2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • DarkSector
    #1074
    Jó ez szaggatás, de ez nem 20 feletti fps. :D
  • DarkSector
    #1073
    Oks, csak néha egyikből adódhat a másik is. :)
    Nekem pc-n:

    1920x1080 Ultra High (AA OFF)
    5-10 FPS!
  • TDC Geronimo
    #1072
    De szaggatott. Ennél a résznél miután leugrottam a tetőről a tömegbe, konkrétan lement az fps 10 alá. Ki is léptem a picsába elég volt belőle ennyi, amíg nem kezdenek vele valamit. PS4 amúgy.

    Szerintem 30at még nem igen ütötte meg a játék, legalábbis huzamosabb ideig biztos nem ment annyival. Ilyen szarul futó játékkal még prevgenen se találkoztam.
  • CalebJoe
    #1071
    lol

  • Shep
    #1070
    Xbox, vagy ps? DS-nek ez amúgy nem szaggat csak lassú :DDDDDDD Nálam egyébként folyamatosan ilyen a játék, normális fps-t 1x láttam, mikor az eget néztem :D
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.15. 00:13:54
  • CalebJoe
    #1069
    Na erről van itt szó.
  • TDC Geronimo
    #1068
    Nesze itt az enyém



  • tommygear
    #1067
    bug meg optimizálatlanság 2 különböző dolog
  • DarkSector
    #1066
    Itt a szaggatós videóm! :D


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.14. 23:56:48
  • DarkSector
    #1065
    Akkor itt használhatjuk a "siralmas" nemzetközi kifejezést is nem? Mármint a teszt eredményekre.
    Most nem azért, de lassan ezek a VGA-k árából egy konzolt is vehetne aki ezzel akar játszani.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.14. 23:51:13
  • DarkSector
    #1064
    Jó ezt elhiszem...nem tudom, tény hogy itt is látom ps-en hogy néhány karakter az asztalon áll, vagy séta közbe keresztülmennek lovaskocsikon, de nem szellemképpen, hanem mintha egy kis domb lenne, felette átmennek. :D
    Szóval van hiba, de viszont minnél összetettebb egy játék annál kevesebb a bug.

    Call of Duty-ban ritkán látsz bugot. :D
  • tommygear
    #1063
    pedig ez a fostalicska köröket ver a gta 4 pc portjára, ennél szarabbat nem láttam még
  • DarkSector
    #1062
    Ja GTA-kkal nem játszok, azokról annyit tudok csak, hogy GTA4 pc-n valami 1.5-2 GB Vram-ot kér maxon. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.14. 23:45:09
  • DarkSector
    #1061
    Mindegy küldök nektek egy videót.
    Nálam nem esik le eddig szaggatásig, ez a lényeg, lehet nekem kivételes példány jutott. :)
  • grebber
    #1060
    VGA teszt
  • BoneDragon
    #1059
    Na nem bírtam ki és megnéztem magamnak már én is ezt a virágbolti verziót. Az átvezető animációk katasztrófálisak, volt hogy 12 fps-re leesett. Viszont felhúztam mindent csutkára, kivétel árnyékok (high) és persze AA. Amikor kis arnokent megyünk, az állam leesett :O Csak néztem körbe, ez valami brutálisan szép, részletesen kidolgozott... Igaz ráférne egy kis optimalizálás, de érthető a gépigény.. Utána a városba rohangálva se esett be 30 alá. Szóval 30 és 50 között mozgott az fps. i5 4670+ gtx 760
  • CalebJoe
    #1058
    Erre jó példa volt a Rockstar csodája GTA IV, na annál szarabbul optimalizált játékot azóta se láttam konzolon, pc-n meg tudjuk milyen volt.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2014.11.14. 23:28:50
  • Shep
    #1057
    20-ról beszélünk, nem 25-ről, meg arról ,hogy ps4-en még 20 alá is beesik.
  • DarkSector
    #1056
    Ha annak látja a játékos, akkor az is...:D
    hogy szaggatna már? 25 képkockával filmeket nézel, az is szaggat?
    Csak akkor szaggatna, vagy tünne szaggatásnak, ha 30-ról hirtelen 20 lenne és vissza....
    De mikor lassan csökken vagy nő az fps, nem látod szaggatásnak.
    20 alatt már viszont necces.
  • Shep
    #1055
    _Akkor úgy írom ,hogy belassul, de a 20 fps már erősen szaggatás, mivel nem folyamatos a kép max te annak látod.
  • DarkSector
    #1054
    Amúgy most telepitem PC-re, de nincs sok remény hogy akár low-on futna nálam....:D
  • DarkSector
    #1053
    Megnézem, bár futkároztam már benne, de tuti nem volt eddig még szaggatás.
    Mindegy értem így hogy a 30 alatti fps-re gondoltál. Igen ez sajnos minden platformon fennál.
    Csak annyi hogy konzolon biztos hogy ha van ilyen az is néha, legalábbis nálam nagyon ritka, hogy belassul láthatóan a játék, míg pc-n zsákbamacska az fps értéke, hogy a játék folyamán hogy alakul majd.

    Vagy válllaja valaki ezt a rizikót, vagy nem.
  • DarkSector
    #1052
    Igen szarul fut, főleg hogy a PS4-nél eredetileg 1080p-ről volt szó.
    De nem, hidd el nem ugyanarra gondolnak.
    Legalábbis én látod kapásból a szaggatáson azt gondoltalm olyan mint neked most pc-n, erre írta hogy nem, mert arra gondol amikor lemegy 20-22fps körnéyékére, lejjebb nem hinném.
    Szarul fut, de nem mindegy mit mondunk. Hogy lenne mindegy.

    Szarba csapni, vagy csapba szarni? Ez is mindegy.
    1080p vagy 720p? Ez is mindegy?
    Szaggatás vagy lagg? Ez is mindegy? Naná hogy nem, a lagg olnline kapcsolatnál lehetséges ofline nem, single játékban nem létezik lag, a lag kifejezés nem kevés fps-t meg szaggatást jelenet.

    Tudom senkit nem érdekel, de nem mindegy.
  • CalebJoe
    #1051
    Futkározzál és közbe forgasd is be a kamerát az ez elég régi módszer, régen így néztem meg hogy mit bír a gépem, mert általában ha forog a kamera ide oda akkor szokott leesni az fps és sajnos ez nem csak PC-n van ma már hanem konzolon is.
  • grebber
    #1050
    Baromira mindegy ki minek nevezi szaggat ,akadozik ,lagol ,mert kb kurvára mindenki ugyanarra gondol jelen esetben.
    Elismertem mindenhol szarul fut (nem úgy ahogy megvolt írva a nagykönyvben)
    Kár ezen vitatkozni.

    Ott a Rogeu addig azt kell csapatni azzal semmi gond nincs.
  • DarkSector
    #1049
    Nem sétálgattam lent a videó elején? :D
  • DarkSector
    #1048
    Oks vazze de ezt olvassa valaki, és azt hiszi télleg SZAGGAT, holott nem szaggat, ott a videóm, abban ingadozik az fps 20-30 közt, úgy megy a játék, nem szaggat szó szerint, ha egy játék szaggat az nem ilyen.
    Szaggatáskor megáll egy pillanatra a mozgás, itt nem csak belassul.

    Én értem amit írsz, csak ha más elolvassa azt hiszi úgy szaggat mintha diavetités lenne.
  • CalebJoe
    #1047
    Vazzeg mert a tetőre mászol, sétálgass már lent mondjuk ahol sok ember van ahol megy az élet.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2014.11.14. 23:04:12
  • CalebJoe
    #1046
    Ha valaminek 30-nak kell lennie akkor az legyen harminc (olyan smooth) mert az alatt már szaggatásnak számít, a 60fps meg esetleg lemegy 50-re még mindig nem zavaró de az is valamiféle szaggatásnak számít csak annyira nem észleli a szem.

    Az Evil Within-t olyan 20fps körül vittem végig és rohadt zavaró volt, meg is döglöttem vagy 70x.
  • DarkSector
    #1045
    Mutasd meg melyik időpontban látod hogy beszaggat.

  • DarkSector
    #1044
    igen 20fps nem szaggatás, de ha arra érti hogy szaggatás, akkor oké.
    20fps-nél lasabban mozog a karakter, faszt szaggat, hülyeséget ne mondjatok.

    Csináltam videót, abban is leesett 20-ra, és látsz szaggatást?
    Nagy faszt látsz. :) Szóval ennyi.
  • DarkSector
    #1043
    Én nem értem nekem eddig 1x sem szaggatott, ez érdekes.
  • Shep
    #1042
    Neki a 20 fps sem szaggat, kár foglalkozni vele. Ráadásul a neten is ott az összehasonlító video, ps4-en sokszor még 20 alá is beesik, boxon valamivel jobb a helyzet de nem sokkal.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.14. 22:56:52
  • CalebJoe
    #1041
    Pedig szaggat az előbb néztem belőle egy kicsit, és nem csak néha hanem sokszor.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2014.11.14. 22:55:26
  • DarkSector
    #1040
    Szart szaggat. :D
    Max 1-2 kirívó esetben vagy lehet a lemezesnél.
  • CalebJoe
    #1039
    Öcsém PS4-en tolja de még ott is szaggat meg bugos szóval egyik se jó jelenleg.
  • Kandurex
    #1038
    Na, ja, de csak a processzor áráért utánnad vágnak egy PS4-et... szóval,..., aki gépigénye miatt nem játszik, inkább vegye azt.
  • CalebJoe
    #1037
    Olyan géppel nem is csoda nyald meg!
  • Kandurex
    #1036
    Végül is megoldódott, bár, hogy mitől az rejtély.

    Na, de pár szót a játékról, 1080p ultrán AA nélkül 50-60 fps között táncol, vállalható. Viszont nagyon röhejes, ahogy a semmiből néha járókelők tűnnek fel és a ruhájuk is a szemem előtt cserélődnek... ezt a lod-ot piszkosul szarul lőtték be. Maga a játék, hát nem tudom, ott tartok, hogy be kellene jutni a bálra vagy mire, szóval nagyon az elején, ... Az első rész óta nem játszottam AC játékkal.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.14. 22:30:35
  • Skyvolker10
    #1035
    A mobil app-nak mi a lényege? Az Initiates másoknak is azt jelzi, hogy nincsenek meg az előző ac-k, akkor is ha megvan?