2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Skyvolker10
    #1238
    Köszönöm a választ! :D
    És azt lehet tudni, hogy mikortól fog vagy nem. Komolyan mondom én eddig szerettem a Ubi-t de amit csinálnak, már előre félek a FarCry 4-től.
  • Jani-B
    #1237
    Az Initiates még nem működik.
  • DarkSector
    #1236
    Még nincs, ma láttam először, de felvettem boxba. :D
  • HeadHunter86
    #1235
    Youtube link ? :)
  • DarkSector
    #1234
    RTL 2-őn van AC Unity reklám, nem is túl rövid!!! :D
  • Myselor
    #1233
    de nem érted a problémám én elhiszem hogy nálad megy fullon de nem nálam.nálam lowon és úgy nagyon sok ilyen van ez a probléma.kész
  • Skyvolker10
    #1232
    Valaki segítsen ebben az Initiates-be, mert nem tudok angolul! Megvan az összes számozott ac, de nem látja. Mit tudok csinálni? Már sokszor kiírtam ezt a kérdést de még nem kaptam semmi választ!











  • Skyvolker10
    #1231
    Ha jól emlékszem volt egy komentelő aki 7850-en játszott. Nézd meg virágbolti verzióban és ha elmegy vedd meg.
  • HeadHunter86
    #1230
    Behúztam én is :)
    Mennyi idő míg megjön a kulcs?
    Meg is jött a kulcs.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2014.11.17. 18:55:34
  • MerlinW
    #1229
    Mondom, ennyire nem gáz a helyzet, 20 órám van a játékban, ebből 2 órát foglalkoztam a főszállal, a többi 18-at a városban mászkálással, coop, egyéb questeléssel töltöttem és egyszer sem estem át semmin. Két alkalommal volt hogy beragadt valahova a karakterem (kötélen és szénakazalban), illetve az egyik coop küldetés kicsit bugos. Egyébként semmi gondom nem volt a játékkal.
  • MerlinW
    #1228
    Season Pass 17.24€ + 0,8€ fee
    Most vettem egyet, minden oké vele. Fél eurós kedvezmény az "ALLK2014" kuponkóddal (ezzel együtt lesz €17.55 a vége).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.17. 18:43:52
  • Myselor
    #1227
    hát igen csak örültem volna neki,tudnék vele játszani de így nem,várok a patchre :|
  • Overburner
    #1226
    Köszi
  • MerlinW
    #1225
    Akik nem akarnak pöcsölni az unte-al: Soundtrack + képregény
  • MerlinW
    #1224
    A videó alapján High-on játszható, ultrán már kevésbé.

  • Overburner
    #1223
    Sziasztok! 7850 2gb-al vagy valami hasonlóval próbálta már valaki? Illetve ha igen mit tapasztalt?
  • MerlinW
    #1222
    Jaja, én is ezt mondogatom, simán el lehetett volna pofozgatni még a játékot január-februárig. Csak hát ugye Ubi mint kiadó-fejlesztőnek muszáj tartania az ütemterveket, hogy a negyedéves kimutatás rendben legyen (a tőzsde ugye). Éljen a kapitalizmus:)
  • Savaran
    #1221
    vagy kiadták volna letesztelve normálisan 2015 ben, tudom tudom business
  • MerlinW
    #1220
    Nem mondtam, hogy nincs erre megoldás, mert van és nem is bonyolult:) Ez nem általános hiba, hanem nem odafigyelés a programozók részéről. Biztos vagyok benne, hogy ki lesz javítva. Megint új a játékmotor, valószínűleg ebből adódnak a gondok.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.17. 17:44:15
  • Myselor
    #1219
    az az érdekes a hogy black flaget úgy játszottam végig hogy akadt mint az állat és szaggatott és mégsem volt sose milyen és pár játékot játszottam már így pl evil within de hát ha te mondod én elhiszem csak sose találkoztam még ilyennel :|
  • MerlinW
    #1218
    Ezek az átesések általában az instabil framerate-nek köszönhetők minden játékban. Az ütközésvizsgálat esetenként fals értéket ad vissza egy-egy kihagyott frame esetén. Programozói körökben "collosion blackout"-nak hívják a jelenséget.
  • Skyvolker10
    #1217
    Valaki segítsen ebben az Initiates-be, mert nem tudok angolul! Megvan az összes számozott ac, de nem látja. Mit tudok csinálni?
  • DarkSector
    #1216
    Logika van benne.
    Mert optimalizált gondolom az amikor nincs visszafogva a látvány.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.17. 17:30:21
  • Myselor
    #1215
    én csak azt nem értem hogy a fenébe lehet ilyen?egyik részben sem tapasztaltam ilyet :o ez meg vicc minél kisebb grafikán játszod amúgy annak bugosabb ez is érdekes
  • DarkSector
    #1214
    Jó nem lehet mindenki szerencsés. :D
  • MerlinW
    #1213
    Én még lekopogom egyet sem találtam az 1.2 óta, pedig töviről hegyire körbeugrándoztam a várost.
  • DarkSector
    #1212
    Találtál? Minden 3. sarkon van ilyen, sajnos gyakori lesz ez a probléma. :D
  • McKalton
    #1211
    a nagy semmti tölti vissza felhőből azaz indul elejéről a játék :(
  • Savaran
    #1210
    így világos, kösz hogy leírtad ha azt írja hogy crossfire vagy sli akkor már megértem, csak keszekuszán fogalmazott
  • kutyakiki81
    #1209
    Találtam valami fekete lyukat :)
  • DantesHUN
    #1208
    Elvileg magától kéne a felhőből visszaállítania. Én egyszer a Watch Dogs-al jártam hasonlóan, és azt csináltam, a gépen lévő save fájlot töröltem, indítottam a játékot, beadta a felhőből a mentést, és kész. Ott nekem ez így működött.
  • McKalton
    #1207
    tegnap este volt egy crashem, utána újraindítva a játékot azt írja ki corrupt a save file-om. Fasza.... Tiszta dühös voltam. Már 6 fejezet és csomó coop és gyűjtögetés után voltam. :(

    Írtam a supportnak vajon vissza tudják állítani a mentésem felhőből, mégis csak a szervereiken van tárolva, csak van mentésük a szerveren?

    Járt már valaki így?
  • Shep
    #1206
    Továbbra is dolgoznak a framrate problémákon, lassuláson. Miért érzem úgy, hogy ez még az 5 éves tervbe sem fog beleférni?
  • AnuluWork #1205
    "Arra, hogy miert nem tortent meg eddig, sok magyarazat van."

    Várjál, várjál! Ubisoft Kiev. Háborús körülmények között dolgoznak.
  • Voltan
    #1204
    Óóó, hát a karácsony előtti piac nagy úr ám. Mindenki igyekszik még december előtt kipakolni az új portékát. Ennek persze sokszor meg is van a böjtje.
  • Zsoltee_a_bator
    #1203
    A valasz egyszeru: mostmar garantaltan feature freeze van es a hibajavitas/optimalizalas kerult fokuszba.

    Arra, hogy miert nem tortent meg eddig, sok magyarazat van. Pl rossz project management (nem tudtak kordaban tartani a featureok szamat), illetve valoszinubb a surgetett piacra profitmaximalizalasi szandekkal. Egy zsiros periodus elkapasat tobbre ertekeltek, mint a rossz minoseg visszahangja okozta veszteseget. A hosszu tavu kovetkezmenyeket ilyenkor leggyakrabban alabecsulik.
  • AnuluWork #1202
    "Kijavítják a hibás animációkat, a beragadásokat és a kamerakezelési problémákat"

    Igen, vannak érdekes dolgok. Először azt hittem egy emberke melegszik a kandallóban, de csak a szomszéd szobából ragadt oda be. :)

    Ami viszont dühítő, hogy a Tricolour ott leng a falakon jóval 1790 előtt is ...
  • mike01010101
    #1201
    Ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, mit csinálnak, mit tudnak most csinálni olyat amit 3-4 év fejlesztési és tesztelési alatt nem sikerült.
  • grebber
    #1200
    Óriás javítás közeleg
  • Meridius
    #1199
    Ezt nem vitatom.