2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Shep
    #869
    Ultrán játszom, mert most hót mindegy, hogy 15 vagy 17 fps, nem? :DDDDDDD
  • MerlinW
    #868
    A minimum gépigény valóban felháborító, de az ajánlott nem. Láttad hogy néz ki ultrán? A legszebb játék a piacon jelenleg.
  • Shep
    #867
    Most akkor az van ,hogy leszarják az egészet és itt sem lesz javítva semmi. WD-nál is mi volt? Ja igen elismerjük ,hogy gondok vannak, javítjuk. Marha jól megjavították, megoldották, hogy ne menjen a buhera kód amivel szebbé lehet tenni a játékot. Köszi uborka. Aki azt hiszi ,hogy ez a a játék 1-2 patch után majd majdnem bugmentes lesz és optimalizálnak is rajta az álomvilágban él. Akinek most szarul fut, annak 4. lehetősége van: 1. gépet fejleszt 2. vesz egy konzolt és átlag 25fps-el eljátszogat. 3. végigszenvedi így 4. nem játszik vele +1. vár a csodára :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.13. 16:32:35
  • HeadHunter86
    #866
    Max kijön hozzá két patch, nem fognak túlzásokba esni, eddigi tendenciát elnézve. Talán kapunk 3-4 FPS-t pluszba.
    De ne legyen igazam. Viszont felháborító ez a gépigény, a látvány tükrében.

    Engem az idegesít a legjobban hogy előrendeltem és holnap át kell vennem, ki kell fizetnem. Pedig keddig kibírtam volna az FC4-ig.
    Így meg nem akarok vele játszani, hogy egy fostalicska. 100.000-es kártyát tudnék venni, de egy játékért azért már na...
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2014.11.13. 16:31:06
  • Shep
    #865
    Ezek a hibák 90-es éveket idézik :)
  • HeadHunter86
    #864
    Csökkent a Ubisoft részvényeinek ára a Unity miatt
    Jó lenne ha észhez térnének már. Legalább a COD ugyanazt a fos grafikát hozza évről évre, és nincs gond a gépigénnyel...
  • DantesHUN
    #863
    Ember, te ugattál be nekem többször is. Tőlem békén hagyhatjuk egymást, és ezzel befejezhettük, de akkor ne szólogass be Te se, én se teszem.
  • MerlinW
    #862
    SLI/Crossfire = 2 vagy több VGA összekötve egy gépben.
  • DantesHUN
    #861
    Majd lesz patch, és remélhetőleg javítják.
    Amúgy:pár napja játszottam a Black Flag-el, előlről kezdtem, és képzed, majdnem a legelején átestem a hajó textúráján. Pedig, van egy éves a játék, patch is volt hozzá., több is. És most akkor.. mi van?
  • Fradi88
    #860
    Az új driverben, amit kiadott az Nvidia , mi az az SLI profil, ami ehhez a játékhoz van?
  • Shep
    #859
    Te rohadt fárasztó vagy! Tedd már magad túl a dolgon!
  • HeadHunter86
    #858
    egyelőre....
  • MerlinW
    #857
    Minimum:

    Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
    6GB RAM
    NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
  • DantesHUN
    #856
    Nos, tudod, soha a büdös életbe nem voltam semmilyen Dante. Az egyik ez. A másik , az hogy nem bírsz egyeszű dolgokat se értelmezni. Fussunk neki mégegyszer a gondolatmenetnek. Nem azt mondtam, hogy aki azt mondja, hogy nála szaggat, bugos, akad, stb, az mind hisztizik, hanem azt ,hogy például: nem elég 40 fps? Na ez a hiszti. Igen, bugos, Igen, optimalizálatlan is. De messze nem annyira, amennyire Te is, meg a többi is felfújja a dolgot.

    És én elhiszem, hogy a te gépeden szar. (amúgy leírhattad volna milyen konfigon nem fut, de hát ügye...minek konkrétumokat leírni, egyszerűbb csak szarozni) Sajnálom.De nálam meg jó. Most mi van? Csak azért szidjam én is, hogy ...miért? Nem szidhatom, ha nincs rá okom. Nem értem ezt a gondolkodást.
  • MerlinW
    #855
    Bannerben az off topik.
  • DantesHUN
    #854
    Egyelőre nekem csak az a nagy negatívum benne: hogy ki hagyták a magyar feliratot. Mondjuk megértem, de akkor is.

    Jó, hát azért lenne sok dolog amibe belelehetne kötni, és az irányítás is fura nekem. De majd jön még patch. A hibákat lehet javítani, de magyar nem lesz, ezért ez jobban zavar.
  • MerlinW
    #852
    Öszintén.. a BH óta ugyanaz volt mindegyikben. AC3/AC4 multival már nem is igen játszottam, míg a BH/Rev-be 100 órákat öltem. Szerintem nem baj, hogy idén kihagyták.
  • kishubi
    #851
    üdvözlet! na sajnos nálam se megy jól, random megakad, éppen ezért fpst meg sem mertem nézni, pedig a gép elég kéne hogy legyen hozzá amd fx 9590 16gb ram 7870 video kártya és azt kell mondanom hogy egy rakadalom fos az egész, de ha jól emlékszem a watch dogs kezdésénél is ilyen gondok voltak, legalább is nálam, aztán jött egy új driver meg voltak srácok akik mókoltak vele és utána elég jó lett..
  • McKalton
    #850
    aha, jó tudni, akkor még haladnom kell a sztoriban.
    azért a multit hiányolom, a többi részben alapból volt most miért hagyták ki?
  • MerlinW
    #849
    Ez ilyen, mindenki vár a patch-re.
  • MerlinW
    #848
    Sima multi tudtommal nincs ebben a részben, csak co-op, azt meg - ha jól láttam - előrehaladás után NPC-knél lehet aktiválni.
  • McKalton
    #847
    ja értem, nekem aktivált eredeti, de a menüben nem látok se multi, se coop kiválasztható menüpontot,
    youtube videókat néztem, de ott csak konzol coop-okat látok. vajon pc-re hogy működik?
  • Fradi88
    #846

    Sziasztok!

    Valami nem jó nálam!

    Akárhova állítom a grafikát, mindegy, hogy ultra vagy low, élsimítás nélkül, TXAA-val ugyanúgy 30-40 FPS-em van.

    344.65-ös driverrel,ami ehhez a játékhoz lett kiadva.

    Lehet, hogy a menüben hiába állítgatom a grafikát, közben meg nem is változoznak a beállítások?
    Utoljára szerkesztette: Fradi88, 2014.11.13. 15:29:57
  • MerlinW
    #845
    Nem, holnap érkezik a példányom, ma csak belenéztem fél órára a demo-ba.
  • McKalton
    #844
    nekem se megy az initiates rendesen ugyanezt írja ki. multi részt próbáltad már vagy coop-ot?
  • MerlinW
    #843
    acinitiates.com működik valakinek? Nálam azt írja, hogy egy AC játék sincs a tulajdonomban. UPlay.com-on ellenben minden oké.
  • Zegi Norbi HUN
    #842
    Elég jónak tűnik, köszi az infót :)
  • MerlinW
    #841
    ~50-70 között volt.

    Szerk: A lenti szép szavak mellett valós dolog, hogy a játék a jelenlegi állapotában bugos szarkupac, nagyon remélem, hogy mihamarabb javítják amit tudnak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.13. 14:52:52
  • Zegi Norbi HUN
    #840
    Elég jó konfigod van :D Mindent fullra rakva átlagban mennyi fps-ed van van?
  • MerlinW
    #839
    Töröld a localised.lang (vagy valami hasonló) fájlt ha van olyanod.
  • MerlinW
    #838
    Én sem bírtam magammal és kipróbáltam. Piszok jó - az eleje legalábbis. A karaktereknek van karaktere, a sztori eddig egy vidám kalandfilm színvonalát hozza, a játék gyönyörű, a mozgások nagyon jól néznek ki, az ascent/descent megoldással nagyon fluidan lehet seperni a tetőkön - nincs menet közben felmászok mindenre idegesítő eset, illetve a le akarok mászni, de leugrik sem. Kis kihívás is lett benne, a harc valóban nehezebb. Az ellenfelek - eddig nem vettem észre - nem követnek a tetőn, nem ninja mindenki. A szinkron és a zene a szokásos minőség, rossz szó nem lehet rá. Ha ez ilyen marad a végéig, Arno lesz a második kedvenc AC karakterem.

    A gépemen tökéletesen fut - mondjuk az lenne a gáz, ha nem futna - , de régebbi konfigon valóban gáz. Feldobtam a céges gépemre (2500K, 6950 1GB, 8GB RAM), és max 20-25fps-t sikerült kicsiholnom belőle 720p, Texture quality high, Streching off, AA off, Bloom off, Shadow quality low, HBAO+ kombóval. HBAO-t kikapcsolva (a legtöbbet dobja a látványon a texture quality mellett) néha karcolja a 30-at, de csak üres terepen.

    Az 1.2-es javítás valamit orvosolni fog, de szerintem ne számítson senki hatalmas ugrása.
  • MrHyde
    #837
    http://sg.hu/forum/tema/1415883843

    warezolásnak.
  • drop
    #836
    azt énis esetleg tolhatnánk együtt majd
  • DarkSector
    #835
    AC Unity -> STREAM
  • Kadarhun
    #834
    tudom hogy hülyeségnek hangzik de én ezt tapasztaltam......és beállítás független...
  • McKalton
    #833
    erre valaki tapasztalat:
    hol van a multiplayer rész vagy a coop mód a pc verzióban? Vagy hogy indítható?

    kipróbálnám a multit.
  • Kadarhun
    #832
    És nagyon érdekes,de ha nem mozdítom az egeret függőleges irányba akkor jól megy.....vagyis betöltés után kb1 percig nem szabad mozgatni....
  • drop
    #831
    engem az zavar hogy 4 fajta láda van de csak 1 tudok kinyitni mi az a companion app vagy mi ?
  • Shep
    #830
    Tudom de Dante ezt magyarázza tegnap óta hogy aki szerint szarul fut az csak hisztizik, mert igazából tök jól megy.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.13. 13:43:40
  • Kadarhun
    #829
    Sajnos nem! Mert nállam is ugyan ez a problem....de csak akkor kezd el jenentkezi amikor felnézek az égre..... és annyira (dropol) hogy nem lehet élvezni a játékot...tehát jáchatatlan...