2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • grebber
    #1198
    Nem oszt nem szoroz.Az AC: U ez egyik legszebb game ami a piacon van.
  • Meridius
    #1197
    Azért hozzátenném, hogy a Black Flages shoton látványosan ki van kapcsolva az ambient occlusion. :D
  • barcalaci84
    #1196
    most komolyan nem értitek h 1 db gpu-s rendszerről beszél, és high-endnek pedig egy brutál SLI-s Crossfire-s cuccot tart, vagy olyan videókártyát aminek 2 gpu magja van...kb ilyen kell a jó teljesítményhez ebben a játékban:)
  • xido
    #1195
    laikusként arra gondolnék,ő azt nevezi high end gépnek,ahol a proci tartalmaz integrált gpu-t,miáltal gyorsabban számolná a látványt a gép..az egy gpu-val pdig arra utalhatott,hogy a prociban nincs ilyen és csak a vga számol...

    bocs,ha rosszul agyaltam és mellé lőttem..
  • Savaran
    #1194
    nem a kérdésre válaszoltál! Miaz hogy gpu-s rendszer amit említettél? Mert van nem gpu-s is?
  • MerlinW
    #1191
    A házadban, az irodában.
  • DarkSector
    #1190
    Ja igen hibák azok vannak. :D
    De cserébe szép és nagy. :D
  • rage
    #1189
    Nem is a gépigény, pl az, hogy nálam is megy, számomra már nem mutat rossz optimalizációt, de az viszont baj, hogy néha kiesek a világból, s hasonlók.
  • Skyvolker10
    #1188
    Ezek a kávézók, hogy működnek mármint oké,hogy felújítod és megcsined a küldiket de utána, hogy tom beszedni a pénzt?
  • DarkSector
    #1187
    Sokszor azon csodálkozom, hányan merik megkérdőjelezni eme játék gépigényét, brutális módon van kidolgozva minden , mint minőségben mind mennyiségben.

    Kétség nem férhet hozzá, hogy talán az egyik legerőforrásigényesebb játék az AC Unity.
  • DarkSector
    #1186
    Szerintem csúnyák.
  • AnuluWork #1185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    + az utolsó mára ...


















  • AnuluWork #1184
    Ronda? Max. a Unityhoz képest gyengébbek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Pár saját kép az elmúlt egy órából, amikor is még semmit sem játszottam, csak nézelődtem ...


















  • DarkSector
    #1183
    Mindegyik szerintem ronda, az összes ac, mérföldekkel szebb a Unity, semmi extra beállítás nincs Unity-n, ez így néz ki télleg élőben.
  • Skyvolker10
    #1182
    Hogyan tudom beszedni a pénzt a kávézókból?
  • Savaran
    #1181
    Lehet én vagyok tudatlan de nem értelek, mi az hogy GPU-s rendszer? (Graphics Processing Unit) grafikus processzor, úgy beszélsz mintha lenne olyan pc amiben nincsen GPU, tudtommal minden pc-ben van videókártya amely rendelkezik legalább 1 db grafikus processzorral, tehát abszolút nem értelek....
  • AnuluWork #1180
    A tips feliratot, hogy minden C hosszanti lenyomásánál ne írja ki, ki lehet valahogy kapcsolni?
  • AntiHero
    #1179
    Na kijátszva a fő story. Mit kell mondjak nagyon tetszett. Kellően változatos volt és érdekes. Mondjuk még simán tudtam volna játszani. A jövőbeli küldetéseket nem is erőltették 2x voltunk story szerint. Pedig nekem tetszettek. Most már pihenhetünk és jöhet a co-op, vagy ide ledőlök és megvárom, hogy jöjjön a dlc. :D (nyugi nem spoileres képek)




  • AnuluWork #1178
    Ultrán nyomom, de feltűnt a 3. részhez képest, bár minden a butaindián sokszorosa.
  • MerlinW
    #1177
    Ultrán teljesen vállalhatóak a textúrák, de figyelembe kell venni, hogy ez egy sandbox:)
  • MerlinW
    #1176
    Beszélsz megint butaságokat:)

    Black Flag


    Unity
  • AnuluWork #1175
    Ami nekem feltűnt, hogy a fal textúrái sikeredtek gyengébb felbontásúra KÖZELRŐL, mint ahogy pl. a 3. résznél volt Bostonban és New Yorkban. A 4. résznél sem voltam megelégedve, bár ott a tengerre mentek rá, ami remekül sikerült. (Nem tudom van-e hajókázás az Unityben?) Az Unity viszont marha nagy. Párizs, amit megmutatnak, hatalmas, ez tehát érthető. Viszont kicsit olyan a fal, mint a Dishonoredben volt, ami így itt sem zavaró, de Bostonhoz képest pl. azért észrevehető.
  • AnuluWork #1174
    Mondjuk azt amit egyesek kihoztak belőle, na azt egyelőre még nem sikerült kihoznom belőle, bár keményen próbálkozom ... :)

  • AnuluWork #1173
    Azért PCn nagyon szép minden AC a harmadiktól felfelé. Az Unity meg! Jó lenne ismerni a gyerek beállításait ... :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pár saját:
    AC3










    AC4






    és pár nem saját:
    ACU


  • DarkSector
    #1172
    A Unity szebb mint az előzőek.
  • DarkSector
    #1171
    Szép, de azt hittem szebb lesz pc-n, azt hittem konzolon van néhány rész ami picit nem szép, hanem kicsit homályos meg a textúraillesztés szar. de látom egykutya.
  • AnuluWork #1169
    Ez pc vagy konzol?

    Szerk. közben észrevettem. Gondolom Sweetfx is van benne. De zseniális!

    Szerk. 2: A DSR factor és a smoothness mennyire van állítva?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.11.16. 17:08:44
  • Kandurex
    #1168
    Pedig, ahogy mászkáltam az utcákon, ultrán 1080p-n kifejezetten szép volt. Valami ilyesmi, csak tele élettel, járókelőkkel...
  • Meridius
    #1166
    Csak a 2. patch van még kint, nálam semmi javulást nem hozott. (4590, 270x)
  • AnuluWork #1165
    Nocsak, kihozták a 3. patchet?
  • Skyvolker10
    #1164
    Köszönöm a magyarázatot.
    Elmagyarázod még a mobil app lényegét is? :D
  • DarkSector
    #1163
    Igen, ahogy másnak sem, aki játszik ps4-en, aki nem látta hogy fut ps4-en annak szaggat a konzolos változat, ezt elhiszem. :D
  • MerlinW
    #1162
    Nekem a patch óta nem sűrűn esik 60fps alá. Mondjuk ez a vas most elég bika.
  • MerlinW
    #1161
    Ha működne, akkor az Uplay gyűjteményed és játékprogresszió alapján kapnál xp-t és lépnél szinteket. Valamint lennének questek amiket a játékban meg lehet csinálni. Utóbbi még nincs kész, maga az Initiates oldal meg halott perpill - nem szinkronizál az uplay-el. Szóval majd később. Remélhetőleg...
  • Shep
    #1160
    Persze, azért akad sok helyen konzolon is. Neked persze nem, neked csak belassul :DDDDD
  • DarkSector
    #1159
    naná hogy nem, csak nem hiszik el, azt hiszik ez pc. :D

    (akadozás, meg mennyei optimalizálás csak ott fordulhat elő)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.16. 15:18:56
  • Skyvolker10
    #1158
    Valaki elmgyarázná nekem ezt az Initiates cuccot? Eddig annyit értek belőle, hogy ha megvan pl a 3. ac akkor megkapod a Connor ruháját de nekem nem látja az Initiates, hogy megvan mit kell csinálni?
  • AntiHero
    #1157
    Nem szaggatott egy kicsit sem! Meg is lepődtem :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.11.16. 15:16:38
  • DarkSector
    #1156
    20 megvan itt is. :D
  • Shep
    #1155
    Fps meg 10 alatt? :)