leesik, akkor zavar..(fps mérő nélkül is) Nem tehetek róla, ez van.
    Hisztis picsa, az lol....
  • Myselor
    #827
    tuti :D
  • Shep
    #826
    Dante tuti valami fizetett ubi fórumozó :D
  • Shep
    #825
    Ezek egytől egyig manipulált videok, Dante megmondta.
  • Myselor
    #824
    az egy dolog hogy ő hisztis picsa ,de nem mindenki bazdmeg ha alig megy 20 fpsel sokaknál jo géppel az nem hisztis picsáskodás jólvan?amikor az ubi és belátja hogy baj van a játékkal
  • Shep
    #823
    Akkor majd te se sírjál ha nálad is 18 fps lesz a max. Köszi!
  • Kadarhun
    #822
    https://www.youtube.com/watch?v=fZFDjdkRfcs
  • DantesHUN
    #821
    https://www.youtube.com/watch?v=71YUESwQkVw

  • DantesHUN
    #820
    40 fps-es van és az neked szar? Ne hisztizz már. Sőt, nem kéne méricskélni az fps-t. Nem cseszekednél fe se tűnne, és meg ne magyarázd, hogy 40 fps az a emberi szemnek kevés. Komolyan, semmi baja a Unity-nek csak a többség egy hisztis picsaként viselkedik.
  • Shep
    #819
    Öccse, ha nekem 25 fps lenne stabilan én már egy szót sem szólnék de hát még 24-et sem láttam, nem hogy 25-öt. A max 22 volt egy üres szobában.
  • swadawa senpai
    #818
    Nem értem mit irsz, nem acélos, jó tudom, de aztán irod hogy a 7950-es kártyádtól gyengébbek is elegendőek. Hát nekem nem az van??? :)
    Vagy talán akkor kbszott Fx a hátráló tényező?
  • Madi92
    #817
    Hát ehhez képest mindenki írja, hogy milyen szépen fut, meg semmi lassulás.. hát kérlek, szerintem a 40fps nem jól futás. Nyilván jobb mint 20, de még mindig szar..
  • Zozzancs
    #816
    jaj te szegény, valakinek még a 20 sincs meg
  • Madi92
    #815
    Az a baj, hogy ha felrakom Ultra-ra a textúrákat, semmivel sincs kevesebb fps mint low-on.
    Tudom, hogy nincs egy bika gépem, de, hogy lowon nincs meg a 60 fps az kemény.
    Én meg ilyen 30-40-el nem tudok játszani, mert látom, hogy lassú.
  • McKalton
    #814
    hol van a multiplayer rész vagy a coop mód a pc verzióban?
    nem találok semmit a menüben, csak azt az initiates oldalt de az nem az
  • CalebJoe
    #813
    Mint a Watchdogs-nál akármit állított az ember akkor is szarul ment, valaki odafent nagyon sürgeti a céget a játékokkal.
  • HeadHunter86
    #812
    Nem lehet valahogy ezen a hajeffekten butítani ini fájlban? Mert ez így katasztrófa. Ha lenne valami textúra haj már jól menne nálam.
    Így hogy akad az átvezető förtelmes.
  • EFRM
    #811
    kicsit fostam az elozetes - meg folyamtos - performance remhirektol, de kockaztattam, mert imadom az ACket es ugy tunik szerencsem volt :D
    i7 4930/ gtx780, folyamatos es gyonyoru. alapbeallitasokon hagytam amit a gep talalt ki.
    mondjuk 1 orat toltam arno gyerekkorat es elso fiatalkori missiojat. jo lesz ez!!!
  • DantesHUN
    #810
    Már bocs, de ez a géped nagyon nem acélos. Manapság ez mihez elég? Ne essünk már túlzásokba. A Radeon 7950 VGA-m teljesen elég hozzá, de ennél gyengébbek is elegendőek.
  • swadawa senpai
    #809
    Kész vicc ,még jó hogy kipróbáltam....Legkisebb grafikai beállitások, legkisebb felbontás, cpu-gpu felhúzva... és nem képes futtatni legalább akadás mentesen... Fx 6300 hd 7850 1 gb 4 gb ram, talán a ram a kevés, meg a gpu-nak a memója?? pedig hogy vártam,én bolond, húzz paraszt, meg kell venni az r9 290 et 4 db-ot hogy fusson.
  • pHNxX89
    #808
    Hozzájutottam egy orosz példányhoz de ahogy az lenni szokott ez csak orosz nyelvet tartalmaz, a tört verzióból átmásoltam elvileg az összes fájlt ami kell az angol nyelvhez, viszont a menüben nem tudom átállitani, máshol esetleg át lehet írni valamit? Watch dogs is orosz és ott sikerült megoldanom...
  • DantesHUN
    #807
    Egy dolog van amit nem értek. Amikor kezdődött a játék, volt egy ilyen kezdő képernyő, rajta egy rakás küldetés, amiből csak egy volt elinídítható, a tempomos Molay küldetése, és aztán indult a játék. A többi küldetés, locked volt. Azokat hogy lehet feloldani? Ezek DLC vagy pénzért vehető küldetések, meg egyáltalán, hogy lehet azt a képernyőt visszahozni? Ha újra elindítom a játékot, csak folytathatom, ez a kezdő cucc, a választható küldetésekkel nem jött vissza. Hogy működik ez, vagy mi ez?
  • Rony94
    #806
  • DantesHUN
    #805
    Na meg van. Nálam jól fut. PC-n, intel i5 4670, 8 giga ram, Radeon 7950 VGA. Full HD felbontás, high grafikai beállítások. Az AA-t kapcsoltam ki. Nem tudok fps-t mondani, de egyelőre ! stabil, nem szaggat, nem akad, nem lassú. Igaz még az elején vagyok, Arno még nem assassin, később ki tudja hogy fog futni, de egyelőre teljesen jó. A tömeg hatalmas, és jó móka. Bug-okat egyelőre nem láttam.

    Az irányítás nekem kissé furcsább lett. Amúgy rohadt szép. Elsőre érdekesen indult a játék. Van máris pár apróság ami tetszik., mint lehet leguggolni akármikor, és lopakodni, stb.

    Hogy volt pofájuk így kiadni? Hát lekopogom, de ezzel semmi baj sincs. De majd meglátjuk hosszú távon, ez csak az első benyomás!
  • Gary
    #804
    Tegnap még egy kicsit toltam a "demó" verziót és eddig nagyon tetszetős.
    Arno-t kivették a szupermen szerepből. 3 ellenfél (kettő karddal, egy pisztollyal) simán megfektetett ha egy kicsit is hibáztam.

    A beállításokkal is játszottam: minden ultrán, Vsync be, AA maximumon - átvezető animációk közben 8 fps volt a minimum, átlagban pedig 20-25 fps volt. Játék közben 30 körül mocorgott (Párizsban, tömegben).
    Korábban már írtam (#653), hogy AA és Vsync nélkül többnyire 80 fps volt. 1980x1200, nyújtás nélkül (alul fölül fekete sáv be :Đ)
  • HeadHunter86
    #803
    Most játszhatok az AC:Unity-vel, már átadták a futárnak. Pedig vissza akartam mondani, de már késő volt.
    Biztonság kedvéért előrendeltem az FC4-et is, vicc hogy nyílt világú az is és elég szép, és ott az ajánlott gépigény az ami AC:Unity esetén a minimum...
    Úgy látszik idén az UBI-nál a csóró gyerekek játéka az FC4 lesz.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2014.11.13. 11:27:09
  • Voltan
    #802
    Teljesen mindegy, kinek a döntése volt, hibás döntés volt.
    Az ilyesmi rontja mind a kiadó, mind a fejlesztő presztízsét. Hosszú távon nem éri meg.
    Üzletpolitikailag rossz stratégia az új konzolokat így telibeszarni pl. szerintem. Presztízskérdés kéne hogy legyen a nagy kiadóknak, hogy ne gányolva adjanak ki rá game-eket, hosszútávú befektetés, legalább most, a felfutási időszakban kéne ezzel vigyázni.

    A pécét már nem is említem meg itt, mostoha sorsa van szegénynek.
  • grebber
    #801
    De komolyan, hogy volt pofájuk így kiadni? Még ha az ő döntésük lenne mikor mit adnak ki......
    Ha az ubi döntene hidd el ez így ebben a formában nem jelent volna meg, de hát a hatalom és a pénz nagy úr ubi is abból él.
  • lwb
    #800
    A Watch Dogs óta én már nem nagyon lepődök meg az Ubinál semmin.
  • Voltan
    #799
    Ahogy nézem a szitut minden platformon gondok vannak.
    Ez azért eléggé gáz. Az még egy dolog, hogy PC-re nem gyerekjáték az optimalizácó, nyilván az nehéz ügy.
    De az, hogy konzolokon is ilyen tré módon megy? Na, ott ez már nem mentség. Pláne, hogy ezek a next gen cuccok most kezdenek csak felfutni, mindenhol csak azt hallod hogy "na most megmutatjuk, mit tud a next gen" - szóval kurvára nem mondhatják azt sem, mint az előző generációnál, hogy hát sajnos régi már a hardver, kompromisszumokkal csak ezt tudtuk kihozni :D

    Másszóval, az ubi most ezt nagyon elszúrta... De komolyan, hogy volt pofájuk így kiadni?
  • lwb
    #798
    Hát nem tudom, AC:U tipikusan nem az a játék, amit pc-re vennék meg. TotalBiscuit épp most tett fel egy videót arról, hogy az i7, 16 (32?) gb ram, 980 sli erőművén ultrán nem jön ki a 60 fps, ami azért vicc, főleg ha megnézzük hogy kb jobb konfigot nehéz ma kihozni, akármennyi pénzed is van.

    PS4-en is volt pár hely, ahol leesett a frame rate - ahogy néztem a videót, ez kb ugyanott volt a pc-nél is. Nyilván optimalizációs probléma, amit majd kipeccselnek. Azért elég gáz, hogy ezt megint el kell a launchkor játszani.
  • drop
    #797
    nekem is ultra beállitásokal megy, eredeti a játék és még le se töltötte a teljes játékot gtx 970 i5 4590 8 gb ddr3 gépen

    Utoljára szerkesztette: drop, 2014.11.13. 08:07:51
  • rage
    #796
    Az aláírásban lévő gép.
  • grebber
    #795
    Unity-ra azt mondták xbox 360 már nem bírná futtatni (és milyen igaz ,mert jelenleg a next genek se tudják normálisan) ezért nem is erőlködtek ezért jött ki régi konzolokra a Rogue.
    De mig a Unity nem fog jönni xbox 360/ps3-ra addig a Rogue jön pc-re jövőre valamikor!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.13. 07:35:27
  • LoSA
    #794
    Lenne egy kérdésem, ami egy nagyon picit off. Le vagyok maradva a témában... Szóval megjelent most a Unity, mely csak az új generációs konzolokra elérhető, és megjelent egy bizonyos Rogue játék is, ami viszont csak PS3/XBOX360ra jelent meg. Hogy van ez most?
  • ratgab
    #793
    Azóta szintet léptem...
  • xido
    #792
    konzol vagy az aláírásodban szereplő gép?
  • rage
    #791


    Nekem semmi bajom a játékkal, különösebb bugokkal sem találkoztam még.
    A történet érdekes, Párizs, Versailles (Tükörterem!) megvalósítása csodás.
    Nem is fut rosszul, s jól is néz ki a játék.
  • rage
    #790
  • grebber
    #789
    1. Egy db hülyeség sem volt benne ,sajnos minden kőkemény valóság.
    2. SG-n szerintem ha akarnék se találnék olyan topikot ami csak a topik címről szól.