2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • DantesHUN
    #949
    És mennyibe kerülnek?
  • AntiHero
    #948
    A fegyver témához annyit, ha megveszed a legendás kardot, vagy a legendás Pisztolyt akkor túl könnyű lesz a játék. A legnagyobb melák is pikk-pakk megdöglik tőle. Vagyis Én ezt vettem észre miután megvettem őket.
  • crygaan
    #947
    Arról tud valaki mondani valamit, hogy miért lehet az, hogy még a játék elején amikor Hugo-t kell elkapni, miután kész, egyszerűen nem akarja betölteni a folytatást? 40 perce a loading feliratot lesem, és kezd elegem lenni az egészből...
  • DantesHUN
    #946
    Rövid összefoglalás egy nap után .

    Gépigény-grafika.

    Az a érdekes a Black Flag is betudott szaggatni nagy hajócsatáknál, sok ágyú, lőporfüst, villámok, stb. Itt ilyet egyelőre nem láttam.

    Nem méricskélek fps-t, ha szemmel láthatóan normális, akkor nekem megfelel. (intel i5 4670, 8 gb ram, Radeon 7950 )próbálgattam a beállításokat. Felvettem a very-re majd ultra high-ra és...és semmi. Nagyon érdekes, de nem kezdett el így se szaggatni (AA kikapcsolva) Igaz, őszintén megmondom, nem látok sok különbséget, hogy ultra-n mivel szebb. Nem is kerestem persze, mert rohadt szép volt high-on is.
    De azért bennem van a gondolat: lehet bugzik a játék, és állítgathatom én a grafikát, úgy igazából nem sokat változik? Nagy furcsa ez az egész.

    Mindenesetre bánja a franc, szép ,jól fut.

    De aztán apróságok. Sok apró részletet jól megcsináltak, sok más apró részletet meg nem. Felemás munka.

    A tömeg nagy durva nagyon jól néz ki, amíg három tök egyforma ember nem jön szembe, (a meg jegyzem úgy ezres tömegben!!!) Nem nagy baj ez se persze.

    Durva bug-ot nem láttam eddig, max összemosódó textúrákat, rövid időre egymásba lógó embereket. Hát azért na. Nem kéne ilyen bele.

    Az irányítás nekem kissé furcsa, nem érzem olyan pontosnak magam, mint korábban.
    De az jó, hogy nem fut fel minden házfalra egyből, meg kell nyomni egy gombot. Így csak akkor és oda ugrok fel, ahová akarok!

    Történet, az elején vagyok, jól indul de! Minden AC-ban kivéve az elsőben már zavaró volt, e a szituáció. Tehát, vagyunk mi, átlag ember, ide-oda sétálunk, egyszer csak: ja amúgy megölték apád/anyád,/néped/akárkid, ja és te meg ilyen asszaszin vagy, tessék egy csuklópenge.
    Ja, oké köszi. Semmi rácsodálkozás, semmi meglepődés, hogy évszázadok óta harcoló titkos rendek tagjai vagyunk. Én meglepődnék, ha kiderülne asszaszin vagyok.

    Negatívum: úgy tűnik a jövőben játszódó részek gyengébbek. Nekem tetszett, ha kiszállunk az emlékbigyózó gépből, sétálhattunk , meg más gépeket törhettünk fel, és így plusz információkat gyűjtöttünk mint a Black Flag-ben hát itt gyakorlatilag csak egy videót kapunk. Lehet ez később változik, persze.

    Jó a testre szabhatóság. Meg a tulajdonságok, skill-ek. Bár az nem tetszik ,hogy vagy puska, vagy pisztoly lehet nálunk. Miért nem mind a kettő? orvgyilkosok vagyunk, hát basszus, legyen minél több távolsági fegyverünk.
    No meg csak egy pisztoly? Hol van ez Edward 4 pisztolyától? Amikor sorozatban puffogtunk?
    Na és hogy lehet növelni a lőszer, bombák mennyiségét? Ilyen opciót nem találtam. Bár lehet van rá mód, és valamit fejleszteni kell.
    És miért nem lehet bombákat saját kezűleg is gyártani mint a AC relevations-ben?

    Ha vannak jó ötletek, mint a sok pisztoly, méregfuvó cső, stb, azokat miért kell kivenni? Nem értem. Most viszont lehet nálunk hatvanhat csákány meg pika meg lándzsa oké klassz, meg minden, de nekem jobban tetszene ha több pisztoly lehetne nálunk.

    Na meg ez a hülyeség mentéssel...amiről tegnap este szó esett.

    Összegezve: most elég sok negatívumot leírtam, de amúgy tetszik ám a játék. Csak van sok apróság ami nem jó, vagy az én ízlésemnek nem tetszik.

    És legfőbb negatívum még mindig a magyar nyelv hiánya, szóval ezektől eltekintve, szerintem nagyon fasza AC rész lesz ez.
  • DarkSector
    #945
    :D
    Hát nem korszakalkotó az biztos, mondjuk azt hogy akinek a régiek tetszettek annak ez is jó lesz.
  • MrHyde
    #944
    nemtud valaki nekem egy mentést küldeni notre dameos küldi után?
  • tommygear
    #943
    micsoda moslék egy játék....
  • DarkSector
    #942
    Igen ezeket láttam PS4-re, hát PC-n is ezekhez pl GTA5-höz szerintem erőmű kell majd, az az új belső nézet, komolyan mondom már majdnem én is elcsábultam.

    Batman oké hogy nextgen, de az nem hoz lázba sajnos, mert az AA után a másik 2 rész is nekem nagy ismétlés volt, kicsit kiszerettem belőle...:D
    Pedig első Batman-t 100%-ra játszottam.
  • grebber
    #941
    Addig míg kijönnek az új atik legalább megjelenik a Witcher 3, GTA 5 és akkor már megvárom a nyári Batman AK-t hogy min futnak majd ezek maxon azt fájó szívvel ,de költöm a százezreket :(
  • DarkSector
    #940
    Remélem minnél hamarabb sikerül megszerezned. :)
    Addig szépen gyüjtögetd legalább a jó gémeket, megveszed majd akciókban és akkor hirtelen lesz jósok gém amit kipróbálhatsz. :D
  • DarkSector
    #939
    Ja és kikapcsoltam a HUD-ot, sokkal jobb ha nincsenek felesleges vackok a képernyőn...szerintem.
  • DarkSector
    #938
    Ez PS4-en fut. Ott készítettem a képlopoval, meg a videó is.
    Gépemen még nem tudtam PC-s-t megnézni (sokat kell töltenem majd), de gondolhatod és én is gondolom, hogy LOW-on is kb diavetités lesz. :)
    Ha valami komoly PC-d van, ugyanezt a képeket 4k és xxfps-ig húzhatod még.
    PS4 900p-s amúgy.
    Képeket meg mivel 720p-s tv-n játszom, aszerint rögzíti, ahogy a felvételt is, legalábbis tudtommal, még nem próbáltam másképpen. :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.13. 23:34:27
  • grebber
    #937
    Majd jövőre a 380X-390-el hasítani fog ,már előre könnyezem,hogy játszhatok vele (és sok mással folyamatosan nem akadva)
  • DarkSector
    #936
    Ne aggódj nekem van de +baszhatom ahogy Grebber barátom :D
  • tommygear
    #935
    és hogy fut? milyen géppel?
  • CroftManor
    #934
    Olyan mintha egy film lenne :) Kár hogy nekem nincs DX11-es kártyám :S
  • DarkSector
    #933
    Pár kép:

  • grebber
    #932
    Eredetis topikban írtam korábban 3-6 fps városban a jobb pillanataiban egészen felkuszik 16 fps-is is pár pillanatig. (1650*1080 csutka low.) Szóval végre van nehézség a játékban mert diavetitve nem mindig tudom merre is megyek

    Egyszóval megvan a filmes hatás..... diafilmes
  • ratgab
    #931
    Neked hogy fut a játék amúgy Grebber?
  • grebber
    #930
    És ezt az uplay mikor szokta letölteni? 120x újrainditottam mindig elindítja a game-et ,de nem frissített.
  • MerlinW
    #929
    Élvezed a trollkodást, mi? A következőt komolyan büntiponttal jutalmazom.
  • HeadHunter86
    #928
    A torz arc nem AMD feature? Mert nekem se jelentkeztek ezek a gondod. Na de majd holnap, meglátom mit tud az a GTX970.
    Hogy a fene enné meg miért ilyen drága ez a kártya.... fuuuh de idegesít :D
  • MerlinW
    #927
    Én ilyet nem tapasztaltam. Sőt, eljátszogattam a Seq 3-ig és az NPC ugrálós/elsüllyedős bugokon kívül nem találkoztam semmivel. Sem pályáról való kieséssel, sem torz arcokkal, egyéb anomáliákkal és a kilépéssel sem volt gond.
  • Austin Bailey
    #926
    a képek alapján a saint chapelle rohadt ronda lett
  • MerlinW
    #925
    És megint nem mennek az Ubi szerverek...
  • DarkSector
    #924
    Nem, egyszerűen nincsen medium azt kész.
  • MrHyde
    #923
    Assassins Creed BUGity yeahh. amugy kurva jó a játék de valami peccset kidobhatnának mert kurvabugos, meg a gépemet felzabálja teljesen és kb nem tudok belőle kilépnim csak ha ujraindítom a gépet, de ahhoz képest hogy arra számítottam el se fog indulni egész jó a helyzet
  • Metontour
    #922
    A textúra minőség beállításoknál letört volna valaki keze ha tesz bele mediumot. Vagy a high az új medium au új high meg az ultra?
  • MerlinW
    #921
    Túlbonyolítod:) Törlöd/mozgatod a mentéseket, UPlay-ben meg kikapcsolod a szinkronizálást (Settings/General első rublika). és játszol.
  • DarkSector
    #920
    Ja hogy csak amig elkezded addig kell disconnect értem.
  • DantesHUN
    #919
    Csak addig kell kihúznod, amíg elindítod, utána visszadughatod. De ja igen. Ez kurvára gáz. Idiótaság. Nem is értem hogy gondolták.
  • DarkSector
    #918
    Jó csak milyen gáz hogy ehhez nélkülözni kell a netet nem?

    Abban amúgy egyetértünk hogy ez baromság.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.13. 21:09:08
  • DantesHUN
    #917
    Ellehet indítani offline is, és akkor nem tölti be a felhőt. Tehát figyelem, ha valakit még érdekel ,az új játék kezdése, probléma:

    Ha csak nem vagyok hülye, és néztem el:

    ÚJ JÁTÉKOT CSAK ÚGY LEHET KEZDENI, TÖRÖLNI KELL A SAVE FÁJLOKAT AHOVÁ A SZÁMÍTÓGÉP MENTI, MAJD OFFLINE INDÍTANI, HOGY A UPLAY NE FELHŐBŐL TÖLTSE BE.

    Bár nem próbáltam ki, de bizonyára csak így lehet. Hát, őszintén szólva ez nagy geciség. Most komolyan, egyszer lehet kijátszani? Hát milyen dolog már ez, és bűvészkedni kell egy csomót, hogy mégis újra lehessen kezdeni? Ez de nagy hülyeség. Ez így jó nagy szar.
    Nehéz lett volna egy vacak New Game menüpontot beépíteni, sőt, hogy több mentési lehetőség legyen? Eddig is mindegyikben így volt. A Black Flag-et is újra kezdtem. Hát ez valami ritka nagy baromság.
  • drop
    #916
    nekem a time-os rész nem működik hibát ír ki
  • drop
    #915
    én se találtam meg pedig jó lenne rájönni
  • DarkSector
    #914
    Ja télleg a felhő, így voltam Call of Duty MW2-nél Steam-en, hát ez így nagy fuck.
  • DantesHUN
    #913
    Menüből biztos nem lehet. Legalábbis nem találtam. A save fájlt a mentési helyről lehetne törölni, de annak mi értelme? A uplay a netre is elteszi a mentéseket, és felhőből tölti be, tehát ezzel se lehet törölni és újra kezdeni.
  • Skyvolker10
    #912
    A Uplay, hogy működik nincsenek vele olyan problémák mint a Watch Dogs-nál?
  • DarkSector
    #911
    Profilt tuti lehet törölni.
    Vagyis mentést, csak max nem a játék menüjéből.
  • DantesHUN
    #910
    Na most komolyan, ez egyre jobban idegesít. Ha előlről akarnám kezdeni, hogy lehet? Sehol nincs olyan hogy New Game, nem lehet törölni a profilt. Gondolom nem az van ,hogy csak egyszer lehet elkezdeni és annyi. Ez fontos probléma. Érti ezt valaki?