2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • AntiHero
    #1114
    Már vége volt a missziónak :D
  • JaSoN HuNTeR #1113
    Shadow of mordor és a Ryse of Rome tökéletes megy 1080pbe. EZ az Unity pedig csak egy vicc. Nekem már a Black Flag se tetszett.

    3 volt a király!
  • swadawa senpai
    #1112
    Egy partiban vagyunk!!
    Látom nálad is fx 6300 és 7850, csak nálam az 1 gb-tos, és 4gb ram van, és kész vicc, a felbontás is 1280-as , minden levan véve, a grafika az szószerint egy hányadék, de azért kell neki a bika gép, persze... Ez unalmas amit művelnek. Azt meg látom hogy másnak kicsit eltéröbb gépen meg csak csak elfut... Akkor most?
  • Myselor
    #1111
    nálam sem nyugi,és nem csak a szaggatás miatt,de állandóan beesek a házakba,falba mindenhova borzasztó bugos :| biztos azért van mert nem bírja a gép a fizikát de lehet hülyeséget mondok
  • zzeN
    #1110
    Drága a fordítás -> kevés eladott darabszám = nem éri meg nekik.
  • JaSoN HuNTeR #1109
    Nálam sajnos lowon sem fút játszhatóan :(
  • Savaran
    #1108
    Akkor sorry
  • DantesHUN
    #1107
    Hm. Érdekes, én csak egy piros házat látok a térképen, igaz nem másztam még meg mindegyik magaslatot. Bizonyára akkor ezért.
  • Myselor
    #1106
    az a baj hogy ezzel semmit nem lehet csinálni,én sem értem eddig képesek voltak rá mostmár nem:) nem ellened szólt az előző több hozzászolásom csak egyszerűen ilyenkor már nem lehet számítani rá hogy lesz.majd valakik lefordítják esetleg.de megértem a problémád egyetértek
  • Nalenth
    #1105
    Igen, csak sajnos a magyar forgalmazók semmibe veszik a magyar játékosokat ilyen téren. Elég elolvasni ez az interjút. http://www.farcryhc.hu/comment.php?comment.news.447
    Tudok angolul azzal semmi gond nincs, megértem a játékot, csak a hozzáállásuk háborít fel, hogy semmibe veszik azokat, akik nem beszélnek idegen nyelvet és/vagy magyarul szeretnének játszani.
  • Myselor
    #1104
    de mivel alapból nem volt sehol hangoztatva hogy készül vagy jön magyar verzió nem értem az összeveszésed okát sem,biztos persze sokan szeretnék még ha magyarul is kijött volna de most nem fogják utólag már ezt elhiheted.csak egy csapat fordító fogja magyarítani és ennyi:)
  • Nalenth
    #1103
    A forgalmazó dolga lenne a lokalizáció elkészítése, nem kiadóé.
    A CNG Hungary-vel már összevesztem ezen, gondoltam a PlayON-osok értelmesebbek.
  • Myselor
    #1102
    honnan a picsából veszed hogy lesz?alapból nincs max magyarítják de az meg nagyon sok idő.miért nem lehet felfogni hogy nincs magyar verzió:)
  • BoneDragon
    #1101
    Tegnap.
  • Gary
    #1100
    Akkor, jó lehetett az a co-op parti! :Đ
  • Nalenth
    #1099
    Mikor lesz hivatalos magyar verzió? Remélem hamarosan, csak ne legyen olyan összecsapott munka, mint a 3. és 4. rész fordítása volt...
  • MerlinW
    #1098
    Az ne zavarjon, hogy a főhősünket egy a 21. században, Animus-ban (most már Helix) fekvő ember irányítja.
  • MerlinW
    #1097
    A piros ház ikonokat vedd meg. Már az elején látod mindet, ha felfedezted a kilátókat.
  • MerlinW
    #1096
    Uplay-ben van a meghívó a chat ablakban. Shift+F2.
  • MerlinW
    #1095
    Ancient History co-op küldi 25 ezret fizet és 10 perc alatt letudható, ha már tudod merre kell menni.
  • Savaran
    #1094
    Képzettek ezek az Aszik :) Mesterien kezelik a géppuskát, epic fail :)
  • Krisztiam #1093
    mekkora epic fail :DDD
  • DantesHUN
    #1092
    No egy kérdés. Hátha valaki érti. Egy ilyen café Theater-t megtaláltam(ez a Cafe de I'lle de la Cite), küldetéseit megcsináltam, hozza is pénzt, de elvileg több is van a városban. De nem találom őket. Vajon a többi a történet során fog felbukkani, vagy keresni kell őket, vagy valami mást kell csinálni ,hogy előkerüljenek?

    Még hatnak kéne ezen kívül lennie.
  • renato999
    #1091
    Sárcok bocs ha már valaki kérdezte. Haverral tolnánk coopban, de az istenért sem bírunk egymáshoz belépni. Meghívjuk egymást a Play Together menüben, de csak annyi van hogy megkapjuk a meghívót a másiktól de sehol egy join opció. Szóval hogyan kell belépni a másikhoz ?
  • Rony94
    #1090
    Pi élete
  • AntiHero
    #1089
    Franc tudja.. úsztam sokáig, majd felmásztam egy hajóra és ez fogadott :D
  • Shep
    #1088
    Ez mi a búbánat? :)
  • AntiHero
    #1087
    A macskák ura :D


    Meg egy kis WW2

  • Rony94
    #1086
    Gondolom a pénz miatt. Ukrajna nagyon olcsó munkaerő....mint a magyarok kb.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2014.11.15. 13:42:12
  • AnuluWork #1085
    Ritka szar bandának tűnnek. Nem értem miért kellett pont rájuk bízni?
  • DantesHUN
    #1084
    Pénzkereset.
    Café Theater -t főküldetésként úgy is megkell venni. Aztán pénzért lehet renoválni, ami ad egy küldetést, ha megcsináltuk jön a pénz. Most , 18 percenként több mint 5000 jön be. És elvileg több ilyen is lesz a városban. Mindenesetre az elsővel, igen gyorsan a játék elején szép pénzre tehetünk szert. Fel is szerelkeztem belőle.

    Más.

    Mik ezek a térkép izék? Ilyen fura jelek a falon, és kapcsolódnak mind régi római istenekhez, mit kell ezekkel csinálni? Oda megyek, ad valami küldetést, de nem értem hogy mit vár tőlem.
  • Meridius
    #1083
    A FC4 portot is ők csinálják, jó éve lesz az Ubisoftnak =D

    Egyébként ha nem lenne technikai szempontból egy gőzölgő rakás szar a játék, a legjobb AC lehetne a 2. rész óta.
    Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.11.15. 12:42:56
  • AnuluWork #1082
    Ubisoft Kiev ...
  • Meridius
    #1081
    A játékból kivették az ökölharc lehetőségét? A III-ban és a Black Flagben bírtam, hogy nem volt kötelező tömegmészárosként átverekedni magam szerencsétlen őrökön, itt viszont nem látok más módot.
  • AnuluWork #1080
    Ha még csak PCn lenne gáz, de PS4en is az ... :)
  • rage
    #1079
    Kár a sok hibáért (előbb üldözés közben kiestem a világ alá, s kezdhettem mindent elölről) mert maga a játék jó lenne, millió dolgot lehet csinálni benne, öt méterenként botlik az ember új küldetésbe, s a története is érdekes.
    Nem beszélve a felfedezhető Párizsról, Versailles-ról, stb.
  • DarkSector
    #1078
    :D
    De nem? ez a csaj úgy ahogy van brutál szép, még annak fényében is hogy csak egy karakter. Elbeszélgetnék az élő másával egy kicsit. :)
  • AntiHero
    #1077
    Ja mert lelépett az Ubis csaj főnök így már tehetnek bele jó nőt :D Eddig meg tuti megszabta, hogy csak pasik, nőket csak rondát :D
  • DarkSector
    #1076
    Ez jó, amúgy ez a vörös csaj nagyon jól néz ki, végre egy csaj egy ac-ben aki kurvajól néz ki. :D
  • DarkSector
    #1075
    Ez az, én azt mondtam hogy amíg 20-30 közt van addig nem szaggatás.
    Ez igen, nézd meg az én videómat.