2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Skyvolker10
    #993
    Egy-két oldal kivételével sehol nem írták, hogy lesz magyarítás.
  • DarkSector
    #992
    Ja lehet azért.
    Csak mert 1 jelvényt megvettem volna. :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.14. 17:17:39
  • MerlinW
    #991
    Van sokfajta, lehet valamelyikben van. A CE-ben pl valószínű. Az enyém csak SE.
  • MerlinW
    #990
    Nincs magyar nyelv.

  • DarkSector
    #989
    Mert láttam van olyan kiadás hogy egy dobozban 4 jelvény, a 4 Assassin jelvény. :D
  • MerlinW
    #988
    Jelvények? Olyanok nincsenek nekem:)
  • DarkSector
    #987
    Gratulálok!
    Jelvények?
  • MerlinW
    #986
    Na, végre megjött a csomag. Póló, kártya, poszter, 2 dlc. Tiszta bazár. Az 5 DVD-s telepítés meg retroérzés:)
  • Shep
    #985
    Mert így spóroltak 200 eladott darabot, hát kb. ezért.
  • Shep
    #983
    Az a haj különösen jól fest. :D Szerintem ha letiltanák a haj meg ruha fizikát egycsapásra megjavulna a játék :)
  • Skyvolker10
    #981
    A farcryhc-nak ezt válaszolták arra a kérdésre, hogy miért nincs FarCry4-hez magyar felirat: "A lokalizáció pedig nem kis költségvetést igényel és bár sokkal jobban szerepelt, mint a második rész, de eladások terén még így is igen kicsi piacnak számít Magyarország." ! Gondolom valami hasonló van az AC-nál is.
  • Skyvolker10
    #980
    A hunositokteam fordítja mostanában az ac-kat. Ott azt mondták, hogy ha fordítható akkor lefordítják. De, hogy mikor kezdik el azt senki nem tudja.
  • rage
    #979


    Íme az endgame
    Beszorult a lába és a feje a rácsba, se előre, se hátra
    :-D
  • DarkSector
    #978
    Sajnálattal hallom, pedig vártam a beszámolót az új kártyáddal. :D
  • DantesHUN
    #977
    Na ez micsoda marhaság amúgy. A petíció is, meg az 56-os ötlet is.
  • Gary
    #976
    Eddig ez a legsilányabb minőségű póló (Rev és ACIII van) . Én is ott vettem, ahonnan Te is rendelted.
    A toll készlet jól mutat, a special editionhoz adták a The Chemical Revolution-t és a Porosz csomagot. Ruha és fegyver.
    Ezeket nem aktiváltam, szemezek a Season Pass-szal.
  • Angelmagyarítás
    #974
    Amúgy 2000 darabnál biztos, hogy több fogy. Van igény AC-re Magyarországon, a petíció is ezt bizonyítja. Assassins's Creed 56
  • HeadHunter86
    #973
    Na GTX970 a gépben, FC4-et beaktiváltam.
    Viszont az AC:U-t megszívtam.
    Aki konzolok szervizénél rendelt annak érdekes sztoryja lesz. Kimentek a futárcéghez a szállítási papírok, csak épp a csomagot nem adta át a konzolok szervize. Úgyhogy most RELOADED leszed, és megnézem hogy fut az új karival. Aztán hétfőn eredetivel kezdhetem a mókát.
    Gondoltam arra is hogy nem veszem át azt berohanok az 576-ba. De nem tudom mit takar náluk az 576-os Assassin's Creed póló.
  • Angelmagyarítás
    #972
    Ez még mindig nem ok arra, hogy elhagyják a magyar feliratot. Magyarok, nem? Ha a filmek szinkronizálásába annyi energiát ölnek, akkor a játékok lokalizálásával is megtehetnék... Csomó nyelven kiadták, még arab feliratot is raktak bele, könyörgöm!
  • MoRT2196
    #970
    Ez aztán a (kívülállóként adott) arrogáns válasz...
  • DantesHUN
    #969
    Szerintem , ez az egyetlen logikus magyarázat: annyit nem vettek, hogy magyar nyelv is legyen benne. Mi más lehetne az ok? Ha én kiadó lennék, én is azt nézném megéri-e.
  • MerlinW
    #968
    Tényleg azt hiszed itt megkapod a választ?:) Nincs, ennyi. Levelezz a PlayOn-al hátha elmondják neked miért nincs. Mondjuk attól sem lesz.
  • Rony94
    #967
    Majd lefordítja valamelyik hobbi fordító valamikor. Nem kell fosni. A magyar nyelv hiánya pedig nem a fejlesztők hibája. Csak azért mondom ezt, mert néhányan már úgy írják hogy ez a játéknak nagy hibája, közben meg semmi köze hozzá.

    Egyébként fun dolog angolul játszani a játékokkal. Sok szót és kifejezést lehet megtanulni belőlük. Nekem legalább is használ.
  • alma2
    #966
    7970 ultra, aa, vsync off, 30-60 fps, teljesen jol jatszhato, nem ugral, nem akadozik, nem fagy ki (eddig :) )
    Valami eszement reszletes es jol kidolgozott, nem hiaba asszony is szeretett benne rohangalni es gyonyorkodni. Na ebben a reszben 100x jobban lehet, hala a meg aprolekosabb, reszleteebb, szebb dolgoknak.
    En is csak amulok-bamulok setalgatok a hazakban. Vegre a karakterek tekintete, szeme is parjat ritkito minosegz, nagyon el lett talalva.

    most nezem ez a verzio meg csak 1.1-es.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2014.11.14. 15:33:33
  • DantesHUN
    #965
    Akkor miért nem adták ki? Ha 2000 a jó eladás, és 200-ba kerülne.
  • MerlinW
    #964
    A jó eladás MO.-on azt jelenti hogy ~2000 példány. Egy fordítás alsó hangon is 200 példán árába kerül:) Ráadásul a többség ugye digitálisan veszi és nem a PlayON-tól.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.14. 15:29:43
  • DantesHUN
    #963
    Annyira ezek szerint még se volt, jó, hogy megérje.
  • Angelmagyarítás
    #962
    Egyébként miért nem magyar felirattal jött ki a Unity? Ha a harmadik és negyedik részhez csináltak magyarítást, akkor ehhez miért nem? A PlayON szerint jók az AC eladások Magyarországon, szóval nem tudom mi lehetett a probléma.
  • WinnerB0Y
    #961
    Btw, tudja valaki, hogy magyar verzió lesz e, illetve valamelyik honosító portál foglalkozik e már az üggyel?
  • MerlinW
    #960
    Seq 2 után nyílik meg.
  • DarkSector
    #959
    "Ami zavar az egyedül, hogy néha belelógok npc-kbe."

    Sokminden másba is.
  • Skyvolker10
    #958
    Két óra játék után egyenlőre igen pozitív véleményem van a játékról egyenlőre nem volt rész ahol leesett volna az FPS. 1080p minden high.
    Azért látszik, hogy amikor közel ér hozzám a tömeg csak akkor tölt be a ruhájuk rendesen. Sajnos angolul nem tudok így a sztoriról csak a képvilág alapján tudok nyilatkozni, az alapján sablon sztori megölik valakidet és innen indul a cselekmény. Egy i5-3570 és egy gigabyte hd7950-en játszom. Remélem minél előbb jön hozzá magyarítás! Az új mozgás kicsit szokatlan, de szép. Ami zavar az egyedül, hogy néha belelógok npc-kbe.
  • drop
    #957
    van valami hungarian assasin guild nem tudtok róla valamit?
  • WinnerB0Y
    #956
    Nem olvastam még teljesen végig. 6. oldaltól a 3. elejéig jutottam.
    Mindenki sír, hogy optimalizálatlan szar, meg hogy jajj i7 2x290x el nem megy.
    Havernak AMD HD7780 2gb, i5 4440, 4gb ram úgy, hogy majdnem minden high on, kicsi frame dropok mellett nagyjából 40-60 fps között.
    Lehet, hogy én értem félre, de szerintem csak le akarják húzni..
  • Gary
    #955
    Nah, nekem most kúszik föl az 5 db DVD-ről!
  • AntiHero
    #954
    Azt vágom, de jelenleg nincs szükségem több életre meg ilyenekre. Vagyis nem érzem, hogy nekem annyira kellene még. A 6. sequences-ben járok a 12-ből.
  • Tatyla
    #953
    Attól hogy outfittet használsz még kell ruha a plusz statok miatt
  • McKalton
    #952
    a coop rész melyik memory teljesítése után érhető el?
  • DantesHUN
    #951
    Aha, hát Co-OP-ot nem hiszem hogy csinálok.
  • AntiHero
    #950
    125.000F

    amúgy 3x lenyomod az Anchent History Heist co-op missiot és meg is van 1 fegyvernek az ára. :)


    Én azt farmoltam. Kard megvan, pisztoly megvan. Ruhát nem veszek mert Outfitet használok. ami ruha meg kellene az nincs unlockolva még. Így meg annyi pénzem van, hogy mindig fullra van töltve minden. :D