2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • AntiHero
    #1154
    DAT Tömeg Bal oldalt még ennyien állnak csak már nem fértek rá :D
  • MerlinW
    #1153
    Tegnap voltak gondok, éjszaka viszont ment minden, még a companion appos nomad ládákat is ki tudtam nyitni. Mindegy küldözgetem a meghívót, amikor online vagy majd megkapod egyszer:) Asszem az uplay-en a chat ablakban fog megjelenni.
  • MerlinW
    #1152
    Csak a vörös kabátosok utaznak rád, el is mondják miért. A kék kabátosok (rendőrök) csak rád szólnak (narancs embléma) illetve csak akkor lépnek közbe, ha agresszív vagy, ha tiltott területen mászkálsz. A vörösök meg mindenkibe belekötnek, nem csak beléd, ha megfigyeled:)
  • AnuluWork #1151
    "a főhős aki egy majom és, ha csak nincs egy ketrecben, egy sima falon is felmászik"
    :)
  • Gary
    #1150
    Dettó :(
  • cRusa1deR
    #1149
    AC Initiates-ben ti is "lenullázódtatok"?
    Én megint egyes szintű vagyok, pedig tavasszal amikor deaktiválták az oldalt még 23-as voltam.
  • Gary
    #1148
    Hmm...
    Először is köszönöm a gondolatot, meghívást!
    Sajnos nem ért el a meghívó :(
    A játékon belüli GO ONLINE dolgokra 0x60..01 hibaüzenetet kapok. Uplay-en keresztül a Shop sem jön be tegnap délután óta!
    Valamint, co-op játékhoz sem tudok csatlakozni, csak az idő-számláló pörög. Kilépni sem tudok belőle csak ha kilépek a játékból.
    Lehet, ez az oka! Vagy ez is valami titokzatos dolog, mint a BF-nél, hogy a flottázás közben nekem nem írta ki az Uplay neveket csak az volt, hogy játékos.
  • Kandurex
    #1147
    Na ja, néha egyszerűbb lenne lecserélni Arno ruháját egy latex harisnyára, rádobni egy piros köpenyt, rajta egy nagy 'S' betűvel.
  • Savaran
    #1146
    Na kipróbáltam a játékot! Röviden tömören grafikus orgia, a legelején amikor kisfiúként kell a kastélyban almát lopni, na ott lementem hídba :) Viszont amikor 13 év elteltével felnőttként kellett továbbvinni a történetet na ott már az utcákon nem bírja a gép a játszhatatlan/épp hogy játszható kategóriák között ingadozik úgyhogy ez a játék egyenlőre felejtős nekem, videókari csere kell legalább....
  • Gary
    #1145
    Háát, ez az üldözöttség, minden korábbi részben jelen van! Azokban is, minden "uniformot viselőnek" a retinájába van égetve a főhős, ráadásul, azokban még utána is másznak mindenhová! :Đ

    Nos, igen! Arno vérvonalában ütközik ki legjobban az úgynevezett Közös Ős! :Đ Látványos, gyakorta meglepő, hogy milyen mozdulatokkal, mekkora távolságokra képes eljutni. Párszor megfogalmazódott a kérdés, bennem: Há' ezt meg hogy?
    Ez a különvett lefelé haladás (ereszkedésnek nem nevezném :Đ), néha furcsa, fejjel előre vetődésben csúcsosult, hogy egy pincelejáró szélében kapaszkodjon meg a cirka 4 - 5 méteres fejes után. :Đ
  • Kandurex
    #1144
    Nem tudom, most, ahogy felkeltem megint kedvem van folytatni..bár szerintem ez fél óra után elmúlna. Egyébként tényleg valahogy a tálalással van a baj, meg a főhős aki egy majom és, ha csak nincs egy ketrecben, egy sima falon is felmászik. Talán még az is bosszantó, hogy párizs minden uniformot viselője az én bőrömre pályázik, mintha mindenki tökéletesen ismerné Arno arcát.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.16. 10:07:27
  • MerlinW
    #1143
    Benne van, de sosem volt kötelező. Én speciel sosem foglalkoztam vele, és most sem:)
    Egyébként nincs azzal baj. Végigjátszod kényelmesen, aztán ha szeretnél "challenge módban" játszani, akkor megcsinálod 100%-ra. Hiszen minden AC-ben, minden quest ismételhető akárhányszor.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.16. 03:52:08
  • xido
    #1142
    ugye már nincs benne az a köcsög 100%-hez csináld meg a küldit eszetlenül irreális módon cucc?
    falra másztam tőlük,főleg mikor a legnagyobb futás káoszban akart szuttyogtatni :)
  • MerlinW
    #1141
    A harmadiktól beindul a játék. Ez jó dolog, mert az AC-k általában az 5-6.-tól szoktak:)
  • MerlinW
    #1140
    A HUTT-ba már hívtalak többször (dreamwar-t), max nem vetted észre:) A unite-hoz az ubis mail címed kell.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.16. 02:48:22
  • ggbuffon
    #1139
    elvergődtem eddig a 2. sequence-ig, mondjuk én nemigazán értem miért húzták le a story-t, annyiból max jogos lehet, h elég AC2 fíling..de még mindig értelmesebb, mint a butyuta indiánból Assassin , vagy a BF-ben beöltözök és akkor legyünk Assassin féle baromságnál..

    mondjuk tény, h egy kis kreativitás ráférne a sorozatra, de mondjuk ahhoz kellene írni egy normális jelen szálat is, bármennyire is az volt a legjelentéktelenebb a korábbi részekben. De hát ez így évről-évre kiadva egyet nem szól másról, mint a profitról.

    Pedig az ötlet, h a forradalmi Párizs, franciák stb sztem jó irányba ment, az elcseszett elmúlt 2 rész helyszínei után (főleg a BF volt egy vicc), mondjuk hangulatilag sehol sincs a középkori Itália városaihoz képest, ideértve a BH-s Rómát is természetesen.
  • Gary
    #1138
    Hmm... én csatlakoznék!
    Játékon belül hol? Illetve, hogyan lehet csatlakozni? E-mail? Ami a Uplay account-hoz van vagy mindegy?
  • DarkSector
    #1137
    Nehéz ezt leírni, nem is talán a tartalom a baj, hanem ahogy tálalják.
  • MerlinW
    #1136
    De.. miért?:) Vannak konkrétan odafigyelős nyomozós küldetések, platformer ugrabugra küldetések, lopakodós küldetések, bérgyilkos küldetések, logikai feladatok, co-op akció, co-op sunnyogás, gyűjtögetés, épület és karakterfejlesztés és persze a főszál - ami szerintem igen jóra sikerült *végre*. Mármint mi az amit hiányolsz a játékból?:)
  • DarkSector
    #1135
    Nálamis ugyanez. Csak nekem a 2. rész jo volt kimaxolásra.
  • Kandurex
    #1134
    Ismét elkapott az Assassin Creed betegség. Ugyanez volt az általam eleddig egyetlen játszott résszel is, az elsővel, azaz: ámulok, bámulok a grafikán, a világon, de, mint játékot unalmasnak tartom, nincs ami előre vigyen.
  • MerlinW
    #1133
    Sikerült csinálnom egyet: HUTEMPLARS (a jó öreg SG-s AC klán név:))
    Dobjad privátban az email címeket és behívlak titeket.

    Just eszemben a játékon belül is aktív a HUTT (Hungarian Templars) klub, lehet jelentkezni aki szeretne.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.15. 21:52:18
  • McKalton
    #1132
    mindenesetre ha van köztetek pre orderes csináljunk egy csoproto 2 fő már lenne az unity pre-order programhoz. Szóval még két jelentkező kell és már indulhatunk a jutalom küldetésen együtt.
  • Myselor
    #1131
    tudom ezt én is megfigyeltem xd
  • MerlinW
    #1130
    Megy a co-op, azzal nincs baj, viszont az ubplay cuccokat nagy gőzzel szerelik így elég sűrűn vannak pár perces leállások. Tegnap éjszaka 3-4 órán keresztül minden okés volt, illetve ma kora délután is játszottam kicsit.
    Egyébként a 4 fős free roam párizsban jó móka:) Lehet ökörködni vagy akár együtt csinálni a community questeket.
  • Skyvolker10
    #1129
    Magyarítás biztos, hogy készül amennyiben fordítható a játék a http://www.hunositokteam.hu/news.php jóvoltából. Csak sajnos mivel ketten csinálják ezért lassan haladnak. Ráadásul még a Brotherhood és a Revelations magyarítását se fejezték be és még a Liberation HD és a Rouge fordítását is tervezik. Az a baj, hogy kevés az az ember aki tud angolul, van ideje és kedve másoknak játékokat fordítani.
  • Skyvolker10
    #1128
    Másoknál működik a Co-op? Kipróbáltam a haverommal és meglátjuk egymást rá pár pillanatra meg kiírja, hogy "The Co-op session has ended"
    A kávézóknál be kell szedni a pénzt vagy kapod automatikusan?
    A mobil App mire való?
    Miért nem látja az Initaites, hogy megvan a 2.,3. és 4. assassin's creed?
  • Piszkos  Fred
    #1127
    Nevetséges hallod, feltoltam az élsimítást maximumra és szinte teljesen megszűnt :D
  • grebber
    #1126
    Szabad országban élünk ezért fórum a fórum ahol az embereik leírják a gondolatait ,meglátásait, észrevételeit és reagálnak a másokéra is.
    Meg különben is egy kérdést tett fel amire válaszoltam.
  • MerlinW
    #1125
    "Ez rám magamra ,nekem ,számomra és nem más nevében írva mondom."
    Oké. Legközelebb akár magadba is tarthatod.
  • grebber
    #1124
    Nincs valóban, de nekem ennyi elég volt hogy láttam amit berakott miket ad.

    Engem egy játékban sem érdekelt hogy juhéj adnak + 1 vagy 6000 új fegyvert meg ruhát , a soundtrack meg főleg amit külön soha az életbe nem hallgattam és nem is fogok.
    Uplaypont meg nem tudom mit fejlödött az évek óta miket adnak érte de AC3 korszakból kiindulva ugyanolyan érdektelenségek tömkelegét mint a fentebb említett,fegyver ,ruha, háttérkép és egyéb felesleges dolgok.
    Ez rám magamra ,nekem ,számomra és nem más nevében írva mondom. Csak megjegyzem hogy ne kössön bele senki.
  • MerlinW
    #1123
    Ezek szerint fogalmad sincs mi a Unite... de még úgy is, 2000 uplay pont az jó dolog...
  • MerlinW
    #1122
    Engem érdekelne, de miután nem vagyok preorder-es nem hiszem, hogy tudnám használni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.15. 20:03:58
  • DarkSector
    #1121
    Jó azért nem egy kategória, még Mordorban sincsen ekkora terület és ennyi NPC, sőtt a Watch Dogs-ban sem.

    A Ryse-ot meg ne említsük már meg, lealacsonyító dolog más játékot hasonlítani hozzá, még a Crysis-ban is nagyobb szabadságot adnak.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.15. 19:48:10
  • DarkSector
    #1120
    Nem gép érték függő sajnos a teljesítmény és a bugok száma. :S
    Részvétem, sajnos várnod kell egy peccsre. Felháborodás teljesen jogos.

    Nekem a kis gépen 5-10 FPS-el megy a játék, fullhd ultra és AA Off mellett.
  • Myselor
    #1119
    nállam is ilyen,játszhatatlan beesek mindenhova,lebegnek a hajak minden.nembírj a fizikát a gépünk na xd
  • grebber
    #1118
    Ha lenne értelme amiket adnak egyből, de ahogy nézem ezért be nem regelném magam sehova
  • McKalton
    #1117
    Ez valakit érdekel? Vagy van olyan aki előrendelt és beregisztrálna ide jutalmakért?
    Ac Unity Pre-order program

  • Piszkos  Fred
    #1116
    8 gd ram, 200+ ezres gép, minimumon és maximumon pontosan ugyanúgy fut... bugos textúrák, beltérben, szélcsendben orkánként lebegő frizura és ruhaujjak, nevetségesen bugos árnyékok... szánalomra méltó az egész.
  • grebber
    #1115
    "Drága a fordítás -> kevés eladott darabszám = nem éri meg nekik"

    Csak kicsit használni kéne az agyukat és nem kerülne 2ft-ba se. De hát őket láthatóan nem érdeklik az xy országban élő "pár" ember majd megtanulnak más nyelveken.